Roberto Martínez zaprezentowany jako nowy selekcjoner Portugalii!

Dziś portugalski związek piłki nożnej zaprezentował swój nowy nabytek. Selekcjonerem reprezentacji został Roberto Martinez.

Przez słaby wynik Portugalii i Belgii na zeszłorocznych mistrzostwach świata ze swoją posadą pożegnali się Fernando Santos i Roberto Martínez. Oba związki postanowiły rozstać się ze swoimi wieloletnimi pracownikami, a ci rozpoczęli poszukiwanie nowego wyzwania. Okazało się, że ten drugi pracę znalazł po niespełna dziesięciu dniach.

Zobacz również: Matty Cash na celowniku jednego z angielskich gigantów!

Dziś Roberto Martínez został zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Portugalii.

Hiszpan przejmuje ekipę z Półwyspu Iberyjskiego po ponad czterech latach pracy z Belgią. W tym czasie poprowadził drużynę w 79 meczach, a jego bilans to 56 zwycięstw, 13 remisów i 10 porażek. Jego kontrakt będzie obowiązywał aż do 31 lipca 2026 roku. Na stanowisku zastąpi wcześniej wspomnianego Santosa, który sprawował pieczę nad zespołem przez ostatnie 8 lat.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem