Ranking HLTV: AGO wciąż najlepsze w kraju, ENCE puka do TOP 10

Po kolejnej aktualizacji rankingu HLTV x-kom AGO wciąż utrzymuje się w najlepszej trzydziestce świata. Coraz bliżej awansu do TOP 10 znalazło się ENCE "hadesa" i "dychy".

Mimo, że IEM Fall trwa w najlepsze, to światowa czołówka rankingu HLTV po poniedziałkowej aktualizacji nie doświadczyła wielu zmian. Podium wciąż prezentuje się tak samo – liderem pozostaje Na’Vi, drugie jest Gambit, a trzecie Team Vitality. Spadek z 5. na 7. miejsce zanotowało FaZe Clan, a skorzystało na tym Heroic i Ninjas in Pyjamas. Do TOP 10 coraz bardziej zbliża się ENCE Pawła „dycha” Dychy oraz Olka „hadesa” Miśkiewicza, które aktualnie plasuje się na 13. lokacie po awansie o cztery pozycje.

Zobacz również: Filip „⁠tudsoN⁠” Tudev opuszcza szeregi MAD Lions

W najlepszej trzydziestce swoje miejsce wciąż utrzymuje x-kom AGO. „Jastrzębie” zanotowały mały spadek, jednak na ten moment ulokowały się na 26. miejscu. O 6 pozycji skoczyła Wisła All in! Games Kraków, która już w przyszłym tygodniu może znaleźć się w TOP 50. Mimo spadku o jedno miejsce Anonymo stało się trzecią siłą w kraju, a to wszystko przez ogromny spadek Izako Boars z 63. na 81. lokatę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem