Schalke 04 zaprezentowało piątego trenera w tym sezonie!

Kolejna roszada w sztabie trenerskim Schalke 04 Gelsenkirchen. Klub z Bundesligi zatrudnił piątego trenera w tym sezonie. Nowym szkoleniowcem zespołu z Veltins-Arena został Dimitrios Grammozis.

W niedzielę klub z Gelsenkirchen poinformował o zakończeniu współpracy z ówczesnym szkoleniowcem – Christianem Grossem. W tym samym czasie pracę stracił dyrektor sportowy, trener przygotowania fizycznego i kierownik drużyny. Gross w Schalke pracował przez dwa miesiące i tak jak wcześniejsi trenerzy nie poradził sobie zbyt dobrze. Drużyna składała zażalenia na pracę swojego szkoleniowca twierdząc, że ten stosuje złe metody treningowe, cierpi na zaniki pamięci. Według graczy występowały również problemy z komunikacją.

Zobacz również: Trzęsienie ziemi w Schalke – zwolniono czwartego trenera w tym sezonie!

Na ratunek przyszedł więc kolejny trener. Umowę z Schalkę podpisał Dimitrios Grammozis, który został piątym szkoleniowcem Schalke w tym sezonie. Przez wiele lat Grek związany był z Bochum, gdzie trenował młodzież oraz drugą drużynę. Był również asystentem pierwszego trenera. W latach 2019-2020 pracował w Darmstadt, które występuje w drugiej Bundeslidze.

Przed 42-latkiem stoi spore wyzwanie. Schalke 04 jest czerwoną latarnią ligi i szoruje po dnie tabeli. W 23 spotkaniach „biało-niebiescy” zgromadzili tylko 9 punktów tracąc przy tym 61 bramek. Do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą aktualnie 9 punktów.

https://twitter.com/s04/status/1366824202578366470

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem