Kod promocyjny Totalbet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.01.2023)
Nasze linki do TOTALbet chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
  • bardzo dobra oferta zakładów
  • wyższe kursy niż u konkurencji
  • ciekawe promocje na start
Minusy bukmachera
  • słaba aplikacja mobilna
Idz do TOTALbet
Totalbet to młody bukmacher, który ma za sobą niespełna rok stażu na polskim rynku. Serwis dosyć szybko przyciągnął jednak zainteresowanie klientów.

Totalbet to młody bukmacher, który ma za sobą niespełna rok stażu na polskim rynku. Serwis bukmacherski Totalbet wystartował w lipcu 2018 roku. Firma za sprawą ciekawych promocji, loterii dla klientów oraz ciekawych udogodnień, szybko zbudowała mocną pozycję i przyciągnęła do siebie szerokie grono graczy. Bukmacher Totalbet już trzeci rok funkcjonuje na rynku. Co możemy powiedzieć o obecnej ofercie dostępnej w serwisie?

Totalbet to nowoczesny bukmacher, w ofercie którego znajdziemy zakłady przedmeczowe i live, rozbudowaną ofertę na esport, a także sporty wirtualne. Dobrze prezentuje się także oferta na zakłady specjalne spoza sportu. Nowi klienci, którzy chcą otworzyć konto w tym miejscu, mogą wykorzystać kod promocyjny Totalbet, który zaoferuje szereg korzyści. W tym miejscu chętnie opiszemy korzyści dostępne w promocyjnej ofercie bukmachera Totalbet.

Totalbet bonus powitalny i totalbet kod promocyjny w serwisie

Bukmacher przygotował dla swoich klientów dwa prezenty wchodzące w skład pakietu powitalnego Totalbet. Możemy otrzymać klasyczną premię powitalną do pierwszego depozytu, a także freebety przyznawane bez depozytu, z pomocą których można bezpiecznie obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie. Realizując kod promocyjny Totalbet przy rejestracji możesz zapewnić sobie następujące korzyści:

⦁ Totalbet Bonus powitalny 100% do 5000 PLN przy pierwszej wpłacie

⦁ Darmowe zakłady 20+20 PLN przyznawane bez depozytu

W sumie, nowi klienci mogą otrzymać na udany początek obstawiania ogromny Totalbet bonus o równowartości 5040 PLN. Bez wątpienia jest to obecnie najwyższy Totalbet bonus powitalny, z jakim spotkamy się na polskim rynku bukmacherskim. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje związane z pakietem powitalnym, a także analizujemy warunki regulaminu. W ten sposób możesz sprawdzić, czy oferowany kod promocyjny Totalbet jest tak atrakcyjny, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Darmowy zakład bez ryzyka

Na początek darmowy zakład bez ryzyka, który można otrzymać za rejestrację w serwisie. W praktyce, promocja 20+20 oferuje nam 20 PLN za rejestrację, a dodatkowe 20 PLN za wykonanie konkretnych zadań po zarejestrowaniu nowego konta. Totalbet Bonus jest przyznawany w następujący sposób:

⦁ 20 PLN za rejestrację konta w serwisie Totalbet,

⦁ 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,

⦁ 5 PLN za dokonanie pierwszego depozytu,

⦁ 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego,

⦁ 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Jest to promocja dedykowana do wszystkich nowych klientów w serwisie Totalbet. Warto jednak zwrócić uwagę, że aktualny kod promocyjny Totalbet może zaoferować ekskluzywny bonus na start. Warto go zatem zrealizować przy rejestracji nowego konta. Po otworzeniu i zweryfikowaniu konta otrzymasz 20 PLN na obstawianie pierwszych zakładów bukmacherskich, bez konieczności wpłacania środków. Następne 20 PLN otrzymasz za wykonywanie zadań. Co szczególnie ważne, środki otrzymane w ramach tej promocji są zwolnione z warunku obrotu!

Totalbet Kod promocyjny i bonus 100% do pierwszej wpłaty do 5000 PLN

Totalbet przygotował bardzo oryginalny bonus powitalny. Jednocześnie, jest to obecnie najwyższa oferta na polskim rynku bukmacherskim. Gracze mogą otrzymać nawet 5,000 PLN w prezencie do pierwszej wpłaty. Wystarczy wykonać depozyt na kwotę od 10 do 5000 PLN, a zostanie ona podwojona. Innymi słowy, wpłacając 5000 złotych, drugie tyle możesz otrzymać w prezencie!

Gdzie tkwi haczyk? Jak nietrudno się domyślić, w warunku obrotu. Korzystając z tej promocji, graczy wybiera jeden z dwóch wariantów obrotu: 5×3 lub 4×4. Pierwszy wariant to pięciokrotny obrót na zakładach z przynajmniej trzema zdarzeniami. Drugi wariant to czterokrotny obrót na zakładach z przynajmniej czterema zdarzeniami. Bonus jest uwalniany stopniowo po jednokrotnym obrocie. W wariancie 5×3 otrzymasz 20% za jeden obrót, natomiast w wariancie 4×4 25%.

Najlepiej posłużmy się przykładem. Gracz wpłaca na swoje konto 1000 PLN i drugie tyle otrzymuje w prezencie. W wariancie 5×3, bonus będzie przyznany w pięciu transzach po 200 PLN za każdym razem, gdy gracz obróci 1000 PLN. W wariancie 4×4 dostępne będą cztery transze po 250 PLN za jednorazowy obrót kwotą depozytu. A zatem, maksymalny bonus powitalny w ramach tej promocji można otrzymać tylko po całkowitym sprostaniu warunkom obrotu.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Totalbet?

Korzystając z kodu promocyjnego przy rejestracji konta możesz zapewnić sobie większy kod promocyjny w Totalbet i bonus powitalny na start. Otrzymasz po prostu lepsze warunki oferty promocyjnej przy otwieraniu nowego konta. Na naszej stronie znajdziesz aktualny Totalbet kod promocyjny w sekcji konto, z którym możesz otrzymać ekskluzywny kod promocyjny w Totalbet i bonus powitalny na start i freebet bez depozytu. Przed założeniem konta u tego bukmachera, koniecznie sprawdź, co oferuje obecny kod. Możesz go wykorzystać przy rejestracji konta wpisując we właściwe okienko formularza.

Jak otrzymać maksymalny totalbet kod promocyjny i bonus na start krok po kroku?

Rejestracja w serwisie bukmacherskim Totalbet nie powinna sprawić graczom żadnych trudności. Jeśli chcesz mieć pewność, że do maksimum wykorzystasz dostępną ofertę promocyjną, stosuj się do poniższych wskazówek. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku, która pozwoli Ci odebrać maksymalny bonus powitalny w serwisie Totalbet:

1. Na początek odwiedź naszą stronę internetową, na której możesz znaleźć aktualny kod promocyjny Totalbet. Z jego pomocą możesz liczyć na ekskluzywny bonus powitalny. Przejdź do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać dane osobowe. W tym miejscu znajdziesz także okienko, w którym można wkleić Totalbet kod bonusowy.

2. Totalbet obsługują szybką rejestrację konta, ale do otrzymania bonusu powitalnego potrzebna jest weryfikacja. Należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

3. Za rejestrację konta otrzymasz darmowy zakład 20 PLN bez depozytu. Kolejne 20 PLN otrzymasz w czterech transzach za wykonanie zadań: wyrażenie zgód marketingowych, dokonanie pierwszej wpłaty, obstawienie pierwszego zakładu, obstawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne.

4. Przy pierwszej wpłacie możesz liczyć na duży bonus powitalny 100% do 5000 PLN. Minimalna kwota depozytu to 10 PLN.

5. Środki bonusowe będą przyznawane w częściach po jednorazowym obróceniu kwoty depozytu. Dostępne są warianty z czterokrotnym i pięciokrotnym obrotem. W pierwszych obracasz bonus na zakładach AKO z czterema zdarzeniami, a w drugim z trzema zdarzeniami.

6. Dopiero po całkowitym sprostaniu warunkom obrotu, bonus w 100% zostanie przyznany na Twoje konto, dzięki czemu, będzie podlegał wypłacie.

Atrakcyjny kod promocyjny Totalbet pozwoli graczom powiększyć swój kapitał początkowy nawet o 5040 złotych. Warto jednak pamiętać o dość trudnym warunku obrotu. Mamy gwarancje otrzymania 20 lub 25% za jednorazowy obrót kwotą depozytu. Reszta w dużej mierze zależy od skuteczności gracza. W razie jakichkolwiek trudności możesz skontaktować się z działem obsługi klienta.

Oferta promocyjna Totalbet dla stałych klientów

Oferta powitalna dostępna w Totalbet prezentuje się bardzo okazale. A jak wygląda kwestia promocji dla stałych klientów korzystających z usług tego bukmachera? Flagową promocją bukmachera jest możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki. Do tego dochodzą liczne turnieje dla typerów, w ramach których można powalczyć o atrakcyjne bonusy. Z kolei za wykonywanie określonych zadań związanych z popularnymi wydarzeniami sportowymi często przysługują klientom darmowe zakłady. Z kolei najbardziej lojalni gracze mogą liczyć na zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze promocje dostępne w Totalbet dla stałych klientów.

Gra bez podatku w Totalbet

Zacznijmy od promocji, w ramach której klienci Totalbet mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez 12-procentowego podatku od stawki od każdego zakładu. Warto jedynie zwrócić uwagę na wydarzenia, które kwalifikują się do tej promocji. Jeśli chodzi o zakłady AKO, bez podatku w Totalbet obstawisz kupony z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie min. 1,20. Bez podatku można obstawiać również zakłady single dostępne w ofercie live. To jednak nie wszystko, ponieważ sekcję bez podatku posiadają także gry karciane oraz sporty wirtualne. Nie brakuje zatem okazji, aby w Totalbet postawić zakłady z opcją wyższych wygranych.

Ranking NBA

Jednym z cyklicznych wydarzeń promocyjnych w Totalbet jest ranking NBA. W ciągu jednego tygodnia gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na najlepszą ligę koszykówki na świecie i gromadzić punkty rankingowe. W puli nagród znajduje się 1000 PLN w gotówce oraz 250 PLN w darmowych zakładach na piłkę nożną. Im więcej zdarzeń znajduje się na Twoim kuponie, tym więcej punktów możesz otrzymać do swojego rankingu w NBA.

Ranking Total Games

Podobne wydarzenie promocyjne obowiązuje w sekcji Total Games. To nowość w ofercie bukmachera Totalbet. Gracze mogą tu obstawiać zakłady na gry karciane prowadzone przez prawdziwych krupierów oraz krupierki. Obstawiając takie zakłady można zbierać punkty do rankingu. Podobnie jak w poprzedniej promocji, w puli nagród każdego tygodnia znajduje się 100 PLN w gotówce oraz 250 PLN we freebetach, a także piłki nożne.

Aby wykorzystać bonus bez depozytu, należy wpisać kod promocyjny TOTALBET w odpowiednie miejsce. Dzięki temu zyskamy bonus od depozytu, który jest dostępny w TOTALBET z kodem.

Ranking Wirtuale

W sekcji sportów wirtualnych gracze mogą obstawiać rywalizację zawodników i drużyn sterowanych komputerowo. Zmagania są ukazane w formie dynamicznej animacji, dzięki czemu, typowanie sportów wirtualnych gwarantuje naprawdę duże emocje. Także w tej sekcji zakładów bukmacherskich obowiązuje promocja dla aktywnych typerów, którzy mogą powalczyć o dodatkowe nagrody. Gracze w każdym tygodniu walczą o 1000 PLN w gotówce, piłki nożne oraz 250 PLN w darmowych zakładach.

Wysokie kursy

W ofercie bukmachera warto zwrócić uwagę także na wysokie kursy. Totalbet stara się zaoferować swoim klientom konkurencyjne kursy bukmacherskie na popularne wydarzenia sportowe. Dzięki temu, każdego dnia można obstawiać zakłady z opcją wyższych wygranych. Wystarczy wejść do sekcji promocyjnej, wybrać wysokie kursy i sprawdzić, które mecze tym razem można obstawiać na lepszych warunkach. Bardzo często są to spotkania naszych reprezentantów w różnych dyscyplinach sportu. W tabelce bukmacher Totalbet porównuje również swoje kursy do kursów dostępnych u konkurencji.

Total Bonus

Jest to jedna z tych promocji, która pozwala nam powalczyć o wyższe wygrane z kuponów AKO zawierających przynajmniej cztery zdarzenia po kursie 1,20, Oprócz tego, że będzie to zakład bez podatku od stawki, klienci mogą liczyć na premię przy wygranej. Przy czterech zdarzeniach jest to 1%, natomiast przy 30 zdarzeniach można liczyć na premię 113% do wygranej. Jedynym warunkiem jest zawarcie zakładu ze środków z salda głównego.

Freebet na urodziny

Totalbet to bukmacher, który pamięta o szczególnym dniu urodzin swoich klientów. Aby świętowanie stało się jeszcze przyjemniejsze, w serwisie możesz liczyć na darmowy zakład. Jak można skorzystać z tej promocji? Wystarczy zalogować się na swoje konto w dniu urodzin po godzinie 12:00, a następnie obstawić kupon z kursem minimalnym 2,0. Na dole kuponu zaznacz opcje freebet. Z promocji mogą skorzystać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy w przeszłości dokonali przynajmniej jednej wpłaty na konto i obstawili jeden zakład z salda głównego.

Bezpieczny zakład

Znasz to uczucie, gdy wysoka wygrana przechodzi Ci koło nosa bo jedno zdarzenie na Twoim kuponie AKO okazało się nietrafione? Standard! Większość graczy ma za sobą takie doświadczenia. W Totalbet obowiązuje bezpieczny zakład, czyli promocja, w ramach której możesz otrzymać zwrot stawki od zakładu AKO, w którym nietrafione okazało się tylko jedno zdarzenie. Promocja obowiązuje dla kuponów zawartych na kwotę min. 10 PLN z przynajmniej 10 zdarzeniami o kursie 1,20.

TOTALboost

Poza standardową ofertą wysokich kursów, w serwisie Totalbet możemy również liczyć na zakłady TOTALboost, w których kursy na popularne zdarzenia sportowe są podnoszone do rekordowych wartości, dając tym samym szansę na powalczenie o wyższe wygrane. Warto zatem każdego dnia sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe znalazły się w ofercie TOTALboost.

Program VIP w Totalbet zakłady bukmacherskie

Najbardziej aktywni klienci serwisu bukmacherskiego Totalbet mogą liczyć na zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. W odróżnieniu od programów dostępnych w innych serwisach, tutaj zasady przynależności są klarowne! W każdym miesiącu prowadzony jest ranking, w którym gracze mogą zbierać punkty za obstawione zakłady. Po uzyskaniu określonej liczby punktów można dołączyć do programu VIP i cieszyć się dodatkowymi promocjami, takimi jak chociażby: cotygodniowy cashback od części obrotu, większe premie do zakładów AKO, a także spersonalizowane promocje. Najaktywniejsi gracze otrzymają również status Gold 100 z dodatkowymi profitami.

Promocje mobilne, które ma bukmacher Totalbet

Całkiem niedawno pojawiła się również mobilna wersja serwisu Totalbet. Za pośrednictwem aplikacji możemy wygodnie typować interesujące nas wydarzenia w dowolnym czasie i miejscu. Co więcej, taka forma obstawiania zakładów bukmacherskich może nam zaoferować dodatkowy totalbet kod promocyjny w Totalbet i bonus Fortuna, dzięki czemu, podreperujemy nasz kapitał. Aplikację dostępna na urządzenia iOS oraz Android można ściągnąć bezpośrednio z mobilnej strony bukmachera Totalbet.

Funkcja Cashout

Klienci serwisu bukmacherskiego Totalbet mogą liczyć na nowoczesną opcję Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie aktywnego kuponu. W ten sposób możesz wystrzec się sytuacji, w której wynik zmieni się w ostatniej chwili i zniweczy Twoją radość z wygranej. Jeśli masz złe przeczucia, możesz zamknąć aktywny kupon i zgarnąć gwarantowana wygraną. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia Twojego zakładu, tym większą wygraną proponuje funkcja cashout. Jest to również bardzo przydatne przy zakładach AKO. Należy oczywiście pamiętać, że skorzystanie z funkcji cashout zamyka jednak drogę do otrzymania premii z tytułu promocji Totalbet kod promocyjny w Totalbet i Bonus Fortuna.

Totalbet jako legalny bukmacher w Polsce

Totalbet zakłady bukmacherskie SP to spółka funkcjonująca na polskim rynku bukmacherskim do 2018 roku. Jest ona zarejestrowana w Warszawie. W marcu 2018 roku firma otrzymała pozwolenie Ministra Finansów nr PS4.6831.15.2017 na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz za pośrednictwem serwisu internetowego. Bukmacher jak na razie nie zdecydował się jednak na rozpoczęcie działalności w punktach naziemnych. Totalbet jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także organizacji sportów walki FEN. W sezonie 2021/2022 bukmacher sponsoruje również polski zespół Ekstraklasy piłkarskiej, Wartę Poznań.

Metody płatności w serwisie bukmacherskim Totalbet

Klienci serwisu bukmacherskiego Totalbet mogą również liczyć na szybkie i wygodne metody płatności. Zacznijmy od metod wpłacania pieniędzy. Do dyspozycji klientów pozostają szybkie przelewy bankowe realizowane za pośrednictwem platform PayU, Dotpay oraz Przelewy24. Dodatkowo, klienci mogą dokonać przelewu mobilnego BLIK lub skorzystać z karty płatniczej: Visa, Mastercard lub Paysafecard. Minimalna kwota depozytu w serwisie Totalbet wynosi 1 PLN.

Bukmacher realizuje również błyskawicznie wypłaty na konto bankowe. Usługa jest dostępna 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zlecając wypłatę środków możesz liczyć, że pojawią się one na Twoim koncie bankowym już w niecałe 10 minut. Wszystkie płatności realizowane w serwisie Totalbet są darmowe i wolne od jakichkolwiek prowizji.

Aktywne bonusy i promocje dostępne w Totalbet

Przejdźmy do krótkiego podsumowania i omówmy wszystkie promocje, jakie są dostępne na dzień dzisiejszy w serwisie Totalbet. Trzeba przyznać, że w bogatej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno stali klienci, jak również nowi gracze, którzy zdecydują się otworzyć konto w tym miejscu. Oto wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmacherskim Totalbet:

Freebet 20+20 – jest to bonus bez depozytu, który możesz otrzymać za rejestrację konta z kodem promocyjnym Totalbet. Na start otrzymasz darmowy zakład 20 PLN po zweryfikowaniu konta. Kolejne freebety o wartości 5 PLN są przyznawane za udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego oraz pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Bonus 100% do 5000 PLN – realizując kod bonusowy Totalbet przy rejestracji konta gracze uzyskują dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego 100% do 5000 PLN. Środki bonusowe są przyznawane w transach w zależności od wybranego warunku obrotu.

Gra bez podatku – w serwisie bukmacherskim Totalbet możesz obstawiać zakłady ako z trzema zdarzeniami oraz zakłady single z oferty live bez 12-procentowego podatku od stawki.

Ranking w Totalbet – bukmacher Totalbet bardzo często organizuje wydarzenia promocyjne dla aktywnych typerów. Obstawiając Totalbet zakłady bukmacherskie możesz zbierać punkty rankingowe, a następnie wymieniać je na cenne nagrody.

Wysokie kursy – każdego dnia w ofercie zakładów bukmacherskich Totalbet znajdziesz wydarzenia sportowe, które możesz obstawić z wyższym kursem. Poza standardową ofertą wysokich kursów mamy również TOTALboost na przynajmniej trzy zdarzenia dziennie.

Freebet urodzinowy – w dniu swoich urodzin, w serwisie bukmacherskim Totalbet możesz obstawić darmowy zakład na kwotę 10 PLN.

Total Bonus – obstawiając zakłady AKO z przynajmniej czterema zdarzeniami możesz liczyć nie tylko na brak podatku od stawki, ale również premie do wygranych: od 1% przy czterech zdarzeniach do 113% przy kuponach z 30 zdarzeniami.

Bezpieczny zakład – jeden nietrafiony wynik boli szczególnie w przypadku zakładów AKO, gdy było tak blisko wysokiej wygranej. W Totalbet możesz liczyć na nagrodę pocieszenia w postaci zwrotu stawki. Dotyczy to kuponów z przynajmniej 10 zdarzeniami, z których jedno okaże się nietrafione.

Total VIP ­– najbardziej lojalni i aktywni klienci w serwisie bukmacherskim Totalbet mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP, w ramach której gracze mogą liczyć m.in. na cotygodniowy zwrot części obrotu oraz spersonalizowane promocje.

Jak zatem widzisz, w ofercie promocyjnej nie zabraknie okazji do zdobycia bonusowych środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. Warto wykorzystać kod promocyjny Totalbet przy rejestracji, aby otrzymać ekskluzywny TOTAL bonus na start. Warto być na bieżąco, ponieważ bukmacher systematycznie oferuje stałym klientom ciekawą promocję okresową do wykorzystania.

Kod promocyjny Totalbet – podsumowanie

Totalbet to ciekawa propozycja dla osób szukających nowego bukmachera Totalbet. Firma działa na polskim rynku od 2018 roku i zdołała zbudować całkiem spore grono klientów. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie, aktualny kod promocyjny Totalbet pozwoli Ci skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej. Nowi klienci mogą liczyć na freebet 20+20 PLN przyznawany za rejestrację konta, a także bonus powitalny TOTALBET 100% do 5000 PLN przy pierwszej wpłacie. To jeden z najwyższych bonusów powitalnych dostępnych obecnie na polskim rynku bukmacherskim.

Na atrakcyjne promocje w serwisie Totalbet mogą również liczyć stali klienci bukmachera. Jedną z najciekawszych promocji jest oczywiście możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki. Do tego dochodzą wysokie kursy na popularne wydarzenia sportowe, rankingi dla aktywnych typerów, a także sekcja VIP dla graczy, którzy uzbierają dostatecznie dużą liczbę punktów. Dołóżmy do tego innowacyjne funkcje oraz wygodne i szybkie metody płatności, a uzyskamy rzetelny serwis bukmacherski. Z jego usług można korzystać także z aplikacji mobilnej Totalbet.

Totalbet FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Totalbet to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, 22 marca 2018 roku spółka Totalbet zakłady bukmacherskie otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.15.2017, która uprawnia do przyjmowania zakładów wzajemnych w Polsce za pośrednictwem serwisu internetowego oraz punktów naziemnych.

Czym jest freebet bez depozytu?

Darmowy zakład bez ryzyka to popularna promocja, w ramach której gracze otrzymują prezent za samą rejestrację konta, bez konieczności realizowania wpłaty. W serwisie bukmacherskim Totalbet nowi klienci mogą liczyć na freebet 20 PLN bez depozytu.

Jaki bonus powitalny oferuje nowym klientom Totalbet?

Za rejestrację konta gracze otrzymują freebet 20 PLN. Dodatkowe 20 PLN w darmowym zakładzie można uzyskać za wykonanie określonych zadań ujętych w opisie promocji. Kod promocyjny Totalbet oferuje również bonus powitalny 100% do 5000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Jak wykorzystać kod promocyjny Totalbet?

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć kody bonusowe do legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz aktualny kod promocyjny Totalbet i przejdź do serwisu bukmachera Totalbet. W formularzu rejestracyjnym znajdź odpowiednie okienko i wklej posiany Totalbet kod bonusowy.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Bonus powitalny 100% do 5000 PLN jest przyznawany w kilku transach, w zależności od wyboru wariantu obrotu. Można wybrać 5×3 czyli pięciokrotny warunek obrotu na zakładach z trzema zdarzeniami z kursem 1,25 oraz 4×4 czyli czterokrotny warunek obrotu z czterema zdarzeniami o kursie min. 1,25. Za każdy jednorazowy obrót gracz otrzymuje część premii powitalnej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem