Reprezentant Polski ma trafić do Ekstraklasy! „Spektakularny powrót”

07.01.2021
W ubiegłym roku występował w jednej z najsilniejszych lig zagranicznych, teraz - może wrócić do miasta, z którego wypłynął na szerokie wody. Bartosz Salamon, któremu w czerwcu kończy się kontrakt, jest bliski powrotu do Poznania. Jak donosi Interia, znalazł się na celowniku Lecha.

Po powrocie Serie A na boiska, w lipcu i sierpniu minionego roku, rozegrał siedem spotkań w barwach SPAL. Niestety dla Bartosza Salamona, żadnego z nich jego zespół nie zdołał wygrać i spadł z włoskiej ekstraklasy. Dziewięciokrotny reprezentant Polski w obecnym sezonie Serie B rozegrał 13 spotkań i nawet strzelił dwie bramki. Mimo to wciąż nie przedłużył wygasającego w czerwcu kontraktu. Już teraz może negocjować nową umowę z dowolnym klubem.

„29-letni Bartosz Salamon może niebawem trafić do Lecha Poznań i wzmocnić jego defensywę. Jeśli się tak stanie, będzie to spektakularny powrót, a Lech jest bardzo zainteresowany”, zaczął swój tekst Radosław Nawrot na łamach Interii.

Środkowy obrońca, który ostatnio reprezentował barwy narodowe grając pełne 90 minut w el. do MŚ 2018 z Kazachstanem (2:2), znalazł się na celowniku polskich klubów. Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów niedawno informował o zainteresowaniu Legii Warszawa, ale jak informuje Nawrot: „nie wszyscy w Warszawie są przekonani do transferu dziewięciokrotnego reprezentanta Polski”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem