Serge Aurier szuka klubu. Możliwy bardzo kontrowersyjny kierunek!

Od kilku dni Serge Aurier jest wolnym agentem. Były zawodnik Tottenhamu szuka nowego pracodawcy i możliwe, że obierze bardzo kontrowersyjny kierunek.

Tego lata Tottenham Hotspur chciał przewietrzyć szatnię i odmłodzić kadrę. Klub pozbył się między innymi Moussy Sissoko, Danny’ego Rose’a i Joe Harta, jednak jednym z głównych celów była sprzedaż Serge’a Auriera. Wysoka tygodniówka Iworyjczyka nie ułatwiała jednak sprawy i żaden klub nie zdecydował się na transfer.

Zobacz również: „Królewscy” chcą transferów trzech gwiazd latem 2022 roku!

Zadecydowano więc o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron. 31 sierpnia prawy obrońca stał się wolnym zawodnikiem i mógł poszukiwać nowego klubu na własną rękę. Mówiło się o zainteresowaniu z Francji, Turcji oraz krajów arabskich, jednak coraz więcej wskazuje na to, że 28-latek zostanie w Premier League. Do agentów Auriera zgłosił się derbowy rywal „Kogutów” – Arsenal. Sam piłkarz byłby nawet skłonny do nawiązania współpracy z Kanonierami. Taki bieg spraw może dziwić – były piłkarz PSG odrzucił bowiem opcję transferu do Lille, ponieważ pierwsze kroki w europejskim futbolu stawiał w RC Lens.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem