Ruszyła druga edycja LV Typer! Codziennie 20 000 PLN do wygrania

LV BET i Łączy Nas Pasja ruszają z drugą edycją konkursu LV Typer, w którym do wygrania jest łącznie ponad ćwierć miliona złotych!

6 września zakończyła się pierwsza edycja LV Typer, w której zwycięzca rankingu otrzymał dodatkowe 10 tysięcy złotych! W drugiej edycji konkursu LV TYPER zasady są podobne, choć nagrody – jeszcze wyższe! Wciąż można połączyć przyjemne z pożytecznym, świetna zabawa, jaką gwarantuje typowanie 10 zakładów na jedno spotkanie i zbieranie punktów rankingowych wiąże się z realnymi, pieniężnymi nagrodami. Każdego dnia można wygrać do 10 tysięcy złotych, a także poprawiać swoją pozycję w rankingu, dzięki czemu możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 15 tysięcy złotych. Jak to zrobić?

By wziąć udział w grze, należy zarejestrować się na stronie lvtyper.pl.

Co dalej? Należy wybrać mecz, który chcemy szczegółowo wytypować. Dziesięć typów na jedno spotkanie (obstawiać można maksymalnie dwa spotkania jednego dnia) jest odpowiednio punktowane. Im zdarzenie jest mniej prawdopodobne, tym większą ma przydzieloną liczbę punktów – podobnie jak z kursami w przypadku zakładów bukmacherskich. Po wyselekcjonowaniu typów wystarczy kliknąć „Dołącz do gry„. Gotowe!

Po wszystkim oczywiście można sprawdzać historię własnych typów oraz ranking. Każdego dnia można otrzymać nagrody za każdy typ. Jeśli w sumie zdobędziecie ponad 600 punktów w jednym typie, otrzymacie nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Bonus, w zależności od sumy zdobytych punktów, wynosić będzie 1000 PLN, 100 PLN, 50 PLN, 25 PLN oraz 10 PLN. Wygrywa każdy typ, który wszedł na ponad 400 punktów!

W „Nagrodzie za każdy typ” nagrody będą wysyłane automatycznie w formie kodu przesłanego na maila podanego przy rejestracji. Po aktywacji bonus będzie aktywny przez 30 dni. Szczegóły i regulamin konkursu: TUTAJ. Nagrody mają postać bonusu z mnożnikiem x10, dodawanego na lvbet.pl.

Oprócz nagród każdego dnia, po raz drugi rozpocznie się ponadto swego rodzaju liga typerów, w której nagrody zgarnie dodatkowo 10 najlepszych graczy. Za pierwsze miejsce przewidziana jest również gratyfikacja w wysokości 15 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć – w puli nagród znalazło się łącznie ponad 250 tysięcy złotych!

Zarejestruj się już dziś na lvtyper.pl!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem