Ronaldo potwierdził rozmowy z innym klubem. Nie uwierzycie którym! To mogłoby zmienić historię futbolu!

- Byłem bardzo bliski tego transferu. O jeden krok, na serio. Niewiarygodne, gdy teraz o tym myślę. Choć jestem wdzięczny, że byli mną zainteresowani – przyznaje Cristiano Ronaldo w niezwykle ciekawym wywiadzie dla brytyjskiej telewizji. Można sobie wyobrazić, że gdyby ten ruch doszedł do skutku, cała kariera, a kto wie czy i nie najnowsza historia klubu, mogła wyglądać inaczej.

W szczerym wywiadzie dla „Good Morning Britain”, w którym poruszono wiele interesujących i osobistych wątków, Ronaldo potwierdził, że na początku swojej kariery był bardzo bliski podpisania kontraktu z… Arsenalem Londyn. Miało to miejsce w 2003 roku, niedługo przed tym jak zaczął budować swoją legendę w barwach Manchesteru United.

– Nie doszło do tego, ale doceniam starania Arsenalu – przyznał CR7. – Zwłaszcza to, co zrobił dla mnie Arsene Wenger. Jednak znasz futbol: tu nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.

Prowadzący rozmowę wręczył nawet Cristiano koszulkę… Arsenalu z jego nazwiskiem, stwierdzając, że gdyby taki transfer doszedł do skutku, spełniłoby się jego marzenie. Niewątpliwie podobnego zdania jest wielu kibiców „The Gunners”, bo w mediach społecznościowych błyskawicznie posypały się komentarze, co by było gdyby. Dość powiedzieć, że byłby to Arsenal w składzie nie tylko z młodziutkim Ronaldo, ale jednocześnie z Thierrym Henry czy Dennisem Bergkampem. Potężna moc uderzenia!

W tym samym wywiadzie Cristiano zdradził swój plan na to, w jaki sposób zdystansować się od Leo Messiego i zapisać w historii jako bezapelacyjnie najlepszy piłkarz w historii.

– Najwięcej zdobytych „Złotych Piłek” w historii futbolu. Myślę, że na to zasługuję. Messi jest fantastycznym gościem i znakomitym piłkarzem, motywujemy siebie nawzajem do osiągania jeszcze większych rzeczy, ale sądzę, że gdy zdobędę sześć, siedem, może osiem „Złotych Piłek”, będę jednoznacznie ponad nim – powiedział.

Plany, jak zwykle, ambitne. Jak na 34-letniego piłkarza, który najwyraźniej nawet trzykrotnie chciałby zostać jeszcze uznanym najlepszym zawodnikiem sezonu na świecie. Przypomnijmy, że aktualnie obaj z Messim mają na koncie po pięć tego typu laurów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem