Sensacyjne informacje „PS”: rozmowy z Paulo Bento zakończyły się fiaskiem!

We wtorek o godzinie 13:00 na PGE Narodowym odbędzie się prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski. PZPN potwierdził termin i zaprasza dziennikarzy. Zdaniem Przeglądu Sportowego, na scenie niekoniecznie pojawi się Paulo Bento.

Cezary Kulesza do ostatniej chwili jest w stanie mylić tropy i stawiać znaki zapytania przy nazwisku trenera, który ostatecznie porozumiał się w sprawie prowadzenia reprezentacji Polski. Wersje zmieniają się co kilka dni. Tuż przed weekendem odtrąbiono porozumienie z Portugalczykiem Paulo Bento, ale zdaniem Przeglądu Sportowego… to wcale nie musi być prawda. Gazeta twierdzi, że negocjacje z byłym selekcjonerem Portugalii czy Korei Południowej zakończyły się fiaskiem.

Jak informował w niedzielę Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Paulo Bento póki co nie wybiera się do Polski. Taką informację jego agent miał przekazać znanemu dziennikarzowi newsowemu, Fabrizio Romano.

Przegląd Sportowy jest zdania, że selekcjonerem biało – czerwonych zostanie ktoś z dwójki: Vladimir Petkovic – Fernando Santos.

Ze słów Cezarego Kuleszy wynika, że prezes PZPN już wie i temat ma dogadany.

– Wybór nie był łatwy, ale wierzę, że z nowym trenerem przeżyjemy wiele pięknych chwil – napisał na Twitterze.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem