Ruszają kwalifikacje do DH Masters. W grze „MICHU” i jego super-skład

Już w czwartek wystartują otwarte kwalifikacje do DreamHack Masters. O miejsce w kolejnym etapie powalczą nie tylko polskie zespoły, ale również miksowa drużyna Michała "MICHU" Mullera, w której skład wchodzą takie osobistości jak "GuardiaN" i "NBK-".

W otwartych kwalifikacjach do DH Masters udział może wziąć każdy. Zapisy wciąż trwają, a na ten moment udział zadeklarowało ponad 500 drużyn. Rejestracja zostanie zamknięta o godzinie 17.45, więc pula ekip na pewno się jeszcze powiększy. Wśród uczestników znalazło się kilka ekip z Polski.

Zobacz również: Komplet zwycięstw polskich ekip w trzeciej kolejce Snow Sweet Snow 2

O awans do zamkniętych kwalifikacji do DreamHacka powalczy kilka czołowych polskich drużyn. Mowa tu między innymi o Illuminar, Izako Boars czy PACT. Do walki stanie również Pompa Team oraz Tarczyński Protein Team – zespół który awansował ostatnio do ESL Mistrzostw Polski po zwycięstwie nad StylemDunów. W kwalifikacjach ujrzymy również zespół los kogutos (poprzednio PGE Turów Zgorzelec), który nadal poszukuje organizacji.

To jednak nie koniec polskich akcentów. Chrapkę na awans ma też ENCE, w którym występuje Paweł „dycha” Dycha. W środę start w kwalifikacjach ogłosił Michał „MICHU” Muller, jednak nie zagra on z kolegami ze StyluDunów. Polak wystąpi w międzynarodowym miksie, w którego skład wchodzą tacy zawodnicy jak Ladislav „GuardiaN” Kovacs i Nathan „NBK-” Schmitt.

Awans do zamkniętych kwalifikacji uzyskają 4 najlepsze zespoły. Pierwsze mecze rozpoczną się już o godzinie 18, a całe rozgrywki zakończą się w piątek.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem