Semir Stilić – to był czarodziej. I ciągle to ma! Zobacz, co zrobił…

Kiedy narzekamy na ciągły drenaż piłkarskiej Ekstraklasy z najciekawszych piłkarzy, gdy zauważamy, że coraz bardziej brakuje również zagranicznych postaci, dla których warto było przychodzić na stadiony, myślimy między innymi o nim. On to miał - Semir Stilić. 32-letni Bośniak wrócił do ojczyzny, gra dziś w barwach Zeljeznicara Sarajewo i ciągle potrafi pięknie zaskoczyć.

Zeljeznicar Sarajewo, choć kojarzy nam się z bośniacką potęgą, nie wygrał mistrzostwa kraju od sezonu 2012/2013. Dziś wreszcie jest na dobrej drodze – prowadzi w ligowej tabeli, a niemały udział ma w tym świetnie znany nam Semir Stilić. Były piłkarz Lecha Poznań, Wisły Kraków czy Wisły Płock wystąpił dotąd w dziewięciu spotkaniach i legitymuje się bilansem pięciu goli i dwóch asyst. Choć niektóre źródła przyznają mu nawet cztery ostatnie podania.

Ostatnie trafienie, przeciwko Slobodzie Tuzla, było szczególnej urody.

Stilić zaczął grać pełne spotkania dla Zeljeznicara dopiero w drugiej połowie września i od tej pory gnębi bramkarzy co mecz.

Bośniak z końcem minionego sezonu opuścił szeregi Wisły Płock. Skończył przygodę z Ekstraklasą z bilansem 211 występów, w których trafił 39 razy i zaliczył aż 54 asysty. To była przyjemność go u nas gościć!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem