Kod promocyjny Totolotek

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.09.2021)
Nasze linki do Totolotek chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • nowy serwis bukmachera
 • szeroka oferta zakładów
Minusy bukmachera
 • brak cashout
Idz do Totolotek
Serwis bukmacherski Totolotek w końcu doczekał się nowego, bardziej nowoczesnego wyglądu. Zmianie uległa także logo, w którym teraz widnieje uśmiechnięte słoneczko. To znak rozpoznawczy nowego właściciela Totolotka, niemieckiej spółki Merkur Sportwetten GmbH.

Serwis bukmacherski Totolotek przeszedł gruntowne zmiany w 2019 roku, kiedy to nowym właścicielem tej firmy stała się niemiecka spółka Merkur Sportwetten GmbH. Zmiany wyszły na dobre, ponieważ nieco przestarzałą szatę graficzną dawnej strony zastąpił nowoczesny serwis. Zmianom uległy również promocje, jakie możemy znaleźć w ofercie serwisu Totolotek.

Obok poważnej metamorfozy Totolotka ciężko przejść obojętnie. Gracze docenili nowy serwis wraz z licznymi udogodnieniami, które obecnie umilają obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu. Nas interesują przede wszystkim aktualne bonusy i promocje przygotowane zarówno dla nowych graczy, jak również stałych klientów serwisu. Jakie korzyści może nam zaoferować aktualny kod promocyjny Totolotek?

Jakie korzyści oferuje graczom pakiet powitalny Totolotek?

W standardowej ofercie zakładów bukmacherskich Totolotek znajdziemy obecnie dwa prezenty: klasyczną premię depozytową przy pierwszej wpłacie, a także podobny bonus dostępny za depozyt zrealizowany na aplikacji mobilnej. Klienci, którzy wykorzystają kod promocyjny Totolotek, mogą zapewnić sobie atrakcyjny bonus bez depozytu, w formie darmowego zakładu do 25 złotych. Reasumując, aktualny pakiet powitalny Totolotek prezentuje się następująco:

 • Premia powitalna 100% do 500 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Bonus 100% do 49 PLN na aplikacji mobilnej,
 • Darmowy zakład 25 PLN za rejestrację.

W sumie, nowi klienci mogą liczyć na prezenty o łącznej wartości 574 złotych. Nie jest być może zawrotna kwota, jeśli porównamy ją z najwyższymi bonusami na polskim rynku bukmacherskim, niemniej jednak, istotne są również warunki oferty promocyjnej. W tej kwestii możemy przyznać, że kod bonusowy Totolotek prezentuje się naprawdę dobrze i na pewno zapewni nowym graczom udane obstawianie pierwszych zakładów w serwisie.

Bonus bez depozytu w serwisie Totolotek

Standardowa oferta promocyjna oferowała w przeszłości bonus bez depozytu oraz tradycyjną premią depozytową. Obecnie, w standardowej ofercie nie znajduje się już pierwszy z wymienionych prezentów. Nie jest to jednak problem, ponieważ nowi klienci wciąż mogą skorzystać z promocji powitalnej bez depozytu. W tym celu należy wykorzystać kod promocyjny Totolotek. Tylko w ten sposób możemy sobie zapewnić ten przyjemny prezent za otworzenie nowego konta.

Bonus bez depozytu to świetna forma sprawdzenia wszystkich usług w serwisie i upewnienia się, że dany operator spełnia nasze oczekiwania. Szczególnie, że szybka rejestracja pozwala na założenie konta tymczasowego bez dowodu osobistego. Możesz obstawić pierwsze zakłady bez żadnego ryzyka i sprawdzić, czy warto kontynuować grę w Totolotku i decydować się na pierwszą wpłatę. Na naszej stronie znajdziesz aktualny kod bonusowy, który umożliwi Ci skorzystanie z bonusu bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 25 złotych.

Bonus powitalny w Totolotku do 500 PLN

Pod względem tradycyjnego bonusu powitalnego, niewiele uległo zmianom. W standardowej ofercie wciąż możemy powiększyć swoją wpłatę o 100% maksymalnie do kwoty 500 złotych. Dysponując kodem promocyjnym możesz natomiast uzyskać nieco większą premię. To solidna oferta, którą dodatkowo należy pochwalić za łagodny warunek obrotu. Dzięki temu, nowi gracze rejestrujący konto w Totolotku mogą liczyć na naprawdę udany start.

Na rynku bukmacherskim w Polsce wciąż rośnie konkurencja, a serwisy prześcigają się w coraz lepszych ofertach powitalnych. Dlatego też, znajdziemy oferty bukmacherów, którzy proponują swoim graczom nawet dwa razy więcej niż Totolotek. Odbywa się to jednak kosztem bardziej rygorystycznego warunku obrotu. W związku z tym, kod promocyjny Totolotek możemy pochwalić za zachowanie rozsądnych proporcji, między wysokim bonusem, a przystępnymi wymogami regulaminu. To świetna oferta startowa szczególnie w przypadku graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami.

Warunek obrotu bonusem powitalnym

Podobnie, jak w przypadku innych bonusów bukmacherskich, także bonus powitalny Totolotek jest objęty warunkiem obrotu, który należy wypełnić, aby móc później wypłacić otrzymane środki bonusowe. Aktualnie, gracze są zobowiązani do trzykrotnego obrotu kwotą depozytu oraz kwotą bonusu, co w praktyce oznacza sześciokrotny warunek obrotu. Do obrotu zaliczane są kupony zawierające minimum 3 zdarzenia, a kurs minimalny pojedynczej selekcji to 1,35. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe. Ponadto, na wypełnienie zadania, gracz ma 30 dni.

Najlepiej posłużyć się przykładem. Załóżmy, że wpłacisz na swoje konto 500 PLN i otrzymasz 500 PLN bonusu na start. Musisz trzykrotnie obstawić kwotą depozytu i bonusem, co oznacza, że w sumie należy obstawić zakłady o łącznej wartości 3,000 PLN. Nie jest to bardzo restrykcyjny warunek obrotu, jednakże sporym obostrzeniem jest limit czasu. Na obrócenie bonusem mamy jedynie 30 dni, co przy dużej kwocie może oznaczać spore wyzwanie.

Jak odebrać bonus w Totolotku krok po kroku?

Rejestracja w serwisie Totolotek jest bardzo prosta i nie powinna sprawić graczom żadnych trudności. Postanowiliśmy jednak po krótce opisać cały proces, z uwzględnieniem oferty promocyjnej. Dzięki temu, wykorzystasz pełny potencjał oferowany przez Totolotek kod promocyjny. Kieruj się poniższymi wskazówkami, jeśli zależy Ci na maksymalnym bonusie na start:

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i zdobądź aktualny kod promocyjny Totolotek. Następnie przejdź do serwisu i kliknij w przycisk „zarejestruj się”.
 2. W szybkiej rejestracji wystarczy podać najważniejsze dane osobowe oraz zaakceptować regulamin. W formularzu znajdziesz również miejsce na posiadany przez siebie kod bonusowy.
 3. Warto od razu zająć się weryfikacją konta, aby otworzyć sobie dostęp do wszystkich funkcji oferowanych nam przez serwis bukmacherski Totolotek.
 4. Klienci, którzy wykorzystają kod promocyjny Totolotek, po zarejestrowaniu konta otrzymają darmowy zakład 25 PLN bez konieczności wpłacania środków.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie na min. 20 PLN, aby uzyskać powitalny bonus 100% do 500 PLN. Aby zdobyć maksymalną premię, wpłać na swoje konto min. 500 PLN.
 6. Nie zapomnij o tym, aby ściągnąć aplikację mobilną Totolotek. Realizując depozyt z poziomu aplikacji, możesz wykorzystać dodatkowy bonus 100% do 49 PLN.

W serwisie Totolotek funkcjonuje sprawny dział obsługi klienta, a zatem, jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności przy rejestracji, zawsze możesz skontaktować się z konsultantem, który odpowie na Twoje pytania. Na szczęście, w zdecydowanej większości przypadków nie zachodzą żadne trudności przy rejestracji i przyznawaniu pakietu powitalnego.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Dużą zaletą serwisu bukmacherskiego Totolotek jest duża różnorodność w ofercie promocyjnej. Dzięki temu, na korzystne okazje do zdobycia większych wygranych mogą liczyć wszyscy sympatycy wszystkich dyscyplin sportowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka czy hokej, u tego bukmachera często będziesz mógł zagrać na lepszych warunkach. W ostatnim czasie, po zmianie właściciela, serwis bukmacherski Totolotka przeszedł sporo zmian. Różnice są widoczne zarówno w aspekcie wyglądu serwisu, jak również oferty promocyjnej. Poniżej znajdziesz wszystkie oferty specjalne proponowane nam przez tego bukmachera.

U bukmachera Totolotek znajdziesz wiele ciekawych bonusów. Z kodem promocyjnym z naszego serwisu zyskasz jeszcze więcej. Zobacz jakie mamy aktualnie kody promocyjne i ciesz się dodatkowymi środkami! W dniach od 8 do 9 czerwca będziesz mógł dokonać wpłaty do 200 zł, która zostanie podwojona! Bonus Reload 100% do 200 PLN czeka na Ciebie!

Tylko z nami zrealizujesz swój zakład mając kod promocyjny z naszego serwisu. Dokonaj depozytu z kodem i ciesz się najlepszymi warunkami. Twoje konto zostanie zasilone po wykonaniu płatności. Oczywiście posiadamy kody do innych bukmacherów, takich jak Fortuna. U bukmachera totolotek znajdziesz jednak ciekawy bonus, który śmiało możemy Ci polecić!

Jak dokonać depozytu? Tego dowiesz się w dalszej części. Twoje konto zostanie zasilone w moment. Oczywiście bukmacher Totolotek dba o swoich klientów i bardzo szybko zasila ich konta. Nasz kod promocyjny pozwoli Ci to jeszcze szybciej zrealizować. Dzięki temu postawisz swój pierwszy zakład w moment!

Zobacz jak działa bonus w Totolotek i jak zrealizować go, aby Twoje konto zostało szybko zasilone. Z nami dokonasz szybkiego depozytu i Twoje konto będzie lada moment gotowe. Kod promocyjny znajdziesz w dalszej części.

Bonus King Size – wygrane wyższe o 66%!

Nowa promocja, która została wprowadzona przez bukmachera Totolotek oferuje nam wygrywanie dodatkowych środków podczas łączenia zakładów. W promocji biorą wszystkie kursy, które zaczynają się od 1,21. W promocji chodzi o łączenie zakładów. Im więcej zakładów połączymy, tym większy bonus do wygranej jest nam udostępniany. Maksymalny bonus to 66% do wygranej na kuponie mającym 30 zdarzeń. Poniżej prezentujemy także całą tabelę z informacjami odnośnie procentowo przyznawanego bonusu od ilości zdarzeń. Gracze mogą otrzymać premię od 5% przy pięciu zdarzeniach do nawet 66% przy kuponach złożonych z min. 30 zdarzeń.

Program lojalnościowy Totolotek Bet Club

Zacznijmy od odświeżonego programu lojalnościowego Bet Club. Obstawiając zakłady bukmacherskie w Totolotek zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody oraz dodatkowe bonusy. Na liczbę przyznawanych punktów wpływa wybrana sekcja zakładów, stawka oraz to, czy dany kupon został rozliczony jako wygrany. Wraz z odmłodzonym serwisem wprowadzono jednak pewne zmiany, dzięki czemu, korzystanie z programu Bet Club stało się jeszcze przyjemniejsze.

Zacznijmy od tego, że wprowadzono trzy statusy konta: srebrny, z którym zaczyna każdy użytkownik, złoty oraz platynowy. Czym różnią się poszczególne statusy?

 • Silver – Twój status startowy, który trwa do poziomu 4,999 punktów w programie Bet Club. Otrzymujesz punkty zgodnie z wytycznymi regulaminu oraz możesz korzystać ze wszystkich promocji dostępnych w serwisie.
 • Gold – konta, na których uzbierano od 5,000 do 19,999 punktów, uzyskują status złotych. Za osiągniecie tego pułapu przyznawany jest atrakcyjny bonus. Od tego czasu zbierasz również o 20% punktów więcej.
 • Platinium – ten status osiągniesz po uzbieraniu 20,000 punktów. Możesz liczyć na ekskluzywne promocje oraz dodatkowy bonus pieniężny. Ponadto, od tego momentu zdobywasz o 20% punktów więcej.

Uzbierane punkty można wymienić na darmowe zakłady oraz bonusy pieniężne. W związku z tym, wyższy status konta pozwala szybciej uzbierać punkty potrzebne do odbioru danej nagrody.

Bonus Lucky Loser

To cykliczna promocja, o której Totolotek informuje na swojej stronie internetowej, a także na profilach social media. Jeśli w danym dniu obowiązuje ta promocja, gracz może postawić zakład na popularne wydarzenia sportowe, nie martwiąc się o ryzyko straty kapitału. Jeśli typy wybrane na kuponie nie okażą się prawidłowe, Totolotek przyzna zwrot środków w formie bonusu. Warto zatem na bieżąco śledzić aktualne promocje, aby nie przegapić okazji na zdobycie bonusu Lucky Loser.

Funkcja Cashout

W Totolotku możesz mieć większą kontrolę nad obstawianymi zakładami. Wszystko za sprawą nowoczesnej funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Twój zespół aktualnie prowadzi, ale przebieg gry wskazuje na duże prawdopodobieństwo wyrównania? Możesz zatem zamknąć kupon i odebrać pewny zysk proponowany przez system. Im bliżej oczekiwanego rozstrzygnięcia, tym większa wypłata Cashout. Promocja ta przydaje się szczególnie w przypadku zakładów Combi.

Wyzwanie typera w Totolotku

Zakłady bukmacherskie Totolotek cyklicznie organizują turnieje dla najaktywniejszych typerów. Obstawiając zakłady bukmacherskie zbierasz punkty, które decydują o Twoim miejscu w rankingu. Po zakończeniu turnieju, gracze na czołowych miejscach otrzymają nagrody pieniężne. Należy jednak pamiętać, że promocja „Wyzwanie Typera” jest dedykowana wyłącznie do osób obstawiających zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych.

Totalizatory bukmacherskie Totolotek

Starsi gracze na pewno pamiętają ekscytujące obstawianie zakładów sportowych w punktach naziemnych Totolotka. Nasi ojcowie oraz dziadkowie nierzadko ustawiali się w dłuższej kolejce by obstawić zbliżający się mecz piłki nożnej lub żużla. W latach 90 bardzo popularne były totalizatory bukmacherskie Totolotek, czyli kupony, w których typujemy wyniki kilku zdarzeń wybranych przez bukmachera Totolotek. Niewielka stawka pozwala zagrać nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. W odróżnieniu od kuponów wielokrotnych, nie musisz trafić wszystkich zdarzeń aby wygrać. Totalizatory działają w sposób zbliżony do loterii liczbowej, gdzie występują nagrody dalszego stopnia.

W Totolotek dominują przede wszystkim totalizatory piłkarskie: Toto-Gol oraz Toto-Liga, w których obstawiamy albo przybliżony rezultat meczu (1×2) albo dokładny wynik. W serwisie dostępne są również totalizatory na wyścigi konne.

Jak widać Totolotek i jego bonus robią wrażenie. Sprawdź aktualny bonus w serwisie Totolotek! Z jego kodem promocyjnym zyskujesz więcej!

Promocje w aplikacji mobilnej Totolotek

Odświeżeniu uległa również aplikacja mobilna Totolotka. Dzięki niej, gracze mogą obstawiać najlepsze zakłady bukmacherskie Totolotek w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Zakład prosto z trybun stadionu? Bardzo proszę! Co szczególnie istotne, ta forma obstawiania zakładów bukmacherskich pozwala na zdobywanie dodatkowych promocji. Aktualnie Totolotek oddaje do naszej dyspozycji pierwszy depozyt 100% do kwoty 49 PLN za instalację i wykonany depozyt właśnie przy pomocy aplikacji mobilnej. Jest to prosta i zarazem dodatkowa metoda, dzięki której zyskamy kolejne środki do gry. Aby odebrać bonus należy wykonać za pomocą aplikacji wpłatę na kwotę minimum od 20 do 49 PLN. Tym samym zyskamy adekwatny do kwoty bonus.

Z kodem bonusowym możesz także zarejestrować się w aplikacji. Sprawdź aktualny kod bonusowy Totolotek. Dokonaj depozytu i to wszystko. Totolotek szybko zasili konto. Bonus wykorzystasz jeszcze tego samego dnia. Pamiętaj że Totolotek oferuje wiele opcji. Każdy bonus jest inny. Totolotek dba o wszystkich klientów dlatego jeśli jest Ci potrzebny inny bonus sprawdź co dostępnego jest w ofercie. Totolotek ma wszystkie dostępne opcje. Wszystko zależy od tego jaki bonus wybierzesz Ty! Totolotek to dobry bukmacher!

Promocje w punkcie naziemnym Totolotek

Firma Totolotek zakłady bukmacherskie posiada kilkaset punktów naziemnych w całej Polsce. Pod względem rozmiaru sieci salonów, jest to jeden z największych bukmacherów naziemnych w naszym kraju. Klienci preferujący tę formę obstawiania zakładów mogą wyrobić kartę, która umożliwi zbieranie punktów w Bet Clubie. Ponadto, w punktach naziemnych dostępne są ciekawe promocje, które uatrakcyjniają taką formę obstawiania zakładów sportowych.

Sport wirtualne u bukmachera Totolotek

Jedną z sekcji serwisu bukmacherskiego Totolotek są sporty wirtualne. Możemy tutaj obstawiać rywalizację sterowaną komputerowo. Dynamiczne animacje oraz wgrany komentarz sprawiają, że choć zakłady na „virtuale” bywają bardzo nieprzewidywalne, to są źródłem wielu emocji. Dużym plusem są także szybkie rozstrzygnięcia w ciągu kilku minut. Biorąc pod uwagę dużą losowość, nie jest to może najlepsza forma zarobkowego obstawiania. Jednak dla dobrej zabawy, warto od czasu do czasu zdecydować się na zakłady w sekcji sportów wirtualnych. Zwłaszcza, że także na taką formę gry przewidziano w Totolotku atrakcyjne promocje.

Czy kod promocyjny mogę wykorzystać na sporty wirtualne? Oczywiście. Kod obejmuje wszystkie sekcje Totolotek. Oznacza to że możemy dokonać łatwo depozytu poprzez kod i realizować swoje wszystkie założenia u bukmachera. Jeśli podobają się nam sporty wirtualne to warto wykorzystać kod aby móc się cieszyć podwojeniem kwoty w tej sekcji. Jak zdobyć kod? Tego dowiesz się dalej. W każdym razie kod wykorzystujemy łatwo podczas rejestracji. Zdobądź swój kod i ciesz się najlepszymi warunkami do gry. Każdy kod jest wydawany dla nowych graczy. Kod realizujesz rejestrując konto. Mając już konto możesz spróbować wykorzystać kod. Może się okazać że dla Twojego konta kod jest dalej aktywny. Kod może być nieaktywny ale wtedy szybko go wymieniamy. Dbamy o to aby każdy kod był aktualny. Wybierz swój kod.

Dokonaj także depozytu ponieważ bez niego kod nie działa. Dokonaj płatności i wpisz kod podczas rejestracji. Bonus zostanie szybko naliczony. Dzięki temu wykonasz przykładowo większy zakład. Kod jest dostępny cały czas. Wykorzystaj kod już teraz. Kod promocyjny w sekcji totolotek jest jednym z największych w swojej kategorii. Bukmacher Totolotek oferuje bardzo fajny kod promocyjny. Dokonując płatności szybko realizujesz kod. Nie ma także ustalonej kwoty depozytu. Wszystko zależy od Ciebie. Wykorzystaj kod promocyjny u bukmachera Totolotek i ciesz się lepszymi warunkami. Bonus jest adekwatny do konkurencji na Polskim rynku. Wykonuj płatności przy pomocy szybkiego depozytu.

Wyższe kursy na popularne zdarzenia

Obstawiając zakłady w Totolotku, możesz liczyć na lepsze warunki i wyższy kurs w aspekcie popularnych wydarzeń sportowych. Bardzo możliwe, że hitowy mecz kolejki postawisz z możliwością odnotowania większej wygranej. Co szczególnie istotne, wysokie kursy są dostępne nie tylko w najważniejszych dyscyplinach, takich jak piłka nożna czy tenis, ale także w mniej popularnych sportach. Na bardzo dobrą ofertę mogą liczyć ponadto sympatycy esportu. Konkurencyjne kursy dostępne w Totolotku to kolejny atut, za który należy pochwalić tego bukmachera.

Czy kod promocyjny pozwoli mi uzyskać większe kursy? Niestety nie. Kod nie obejmuje tych kwestii i praktycznie u żadnego bukmachera nie ma aktualnie takiej opcji w której bonus zwiększa wygrane. Inną kwestią są tak zwane szczęśliwe godziny, które pozwalają nam postawić zakład za wyższy kurs. Na ogół mając konto u danego bukmachera jesteśmy o tym informowani. Warto wcześniej dokonać depozytu aby móc szybko załapać się na tego typu ofertę. Totolotek ma swoje szczęśliwe godziny w wyznaczonych godzinach. Fortuna również daje go w odpowiednich momentach.

Konkursy dla aktywnych typerów w sekcji Totolotek

W serwisie Totolotka co jakiś czas organizowane są specjalne konkursy, w których można powalczyć o cenne nagrody. Najaktywniejsi gracze za obstawione zakłady zbierają punkty wliczane do rankingu. Pod koniec wydarzenia promocyjnego, klienci z najlepszym wynikiem zostaną nagrodzeni bonusem pieniężnym lub specjalną nagrodą przewidzianą z okazji tej promocji. Np. na wiosnę trwał konkurs, który umożliwiał wygranie letniej wyprawy na Bali dla dwóch osób. Wydarzenie przyciągnęło ogromne zainteresowanie profesjonalnych typerów, którzy postanowili wykorzystać swoje umiejętności do zapewniania sobie ekskluzywnych wakacji.

Aktualnie, w serwisie bukmachera nie znajdziemy aktywnych konkursów. Biorąc pod uwagę, że takie wydarzenia pojawiają się przynajmniej kilka razy do roku, warto być czujnym i nie przegapić początku nowego konkursu dla typerów. Im wcześniej dołączymy do wydarzenia, tym większe są nasze szanse na uplasowanie się na wysokim miejscu z przewidzianą nagrodą.

Sekcja VIP w Totolotku – totalne nowości i porównanie z bukmacherem Fortuna

Totolotek nie zdecydował się na stworzenie zamkniętej sekcji VIP w swoim serwisie. Wszyscy klienci są traktowani na równych zasadach. To nie oznacza, że najbardziej lojalni i aktywni gracze nie są odpowiednio nagradzani. Zacznijmy od programu Bet Club, w którym platynowy status konta pozwala na zdobywanie większej liczby punktów, a także dostęp do ekskluzywnych promocji. Ponadto, najbardziej aktywni gracze mogą zostać uhonorowani dodatkowymi prezentami ze strony bukmachera. Częstsze obstawianie zakładów w Totolotku popłaca.

Czy kod promocyjny także obejmuje VIP? Oczywiście że tak! Aby stać się VIP wykorzystaj kod promocyjny na sam początek. Bukmacher Totolotek na pewno odnotuje ten fakt. Dodatkowo kod promocyjny pozwoli Ci obrócić o wiele większymi środkami, dzięki czemu do programu VIP będzie dostać się łatwiej.

Wykorzystaj środki bukmachera wpisując kod promocyjny podczas rejestracji. Dzięki temu uzyskasz ważny bonus, który pozwoli na dokonanie depozytu na konto także przez bukmachera. Po otrzymaniu płatności od bukmachera będziemy mogli przystąpić do gry, stawiając swój pierwszy zakład.

Jest to bardzo podobna oferta do tej którą proponuje nam Fortuna. Jednak warto zwrócić uwagę iż fortuna ma inny bonus. Ten który posiada natomiast Totolotek to kompletnie inna kwota i warunki z którymi zawsze warto jest się zapoznać. Jeśli jednak ten bonus Ci nie odpowiada zobacz co oferuje Fortuna. Bukmacher Fortuna także widnieje w naszym serwisie.

Jeśli jednak Totolotek jest okej to wybierz jego kod promocyjny i ciesz się dodatkowymi środkami. Bukmacher Totolotek bardzo dba o swoje względy dlatego też kod promocyjny szczególnie po starcie nowego serwisu jest jeszcze ciekawszy. Bonus który jest nam proponowany ma jeszcze bardziej przypadać do gustu graczom.

Promocje okresowe w Totolotku – kody promocyjne a także oferty bez depozytu

Najważniejsze wydarzenia sportowe to świetna okazja do zorganizowania atrakcyjnej promocji dla klientów. W Totolotku możemy zatem liczyć na ekskluzywny bonus w związku z wielkoszlemowym turniejem tenisowym lub najważniejszymi rozgrywkami piłki nożnej w europejskich pucharach. Także obstawianie rodzimej ligi może być okazją do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Każde logowanie w serwisie Totolotka warto rozpoczynać od przeglądu aktywnych promocji okresowych. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Pełna oferta promocyjna Totolotka – kod promocyjny, bonus, a także kilka innych promocji

Przechodzimy do podsumowania i omówienia wszystkich atrakcji promocyjnych dostępnych w serwisie bukmacherskim Totolotek. Oferta prezentuje się bardzo okazale, dzięki czemu, klientom nie brakuje okazji do zdobycia bonusowych środków. Obecny właściciel Totolotka, niemiecka spółka Merkur, to potężny gracz na ogólnoświatowym rynku hazardowym. Możemy zatem przypuszczać, że bukmacher nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Oto korzyści oferowane przez kod promocyjny Totolotek na dzień dzisiejszy:
 • Bonus powitalny – w skład bonusu powitalnego wchodzi premia depozytowa 100% do 500 PLN przy pierwszej wpłacie oraz bonus 100% do 49 PLN w aplikacji mobilnej. Klienci, którzy wykorzystają kod promocyjny Totolotek, mogą dodatkowo otrzymać freebet 25 PLN bez depozytu.
 • Program lojalnościowy Bet Club – obstawiając zakłady bukmacherskie w Totolotku zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody. Im wyższy status konta (srebrny, złoty i platynowy), tym lepsze prezenty do wyboru.
 • Bonus King Size – promocja adresowana do wszystkich miłośników zakładów AKO. Gracze mogą zyskać premię 66% do wygranych na kuponach z min. 30 zdarzeniami.
 • Bonus Lucky Loser – w serwisie cykliczne dostępna jest promocja, w ramach której nowi klienci mogą otrzymać dodatkowy bonus za przegrane kupony.
 • Wyzwanie typera – jest to turniej dla najaktywniejszych klientów obstawiających zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych Totolotka.
 • Cashout – nowoczesna funkcja, która pozwala zamknąć zakład bukmacherski przed czasem, zgarniając tym samym gwarantowaną wygraną.
 • Zakłady w aplikacji mobilnej – Totolotek może pochwalić się nowoczesną i dopracowaną aplikacją mobilną. Znajdziemy w niej dodatkowe bonusy i promocje dla graczy.
 • Promocje okresowe – w ofercie bukmachera Totolotek nie brakuje również licznych promocji okresowych, które pozwolą obstawić popularne wydarzenia sportowe na lepszych warunkach.

Gruntowna metamorfoza serwisu bukmacherskiego Totolotek okazała się zatem strzałem w dziesiątkę. Rozbudowana oferta promocyjna sprosta oczekiwaniom zarówno nowych, jak również stałych klientów w serwisie. Warto na bieżąco obserwować tego bukmachera, ponieważ w jego ofercie na bieżąco pojawiają się nowe okazje do zdobycia bonusowych środków.

Kod promocyjny Totolotek – podsumowanie możliwości jednego z polskich bukmacherów

Totolotek, jako najstarszy bukmacher na polskim rynku, wciąż radzi sobie doskonale i świadczy usługi na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie, marka przeszła gruntowne odświeżenie. Pojawił się nowocześniejszy serwis, usprawniona aplikacja mobilna, a także, nowa oferta powitalna. Totolotek kod promocyjny wciąż pozwala nam wydatnie zadbać o początkowy stan konta. Z jego pomocą możesz otrzymać bonus bez depozytu 25 złotych na dobry początek, a następnie, podwoić swoją pierwszą wpłatę nawet o 500 złotych.

Możemy także śmiało zakładać, że już niebawem w ofercie promocyjnej pojawią się nowe pozycje, które sprawią, ze gra u tego bukmachera będzie jeszcze bardziej opłacalna. Już teraz nie ma powodów do narzekania, a Totolotek to bardzo silny kandydat dla wszystkich graczy, którzy szukają sprawdzonego miejsca do legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich. Odmłodzony serwis na pewno przykuje uwagę nowych klientów. Patrząc na całokształt, nie dziwi wysokie miejsce w licznych rankingach bukmacherów oraz pozytywne opinie ze strony graczy.

FAQ Totolotek – najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus powitalny proponuje klientom Totolotek?

Standardowa oferta powitalna dla wszystkich graczy pozwala zdobyć premię powitalną przy pierwszej wpłacie po zarejestrowaniu konta: 100% do 500 PLN.

Co daje graczom kod promocyjny Totolotek?

Korzystając z kodu promocyjnego możesz uzyskać bonus bez depozytu w formie freebeta o wartości 25 złotych. Możesz także uzyskać większą premię powitalną.

Jak wykorzystać kod bonusowy Totolotka?

Aktualny kod promocyjny Totolotek jest dostępny na naszej stronie internetowej. Skopiuj go i wklei we właściwe okienko formularza rejestracyjnego w serwisie Totolotka.

Czy Totolotek jest legalnym bukmacherem?

Tak, Totolotek to najstarszy polski bukmacher, który na rynku funkcjonuje od 1992 roku. W roku 2012 otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w serwisie internetowym oraz w puntach naziemnych.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w Totolotku?

W przypadku bonusu powitalnego, gracz musi trzykrotnie obrócić kwotę depozytu oraz bonusu obstawiając dowolne kupony z kursem min. 1,91. Obrót należy wykonać w przeciągu 90 dni.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem