Roszady pozycyjne w Cloud9 – „es3tag” nowym snajperem

Powiedzieć, że wyniki Cloud9 są niezadowalające to jak nic nie powiedzieć. Wielka inwestycja nie przynosi na ten moment rezultatów, więc włodarze oraz drużyna decydują się na kolejne zmiany. Tym razem padło na zmianę snajpera, którym został Patrick "es3tag" Hansen.

Patrick „es3tag” Hansen na pozycji głównego snajpera zastąpi Alexa „ALEX” McMeekina. Warto zaznaczyć, że „ALEX” dzierżył broń snajperską tylko przez miesiąc – w połowie stycznia zastąpił on na tej pozycji „woxica”, który opuścił szeregi Cloud9. Łączenie roli prowadzącego i snajpera najwidoczniej nie przynosiło efektów i zespół zdecydował się na zmianę. „es3tag” będzie więc trzecim snajperem „Chmurek” od początku 2021 roku.

Nie będzie to jednak pierwsza przygoda Hansena z AWP. W 2019 roku w barwach Heroic była to jego główna funkcja. Sama broń snajperska jest na trzecim miejscu najskuteczniejszych broni „es3taga”. Duńczyk nie będzie miał wiele czasu na adaptację do „nowej” roli. Cloud9 już 8 marca rozpocznie zmagania w 13 sezonie ESL Pro League.

Zobacz również: Relog Media zapowiedziało nowy turniej. W puli 100 tysięcy dolarów

Wielka inwestycja w skład CS:GO nie przynosi zamierzonych efektów. Drużyna zawodzi na całej linii – ostatnio zatrzymała się na play-inach IEM Katowice i nie awansowała do głównego turnieju. Wielomilionowe wydatki miały wiązać się z walką o najwyższe cele, a zespół nie kwalifikuje się nawet do najważniejszych turniejów w esportowym kalendarzu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem