Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Sęk kontra Matyja, czyli wielkie grzmoty na gali w Międzyzdrojach

Już dziś wieczorem w Międzyzdrojach odbędzię się gala Seaside Boxing Show IX. Areną zmagań pięściarzy będzie miejscowy amfiteatr, a kibice będą świadkami bardzo ciekawych pojedynków. Walka wieczoru to starcie Dariusza Sęka i Marka Matyi. Obaj zawodnicy mają w tej walce wiele do udowodnienia. Podczas gali w Międzyzdrojach zobaczymy pięć pojedynków i każdy z nich będzie miał

Już dziś wieczorem w Międzyzdrojach odbędzię się gala Seaside Boxing Show IX. Areną zmagań pięściarzy będzie miejscowy amfiteatr, a kibice będą świadkami bardzo ciekawych pojedynków. Walka wieczoru to starcie Dariusza Sęka i Marka Matyi. Obaj zawodnicy mają w tej walce wiele do udowodnienia.

Podczas gali w Międzyzdrojach zobaczymy pięć pojedynków i każdy z nich będzie miał swoją historię. Jako pierwszy do ringu wejdzie Paweł Wierzbicki i Mischa Manakyan. To starcie w kategorii ciężkiej. Wielu kibiców boksu w naszym kraju zastanawia się, jak zaprezentuje się „Wierzba”, który dopiero po raz drugi wystąpi na zawodowych ringach. Wierzbicki deklaruje przed tym pojedynkiem, że zaprezentuje się lepiej niż w poprzednim starciu, a szczególną uwagę w przygotowaniach zwracał na pracę na nogach. Boks olimpijski, a boks zawodowy, to dwa różne style walki i w Międzyzdrojach pięściarz z grupy Sferis Knock-Out Promotions będzie chciał udowodnić, że ta transformacja przebiega w jego wypadku zgodnie z planem.

Chwilę później do ringu wyjdzie Mateusz Tryc, którego rywalem będzie Przemysław Gorgoń. Tryc, który na wagę wniósł podczas piątkowego ważenia 76,9 kg całkiem niedawno miał epizod… w wadze ciężkiej. Teraz spóbuje swoich sił w kategorii super średniej, a my ciekawi jesteśmy, jak „robienie wagi” wpłynie na niego i czy nie będzie miał problemu w ringu naprzeciw bardziej doświadczonego przeciwnika.

Tomasz Król – Damian Wrzesiński to starcie najlżejszych zawodników podczas dzisiejszej gali. Pierwszy wniósł na wagę 61,9 kg, drugi o 300 gram mniej. To Wrzesiński jest stawiany w roli faworyta w tym pojedynku, gdyż po pierwsze ma więcej doświadczenia, a po drugie, aż 5 z 11 zwycięskich pojedynków wygrał przed czasem. Dla Króla będzie to siódma zawodowa walka w karierze.

Paweł Stępień, czyli jedna z największych nadziei polskiego boksu, skrzyżuje rękawice z Dayronem Lesterem. Polak ma na swoim koncie jak do tej pory 6 pojedynków, z czego 5 wygranych przed czasem. Na kolejny nokaut będzie polował również i dziś, choć sztuka nie będzie łatwa, bo jego przeciwnik jeszcze w karierze nie przegrał. Na swoim koncie ma natomiast 9 walk, z czego 5 wygrał przed czasem. To największe wyzwanie w karierze 26-latka ze Szczecina.

Walką wieczoru będzie pojedynek Dariusza Sęka z Markiem Matyją. Sęk znalazł się na zakręcie w swojej sportowej karierze. Swój ostatni pojedynek przegrał, jeszcze wcześniej zremisował. Do tego rozstał się z Andrzejem Gmitrukiem, który przez wiele lat był jego trenerem. Pięściarz wierzy, że te zmiany wyjdą mu na dobre`, a w Międzyzdrojach pokaże swoją najlepszą formę w karierze. Jak sam przyznaje, zlekceważenie go może się źle skończyć dla ambitnego Matyi, który dzięki walce nabierze doświadczenia, ale nie dopisze do swojego rekordu kolejnego zwycięstwa.

– Dobra praca na nogach, mnóstwo zadawanych ciosów. Muszę być dla niego nieuchwytny. Będę chciał pokazać cwaniactwo w ringu – deklaruje Sęk.

Ja pięściarz powiedział ponadto w wywiadzie udzielonemu portalowi Polsatsport.pl: gdy przegram, na boksie będę tylko zarabiał. Gdy wygram, wracam na miejsce, z którego jakiś czas temu spadłem. Jak będzie? Okaże się wieczorem.

LV BET przygotował specjalne kursy na wszystkie dzisiejsze pojedynki podczas Seaside Boxing Show IX. Pełna oferta kursowa znajduje się TUTAJ.