Sergio Aguero wywołał burzę! „Niedopuszczalne i nieprzyzwoite…”

Czy Sergio Aguero powinien wylecieć z boiska za zachowanie, jakiego dopuścił się względem sędziny pracującej na linii? A może to przewrażliwienie środowiska i jak twierdzi Pep Guardiola - problemów należy szukać gdzie indziej?

Sędzia liniowa Sian Masey-Ellis nie przejęła się zachowaniem Argentyńczyka i szybko wyswobodziła od jego chwytu w okolicach szyi. Chwytu, które na pojedynczych stop-klatkach wygląda na przyjacielskie poklepanie po plecach, jednak oglądając na filmie daje już inne wrażenie naruszenia nietykalności sędziego. Media społecznościowe zawrzały oczywiście tym bardziej, że zachowanie Sergio Aguero miało miejsce w stosunku do kobiety!

„Co robi Sergio Aguero? Niedopuszczalne! Zachowanie wobec sędziego w ten sposób – to żółta kartka. Potraktowanie arbitra – kobiety w tak protekcjonalny sposób jest wręcz nieprzyzwoite”.

Nie brakowało komentarzy, że piłkarz z pewnością nie zachowałby się tak względem sędziego – mężczyzny. Oburzone były zwłaszcza środowiska kobiece.

Do sprawy odniósł się również na pomeczowej konferencji prasowej menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola. W sposób dość lekceważący. „Dajcie spokój. Sergio to najmilsza osoba, jaką w życiu spotkałem. Poszukajcie problemu w innych sytuacjach, nie w tej”.

Na razie nie wiadomo czy władze Premier League podejmą jakiekolwiek kroki w stronę ukarania zachowania piłkarza.

Liverpool okradziony przez VAR?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem