Reprezentacja Hiszpanii czaruje przed meczem z Niemcami. Filmik z treningu podbił internet

Futbol reprezentacyjny wraca do gry z przytupem, bowiem od spotkania reprezentacji Hiszpanii z kadrą Niemiec w Lidze A Ligi Narodów UEFA. Przed tym świetnie zapowiadającym się spotkaniem atmosferę podgrzali zawodnicy La Furia Roja, którzy zabłysnęli umiejętnościami na treningu.

Mówisz: film wideo z udziałem piłkarza poza meczem, myślimy: Ronaldinho i nieśmiertelna reklama Nike, która była pierwszym filmem na YouTube przebijającym barierę miliona wyświetleń. Brazylijczyk obijał w niej poprzeczkę piłką w swoich nowych butach, które prezentował. Cała seria Joga Bonito z udziałem Erica Cantony i sztuczek najlepszych piłkarzy świata również zapadła w pamięć fanom futbolu.

Tricki z rozgrzewki bądź treningu potrafią podbić internet – nie inaczej było więc z ostatnim treningiem reprezentacji Hiszpanii.

Ponad 5 milionów wyświetleń – tyle odtworzeń miała miejsce scenka z treningu reprezentacji Hiszpanii. Głównymi aktorami w niej byli Thiago Alcantara oraz Rodri. Łączy ich kraj pochodzenia i pozycja środkowego pomocnika. Niedługo to może się rozszerzyć również na ligę, w której występują, a być może i na miasto. Rodri gra w Manchesterze City na poziomie Premier League. Natomiast oprócz Liverpoolu, zainteresowanie piłkarzem Bayernu Monachium wyraża Manchester United.

Obaj panowie wymieniają się doskonałymi podaniami na długim dystansie, nie pozwalając piłce spaść na ziemię. Hiszpańska federacja pochwaliła się, że żaden filmik w jej siedmioletniej obecności na Twitterze nie miał tak dobrej oglądalności.

Mecz Hiszpanii z Niemcami możesz obstawiać LIVE w LV BET!

My natomiast przypominamy historię wideo wspomnianego na początku artykułu:

Pierwszy film, który przebił milion wyświetleń na Youtube był piłkarski. Pamiętacie go?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem