Scott Holtzman przeciwnikiem Mateusza Gamrota w drugiej walce w UFC!

Mateusz Gamrot poznał swojego przeciwnika w kolejnej walce w UFC. "Gamer" zmierzy się z Scottem Holtzmanem, który w UFC stoczył jedenaście walk.

W zeszłym tygodniu Mateusz Gamrot poinformował swoich fanów, że nie zna jeszcze swojego kolejnego rywala. Jeden z zawodników UFC był już bliski podpisania kontraktu na walkę z Polakiem, jednak w ostatnim momencie się rozmyślił. „Gamer” przygotowuje się do kolejnego pojedynku w American Top Team, jednak dopiero wczoraj dowiedzieliśmy się z kim zawalczy.

Zobacz również: Mateusz Gamrot nadal czeka na drugiego przeciwnika w UFC

Przeciwnikiem polskiego fightera będzie Scott Holtzman (14-4). W Ultimate Fighting Championship stoczył 11 pojedynków i wygrał 7 z nich. W ubiegłym roku walczył dwukrotnie – jedno starcie wygrał (przeciwko Jimowi Millerowi), a jedno przegrał (przeciwko Beneilowi Dariushowi). Tym razem przyszło mu się zmierzyć z „Gamerem”.

Gala UFC Fight Night, na której odbędzie się walka Gamrot – Holtzman odbędzie się 10 kwietnia w Las Vegas. Pierwotnie były podwójny mistrz KSW chciał walczyć na marcowej gali UFC 259, podczas której swojego pasa bronić będzie Jan Błachowicz.

https://twitter.com/gamer_mma/status/1366721975574528001

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem