Roszady w Anonymo. „Demho” wraca do gry, „Kylar” ląduje na rezerwie

Polskie zespoły rozpoczynają roszady przed nadchodzącym sezonem. Nie inaczej jest w Anonymo, które zastąpiło Kacpra „Kylara” Walukiewicza Patrykiem „Demho” Tomaszewskim.

Mimo sportch zmian w zespole Anonymo podczas ESL Pro League Conference nie osiągnęło zadowalającego wyniku nie było nawet blisko awansu do prestiżowego EPL’a. Organizacja poinformowała dziś o kolejnej roszadzie – z zespołem pożegnał się Kacper „Kylar” Walukiewicz, którego zastąpi Patryk „Demho” Tomaszewski.

Od dzisiaj nasza drużyna będzie rozgrywać swoje spotkania w zmienionym składzie. „Demho” wskakuje do głównego składu gdzie zajmie miejsce „Kylara”. Takie ułożenie zespołu zostanie minimum do końca roku. Po turnieju EPL Conference Kacper poinformował nas, że chciałby spróbować swoich sił w nowym środowisku. Wspólnie stwierdziliśmy, że przesunięcie go na ławkę rezerwowych będzie najlepszym rozwiązaniem dla obydwu stron – czytamy w oświadczeniu organizacji.

Zobacz również: Keith „⁠NAF⁠” Markovic przedłużył kontrakt z Team Liquid!

Tomaszewski jest dobrze znany fanom „Anonimowych”. „Demho” ostatnie tygodnie spędził na ławce rezerwowych, ponieważ organizacja nie chciała się z nim rozstawać po zatrudnieniu „Rallena” i „snatchiego” Debiut „nowego” składu Anonymo już dziś podczas kwalifikacji do ESL Challenger Anaheim 2022.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem