Ranking HLTV: Astralis wraca do TOP 10, kolejny awans MOUZ NXT!

Po krótkiej nieobecności Astralis wraca do czołówki rankingu HLTV! Duńska formacja awansowała do najlepszej dziesiątki. Kolejny awans uzyskało również MOUZ NXT.

W niedzielę zakończyły się jesienne finały BLAST Premier, w których udział brały najlepsze ekipy Counter Strike’a na świecie. Wyniki rozgrywek przyniosły kilka zmian w rankingu HLTV, a największą z nich jest powrót Astralis do TOP 10 (awans o 11 pozycji). Na drugim miejscu ulokował się jeden z finalistów – Team Vitality, które z podium strąciło Gambit Esports.

Zobacz również: Aleksi „Aleksib” Virolainen znalazł się na celowniku G2 Esports!

Warto również wspomnieć o MOUZ NXT. Ekipa „Szejna” i „Siuhego” umocniła się w czołowej trzydziestce awansując o 3 miejsca i może teraz pochwalić się 27. lokatą. Blisko powrotu do tego grona jest x-kom AGO, które dzięki skokowi o 5 lokat znalazło się na 32. miejscu. Spadki zanotowała Wisła All in! Games Kraków oraz Anonymo (kolejno 52. i 64. miejsce).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem