Kod promocyjny SuperBet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (15.01.2021)
Nasze linki do Superbet chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
  • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
  • Skromna i elegancka szata graficzna
  • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
Minusy bukmachera
  • Mała oferta zakładów
  • Kursy nie zawsze są zadowalające
Idz do Superbet
Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, ale pod koniec 2019 roku poszerzył swoją działalność także o zakłady online.

Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, ale pod koniec 2019 roku poszerzył swoją działalność także o zakłady online. Postanowiliśmy rozebrać ofertę tego bukmachera na czynniki pierwsze, aby odpowiedzieć na pytanie, czy jest to opłacalne miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich. Prezentujemy obszerną recenzję bukmachera Superbet.

Legalny bukmacher na polskim rynku

Spółka bukmacherska Superbet wystartowała na rumuńskim rynku w 2008 roku. Firma szybko zyskała duże zainteresowanie także na zagranicznym rynku. W roku 2017, zagraniczna spółka założyła swoje przedstawicielstwo także na polskim rynku, co umożliwiło jej ubieganie się o licencję na urządzanie zakładów . W roku 2017 firma otrzymała pozwolenie na świadczenie swoich usług za pośrednictwem punktów naziemnych. Pierwsze punkty pojawiły się w Polsce w 2018 roku. Aktualnie, bukmacher legitymuje się licencją nr PS4 6831 5 2019.

Bardzo szybko powstał także serwis internetowy, który początkowo pozwalał tworzyć kupony do wydrukowania i postawienia w punktach. W październiku 2019 roku firma otrzymała jednak pozwolenie na oferowanie zakładów za pośrednictwem serwisu internetowego. Niedługo później, gracze otrzymali możliwość zarejestrowania się w serwisie oferującym typowanie wyników online. Ambasadorem marki na polskim rynku jest Jerzy Dudek.

Pełna oferta zakładów Superbet

Pierwszym punktem naszej recenzji będzie oferta zakładów . Jakie wydarzenia możemy obstawiać w tym serwisie? Jak prezentują się kursy? Pełną ofertę dostępną u bukmachera Superbet możemy podzielić na cztery najważniejsze sekcje:

Zakłady przedmeczowe – najwięcej wydarzeń sportowych znajdziemy w ofercie zakładów przedmeczowych. Są one podzielone na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, na czele z takimi, jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej, tenis. Nie brakuje również wydarzeń na wydarzenia esportowe. Wysokość kursów na tle konkurencji prezentuje się przyzwoicie.

Zakłady Live – w tym miejscu możemy obstawiać zakłady bukmacherskie SP na żywo. Przebieg spotkania ukazują nam statystyki oraz match tracker. Dzięki temu, obstawianie kolejnych wydarzeń podczas meczu staje się dużo prostsze.

Zakłady specjalne – w tej sekcji znajdziemy gotowe kupony, a także popularne wydarzenia dostępne z wyższym kursem, dzięki czemu, możemy postawić kupon z wyższą wygraną.

Sporty wirtualne – gracze mogą typować wydarzenia sterowane przez algorytm komputerowy. Znajdziemy tu cztery dyscypliny: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel oraz wyścigi samochodowe. W przyszłości prawdopodobnie dodana zostanie piłka nożna. Wszystkie wirtualne wydarzenia możemy śledzić na specjalnych animacjach.

Oferta zakładów Superbet prezentuje się naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę, że bukmacher dopiero niedawno rozpoczął swoją działalność przez Internet. Niewątpliwie warto dalej obserwować rozwój tego bukmachera. Szczególnie, że rumuńska spółka na przestrzeni lat dowiodła swoich umiejętności w doskonałej obserwacji rynku bukmacherskiego.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera

Nowi gracze mogą otrzymać w prezencie atrakcyjny bonus powitalny, który pozwoli powiększyć kapitał początkowy na obstawianie zakładów . W sumie, legalny bukmacher pozwala nam zgarnąć dodatkowe 600 PLN na grę. Bonus ten jest przyznawany w następujący sposób:

Premia depozytowa 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie

Premia depozytowa 100% do 200 PLN przy drugiej wpłacie

Premia depozytowa 100% do 100 PLN przy trzeciej wpłacie.

Bukmachera należy pochwalić za relatywnie łagodny warunek obroty. Środki otrzymane w ramach bonusu powitalnego będziemy mogli wypłacić po czterokrotnym obróceniu przyznaną kwotą. Do obrotu zaliczane są zakłady AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami (min. kurs 1,30 na jedną sekcję oraz 1,80 na cały kupon). Legalni bukmacherzy w Polsce stale muszą rozwijać swoją ofertę promocyjną, biorąc pod uwagę wysoką konkurencję. Możemy zatem oczekiwać, że bonus powitalny Superbet w przyszłości będzie oferował większą kwotę.

Promocje dla zarejestrowanych klientów Superbet

Bukmacher stara się sprostać wysokim oczekiwaniom zarejestrowanych użytkowników. Do naszej dyspozycji pozostają stałe promocje, które możemy znaleźć w serwisie każdego dnia. Ponadto, bukmacher często organizuje oferty specjalne związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi. Do najważniejszych promocji w ofercie Superbet zaliczymy:

Zakłady specjalne – gotowe kupony, które możemy postawić z wyższym kursem

Super Mecz – najważniejsze wydarzenia sportowe nie są obciążone marżą, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na wysokie kursy. Podobnie działa Super Extra oraz Super Live.

Super Szansa – jeśli postawisz kupon AKO z przynajmniej 11 wydarzeniami, a jedno z nich okaże się nietrafione, wciąż możesz otrzymać 10% od ewentualnej wygranej.

Super Bonus – lubisz obstawiać zakłady akumulowane? W serwisie Superbet możesz zgarnąć dodatkowy bonus o wartości od 5% (przy sześciu wydarzeniach) do 150% (przy min. 35 sekcjach na kuponie). Promocja dostępna wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera.

Nie ulega wątpliwości, że bukmacher Superbet potrafi zadbać o ciekawą ofertę promocyjną. Z pozoru mało istotne promocje Super Mecz czy Super Extra, w praktyce pozwala nam postawić interesujące wydarzenia sportowe z najwyższym kursem na rynku. Ustawiając pliki cookies w dolnym okienku możesz zaakceptować zgodę na otrzymywanie powiadomień o ciekawych promocjach. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej oferty dostępnej w serwisie.

Zakłady sportowe na aplikacji mobilnej Superbet

Wielu graczy preferuje aktualnie obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu swojego smartfona. W związku z tym, legalni bukmacherzy powinni zadbać o funkcjonalną aplikację mobilną. Superbet posiada aplikację dostępną na iOS oraz Androida. Możesz ją ściągnąć bezpośrednio z serwisu, wchodząc na adres bukmachera z przeglądarki mobilnej. Aplikacja jest dużym udogodnieniem dla osób obstawiających w punktach, gdyż z pomocą skanera kodu możemy tu sprawdzić, czy nasz kupo został rozliczony jako wygrany. Do prawidłowego działania aplikacji mobilnej potrzebne jest stabilne połączenie z Internetem. Aplikacja nie pobiera jednak dużej ilości danych.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy wykorzystać ciekawe promocje, takie jak Super Extra, aby obstawić interesujące nas wydarzenia z wyższym kursem. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna, w obrębie której, promocje Super Extra i Super Mecz bardzo często oddają do naszej dyspozycji ciekawe oferty specjalne.

Punkty naziemne dostępne na terenie kraju

Superbet (PS4 6831 5 2019) początkowo były dostępne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Dzisiaj, firma może się pochwalić siecią ponad 80 lokali naziemnych usytułowanych w największych miastach Polski. Sieć punktów naziemnych jest stale rozwijana, dlatego, jeśli w Twoim mieście wciąż nie ma punktu Superbet, niewykluczone, że zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. Osoby obstawiające zakłady w punktach mogą liczyć na dodatkowe promocje.

Metody płatności obsługiwane przez Superbet

W serwisie bukmacherskim Superbet bez trudu zrealizujesz szybkie i wygodne płatności. Pamiętaj, że kwota wpłaty ma wpływ na wysokość bonusu powitalnego. Depozyt na swoje bukmacherskie SP konto możesz zrealizować w jeden z następujących sposobów:

Szybkie przelewy bankowe – płatności realizowane z pomocą przelewu bankowego obsługuje firma Tpay, dzięki czemu, środki są księgowane na koncie w ciągu kilku minut

Płatność kartą – błyskawiczną wpłatę w serwisie Superbet zrealizujesz także z pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard.

Płatność mobilna BLIK – pieniądze na obstawianie zakładów możesz przelać także z pomocą funkcjonalnej i nowoczesnej wpłaty BLIK.

Portfel Neteller – serwis obsługuje również przelewy z wirtualnego portfela Neteller

Gotówka – jeśli obawiasz się płatności online, zawsze możesz odwiedzić jeden z punktów naziemnych i tam zdeponować środki potrzebne do obstawiania przez Internet.

Minimalną kwotą wpłaty jest symboliczna złotówka. Zakłady bukmacherskie Superbet nie pobierają oczywiście żadnych prowizji od zrealizowanych płatności. Serwis dba również o wysokie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu, nie musisz obawiać się realizacji płatności z pomocą powyższych metod. Wypłaty są realizowane z pomocą tradycyjnych przelewów bankowych i docierają do klienta zwykle w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Obsługa klienta i kontakt z bukmacherem

Ważnym aspektem funkcjonowania serwisu bukmacherskiego jest także szybka i sprawnie działająca obsługa klienta. Jeśli napotkasz na jakikolwiek problemy, możesz skontaktować się z pracownikiem serwisu telefonicznie, mailowo lub skorzystać z dostępnego live chatu, co jest najwygodniejszym sposobem na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Bukmacher szybko i sprawnie odpowiada na pytania swoich klientów. O wysokiej jakości usług świadczy także ekspresowa weryfikacja nowo powstałych kont. Zwykle, już w przeciągu kilkunastu minut możemy swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez serwis bukmacherski Superbet.

Opinie na temat bukmachera Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie SP (PS4 6831 5 2019) szybko zjednały sobie przychylność ze strony wielu klientów. Choć firma przez dwa lata działała wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych, mnóstwo klientów zdecydowało się na sprawdzenie jakości usług tego bukmachera. Dlatego, gdy tylko wystartował serwis online, wielu graczy zdecydowało się zarejestrować konto i odebrać atrakcyjny bonus powitalny. Zbiera on bardzo pozytywne opinie ze względu na łagodny warunek obrotu.

W serwisie Superbet największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. To właśnie wokół tej dyscypliny (piłka nożna) bazują popularne promocje Super Extra oraz Super Mecz. Pełna oferta zbiera jednak przychylne opinie ze stronie graczy. Dużym plusem jest sprawnie działająca obsługa klienta, a także udogodnienia, takie jak aplikacja mobilna czy live chat. Udział w grach hazardowych oferowanych przez Superbet jest w Polsce legalne. Bukmacher posiada bowiem licencje Ministra Finansów. Pozytywne opinie jasno wskazują na to, że warto sprawdzić usługi oferowane przez bukmachera.

Jak zarejestrować konto w serwisie Superbet?

Jeśli powyższa recenzja sprawia, że chcesz wypróbować ofertę zakładów Superbet w praktyce, odwiedź stronę bukmachera i przejdź do formularza rejestracyjnego. Wypełnij wszystkie wymagane informacje, zaakceptuj pliki cookies i potwierdź rejestrację. Zadbaj także o weryfikację Twojego konta, poprzez załączenia skanu lub fotokopii dokumentu tożsamości.

Oferta powitalna Superbet pozwala zgarnąć dodatkowe 600 PLN na udany początek w serwisie. Kwota ta jest rozdzielona na trzy bonusy: 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie, 100% do 200 PLN przy drugiej wpłacie oraz 100% do 100 PLN przy trzeciej wpłacie. Stali klienci mogą korzystać z wielu ciekawych promocji, takich jak: Super Mecz czy Super Extra. Nowy bukmacher bardzo szybko odnalazł się na polskim rynku i na pewno warto dalej obserwować jego rozwój. Szczególnie, że już po kilku miesiącach działalności online, oferta prezentuje się naprawdę dobrze.

Superbet FAQ

Czy Superbet to legalny polski bukmacher?

Tak, firma Superbet zalicza się do grona legalnych, polskich bukmacherów. W roku 2017 spółka otrzymała zgodę na świadczenie usług w punktach naziemnych, natomiast w roku 2019 poszerzyła swoją działalność także o zakłady online. Numer licencji wydanej przez Ministra Finansów to: PS4 6831 5 2019.

Jak prezentuje się oferta bukmachera ?

Oferta serwisu to zakłady przedmeczowe, na żywo, a także sporty wirtualne. W sekcji zakładów specjalnych znajdziemy natomiast wyższe kursy oraz propozycje ciekawych kuponów.

Jak obstawiać zakłady u bukmachera ?

Zakłady sportowe możesz obstawiać w punktach naziemnych Superbet dostępnych na terenie całego kraju. Możesz także typować wyniki przez Internet, po zarejestrowaniu konta w serwisie Superbet.

Jaki bonus powitalny oferuje nowym graczom Superbet?

Nowi klienci w serwisie Superbet mogą otrzymać dodatkowe 600 PLN. Bonus jest wypłacany w formie premii depozytowych: 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie, 100% do 200 PLN przy drugiej oraz 100% do 100 PLN przy trzeciej.

Jakie promocje dla stałych klientów posiada Superbet?

Dominują przede wszystkim promocje oferujące nam wyższy kurs na popularne wydarzenia sportowe. Przykładowe oferty to: Super Mecz, Super Extra oraz Super Live. Gracze mogą także otrzymać premię za najbardziej rozbudowane zakłady AKO.

Czy Superbet posiada aplikację mobilną?

Tak, Superbet jest dostępny także za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej, którą możemy ściągnąć na stronie bukmachera.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem