Ronaldinho w więziennym turnieju. Zobacz, jak strzela i robi tricki (video)!

Z każdym dniem ta historia robi się bardziej niebywała. Zdążyliśmy przejść do porządku dziennego z faktem, że legenda brazylijskiego futbolu ugrzęzła w paragwajskim areszcie i nie wiadomo jak wiele czasu w nim spędzi. Z Asuncion napływają kolejne wieści zza krat - zdjęcia, a nawet filmiki!

Ośrodek zamknięty, w którym Ronaldinho przebywa wraz z bratem, to areszt o specjalnych, podwyższonych standardach. Przebywają w nim ludzie z wyższych sfer, którzy weszli w konflikt z prawem, między innymi lokalni politycy, co determinuje ich łagodniejsze traktowanie. Współwięźniowie mogą przebywać na świeżym powietrzu, wspólnie spędzać czas, mają dużo łatwiejszy dostęp do kontaktu ze światem przez telefony komórkowe.

Ronaldinho załapał się nawet na więzienny turniej piłkarski!

Okazuje się, że jego pozytywne, beztroskie podejście do życia ma się dobrze nawet w przymusowym zamknięciu. Nie odciął się od świata w oczekiwaniu aż prawnicy wyciągną go z tarapatów. Jakkolwiek to brzmi w tym przypadku – zasymilował się z otoczeniem. Rozdaje autografy współwięźniom, uśmiechnięty pozuje do zdjęć. Dziś wziął udział nawet w turnieju piłkarskim!

Doniesienia zza krat mówią, że każdy z zespołów chciał mieć Brazylijczyka u siebie. Nic dziwnego! Ronaldinho strzelił pięć goli, zaliczył drugie tyle asyst i wygrał 11:2. Do sieci błyskawicznie wypłynęło kilka zdjęć i słabej jakości filmików. Trudno temu się dziwić, wszak pamiątkowe fotki z legendą robili sobie nawet więzienni strażnicy.

Nie odmówił sobie zaprezentowania kilku sztuczek!

Wciąż nie możemy się tym obrazkom nadziwić. Za kilka miesięcy w Barcelonie miał odbyć się mecz pokazowy na cześć i z udziałem Brazylijczyka. Tymczasam on, zamiast po murawie Camp Nou, biega po więzienym klepisku w Paragwaju, uśmiecha się od ucha do ucha i wygrywa swoimi golami 15-kilowego prosiaka, który był nagrodą w turnieju.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem