Roy Hodgson po czterech latach opuszcza Crystal Palace!

To już oficjalne - Roy Hodgson po sezonie opuści Crystal Palace. Bardzo prawodpodobne, że angielski szkoleniowiec przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Trwająca cztery lata przygoda Roya Hodgsona z Crystal Palace dobiega ku końcowi. We wtorek angielska drużyna poinformowała, że 73-letni trener zakończy współpracę z zespołem po sezonie 2020/2021. Oznacza to, że Hodgsona na ławce trenerskiej zespołu z Selhurst Park zobaczymy jeszcze dwukrotnie.

Po 45 latach pracy postanowiłem, że to właściwy czas, aby wycofać się z najwyższego poziomu angielskiego futbolu. Te ostatnie cztery lata w Palace były szczególnie satysfakcjonującym okresem zarówno mojej kariery jak i życia – powiedział Hodgson cytowany przez klubową stronę.

Zobacz również: Francuskie media zgodne – Benzema wróci do kadry na EURO!

Anglik zaczął pracę z Crystal Palace we wrześniu 2017 roku i czterokrotnie utrzymał zespół w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej. Bardzo możliwe, że doświadczony szkoleniowiec przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Aktualnie Palace zajmuje 13. miejsce w lidze i ponownie utrzyma się w Premier League. W ostatnich spotkaniach „Orły” zmierzą się z Liverpoolem oraz w meczu derbowym z Arsenalem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem