Rusza nowy cykl: „Analiza MMA”!

Od dzisiaj na naszej stronie będzie pojawiać się cykl „Analiza MMA”. Będą się w nim ukazywać opisy najciekawszych wydarzeń ze świata wszechstylowej walki wręcz. A skupimy się konkretnie na rozpisaniu najbardziej interesujących pojedynków, czyli na wskazaniu najmocniejszych i najsłabszych stron każdego zawodnika. Postaramy się przewidzieć to, co może wydarzyć się w oktagonie. Opisy będą szczegółowe

Od dzisiaj na naszej stronie będzie pojawiać się cykl „Analiza MMA”. Będą się w nim ukazywać opisy najciekawszych wydarzeń ze świata wszechstylowej walki wręcz. A skupimy się konkretnie na rozpisaniu najbardziej interesujących pojedynków, czyli na wskazaniu najmocniejszych i najsłabszych stron każdego zawodnika.

Postaramy się przewidzieć to, co może wydarzyć się w oktagonie. Opisy będą szczegółowe na tyle, że pozwolą Wam dokładnie przygotować się do oglądania danej walki. Mamy nadzieję, że dzięki temu Wasza wiedza o poszczególnych zestawieniach i walczących w nich „fajterach” będzie się z czasem pogłębiała.

Głęboko wierzymy, że nowy cykl przypadnie wszystkim do gustu i stanie się stałym punktem przeglądania sportowych rubryk w internecie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem