Sassuolo wyznaczyło deadline rozmów w sprawie transferu Locatellego

Juventus musi się spieszyć. Sassuolo nie chce więcej czekać na ruch "Starej Damy" i zapowiedziało, że na oferty za swojego zawodnika czeka do 8 sierpnia.

Gwiazda Manuela Locatellego rozbłysła podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Pomocnik co prawda świetnie prezentował się już w ostatnim sezonie Serie A, jednak szerszej publiczności dał się poznać właśnie na EURO. Solidne występy przykuły uwagę kilku europejskich potęg, które są chętne na pozyskanie Włocha. Na czele wyścigu o jego podpis na ten moment znajduje się Juventus oraz Arsenal.

Zobacz również: Wielka oferta za Romelu Lukaku! Syn miliardera na rozmowach

Sam zawodnik najbardziej chciałby dołączyć właśnie do zespołu „Starej Damy” i odrzucił możliwość przeprowadzki na Emirates Stadium. Zarząd Juve prowadzi rozmowy z Sassuolo, jednak nie są one owocne. Obie strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie opłaty transferowej. Według doniesień mediów „biało-czarni” zaproponowali opcję dwuletniego wypożyczenia z przymusem wykupu za 30 milionów euro oraz dodatki. Ekipa z Mapei Stadium chce jednak zarobić na transferze co najmniej 40 milionów. W ostatnich dniach do walki o utalentowanego 23-latka miał włączyć się inny angielski klub, co zdradził związany z klubem Giovanni Carnevali. Carnevali powiedział również, że ostatecznym terminem transferu gwiazd drużyny jest 8 sierpnia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem