Royal Never Give Up mistrzem wiosennego splitu chińskiej LPL!

Wiosenne splity najlepszych lig w League of Legends dobiegają ku końcowi. W niedzielę zakończyła się chińska LPL - tytuł zdobyło RNG, które w finale pokonało FPX.

Ten weekend stoi pod znakiem finałów w League of Legends. W niedzielę zakończyła się między innymi chińska League of Legends Pro League. Zwycięzca meczu finałowego poza tytułem zyskiwał również prawo do reprezentowania swojego regionu na zbliżającym się Mid-Season Invitational.

Zobacz również: Relog Media zapowiedziało turniej offline dla zwycięzców cyklu HSH!

W meczu o tytuł Royal Never Give Up podejmowało mistrzów świata z 2019 roku, czyli FunPlus Phoenix. Pierwsza mapa pojedynku wpadła na konto FPX, jednak później mecz zmienił się o 180 stopni. Każda kolejna mapa w dość przekonujący sposób wpadała na konto RNG, które domknęło mecz wynikiem 3:1. Jako MVP wybrano Chena „GALA” Weia, który popisał się pentakillem na mapie numer 3.

Zwycięstwo w finale zagwarantowało RNG nie tylko tytuł, ale i wyjazd na MSI. Dodatkowo drużyna zgarnęła 2 miliony jenów, co w przeliczeniu daje ponad 300 tysięcy dolarów.

https://twitter.com/lolesports/status/1383764379645079555

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem