Ranking HLTV: Awans AGO i Wisły, spory spadek Anonymo

Za nami kolejna aktualizacja rankingu HLTV. Kilka pozycji zyskały między innymi x-kom AGO oraz Wisła All in! Games Kraków, a spory spadek zanotowało Anonymo.

Jak co poniedziałek serwis HLTV zaktualizował swój prestiżowy ranking. W ścisłej czołówce nie doszło do wielkich zmian – dwa pierwsze miejsca wciąż należą bowiem do Na’Vi oraz Gambit. Na trzecią lokatę wdrapało się Vitality, które z podium strąciło G2 Esports. O trzy pozycje awansowało Ninajs in Pyjamas, które na ten moment zajmuje 7. miejsce. Na skraju TOP 10 znalazło się OG Mateusza „mantuu” Wilczewskiego.

Zobacz również: Anonymo nie zagra w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej!

Zmiany dotknęły również polskie drużyny. Dzięki dobrym wynikom w Funspark ULTI 2021 skok o 2 lokaty zanotowało x-kom AGO (27. miejsce). Śladami „Jastrzębi” poszła również Wisła All in! Games Kraków, która awansowała o 3 pozycje i aktualnie zajmuje pozycję numer 58. Spadek o 7 miejsc zaliczyło Anonymo (73.), a awans aż o 50 „oczek” zaliczyło HONORIS.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem