Relog Media zapowiedziało nowy turniej. W puli 100 tysięcy dolarów

Organizator turniejów - Relog Media - zaprezentował nowe przedsięwzięcie. Rozgrywki noszą nazwę Pinnacle Cup i rozpoczną się już niebawem. Drużyny powalczą o nagrody z puli wynoszącej 100 tysięcy dolarów.

Rozgrywki w ramach Pinnacle Cup rozpoczną się już 3 marca, a potrwają do 4 kwietnia. W puli nagród znalazło się aż 100 tysięcy dolarów, które zostanie podzielone na najlepsze drużyny. Na ten moment poznaliśmy 26 z 32 zaproszonych ekip. Na ten moment zaproszenia nie otrzymała żadna polska drużyna. Nie wszystko jednak stracone – w turnieju pozostało jeszcze 6 miejsc.

Zobacz też: Sześć drużyn zaproszonych do zakmniętych kwalifikacji ESL MP

Rozgrywki podzielone zostały na trzy etapy. Pierwszy z nich to faza grupowa (3-5 marca), w której udział weźmie 16 drużyn. Najlepsze z nich dołączą do kolejnych 12 drużyn zaproszonych do drugiej fazy, która rozegrana zostanie w systemie szwajcarskim (6-14 marca). Zaproszenia do drugiej fazy otrzymały takie ekipy jak EXTREMUM, GODSENT oraz Endpoint. Na samym końcu czekają nas play-offy, które potrwają od 21 marca do 4 kwietnia. Wiemy, że wystąpią w nich dwie ekipy, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia – mowa o Gambit oraz FunPlus Phoenix. Bezpośrednio w fazie play-off zameldują się jeszcze dwie ekipy wybrane przez organizatorów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem