Sensacyjna decyzja gwiazdy Anwilu – Ivan Almeida chce odejść z klubu!

Stosunki na linii Almeida - Frasunkiewicz są, delikatnie mówiąc, napięte. W niedzielne popołudnie gwiazda Anwilu Włocławek poinformowała, że... nie jest już zawodnikiem "Rottweilerów"!

Koszykarz z Republiki Zielonego Przylądka nie ma najlepszych relacji z trenerem zespołu z Włocławka. Po przegranym spotkaniu z Kingiem Szczecin Przemysław Frasunkiewicz nie szczędził gorzkich słów pod adresem Almeidy.

Ivan musi zrozumieć, co tu się dzieje. Nie zagrał dobrego spotkania, nie wiem, czy udziela mu się presja czy coś innego. Musi zmienić swoje nastawienie. Jeśli będzie tak grał, to będzie siedział na ławce – powiedział Frasunkiewicz w pomeczowym wywiadzie.

Zobacz również: Nie wszyscy docenili Lewandowskiego. Tak głosowali nominowani na sportowca roku

Czarę goryczy przelały kwestie finansowe. Według Kabowerdeńczyka klub zalega zawodnikom z wypłacaniem pensji. W niedzielę Almeida opublikował wpis, w którym pisze, że nie jest już zawodnikiem Anwilu Włocławek.

Nie znamy jeszcze oficjalnego stanowiska klubu co do wpisu zawodnika. Almeidę obowiązywał kontrakt, więc ewentualne odejście z zespołu może nie być takie proste, nawet jeśli zespół rzeczywiście zalega z wypłatami.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem