Ruszył turniej „Republika Kuby”. Do wygrania koszulki, piłki czy… wyjazd na Kubę!

Do 31 października 2020 trwać będzie turniej "Republika Kuby", w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody! Główną - wyjazd na Kubę z przelotem i zakwaterowaniem o równowartości 8000 PLN!

Już miesiąc temu LV BET ruszyło z kampanią marketingową „Republika Kuby”, opartą na motywie kubańskim, gdzie wśród nasłonecznionych ulic Hawany ujrzeliśmy podobizny zawodników Wisły Kraków, na czele z jej kapitanem i legendą – Kubą Błaszczykowskim. Dla graczy przygotowano z tej okazji przez LV BET nowy bonus powitalny. Wynosi on rekordowe 3333 złote.

To nie wszystko. Teraz LV BET rusza z turniejem „Republika Kuby”, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody!

Co zrobić, by je zgarnąć? Typować należy wydarzenia z całej oferty sportowej LV BET i zbierać punkty do klasyfikacji. W grze biorą udział wszystkie zakłady na ofertę sportową za minimum 10 PLN. Nie trzeba robić nic więcej, by wziąć udział w konkursie – wystarczy grać! Punkty otrzymujemy nawet w przypadku przegranych zakładów – wówczas ich liczba to wynik pomnożenia stawki przez liczbę selekcji. Jeśli kupon będzie wygrany – wszystko mnożymy również przez kurs, który był na kuponie.

  • punkty za wygrane: kurs * stawka * liczba selekcji na kuponie
  • punkty za przegrane: stawka * liczba selekcji na kuponie

Oprócz nagród głównych, o których za chwilę, nawet w czasie trwania turnieju będziemy przyznawać bonusy dla graczy znajdujących się najwyżej w rankingu. 28 września i 12 października przyznamy nagrody pierwszej piętnastce klasyfikacji w postaci bonusów od 500 do 300 PLN. Najwięcej pieniędzy i przyjemności zgarną rzecz jasna laureaci finalnego rankingu, który zostanie opublikowany 2 listopada.

Po zakończeniu turnieju najlepsi otrzymają nagrody: najlepszy oprócz wyjazdu na Kubę dla dwóch osób o równowartości 8 tysięcy złotych, zgarnie bonus 2000 PLN na grę w LV BET oraz voucher 300 zł. Kolejne cztery osoby otrzymają bonusy o wysokości 1900 do 1500 PLN i koszulki piłkarskie, a także wspomniany wyżej voucher. Dla osób z miejsc 6-10 przygotowano piłki z podpisem zawodnika Wisły Kraków oraz bilet na mecz jednego ze sponsorowanych przez LV BET klubów. Oprócz tego, zgarną bonusy od 1500 do 1100 złotych. Dla miejsc 11-15 przygotowano bonusy od 1000 do 600 złotych.

Szczegóły konkursu pod linkiem: lvbet.pl/pl/republika-kuby

– Wraz z kampanią zainicjowaliśmy nowy bonus dla naszych graczy oraz wiele innych aktywności. Jesteśmy przekonani, że tak szeroka, wielopoziomowa kampania zapewni prawdziwie kubański, gorący klimat sportowych wrażeń, nawet kiedy większość wydarzeń oglądamy w telewizji – mówiła przy okazji startu kampanii Monika Płaczkowska, General Sponsorship and Marketing Manager w LV BET. I nie rzuciła słów na wiatr!

Zapraszamy do LV BET i dołączenia do „Republiki Kuby„!

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem