Ricky „floppy” Kemery kończy współpracę z Cloud9

Po półtorarocznej przygodzie Ricky "floppy" Kemery zamyka rozdział pod tytułem Cloud9. Strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu.

Współpraca Ricka „floppy’ego” Kemery’ego z Cloud9 została zakończona. 21-letni zawodnik rozwiązał kontrakt z organizacją za porozumieniem stron. Najprawdopodobniej Amerykanin będzie chciał wziąć sobie przerwę od profesjonalnego grania – zawodnik zdradził, że po prostu czuje się wypalony.

Nie wiem jeszcze, co będę robił. Czuję się, jakby brakowało mi celu. Myślę, że po prostu się wypaliłem. Od siedmiu lat rywalizuję w FPS-ach, ale nie cieszy mnie to już tak jak kiedyś. COVID zrobił swoje i to w dużym stopniu wpłynęło na moją psychikę. Teraz prawdopodobnie zrobię sobie krótką przerwę i rozważę wszystkie opcje – czytamy we wpisie „floppy’ego”.

Zobacz również: OG na kolanach, Vitality zagra w finale ESL Pro League!

Przygoda Kemery’ego z Cloud9 zakończyła się po prawie dwóch latach. W styczniu 2020 roku dołączył on do organizacji – wtedy jako gracz CS:GO. W kwietniu zasilił dywizję VALORANT, jednak drużyna nie spełniła pokładanych w nich nadziei.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem