Riot Games potwierdza – Worlds 2021 odbędą się na Islandii!

Zeszłotygodniowe doniesienia zostały potwierdzone - Worlds 2021 odbędą się na Islandii. Taką informację podał organizator rozgrywek i producent League of Legends, Riot Games.

To, że Chiny straciły prawo do organizacji tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends wiadomo nie od dziś. Powodem takiej decyzji była oczywiście pandemia, która w ostatnich tygodniach mocno się nasiliła. Riot Games postanowiło przenieść rozgrywki do Europy, jednak do dziś nie potwierdziło, gdzie odbędą się Worldsy. Teraz wszystko jest już jasne – światowy czempionat będzie miał miejsce na Islandii.

Zobacz również: Oficjalnie: Norman „Kaiser” Kaiser przedłużył umowę z MAD Lions!

Plotki na temat organizacji Worlds 2021 przez Islandię pojawiły się już w zeszłym tygodniu, jednak na oficjalne potwierdzenie musieliśmy czekać do czwartku. Dodatkowo dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądał dokładny harmonogram:

  • Faza play-in: 5-9 października
  • Faza grupowa: 11-13 oraz 15-18 października
  • Ćwierćfinały: 22-25 października
  • Półfinały: 30-31 października
  • Finał: 6 listopada

Jest jeszcze jedna informacja – na wydarzenie nie przyjadą Wietnamczycy, a ich miejsce w głównym turnieju zajmie Rogue Kacpra „Inspireda” Słomy i Adriana „Trymbiego” Trybusa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem