Roztańczone i zwycięskie Acend! „starxo” i „zeek” w świetnych humorach podczas VCT Masters

Swój pierwszy mecz w Valorant Champions Tour Masters rozgrywa właśnie Acend z Patrykiem "starxo" Kopczyńskim i Aleksandrem "zeekiem" Zygmuntem w składzie. Ekipa Polaków prezentuje się świetnie, a podczas przerwy technicznej przeciwników zaprezentowali swoje umiejętności taneczne.

W piątek rozpoczął się bardzo ważny turniej dla europejskich drużyn VALORANT – VCT Masters w Berlinie. Najlepsze zespoły Starego Kontynentu walczą w nim nie tylko o nagrody pieniężne, ale o prawo do gry w mistrzostwach świata. Do Niemiec udało się również Acend – zespół Patryka „starxo” Kopczyńskiego i Aleksandra „zeeka Zygmunta. Już w pierwszym spotkaniu panowie zaskoczyli i zaprezentowali swoje umiejętności… taneczne!

Podczas taktycznej przerwy przeciwników w meczu z SuperMassive Blaze zawodnicy Acend zaczęli tańczyć do znanego utworu „We will rock you” w wykonaniu Queen. Sytuacja zachwyciła kibiców, a co więcej – ekipa naszych rodaków pewnie wygrała ten mecz. Po zakończeniu spotkania zwycięzcy ponownie zaskoczyli – tym razem bardzo ciekawą cieszynką.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem