Rekordowe PPV, rekordowe ceny biletów. Jeszcze tylko poziom sportowy i będzie okej!

Pojedynek Floyd Mayweathera JR z Conorem McGregorem będzie rekordowy pod każdym względem. O ile sceptycy tego pomysłu i tak zawsze będą szukali dziury w całym, a do takiego starcia nie powinno w ogóle dojść, o tyle osoby, których wynagrodzenie będzie zależało od wyników sprzedaży tego pojedynku, już dziś zacierają ręce. Wszystko za sprawą ceny, jaką

Pojedynek Floyd Mayweathera JR z Conorem McGregorem będzie rekordowy pod każdym względem. O ile sceptycy tego pomysłu i tak zawsze będą szukali dziury w całym, a do takiego starcia nie powinno w ogóle dojść, o tyle osoby, których wynagrodzenie będzie zależało od wyników sprzedaży tego pojedynku, już dziś zacierają ręce. Wszystko za sprawą ceny, jaką organizatorzy przewidzieli za wykupienie pakietu PPV umożliwiającego obejrzeniego tego wydarzenia.

– Pakiet podstawowy będzie kosztował 89,95 dolarów, natomiast wersja premium 99,95 dolarów –  taką informację powiedziała w rozmowie z USA Today Sports rzeczniczka prasowa Showtime, Madelyn Flax.

Oznacza to, że dostęp do tego pojedynku w telewizji będzie wynosił tyle, co podczas pamiętnej walki Floyda z Manny Pacquiao. Znowu, sceptycy są zdania, że sportowo oba wydarzenia dzieli przepaść. Wtedy bowiem na takie starcie cały bokserski świat czekał przez kilka długich lat, a obaj panowie byli uznawani za najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe.

Przemysław Garczarczyk zakomunikował kilka dni temu na Twitterze, że właśnie dziś rozpoczyna się akcja marketingowa, która ma wypromować ten pojedynek. Pięściarze rozpoczną tourne od Las Vegas, później udadzą się do Toronto, Nowego Jorku i Londynu.

 

Wracając do PPV – organizatorzy dużo ryzykują, bo pomimo tego, że starcie te zapowiada się niezwykle emocjonująco, to w USA kibice mają problem z tym, żeby wydać swoje pieniądze w zamian za dostęp do płatnego pakietu. Ostatni hitowy pojedynek Andre Warda z Siergiejem Kowaliowem obejrzało tylko 125 tysięcy Amerykanów. To wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań organizatorów.

Nie tylko cena PPV przyprawia o zawrót głowy. Znowu skorzystaliśmy z pomocy Przemka Garczarczyka i znowu złapaliśmy się za głowę. Najtańsze bilety na ten pojedynek będą kosztowały… 2200 dolarów. Najdroższe – nawet 70 tysięcy!

Pod wieloma względami ta walka będzie wyjątkowa. Pytanie, czy nie zawiedzie nikogo jej poziom sportowy.

Kto wygra? Floyd Mayweather JR czy Conor McGregor?

Faworytem bukmacherów jest Floyd, a LV Bet w swojej ofercie przygotował aż 57 różnych kombinacji na rozstrzygnięcie tego pojedynku. Pełna oferta kursowa TUTAJ.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem