Reprezentacja: Ważne postacie w Arłamowie!

Medialny szum wokół naszej piłkarskiej reprezentacji nie maleje, mało tego, zdecydowanie rośnie! Do rozpoczęcia finałów Mistrzostw Europy we Francji pozostało dwa tygodnie, a ilość informacji jakimi jesteśmy bombardowani często bywa nie do ogarnięcia. Wybór Polski jako miejsca na zgrupowania przed Euro, wydaje się być strzałem w dziesiątkę, do naszych zawodników mają teraz dostęp nie tylko

Medialny szum wokół naszej piłkarskiej reprezentacji nie maleje, mało tego, zdecydowanie rośnie! Do rozpoczęcia finałów Mistrzostw Europy we Francji pozostało dwa tygodnie, a ilość informacji jakimi jesteśmy bombardowani często bywa nie do ogarnięcia. Wybór Polski jako miejsca na zgrupowania przed Euro, wydaje się być strzałem w dziesiątkę, do naszych zawodników mają teraz dostęp nie tylko kibice, ale i dziennikarze, których materiały i fotogalerie zalewają internet. Sam PZPN też mocno pracuje nad polepszeniem wizerunku polskiej piłki, a najlepszą do tego drogą, poza samymi wynikami oczywiście, jest pokazanie przeciętnemu kibicowi reprezentantów, zaplecza treningowego i kulisów zgrupowania.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Dzięki temu mamy dostęp do materiałów z konferencji prasowych, zajęć treningowych, wywiadów z piłkarzami czy nawet filmiki pokazujące jak spędzają wolny czas. Teraz każdy fan futbolu może bliżej poznać kadrowiczów, ich ulubione zajęcia, stać się na chwilę częścią drużyny. Takie przedstawienie zgrupowania może niestety zamazać trochę jego obraz i sprawić, że zapomnimy po co ono tak naprawdę się odbywa. Piłkarze pojechali tam, aby przygotować się do Euro i godnego reprezentowania naszego kraju! Nie zapominajmy, że za dwa tygodnie będziemy od nich oczekiwali, że wyjdą na murawę i będą wypruwać sobie żyły za umieszczonego na piersiach Orzełka! PZPN zadbał jednak o to, aby kadrowicze pamiętali o ciążącej na nich odpowiedzialności. W poniedziałek, trzydziestego maja, dokładnie w dniu, w którym poznamy ostateczną dwudziestotrzyosobową kadrę na wyjazd do Francji, naszą reprezentację odwiedzi najważniejsza osoba w kraju, prezydent Andrzej Duda. Głowa Państwa ma spotkać się z trenerem Nawałką i naszymi kadrowiczami, wypić wspólną kawę i życzyć im powodzenia w turnieju. Nie będzie to pierwsze spotkanie naszych zawodników z prezydentem. Po meczu z Irlandią, który zagwarantował nam wyjazd na francuską imprezę, Andrzej Duda odwiedził polską szatnię i osobiście pogratulował chłopakom awansu. Miejmy nadzieję, że wizyta przyniesie nam szczęście a piłkarzom przypomni, że cały kraj na nich liczy!

glik-arlamow-laczy-nas-pasja

Wizyta głowy państwa nie będzie się pewnie cieszyła tak wielkim zainteresowaniem jak wczorajsze przybycie na zgrupowanie ostatnich zawodników. Przylot Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Macieja Rybusa wzbudził wielkie zainteresowanie. Najgłośniej kibice skandowali oczywiście imię naszej gwiazdy, kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego, który nie mógł w spokoju nawet zjeść obiadu, zewsząd podglądany przez ciekawskich gapiów!

Prezydent to nie jedyna ważna osoba z którą będą mieli okazję spotkać się piłkarze. W Arłamowie przebywa również sędzia Szymon Marciniak. Nasz najlepszy arbiter również przygotowuje się do wyjazdu do Francji, gdyż jako jedyny polski sędzia został nominowany do prowadzenia meczów na francuskich boiskach. Oprócz tego Marciniak i jego ekipa maja pomóc naszym reprezentantom w poznaniu i zrozumieniu nowych przepisów, które wejdą w życie od czerwca. Będą zwłaszcza uczulać ich na obecność dodatkowego sędziego na boisku co spowoduje, że więcej niedozwolonych zachowań czy „symulek” będzie wyłapywanych. Posędziują oni kilka wewnętrznych gierek i poprowadzą kilka spotkań merytorycznych.

Wszechobecni w Arłamowie kibice, międzynarodowy sędzia pomagający drużynie czy wizyta głowy państwa mogą tylko pomóc naszym chłopakom, dlatego trzymamy kciuki żeby odpowiednio zaprocentowały one na francuskich murawach!

Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem