RNG i Pentanet.GG z awansem do play-offów Mid-Season Invitational!

W niedzielę rozgrywki w fazie grupowej MSI zakończyła grupa A. Awans do fazy pucharowej uzyskały dwie ekipy - Royal Never Give Up oraz Pentanet.GG.

Mid-Season Invitational 2021 trwa już od czwartku. Zmagania rozpoczęliśmy od fazy grupowej – w pierwszych dniach mecze rozgrywała każda z grup. W niedzielę zaś o awans walczyły tylko ekipy z grupy A. Przed niedzielnymi spotkaniami na pierwszym miejscu znajdowało się RNG, które nie zaznało jeszcze smaku porażki i było praktycznie pewne udziału w play-offach.

Zobacz również: Wielkie zmiany w Fnatic?! „Selfmade” może opuścić zespół!

Ekipa z Chin nie miała sobie równych również w niedzielę – „Xiaohou” i spółka wygrali wszystkie spotkania i z bilansem 8-0 zakończyły pierwszą część turnieju. Kwestia drugiego miejsca miała rozstrzygnąć się więc pomiędzy Unicorns of Love a Pentanet.GG. Po wszystkich zaplanowanych meczach sprawa awansu nadal nie była jasna i aby poznać drugiego uczestnika fazy pucharowej potrzebowaliśmy dogrywki. Więcej zimnej krwi zachowali jednak zawodnicy australijskiego Pentanet.GG i to oni zajęli drugie miejsce w grupie.

Kolejne spotkania w ramach MSI odbędą się już w poniedziałek. W akcji zobaczymy między innymi reprezentantów LEC, czyli MAD Lions.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem