Robin „flusha” Rönnquist odsunięty od składu Fnatic!

Słabe wyniki Fnatic zmusiły włodarzy do działania. W piątek organizacja ogłosiła, że na ławkę rezerwowych przesunięty zostanie Robin "flusha" Rönnquist.

Wszystko wskazuje na to, że „flusha” pożegna się z pomarańczowo-czarnymi barwami. Jedna z ikon Fnatic została przesunięta na ławkę rezerwowych, a to jednoznacznie pokazuje, że zarząd i drużyna nie widzi przyszłości we współpracy ze Szwedem. Ta decyzja najprawdopodobniej związana jest ze słabymi wynikami zespołu w ostatnim czasie.

Zobacz również: Özgür „woxic” Eker przeniesiony na ławkę rezerwowych?

Z uwagi na przyszłość dywizji CS:GO we Fnatic musieliśmy podjąć kilka trudnych decyzji dotyczących naszego składu oraz legendarnych graczy. Robin to niesamowicie utalentowany zawodnik i jestem przekonany, że szybko znajdzie dla siebie miejsce w jednej z czołowych drużyn. Odsunięcie flushy od naszego aktywnego składu daje nam jednocześnie okazję, by odmłodzić naszą drużynę, z czego przed startem sezonu 2021 skorzystamy – tłumaczy Andreas „Samuelsson” Samuelsson, trener drużyny

27-latek to jedna z legend szwedzkiej organizacji. Razem z zespołem wielokrotnie zdobywał najważniejsze tytuły na świecie. W organizacji występował przez prawie 6 lat. Trzykrotnie sięgał po Majora oraz kilkukrotnie otrzymywał statuetkę MVP w różnych rozgrywkach. W 2014 roku został nawet drugim najlepszym zawodnikiem na świecie według HLTV. Wygląda jednak na to, że jego piękna kariera w Fnatic dobiega końca. Przyszłość Szweda jest jeszcze nieznana, jednak na pewno nie będzie mógł narzekać na brak zainteresowania.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem