Ronaldo rozpłakał się w trakcie wywiadu. Dowiedział się czegoś wstrząsającego…

Kto jest największą gwiazdą na ziemi? Nie gwiazda muzyki pop, nie gwiazda filmu, nawet nie siostry Kardashian. Ten gość – mówi brytyjska osobowość telewizyjna Piers Morgan w zajawce swojego mocnego wywiadu, wskazując na stojącego obok niego Cristiano Ronaldo. Rozmowa zrealizowana dla „Good Morning Britain” zaczyna się niezwykle ciepło, ale przybiera niespodziewany obrót. CR7 rozpłakał się, gdy pokazano mu niewidziany nigdy materiał wideo…

Prowadzący rozmowę wszedł w posiadanie unikatowego fragmentu rozmowy, jaką z norweską telewizją odbył przed laty ojciec Cristiano Ronaldo, Dinnis. Miało to miejsce zaledwie rok przed tym jak zmarł z powodu choroby alkoholowej.

Ojciec piłkarza mówi w wywiadzie o tym jak bardzo dumny jest ze swojego syna.

– Nigdy tego nie widziałem. Nigdy nie widziałem tego wideo. Nie do wiary. Jak do tego dotarliście? Muszę to mieć, żeby pokazać rodzinie – Cristiano reaguje emocjonalnie. Głos mu się łamie. Wyciera oczy chusteczką.

– Usłyszeć ojca mówiącego, że jest ze mnie dumny, to wiele dla mnie znaczy. Tak naprawdę nie poznałem go w stu procentach. Był pijakiem. Nigdy nie odbyliśmy normalnej rozmowy. Zawsze było ciężko – zwierzył się gwiazdor Juventusu.

Pociągnięty za język przez Piersa Morgana, przyznał, że żałuje, iż jego ojcu nigdy nie było dane dowiedzieć się, jak znakomitym piłkarzem stał się po jego śmierci.

Rozmowa w całości zostanie opublikowana dopiero we wtorek. Twórcy materiału szczycą się, że to najbardziej odkrywczy wywiad, jakiego CR7 kiedykolwiek udzielił. Już teraz wiadomo, że wypowiedział się między innymi w temacie głośnych oskarżeń o gwałt. „Przygotujcie się na śmiech i łzy. Będziecie zszokowani, ale i zainspirowani” – zapewniają. Rozmowa została przeprowadzona w Turynie, przy okazji eventu promującego markę perfum firmowanych przez CR7.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem