Sebastian „fr3nd” Kuśmierz nowym zawodnikiem HONORIS!

Przebudowa w zespole HONORIS trwa. Mistrzowie Polski po rozstaniu z trenerem, Robertem "mSr" Pieńkowskim sfinalizowało transfer Sebastiana "fr3nda" Kuśmierza.

Gorący okres w obozie HONORIS trwa. Organizacja niedawno pożegnała się z dotychczasowym trenerem, Robertem „mSr” Pieńkowskim oraz pozyskała Szymona „Nodsury’ego” Kościelniaka na pozycję analityka. Wygląda jednak na to, że przebudowa nie będzie dotyczyć jedynie sztabu szkoleniowego, ale również głównego składu.

Zobacz również: Szczere słowa TaZa o jego karierze! Zdradził, kto by go zagrał w esportowym „The Last Dance”

Zwycięzcy ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski zdecydowali się na pozyskanie Sebastiana „fr3nda” Kuśmierza. 19-latek był związany z Pompa Teamem – nie wiemy jednak, czy w grę wchodziła jakaś opłata transferowa. Podczas swojego pobytu w organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka nastolatek był również obserwowany przez Wisłę All in! Games Kraków oraz Illuminar, jednak finalnie do żadnych przenosin nie doszło.

Teraz wiemy, że swoje umiejętności rozwijać będzie u boku dwóch legend Counter Strike’a – Filipa „NEO” Kubskiego oraz Wiktora „TaZa” Wojtasa. HONORIS nie poinformowało niestety o tym, jaki kształt przybierze skład. Niewiadomą jest, czy mistrzowie Polski będą korzystać z sześcioosobowego składu, czy może pożegnają się z którymś ze swoich zawodników.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem