Kod promocyjny Totolotek

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (17.01.2021)
Nasze linki do Totolotek chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • nowy serwis bukmachera
 • szeroka oferta zakładów
Minusy bukmachera
 • brak cashout
Idz do Totolotek
Serwis bukmacherski Totolotek w końcu doczekał się nowego, bardziej nowoczesnego wyglądu. Zmianie uległa także logo, w którym teraz widnieje uśmiechnięte słoneczko. To znak rozpoznawczy nowego właściciela Totolotka, niemieckiej spółki Merkur Sportwetten GmbH.

Totolotek przeszedł w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Zmianom uległa również oferta promocyjna oferowana przez najstarszego, polskiego bukmachera Totolotek. Co aktualnie może nam zaproponować kod promocyjny Totolotek? Jakie warunki prezentuj bonus powitalny? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się wszystkim zmianom przeprowadzonym w Totolotku.

Bonus bez depozytu w serwisie Totolotek

Standardowa oferta promocyjna oferowała w przeszłości bonus bez depozytu oraz tradycyjną premią depozytową. Obecnie, w standardowej ofercie nie znajduje się już pierwszy z wymienionych prezentów. Nie jest to jednak problem, ponieważ nowi klienci wciąż mogą skorzystać z promocji powitalnej bez depozytu. W tym celu należy wykorzystać kod promocyjny Totolotek. Tylko w ten sposób możemy sobie zapewnić ten przyjemny prezent za otworzenie nowego konta.

Bonus bez depozytu to świetna forma sprawdzenia wszystkich usług w serwisie i upewnienia się, że dany operator spełnia nasze oczekiwania. Szczególnie, że szybka rejestracja pozwala na założenie konta tymczasowego bez dowodu osobistego. Możesz obstawić pierwsze zakłady bez żadnego ryzyka i sprawdzić, czy warto kontynuować grę w Totolotku i decydować się na pierwszą wpłatę. Na naszej stronie znajdziesz aktualny kod bonusowy, który umożliwi Ci skorzystanie z bonusu bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 25 złotych.

Bonus powitalny w Totolotku do 500 PLN!

Pod względem tradycyjnego bonusu powitalnego, niewiele uległo zmianom. W standardowej ofercie wciąż możemy powiększyć swoją wpłatę o 100% maksymalnie do kwoty 500 złotych. Dysponując kodem promocyjnym możesz natomiast uzyskać nieco większą premię. To solidna oferta, którą dodatkowo należy pochwalić za łagodny warunek obrotu. Dzięki temu, nowi gracze rejestrujący konto w Totolotku mogą liczyć na naprawdę udany start.

Na rynku bukmacherskim w Polsce wciąż rośnie konkurencja, a serwisy prześcigają się w coraz lepszych ofertach powitalnych. Dlatego też, znajdziemy oferty bukmacherów, którzy proponują swoim graczom nawet dwa razy więcej niż Totolotek. Odbywa się to jednak kosztem bardziej rygorystycznego warunku obrotu. W związku z tym, kod promocyjny Totolotek możemy pochwalić za zachowanie rozsądnych proporcji, między wysokim bonusem, a przystępnymi wymogami regulaminu. To świetna oferta startowa szczególnie w przypadku graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Totolotek?

Za sprawą kodu promocyjnego możesz sobie otworzyć dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej, która nie jest dostępna dla graczy nieposiadających konta. W przypadku Totolotka, aktywny kod, dostępny na naszej stronie, pozwoli Ci uzyskać niewielki bonus bez depozytu, który możemy potraktować jako doskonały poligon doświadczalny. Możesz całkowicie bez ryzyka przekonać się o potencjale tego serwisu bukmacherskiego Totolotek i zdecydować się, czy jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. W jaki sposób możesz wykorzystać kod bonusowy Totolotek, aby otrzymać lepszy pakiet startowy?

To bardzo proste, skopiuj kod dostępny na naszej stronie i przejdź do formularza rejestracyjnego. Należy uzupełnić wszystkie dane konta oraz dane osobowe. Znajdziesz także okienko, w którym należy wkleić kod promocyjny. Zaakceptuj regulaminy i dokończ procedurę weryfikacyjną w wolnej chwili. Szybka rejestracja sprawia, że bonus bez depozytu możesz otrzymać bez dowodu. Jednak dopiero zweryfikowane konta otrzymują możliwość nielimitowanego obstawiania zakładów oraz realizowania wypłat. Warto zatem jak najszybciej sfinalizować wszystkie formalności.

Warunek obrotu bonusem powitalnym

Największe bonusy powitalne zwykle wiążą się z bardzo restrykcyjnym warunkiem obrotu, przez co ciężko „obronić” zdobyte pieniądze. Totolotek znalazł złoty środek, między wysokim bonusem, a przystępnym warunkiem, który mogą spełnić także początkujący gracze. W przypadku Totolotka obowiązuje trzykrotny warunek obrotu kwotą depzoytu i bonusem. Załóżmy zatem, że wpłacasz 100 złotych i drugie tyle otrzymujesz w prezencie. Trzykrotny warunek obrotu dotyczy kwoty 200 złotych. Musisz obstawić zakłady za co najmniej 600 złotych, aby bonus podlegał wypłacie.

Do obrotu warunkiem zaliczają się wszystkie kupony z kursem min. 1,91. Nie musisz się również obawiać trudnego limitu czasowego. Na obrócenie bonusem masz aż 90 dni. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherką, możesz zapoznać się z podstawowymi strategiami gry, które ułatwią Ci efektywne obrócenie bonusem i zbudowanie większego kapitału. Tak jak wspomnieliśmy, łagodne warunki obrotu w Totolotku są dobrą informacją dla wszystkich początkujących typerów. Co oczywiście nie oznacza, że jest to słabszy bonus dla graczy doświadczonych.

Jak odebrać bonus w Totolotku krok po kroku?

W regulaminie promocji powitalnej nie znajdują się żadne haczyki, dzięki czemu, odebranie bonusu powitalnego jest bardzo proste i nie powinno nastręczyć żadnych problemów. Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i znajdź aktualny kod promocyjny Totolotek. Skopiuj go i przejdź do serwisu. Kliknij przycisk „zarejestruj się”.
 2. Szybka rejestracja wymaga podania podstawowych danych osobowych oraz danych konta. Musisz także wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego na zakłady sportowe.
 3. Po zakończonej rejestracji otrzymasz bonus bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 25 złotych. Z jego pomocą możesz przetestować możliwości serwisu i upewnić się, że jest to miejsce spełniające Twoje oczekiwania.
 4. W wolnej chwili dokończ proces rejestracji nowego konta przechodząc proces weryfikacji. Przejdź do ustawień konta, uzupełnij brakujące dane, a także załącza skany lub wyraźne zdjęcia dowodu osobistego. W ten sposób uzyskasz status zweryfikowanego konta i będziesz mógł bez żadnych ograniczeń korzystać z usług Totolotka.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto. Aby otrzymać bonus powitalny, musisz wpłacić przynajmniej 20 PLN. Aby odebrać maksymalny bonus, wpłać na swoje konto 500 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie.
 6. W ciągu 90 dni obróć kwotę depozytu i bonus trzykrotnie na kuponach z kursem 1,91. Na swoim koncie możesz śledzić postępy obrotu. Po zakończeniu tego zadania, uzyskasz możliwość wypłacenia bonusu oraz wygranych środków.

To wszystko, co musisz wiedzieć na temat bonusu powitalnego w serwisie Totolotek. Reasumując, jest to bardzo dobra okazja, którą docenią szczególnie początkujący graczy ze względu na łagodny warunek obrotu. Także doświadczeni gracze powinni rozważyć założenie konta w tym serwisie. Szczególnie po wprowadzonych zmianach i metamorfozie strony, dzięki czemu, obstawianie zakładów sportowych w Totolotku stało się dużo przyjemniejsze.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Dużą zaletą serwisu bukmacherskiego Totolotek jest duża różnorodność w ofercie promocyjnej. Dzięki temu, na korzystne okazje do zdobycia większych wygranych mogą liczyć wszyscy sympatycy wszystkich dyscyplin sportowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka czy hokej, u tego bukmachera często będziesz mógł zagrać na lepszych warunkach. W ostatnim czasie, po zmianie właściciela, serwis bukmacherski Totolotka przeszedł sporo zmian. Różnice są widoczne zarówno w aspekcie wyglądu serwisu, jak również oferty promocyjnej. Poniżej znajdziesz wszystkie oferty specjalne proponowane nam przez tego bukmachera.

U bukmachera Totolotek znajdziesz wiele ciekawych bonusów. Z kodem promocyjnym z naszego serwisu zyskasz jeszcze więcej. Zobacz jakie mamy aktualnie kody promocyjne i ciesz się dodatkowymi środkami! W dniach od 8 do 9 czerwca będziesz mógł dokonać wpłaty do 200 zł, która zostanie podwojona! Bonus Reload 100% do 200 PLN czeka na Ciebie!

Tylko z nami zrealizujesz swój zakład mając kod promocyjny z naszego serwisu. Dokonaj depozytu z kodem i ciesz się najlepszymi warunkami. Twoje konto zostanie zasilone po wykonaniu płatności. Oczywiście posiadamy kody do innych bukmacherów, takich jak Fortuna. U bukmachera totolotek znajdziesz jednak ciekawy bonus, który śmiało możemy Ci polecić!

Jak dokonać depozytu? Tego dowiesz się w dalszej części. Twoje konto zostanie zasilone w moment. Oczywiście bukmacher Totolotek dba o swoich klientów i bardzo szybko zasila ich konta. Nasz kod promocyjny pozwoli Ci to jeszcze szybciej zrealizować. Dzięki temu postawisz swój pierwszy zakład w moment!

Zobacz jak działa bonus w Totolotek i jak zrealizować go, aby Twoje konto zostało szybko zasilone. Z nami dokonasz szybkiego depozytu i Twoje konto będzie lada moment gotowe. Kod promocyjny znajdziesz w dalszej części.

Bonus King Size – Wygrane wyższe o 66%!

Nowa promocja, która została wprowadzona przez bukmachera Totolotek oferuje nam wygrywanie dodatkowych środków podczas łączenia zakładów. W promocji biorą wszystkie kursy, które zaczynają się od 1,21. W promocji chodzi o łączenie zakładów. Im więcej zakładów połączymy, tym większy bonus do wygranej jest nam udostępniany. Maksymalny bonus to 66% do wygranej na kuponie mającym 30 zdarzeń. Poniżej prezentujemy także całą tabelę z informacjami odnośnie procentowo przyznawanego bonusu od ilości zdarzeń.

Program lojalnościowy Totolotek Bet Club

Zacznijmy od odświeżonego programu lojalnościowego Bet Club. Obstawiając zakłady bukmacherskie w Totolotek zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody oraz dodatkowe bonusy. Na liczbę przyznawanych punktów wpływa wybrana sekcja zakładów, stawka oraz to, czy dany kupon został rozliczony jako wygrany. Wraz z odmłodzonym serwisem wprowadzono jednak pewne zmiany, dzięki czemu, korzystanie z programu Bet Club stało się jeszcze przyjemniejsze.

Zacznijmy od tego, że wprowadzono trzy statusy konta: srebrny, z którym zaczyna każdy użytkownik, złoty oraz platynowy. Czym różnią się poszczególne statusy?

 • Silver – Twój status startowy, który trwa do poziomu 4,999 punktów w programie Bet Club. Otrzymujesz punkty zgodnie z wytycznymi regulaminu oraz możesz korzystać ze wszystkich promocji dostępnych w serwisie.
 • Gold – konta, na których uzbierano od 5,000 do 19,999 punktów, uzyskują status złotych. Za osiągniecie tego pułapu przyznawany jest atrakcyjny bonus. Od tego czasu zbierasz również o 20% punktów więcej.
 • Platinium – ten status osiągniesz po uzbieraniu 20,000 punktów. Możesz liczyć na ekskluzywne promocje oraz dodatkowy bonus pieniężny. Ponadto, od tego momentu zdobywasz o 20% punktów więcej.

Uzbierane punkty można wymienić na darmowe zakłady oraz bonusy pieniężne. W związku z tym, wyższy status konta pozwala szybciej uzbierać punkty potrzebne do odbioru danej nagrody.

Bonus Xtreme w Totolotek

Jeśli lubisz obstawiać popularne „tasiemce” czyli kupony wielokrotne z dużą liczbą zdarzeń, w Totolotku możesz liczyć na większe wygrane. Wszystko za sprawą promocji Xtreme, w której gracze otrzymują premię pieniężną doliczaną do wygranych kuponów wielokrotnych. Zasady tej promocji są banalnie proste. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana. Do promocji zaliczają się kupony z trzema zdarzeniami. W tym przypadku możesz liczyć na dodatkowe 3% wygranej. Za każde kolejne zdarzenie otrzymujesz dodatkowy punkt procentowy. To oznacza, że przy 30 zdarzeniach na kuponie wielokrotnym możesz liczyć na dodatkowe 30% do wygranego kuponu combi. Aby kupon wziął udział w promocji, zawarte w nim zdarzenia muszą mieć kurs min. 1,21.

Pamiętaj że kod promocyjny Totolotek jest jednym z bardziej istotnych elementów jeśli chodzi o bonus. Posiadając kod promocyjny w Totolotek  możemy uzyskać najlepsze bonusy w swojej kategorii. Chodzi tutaj oczywiście o bonus Extreme a także wiele innych form bonusów. Na naszej stronie znajdziesz oczywiście każdy bonus a także dedykowany mu kod promocyjny Totolotek.

Wchodząc na nasz serwis masz także najlepszy kod promocyjny w Totolotek spośród innych kodów dostępnych w sieci. Dlaczego? Wszystko ze względu na to iż nasz kod promocyjny w Totolotek  jest udostępniony na najlepszych warunkach. Oznacza to, że wpisując nasz kod promocyjny w Totolotek  macie do dyspoozycji największe kwoty bonusów a także dodatkowe punkty i bonus powitalny w poszerzonej formie.

Fakt, jest tego bardzo dużo lecz dogadaliśmy z bukmacherem Totolotek najlepszy kod promocyjny w Totolotek dostępny na rynku! Z nami uzyskasz najlepsze warunki w tej kategorii i tylko my sprawimy że kod promocyjny w Totolotek  będzie udostępniony dla Ciebie w najlepszej formie. Skorzystaj z niego i wybierz bonus który Cię interesuje. Jak widać masz kilka propozycji do wyboru i każdy bonus jest dla Ciebie czymś kompletnie nowym i innym. Dokładnie wybierz swój bonus i ciesz się jakością która wynika z jego użytkowania.

Nasz kod bonusowy z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wśród legalnych bukmacherów jest to faktycznie jedna z lpeszych propozycji. U bukmachera totolotek dostajemy bowiem najlepsze warunki. Z naszym kodem promocyjnym to wszystko jest możliwe do zrealizowania. Wejdź tylko na serwis totolotek zakłady bukmacherskie i wybieraj kody promocyjne na naszym serwisie. Pamiętaj że aplikacja mobilna totolotek także wlicza się w bonus i pozwala na jego wykorzystanie.

Funkcja Cashout

W Totolotku możesz mieć większą kontrolę nad obstawianymi zakładami. Wszystko za sprawą nowoczesnej funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Twój zespół aktualnie prowadzi, ale przebieg gry wskazuje na duże prawdopodobieństwo wyrównania? Możesz zatem zamknąć kupon i odebrać pewny zysk proponowany przez system. Im bliżej oczekiwanego rozstrzygnięcia, tym większa wypłata Cashout. Promocja ta przydaje się szczególnie w przypadku zakładów Combi. Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z tej opcji automatycznie uniemożliwia zgarnięcie premii w promocji Xtreme.

Totalizatory bukmacherskie Totolotek

Starsi gracze na pewno pamiętają ekscytujące obstawianie zakładów sportowych w punktach naziemnych Totolotka. Nasi ojcowie oraz dziadkowie nierzadko ustawiali się w dłuższej kolejce by obstawić zbliżający się mecz piłki nożnej lub żużla. W latach 90 bardzo popularne były totalizatory bukmacherskie Totolotek, czyli kupony, w których typujemy wyniki kilku zdarzeń wybranych przez bukmachera Totolotek. Niewielka stawka pozwala zagrać nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. W odróżnieniu od kuponów wielokrotnych, nie musisz trafić wszystkich zdarzeń aby wygrać. Totalizatory działają w sposób zbliżony do loterii liczbowej, gdzie występują nagrody dalszego stopnia.

W Totolotek dominują przede wszystkim totalizatory piłkarskie: Toto-Gol oraz Toto-Liga, w których obstawiamy albo przybliżony rezultat meczu (1×2) albo dokładny wynik. W serwisie dostępne są również totalizatory na wyścigi konne.

Jak widać Totolotek i jego bonus robią wrażenie. Sprawdź aktualny bonus w serwisie Totolotek! Z jego kodem promocyjnym zyskujesz więcej!

Promocje w aplikacji mobilnej Totolotek

Odświeżeniu uległa również aplikacja mobilna Totolotka. Dzięki niej, gracze mogą obstawiać najlepsze zakłady bukmacherskie Totolotek w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Zakład prosto z trybun stadionu? Bardzo proszę! Co szczególnie istotne, ta forma obstawiania zakładów bukmacherskich pozwala na zdobywanie dodatkowych promocji. Aktualnie Totolotek oddaje do naszej dyspozycji pierwszy depozyt 100% do kwoty 49 PLN za instalację i wykonany depozyt właśnie przy pomocy aplikacji mobilnej. Jest to prosta i zarazem dodatkowa metoda, dzięki której zyskamy kolejne środki do gry. Aby odebrać bonus należy wykonać za pomocą aplikacji wpłatę na kwotę minimum od 20 do 49 PLN. Tym samym zyskamy adekwatny do kwoty bonus.

Z kodem bonusowym możesz także zarejestrować się w aplikacji. Sprawdź aktualny kod bonusowy Totolotek. Dokonaj depozytu i to wszystko. Totolotek szybko zasili konto. Bonus wykorzystasz jeszcze tego samego dnia. Pamiętaj że Totolotek oferuje wiele opcji. Każdy bonus jest inny. Totolotek dba o wszystkich klientów dlatego jeśli jest Ci potrzebny inny bonus sprawdź co dostępnego jest w ofercie. Totolotek ma wszystkie dostępne opcje. Wszystko zależy od tego jaki bonus wybierzesz Ty! Totolotek to dobry bukmacher!

Promocje w punkcie naziemnym Totolotek

Firma Totolotek zakłady bukmacherskie posiada kilkaset punktów naziemnych w całej Polsce. Pod względem rozmiaru sieci salonów, jest to jeden z największych bukmacherów naziemnych w naszym kraju. Klienci preferujący tę formę obstawiania zakładów mogą wyrobić kartę, która umożliwi zbieranie punktów w Bet Clubie. Ponadto, w punktach naziemnych dostępne są ciekawe promocje, które uatrakcyjniają taką formę obstawiania zakładów sportowych.

Sporty wirtualne u bukmachera Totolotek

Jedną z sekcji serwisu bukmacherskiego Totolotek są sporty wirtualne. Możemy tutaj obstawiać rywalizację sterowaną komputerowo. Dynamiczne animacje oraz wgrany komentarz sprawiają, że choć zakłady na „virtuale” bywają bardzo nieprzewidywalne, to są źródłem wielu emocji. Dużym plusem są także szybkie rozstrzygnięcia w ciągu kilku minut. Biorąc pod uwagę dużą losowość, nie jest to może najlepsza forma zarobkowego obstawiania. Jednak dla dobrej zabawy, warto od czasu do czasu zdecydować się na zakłady w sekcji sportów wirtualnych. Zwłaszcza, że także na taką formę gry przewidziano w Totolotku atrakcyjne promocje.

Czy kod promocyjny mogę wykorzystać na sporty wirtualne? Oczywiście. Kod obejmuje wszystkie sekcje Totolotek. Oznacza to że możemy dokonać łatwo depozytu poprzez kod i realizować swoje wszystkie założenia u bukmachera. Jeśli podobają się nam sporty wirtualne to warto wykorzystać kod aby móc się cieszyć podwojeniem kwoty w tej sekcji. Jak zdobyć kod? Tego dowiesz się dalej. W każdym razie kod wykorzystujemy łatwo podczas rejestracji. Zdobądź swój kod i ciesz się najlepszymi warunkami do gry. Każdy kod jest wydawany dla nowych graczy. Kod realizujesz rejestrując konto. Mając już konto możesz spróbować wykorzystać kod. Może się okazać że dla Twojego konta kod jest dalej aktywny. Kod może być nieaktywny ale wtedy szybko go wymieniamy. Dbamy o to aby każdy kod był aktualny. Wybierz swój kod.

Dokonaj także depozytu ponieważ bez niego kod nie działa. Dokonaj płatności i wpisz kod podczas rejestracji. Bonus zostanie szybko naliczony. Dzięki temu wykonasz przykładowo większy zakład. Kod jest dostępny cały czas. Wykorzystaj kod już teraz. Kod promocyjny w sekcji totolotek jest jednym z największych w swojej kategorii. Bukmacher Totolotek oferuje bardzo fajny kod promocyjny. Dokonując płatności szybko realizujesz kod. Nie ma także ustalonej kwoty depozytu. Wszystko zależy od Ciebie. Wykorzystaj kod promocyjny u bukmachera Totolotek i ciesz się lepszymi warunkami. Bonus jest adekwatny do konkurencji na Polskim rynku. Wykonuj płatności przy pomocy szybkiego depozytu.

Wyższe kursy na popularne zdarzenia

Obstawiając zakłady w Totolotku, możesz liczyć na lepsze warunki i wyższy kurs w aspekcie popularnych wydarzeń sportowych. Bardzo możliwe, że hitowy mecz kolejki postawisz z możliwością odnotowania większej wygranej. Co szczególnie istotne, wysokie kursy są dostępne nie tylko w najważniejszych dyscyplinach, takich jak piłka nożna czy tenis, ale także w mniej popularnych sportach. Na bardzo dobrą ofertę mogą liczyć ponadto sympatycy esportu. Konkurencyjne kursy dostępne w Totolotku to kolejny atut, za który należy pochwalić tego bukmachera.

Czy kod promocyjny pozwoli mi uzyskać większe kursy? Niestety nie. Kod nie obejmuje tych kwestii i praktycznie u żadnego bukmachera nie ma aktualnie takiej opcji w której bonus zwiększa wygrane. Inną kwestią są tak zwane szczęśliwe godziny, które pozwalają nam postawić zakład za wyższy kurs. Na ogół mając konto u danego bukmachera jesteśmy o tym informowani. Warto wcześniej dokonać depozytu aby móc szybko załapać się na tego typu ofertę. Totolotek ma swoje szczęśliwe godziny w wyznaczonych godzinach. Fortuna również daje go w odpowiednich momentach.

Konkursy dla aktywnych typerów w sekcji Totolotek

W serwisie Totolotka co jakiś czas organizowane są specjalne konkursy, w których można powalczyć o cenne nagrody. Najaktywniejsi gracze za obstawione zakłady zbierają punkty wliczane do rankingu. Pod koniec wydarzenia promocyjnego, klienci z najlepszym wynikiem zostaną nagrodzeni bonusem pieniężnym lub specjalną nagrodą przewidzianą z okazji tej promocji. Np. na wiosnę trwał konkurs, który umożliwiał wygranie letniej wyprawy na Bali dla dwóch osób. Wydarzenie przyciągnęło ogromne zainteresowanie profesjonalnych typerów, którzy postanowili wykorzystać swoje umiejętności do zapewniania sobie ekskluzywnych wakacji.

Aktualnie, w serwisie bukmachera nie znajdziemy aktywnych konkursów. Biorąc pod uwagę, że takie wydarzenia pojawiają się przynajmniej kilka razy do roku, warto być czujnym i nie przegapić początku nowego konkursu dla typerów. Im wcześniej dołączymy do wydarzenia, tym większe są nasze szanse na uplasowanie się na wysokim miejscu z przewidzianą nagrodą.

Sekcja VIP w Totolotku – totalne nowości i porównanie z bukmacherem Fortuna

Totolotek nie zdecydował się na stworzenie zamkniętej sekcji VIP w swoim serwisie. Wszyscy klienci są traktowani na równych zasadach. To nie oznacza, że najbardziej lojalni i aktywni gracze nie są odpowiednio nagradzani. Zacznijmy od programu Bet Club, w którym platynowy status konta pozwala na zdobywanie większej liczby punktów, a także dostęp do ekskluzywnych promocji. Ponadto, najbardziej aktywni gracze mogą zostać uhonorowani dodatkowymi prezentami ze strony bukmachera. Częstsze obstawianie zakładów w Totolotku popłaca.

Czy kod promocyjny także obejmuje VIP? Oczywiście że tak! Aby stać się VIP wykorzystaj kod promocyjny na sam początek. Bukmacher Totolotek na pewno odnotuje ten fakt. Dodatkowo kod promocyjny pozwoli Ci obrócić o wiele większymi środkami, dzięki czemu do programu VIP będzie dostać się łatwiej.

Wykorzystaj środki bukmachera wpisując kod promocyjny podczas rejestracji. Dzięki temu uzyskasz ważny bonus, który pozwoli na dokonanie depozytu na konto także przez bukmachera. Po otrzymaniu płatności od bukmachera będziemy mogli przystąpić do gry, stawiając swój pierwszy zakład.

Jest to bardzo podobna oferta do tej którą proponuje nam Fortuna. Jednak warto zwrócić uwagę iż fortuna ma inny bonus. Ten który posiada natomiast Totolotek to kompletnie inna kwota i warunki z którymi zawsze warto jest się zapoznać. Jeśli jednak ten bonus Ci nie odpowiada zobacz co oferuje Fortuna. Bukmacher Fortuna także widnieje w naszym serwisie.

Jeśli jednak Totolotek jest okej to wybierz jego kod promocyjny i ciesz się dodatkowymi środkami. Bukmacher Totolotek bardzo dba o swoje względy dlatego też kod promocyjny szczególnie po starcie nowego serwisu jest jeszcze ciekawszy. Bonus który jest nam proponowany ma jeszcze bardziej przypadać do gustu graczom.

Promocje okresowe w Totolotku – kody promocyjne a także oferty bez depozytu

Najważniejsze wydarzenia sportowe to świetna okazja do zorganizowania atrakcyjnej promocji dla klientów. W Totolotku możemy zatem liczyć na ekskluzywny bonus w związku z wielkoszlemowym turniejem tenisowym lub najważniejszymi rozgrywkami piłki nożnej w europejskich pucharach. Także obstawianie rodzimej ligi może być okazją do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Każde logowanie w serwisie Totolotka warto rozpoczynać od przeglądu aktywnych promocji okresowych. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Pełna oferta promocyjna Totolotka – kod promocyjny, bonus a także kilka innych propozycji

Przejdźmy powoli do podsumowania i spróbujmy odpowiedzieć na pytanie, czy warto zdecydować się na otworzenie konta w odmłodzonym serwisie bukmacherskim Totolotka. Biorąc pod uwagę pełną ofertę promocyjną, jak najbardziej. Należy także zdać sobie sprawę, że nowy właściciel bukmachera, spółka Merkur, to jeden z liderów na światowym rynku hazardowym. W związku z tym możemy być pewni, że Totolotek niejednokrotnie zaskoczy nas na plus w przyszłości. Warto być na bieżąco z ofertą promocyjną bukmachera. Tymczasem, co obecnie proponuje nam promocyjny kod Totolotek?

 • Bonus powitalny – Totolotek proponuje nowym klientom atrakcyjny bonus w formie premii depozytowej 100% do 500 złotych. Dzięki temu, możesz bardzo łatwo zadbać o powiększenie kapitału początkowego na zakłady bukmacherskie. Na pochwałę zasługuje także łagodny warunek obrotu, dzięki czemu, uzyskane pieniądze łatwiej jest powiększyć na zyskownych kuponach.
 • Bonus bez depozytu – w serwisie bukmacherskim Totolotka istnieje możliwość zdobycia freebetu, czyli darmowego zakładu o wartości 25 złotych. To jego uzyskania niezbędny jest jednak kod promocyjny Totolotek, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pieniądze zostaną doliczone do Twojego konta od razu po zarejestrowaniu nowego konta.
 • Program lojalnościowy Bet Club ­– wraz z odmłodzonym serwisem bukmacherskim Totolotka, klienci doczekali się również odświeżonego programu lojalnościowego. Obstawiane zakłady są przeliczane na punkty, które następnie możemy wymienić na cenne nagrody. Co szczególnie istotne, po uzyskaniu określonej liczby punktów, gracz może zmienić status swojego konta. Zaczynamy od konta srebrnego. Przed nami progi złoty oraz platynowy. Uzyskanie progu oznacza atrakcyjny bonus oraz większą liczbę punktów lojalnościowych.
 • Bonus Xtreme – jest to klasyczna promocja adresowana do wszystkich fanów obstawiających kupony wielokrotne. W Totolotku, zakłady combi są warte znacznie więcej. Możesz otrzymać od 3% premii za kupon wielokrotny z trzema zdarzeniami, do 30% za kupon z 30 zdarzeniami. Ta promocja na pewno przysporzy Totolotkowi nowych klientów.
 • Cashout – nowoczesna funkcja, która pozwala zamknąć aktywny kupon odbierając gwarantowany zysk. Jest to przydatne, gdy Twój kupon aktualnie wygrywa, ale masz obawy, że w ostatniej chwili wynik może się odmienić. Cashout pozwala dużo lepiej zarządzać i kontrolować kapitałem na grę.
 • Totalizatory bukmacherskie ­– czyli specjalne kupony, w których za niewielką stawkę możesz wygrać bardzo dużą kwotę i w odróżnieniu od zakładów wielokrotnych, nie musisz trafić wszystkich zdarzeń wybranych do totalizatora. To jedna z perełek, które kojarzą się przede wszystkim z zakładami bukmacherskimi Totolotek.
 • Zakłady w aplikacji mobilnej – jeszcze do niedawna, obstawianie w aplikacji mobilnej umożliwiało zmniejszenie podatku od stawki. Odświeżony serwis Totolotka nie ma tej promocji w ofercie, ale być może zostanie ona ponownie wydana. Jedno jest pewne, gracze korzystający z mobilnej wersji Totolotka mogą liczyć na specjalne promocje.
 • Promocje w punktach ­– także użytkownicy obstawiający zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych mogą liczyć na specjalne promocje. Możesz wyrobić kartę stałego klienta, dzięki czemu, obstawianie w puntach Totolotka pozwoli na gromadzenie punktów w programie lojalnościowym Bet Club.
 • Promocje okresowe – Totolotek pamięta o najważniejszych wydarzeniach sportowych i proponuje ciekawe promocje okresowe, z którymi możesz na lepszych warunkach obstawić interesujący Cię mecz. To także świetna okazja by zdobyć dodatkową premię lub obstawić ubezpieczony zakład.
 • Konkursy typerów – co jakiś czas, w serwisie bukmacherskim Totolotek pojawiają się również konkursy dla najlepszych typerów. Obstawiając zakłady zbierasz punkty w rankingu i walczysz o cenne nagrody, a także wycieczki do egzotycznych krajów.

W ostatnim okresie, Totolotek przeszedł gruntowną metamorfozę, która objęła nie tylko wygląd serwisu, ale również ofertę promocyjną. Na chwilę obecną, liczba stałych promocji nie jest zbyt duża, jednak jesteśmy przekonani, że to się zmieni w najbliższym czasie. Spółka Merkur, nowy właściciel Totolotka, to uznana marka w światowej branży hazardowej. Jesteśmy pewni, że nowi właściciele będą wiedzieli jak urozmaicić obstawianie zakładów w serwisie Totolotka. Warto zatem być na bieżąco z promocjami i sprawdzać aktualny kod promocyjny Totolotek dla nowych klientów.

Kod promocyjny Totolotek – podsumowanie możliwości jednego z Polskich bukmacherów

Totolotek, jako najstarszy bukmacher na polskim rynku, wciąż radzi sobie doskonale i świadczy usługi na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie, marka przeszła gruntowne odświeżenie. Pojawił się nowocześniejszy serwis, usprawniona aplikacja mobilna, a także, nowa oferta powitalna. Totolotek kod promocyjny wciąż pozwala nam wydatnie zadbać o początkowy stan konta. Z jego pomocą możesz otrzymać bonus bez depozytu 25 złotych na dobry początek, a następnie, podwoić swoją pierwszą wpłatę nawet o 500 złotych.

Możemy także śmiało zakładać, że już niebawem w ofercie promocyjnej pojawią się nowe pozycje, które sprawią, ze gra u tego bukmachera będzie jeszcze bardziej opłacalna. Już teraz nie ma powodów do narzekania, a Totolotek to bardzo silny kandydat dla wszystkich graczy, którzy szukają sprawdzonego miejsca do legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich. Odmłodzony serwis na pewno przykuje uwagę nowych klientów. Patrząc na całokształt, nie dziwi wysokie miejsce w licznych rankingach bukmacherów oraz pozytywne opinie ze strony graczy.

FAQ Totolotek – najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus powitalny proponuje klientom Totolotek?

Standardowa oferta powitalna dla wszystkich graczy pozwala zdobyć premię powitalną przy pierwszej wpłacie po zarejestrowaniu konta: 100% do 500 PLN.

Co daje graczom kod promocyjny Totolotek?

Korzystając z kodu promocyjnego możesz uzyskać bonus bez depozytu w formie freebeta o wartości 25 złotych. Możesz także uzyskać większą premię powitalną.

Jak wykorzystać kod bonusowy Totolotka?

Aktualny kod promocyjny Totolotek jest dostępny na naszej stronie internetowej. Skopiuj go i wklei we właściwe okienko formularza rejestracyjnego w serwisie Totolotka.

Czy Totolotek jest legalnym bukmacherem?

Tak, Totolotek to najstarszy polski bukmacher, który na rynku funkcjonuje od 1992 roku. W roku 2012 otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w serwisie internetowym oraz w puntach naziemnych.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w Totolotku?

W przypadku bonusu powitalnego, gracz musi trzykrotnie obrócić kwotę depozytu oraz bonusu obstawiając dowolne kupony z kursem min. 1,91. Obrót należy wykonać w przeciągu 90 dni.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem