Real Madryt przygotował ofertę lukratywnego kontraktu dla Paula Pogby

Przedłużenie kontraktu Paula Pogby z Manchesterem United wydaje się być coraz mniej prawdopodobne. Według "ABC" sytuację spróbuje wykorzystać Real Madryt, który przygotował ofertę umowy dla reprezentanta Francji.

Sytuacja kontraktowa Paula Pogby w ostatnim czasie zmienia się jak w kalejdoskopie. Jego kontrakt wygasa już w czerwcu 2022 roku, więc latem mógłby opuścić Manchester United jako wolny zawodnik. Najpierw mówiło się, że jego odejście z Old Trafford jest pewne, a później, podczas zwyżki formy „Czerwonych Diabłów” z początku sezonu, spekulowano o zmianie decyzji przez Francuza. Teraz sprawa nowej umowy wydaje się być jeszcze bardziej skomplikowana.

Zobacz również: Gennaro Gattuso z propozycją powrotu na ławkę trenerską

David Ornstein przekonuje, że pomocnik jest skłonny do złożenia podpisu pod nową umową. Francuskie media są jednak innego zdania. Według „L’Equipe” reprezentant Francji już niebawem dojdzie do porozumienia z nowym klubem. Zdaniem „ABC” sytuacji bacznie przygląda się Real Madryt. „Królewscy” są już nawet gotowi do negocjacji i przygotowali propozycję lukratywnego kontraktu. Na jego mocy Pogba zarabiałby 14 milionów euro netto za sezon oraz otrzymałby premię za podpis w wysokości 30 milionów euro. Ekipa z Santiago Bernabeu w głównej mierze skupi się jednak na pozyskaniu Kyliana Mbappe z PSG.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem