Romano zaprzecza doniesieniom o wielkim powrocie Sergio Ramosa

Odejście Sergio Ramosa z Realu Madryt jest już przesądzone. Media zaczęły debatować nad nowym klubem Hiszpana i sporo mówiło się o ewentualnym powrocie do Sevilli. Wszystkiemu zaprzeczył jednak Fabrizio Romano.

Pewna era w Realu Madryt dobiegła ku końcowi. Mimo, że można się było tego spodziewać, tak wiele osób nie sądziło, że stanie się to, co stało się wczoraj. „Królewscy” potwierdzili, że ich wieloletni kapitan, Sergio Ramos, odchodzi z drużyny. Jego kontrakt z zespołem nie zostanie przedłużony. Strony nie doszły do porozumienia przez długość umowy – Florentino Perez chciał zatrzymać obrońcę na kolejny rok, a Ramos chciał gwarancji kontraktu na dwa lata. Negocjacje zakończyły się więc fiaskiem, a Hiszpan tego lata będzie poszukiwał nowego pracodawcy.

Zobacz również: Arnautović zawieszony! Austriak nie pomoże kadrze w meczu z Holandią

Wiele mówiło się o ewentualnym powrocie Ramosa do Sevilli. W drużynie z Andaluzji występował do 2005 roku, kiedy to właśnie Real zdecydował się na transfer. Fabrizio Romano zaprzeczył jednak wszelkim doniesieniom łączącym stopera z Sevillą. Aktualnie w wyścigu o podpis 35-latka udział bierze Paris Saint-Germain oraz Manchester City. Sam Ramos liczy na zarobki rzędu 12 milionów euro netto. Aktualnie transfermarkt.de wycenia go na 10 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem