Kod promocyjny SuperBet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (30.01.2023)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na Superbet:
Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, ale pod koniec 2019 roku poszerzył swoją działalność także o zakłady online.

Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, ale pod koniec 2019 roku poszerzył swoją działalność także o zakłady online.

Superbet to bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Przez pierwsze dwa lata działalności, usługi tego bukmachera były dostępne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Funkcjonował także serwis, który pozwalał na tworzenie kuponów, które następnie można było postawić w punkcie. W 2019 roku Superbet otworzył także pełnoprawny serwis internetowy, dzięki czemu, możliwe stało się obstawianie zakładów bez wychodzenia z domu.

Firma dość szybko rozwija swoją pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Niedawno, ambasadorem tej marki został zdobywca Ligi Mistrzów, Jerzy Dudek. To on jest twarzą nowego pakietu powitalnego stworzonego przez serwis bukmacherski. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie możliwości oferuje kod promocyjny Superbet, a także, jakie promocje przygotowano dla stałych klientów serwisu. Mamy nadzieję, że poniższa recenzja pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy warto zarejestrować konto w serwisie internetowym Superbet.

Co oferuje kod promocyjny Suberbet?

Zakłady bukmacherskie Superbet zyskują w oczach klientów za sprawą bardzo rozbudowanej oferty promocyjnej. Gracze mogą tu liczyć na bardzo atrakcyjny Superbet kod promocyjny przy rejestracji konta, a także szereg promocji dla stałych klientów. W pierwszej kolejności omówimy korzyści, jakie oferuje nowym klientom kod bonusowy Superbet. Gracze mogą zyskać prezenty o wartości 1500 PLN, a także dodatkowy Superbet bonus za pobranie aplikacji mobilnej. Oto pakiet powitalny:

⦁ Superbet Bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie

⦁ Cashback 1300 PLN na pierwszy tydzień obstawiania

⦁ 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

Klienci, którzy zdecydują się na rejestrację konta w Superbet mogą zatem liczyć na przyjemniejsze i dużo swobodniejsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Szczególnie popularną promocją jest cashback do 1300 PLN za aktywność w pierwszym tygodniu obstawiania. Poniżej postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się poszczególnym promocjom wchodzącym w skład pakietu powitalnego.

Superbet Bonus 100% do 200 PLN

Na początek klasyczna premia depozytowa, którą można otrzymać przy pierwszej wpłacie w serwisie bukmacherskim Superbet. Aby skorzystać z tej promocji, wykorzystaj kod bonusowy przy rejestracji, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty w terminie do 14 dni od momentu rejestracji konta. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 PLN. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona, maksymalnie do kwoty 200 PLN. Gracze mają 10 dni na wykonanie dwukrotnego obrotu kwotą bonusu po kursie 1,80.

Cashback 1300 PLN na pierwszy tydzień gry

Główną atrakcją w ofercie powitalnej Superbet jest cashback naliczany przez pierwsze siedem dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty. Jak dokładnie działa ta promocja? Bukmacher zlicza Twoją aktywność w przeciągu siedmiu dni i oblicza bilans z obstawionych zakładów. Jeśli się okaże, że w pierwszym tygodniu przygody z Superbet zanotowałeś stratę, bukmacher przyzna Ci cashback maksymalnie do kwoty 1300 złotych. Cashback oferuje klientom środki bonusowe, które należy dwukrotnie obrócić po kursie 1,80 w przeciągu 10 dni od momentu przyznania zwrotu.

Superbet Bonus 20 PLN na aplikacji mobilnej

Wielu graczy decyduje się na obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu aplikacji mobilnej. Bukmacher przygotował specjalną promocję także w tym aspekcie. Jeśli w przeciągu 7 dni od momentu zrealizowania pierwszej wpłaty pobierzesz i zainstalujesz aplikację mobilną Superbet na swoim smartfonie lub tablecie, otrzymasz dodatkowo 20 PLN na obstawianie dowolnych zakładów bukmacherskich w aplikacji. W przypadku tego bonusu, obowiązuje jednokrotny warunek obrotu po kursie 1,80. Podobnie jak powyżej, czas na wykonanie obrotu to 10 dni.

Jak wykorzystać Superbet kod promocyjny krok po kroku?

W sumie, kod promocyjny Superbet pozwala powiększyć graczom swój stan posiadania nawet o 1520 PLN. To bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, który z pewnością umili obstawianie pierwszych zakładów w serwisie. Zastanawiasz się, jak wykorzystać kod bonusowy Superbet krok po kroku, aby nie przegapić żadnej okazji na zdobycie dodatkowych środków? A zatem kieruj się poniższą instrukcją:

1. W serwisie ŁączyNasPasja.pl możesz znaleźć kody promocyjne do legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz interesujący Cię kod promocyjny Superbet i przejdź do serwisu bukmachera.

2. Wybierz opcję REJESTRACJA w prawym górnym rogu, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny. Zaznacz opcję „Superbet kod promocyjny”, a następnie wklej go w poniższe okienko.

3. Warto od razu po rejestracji zweryfikować swoje konto, aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości serwisu. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

4. W przeciągu 14 dni od rejestracji dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę min. 20 PLN, aby skorzystać z bonusu powitalnego 100% do 200 PLN.

5. Przez pierwsze siedem dni możesz obstawiać zakłady bez ryzyka. Jeśli w tym okresie zanotujesz stratę, bukmacher przyzna Ci cashback maksymalnie do kwoty 1300 PLN.

6. W przeciągu 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty pobierz i zainstaluj aplikację mobilną, aby zyskać dodatkowy bonus o wartości 20 PLN.

7. Na obrócenie każdym bonusem masz 10 dni. Przy bonusie powitalnym 100% do 200 PLN i cashbacku 1300 PLN obowiązuje dwukrotny obrót po kursie 1,80, natomiast w przypadku bonusu w aplikacji jednokrotny obrót. Po zrealizowaniu tego zadania możesz wypłacić otrzymane środki.

I to już wszystko. Rejestracja w serwisie Superbet jest bardzo prosta i nie powinna sprawić klientom żadnych trudności. W razie nieoczekiwanych problemów, zawsze możesz skorzystać ze sprawnie działającego działu obsługi klienta Superbet. Po skorzystaniu z pakietu powitalnego, do Twojej dyspozycji pozostaje bogaty wybór promocji dla stałych klientów.

Pełna oferta zakładów Superbet

Pierwszym punktem naszej recenzji będzie oferta zakładów . Jakie wydarzenia możemy obstawiać w tym serwisie? Jak prezentują się kursy? Pełną ofertę dostępną u bukmachera możemy podzielić na cztery najważniejsze sekcje:

Zakłady przedmeczowe – najwięcej wydarzeń sportowych znajdziemy w ofercie zakładów przedmeczowych. Są one podzielone na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, na czele z takimi, jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej, tenis. Nie brakuje również wydarzeń na wydarzenia esportowe. Wysokość kursów na tle konkurencji prezentuje się przyzwoicie.

Zakłady Live – w tym miejscu możemy obstawiać superbet zakłady bukmacherskie sp na żywo. Przebieg spotkania ukazują nam statystyki oraz match tracker. Dzięki temu, obstawianie kolejnych wydarzeń podczas meczu staje się dużo prostsze.

Zakłady specjalne – w tej sekcji znajdziemy gotowe kupony, a także popularne wydarzenia dostępne z wyższym kursem, dzięki czemu, możemy postawić kupon z wyższą wygraną.

Sporty wirtualne – gracze mogą typować wydarzenia sterowane przez algorytm komputerowy. Znajdziemy tu cztery dyscypliny: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel oraz wyścigi samochodowe. W przyszłości prawdopodobnie dodana zostanie piłka nożna. Wszystkie wirtualne wydarzenia możemy śledzić na specjalnych animacjach.

Gry karciane – w ofercie bukmachera dostępne są również zakłady bukmacherskie sp z o.o na gry karciane. Gracze mogą obserwować przebieg gry prowadzonej przez prawdziwego krupiera i obstawiać losy kolejnych rozdań.

Oferta zakładów Superbet prezentuje się naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę, że bukmacher dopiero niedawno rozpoczął swoją działalność przez Internet. Niewątpliwie warto dalej obserwować rozwój tego bukmachera. Szczególnie, że rumuńska spółka na przestrzeni lat dowiodła swoich umiejętności w doskonałej obserwacji rynku bukmacherskiego.

Legalny bukmacher na polskim rynku

Spółka bukmacherska Superbet wystartowała na rumuńskim rynku w 2008 roku. Firma szybko zyskała duże zainteresowanie także na zagranicznym rynku. W roku 2017, zagraniczna spółka założyła swoje przedstawicielstwo także na polskim rynku, co umożliwiło jej ubieganie się o licencję na urządzanie zakładów . W roku 2017 firma otrzymała pozwolenie na świadczenie swoich usług za pośrednictwem punktów naziemnych. Pierwsze punkty pojawiły się w Polsce w 2018 roku. Aktualnie, bukmacher legitymuje się licencją nr PS4 6831 5 2019.

Bardzo szybko powstał także serwis internetowy, który początkowo pozwalał tworzyć kupony do wydrukowania i postawienia w punktach. W październiku 2019 roku firma otrzymała jednak pozwolenie na oferowanie zakładów za pośrednictwem serwisu internetowego. Niedługo później, gracze otrzymali możliwość zarejestrowania się w serwisie oferującym typowanie wyników online. Ambasadorem marki na polskim rynku jest Jerzy Dudek.

Promocje dla zarejestrowanych klientów Superbet

Bukmacher stara się sprostać wysokim oczekiwaniom zarejestrowanych użytkowników. Do naszej dyspozycji pozostają stałe promocje, które możemy znaleźć w serwisie każdego dnia. Ponadto, bukmacher często organizuje oferty specjalne związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi. Do najważniejszych promocji w ofercie Superbet zaliczymy poniższe promocje.

Zakłady specjalne – gotowe kupony, które możemy postawić z wyższym kursem

Duży wpływ na atrakcyjność zakładów bukmacherskich ma wysokość kursów. W serwisie Superbet dostępna jest promocja, która pozwoli na obstawienie popularnych wydarzeń sportowych po wyższym kursie. Dostępne są cztery, specjalne oferty:

Super Mecz – najważniejsze wydarzenia sportowe nie są obciążone marżą, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na wysokie kursy. Podobnie działa Super Extra oraz Super Live.

Super Szansa – jeśli postawisz kupon AKO z przynajmniej 11 wydarzeniami, a jedno z nich okaże się nietrafione, wciąż możesz otrzymać 10% od ewentualnej wygranej.

Super Bonus – lubisz obstawiać zakłady akumulowane? W serwisie Superbet możesz zgarnąć dodatkowy bonus o wartości od 5% (przy sześciu wydarzeniach) do 150% (przy min. 35 sekcjach na kuponie). Promocja dostępna wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera.

Super Live – za sprawą tej oferty, klienci mogą liczyć na wyższe kursy na popularne wydarzenia sportowe dostępne w ofercie zakładów na żywo.

Nie ulega wątpliwości, że bukmacher Superbet potrafi zadbać o ciekawą ofertę promocyjną. Z pozoru mało istotne promocje Super Mecz czy Super Extra, w praktyce pozwala nam postawić interesujące wydarzenia sportowe z najwyższym kursem na rynku. Ustawiając pliki cookies w dolnym okienku możesz zaakceptować zgodę na otrzymywanie powiadomień o ciekawych promocjach. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej oferty dostępnej w serwisie.

Superspin – codzienne inny bonus Superbet

Po zalogowaniu w serwisie Superbet, dzień warto rozpocząć od skorzystania z promocji Superspin. Jest to swoiste koło fortuny z różnorodnymi bonusami, z których możesz skorzystać codziennie. Może to być premia depozytowa, a także możliwość obstawienia zakładów sportowych lub sportów wirtualnych na lepszych warunkach. Nagroda główną jest jackpot o wartości 10,000 PLN. Kołem fortuny Superspin możesz zakręcić raz dziennie.

Pewny bonus 25 PLN na sporty amerykańskie

Każdego dnia możesz otrzymać bonus superbet związany z obstawianiem sportów amerykańskich. W tym celu postaw zakład na kwotę min. 50 PLN zawierający wydarzenia NBA, NHL lub NFL. Minimalny kurs promocyjnego kuponu musi wynosić 2,00. W przeciągu 48 godzin otrzymasz bonus 25 PLN, niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się postawiony przez Ciebie kupon.

Bonus 25 PLN na zakłady tenisowe

Jest to bonus superbet bardzo zbliżony do poprzedniego, tyle tylko, że tym razem jest dedykowany wszystkim fanom tenisa ziemnego. Wystarczy obstawić zakład o wartości min. 25 PLN z kursem min. 1,60. Może to być zarówno singiel, jak również zakład akumulowany. Jeśli Twój kupon spełni warunki promocji, w przeciągu 72 godzin otrzymasz bonus 25 PLN.

Super Poniedziałek

Poniedziałek większości z nas nie kojarzy nam się szczególnie fortunnie. Jednak w Superbet nowy tydzień możesz powitać od dodatkowego bonusu. Dokonaj w tym dniu wpłaty na min. 100 PLN, a następnie obstaw zakład pojedynczy lub akumulowany na kwotę min. 100 PLN. W nagrodę otrzymasz bonus 50 PLN w przeciągu 48 godzin od momentu zrealizowania założeń promocji.

Super Dzień – codzienny bonus powitalny do 100 PLN

Z tej promocji możesz skorzystać od wtorku do czwartku. Zadaniem gracza jest postawienie zakładu pojedynczego lub akumulowanego na kwotę min. 20 PLN. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, bukmacher Superbet przyzna Ci zwrot w wysokości 50% stawki maksymalnie do kwoty 200 PLN. Do tygodniowej promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon spełniający warunki regulaminu.

Superbets na weekend – 20 PLN bez ryzyka

Czas na promocję weekendowa, która obowiązuje od piątku do niedzieli. W każdy z tych dni możesz otrzymać nowy bonus powitalny! Wystarczy obstawić zakład o wartości przynajmniej 20 PLN. Jeśli okaże się on przegrany, otrzymasz zwrot w wysokości 20 PLN. Bonus powitalny zostanie przyznany na Twoje konto po 48 godzinach od momentu wykonania zadania promocyjnego.

Mocne uderzenie

Tym razem ciekawa promocja dla wszystkich miłośników zakładów akumulowanych. W Superbet możesz liczyć na wyższe wygrane za popularne „taśmy”. Najniższa premia wynosi 7% i jest doliczana do zakładów AKO zawierających przynajmniej 5 zdarzeń. Najwyższa premia to aż 100%. Może ona zostać przyznana do kuponów zawierających przynajmniej 24 zdarzenia. Każda selekcja musi posiadać kurs min. 1,20. Do kuponu nie można natomiast dodać zakładu promocyjnego z wyższym kursem.

Gry wirtualne bez podatku

Sporty wirtualne to sekcja, w której gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na mecze rozgrywane przez komputerowych zawodników lub drużyny. W Superbet zakład na virtuale możesz obstawić bez podatku od stawki. Wystarczy, że stworzysz kupon AKO zawierający przynajmniej trzy selekcje ze sportów wirtualnych, a otrzymasz wygraną powiększoną o 14%. Największą premię można otrzymać za kupony z przynajmniej 10 selekcjami. Wówczas wygrana jest powiększana o 40%.

Program lojalnościowy Super Club

W serwisie legalnego bukmachera Superbet obowiązuje również program lojalnościowy, w ramach którego klienci mogą zbierać punkty za obstawione zakłady bukmacherskie. Zasady są bardzo proste: każda wydana przez Ciebie złotówka to 1 punkt w programie Klubowicza. Za zgromadzenie pierwszych 25 punktów otrzymasz 5 voucherów po 5 zł każdy. To prezent powitalny 25 PLN na start w programie lojalnościowym. Za każde 1000 punktów gracz otrzymuje 10 voucherów po 5 PLN oraz cashback 5%. Po zdobyciu 5000 punktów gracze otrzymują 10 voucherów o wartości 10 PLN oraz cashback 10%. Program lojalnościowy został stworzony z myślą o graczach obstawiających zakłady w punktach. Wystarczy w dowolnym punkcie wyrobić kartę Klubowicza.

Zakłady sportowe na aplikacji mobilnej Superbet

Wielu graczy preferuje aktualnie obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu swojego smartfona. W związku z tym, legalni bukmacherzy powinni zadbać o funkcjonalną aplikację mobilną. Superbet posiada aplikację dostępną na iOS oraz Androida. Możesz ją ściągnąć bezpośrednio z serwisu, wchodząc na adres bukmachera z przeglądarki mobilnej. Aplikacja jest dużym udogodnieniem dla osób obstawiających w punktach, gdyż z pomocą skanera kodu możemy tu sprawdzić, czy nasz kupo został rozliczony jako wygrany. Do prawidłowego działania aplikacji mobilnej potrzebne jest stabilne połączenie z Internetem. Aplikacja nie pobiera jednak dużej ilości danych.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy wykorzystać ciekawe promocje, takie jak Super Extra, aby obstawić interesujące nas wydarzenia z wyższym kursem. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna, w obrębie której, promocje Super Extra i Super Mecz bardzo często oddają do naszej dyspozycji ciekawe oferty specjalne.

Punkty naziemne dostępne na terenie kraju

Superbet (PS4 6831 5 2019) początkowo były dostępne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Dzisiaj, firma może się pochwalić siecią ponad 80 lokali naziemnych usytułowanych w największych miastach Polski. Sieć punktów naziemnych jest stale rozwijana, dlatego, jeśli w Twoim mieście wciąż nie ma punktu Superbet, niewykluczone, że zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. Osoby obstawiające zakłady w punktach mogą liczyć na dodatkowe promocje.

Metody płatności obsługiwane przez Superbet

W serwisie bukmacherskim Superbet bez trudu zrealizujesz szybkie i wygodne płatności. Pamiętaj, że kwota wpłaty ma wpływ na wysokość bonusu powitalnego. Depozyt na swoje bukmacherskie SP konto możesz zrealizować w jeden z następujących sposobów:

Szybkie przelewy bankowe – płatności realizowane z pomocą przelewu bankowego obsługuje firma Tpay, dzięki czemu, środki są księgowane na koncie w ciągu kilku minut

Płatność kartą – błyskawiczną wpłatę w serwisie Superbet zrealizujesz także z pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard.

Płatność mobilna BLIK – pieniądze na obstawianie zakładów możesz przelać także z pomocą funkcjonalnej i nowoczesnej wpłaty BLIK.

Portfel Neteller – serwis obsługuje również przelewy z wirtualnego portfela Neteller

Gotówka – jeśli obawiasz się płatności online, zawsze możesz odwiedzić jeden z punktów naziemnych i tam zdeponować środki potrzebne do obstawiania przez Internet.

Minimalną kwotą wpłaty jest symboliczna złotówka. Zakłady bukmacherskie Superbet nie pobierają oczywiście żadnych prowizji od zrealizowanych płatności. Serwis dba również o wysokie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu, nie musisz obawiać się realizacji płatności z pomocą powyższych metod. Wypłaty są realizowane z pomocą tradycyjnych przelewów bankowych i docierają do klienta zwykle w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Obsługa klienta i kontakt z bukmacherem

Ważnym aspektem funkcjonowania serwisu bukmacherskiego jest także szybka i sprawnie działająca obsługa klienta. Jeśli napotkasz na jakikolwiek problemy, możesz skontaktować się z pracownikiem serwisu telefonicznie, mailowo lub skorzystać z dostępnego live chatu, co jest najwygodniejszym sposobem na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Bukmacher szybko i sprawnie odpowiada na pytania swoich klientów. O wysokiej jakości usług świadczy także ekspresowa weryfikacja nowo powstałych kont. Zwykle, już w przeciągu kilkunastu minut możemy swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez serwis bukmacherski Superbet.

Opinie na temat bukmachera Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie SP (PS4 6831 5 2019) szybko zjednały sobie przychylność ze strony wielu klientów. Choć firma przez dwa lata działała wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych, mnóstwo klientów zdecydowało się na sprawdzenie jakości usług tego bukmachera. Dlatego, gdy tylko wystartował serwis online, wielu graczy zdecydowało się zarejestrować konto i odebrać atrakcyjny bonus powitalny. Zbiera on bardzo pozytywne opinie ze względu na łagodny warunek obrotu.

W serwisie Superbet największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. To właśnie wokół tej dyscypliny (piłka nożna) bazują popularne promocje Super Extra oraz Super Mecz. Pełna oferta zbiera jednak przychylne opinie ze stronie graczy. Dużym plusem jest sprawnie działająca obsługa klienta, a także udogodnienia, takie jak aplikacja mobilna czy live chat. Udział w grach hazardowych oferowanych przez Superbet jest w Polsce legalne. Bukmacher posiada bowiem licencje Ministra Finansów. Pozytywne opinie jasno wskazują na to, że warto sprawdzić usługi oferowane przez bukmachera.

Jak widać, superbet kod promocyjny jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Do naszej dyspozycji jest także bonus cashback, a także tydzień bez ryzyka, czy też bonus od depozytu. Jeśli interesuje Cię tydzień bez ryzyka, wystarczy superbet rejestracja, która pozwoli nam spełnić warunki. Bonus od depozytu uaktywnia się oczywiście po wpłacie.

Aktualne bonusy bukmacherskie i promocje dostępne w Superbet

Czas na podsumowanie i omówienie wszystkich promocji dostępnych w ofercie bukmachera Superbet. Trzeba przyznać, że pełna oferta robi bardzo pozytywne wrażenie, ponieważ nie ma takiego dnia, abyśmy nie mogli liczyć na korzystny bonus. Oto promocje dostępne w Superbet:

Bonus powitalny 100% do 200 PLN – przy pierwszej wpłacie w serwisie bukmacherskim Superbet otrzymasz premię 100% maksymalnie do 200 PLN. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN. Aby go zdobyć, wykorzystaj superbet kod promocyjny.

Cashback 1300 PLN – główną atrakcją oferowaną nam przez Superbet kod promocyjny jest cashback naliczany przez pierwsze 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty. Jeśli pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz cashback do 1300 złotych. Aby go zdobyć, wykorzystaj superbet kod promocyjny.

Bonus 20 PLN na aplikacji mobilnej – w przeciągu 7 dni od momentu dokonanie pierwszej wpłaty pobierz aplikację mobilną, a otrzymasz dodatkowe 20 złotych. Aby go zdobyć, wykorzystaj superbet kod promocyjny.

Super kursy – każdego dnia w serwisie Superbet możesz obstawiać popularne wydarzenia sportowe z wyższym kursem. W skład tej promocji wchodzą wydarzenia: Super Mecz, Super Live, Super Szansa oraz Super Bonus.

Superspin – codziennie po zalogowaniu się na swoje konto w Superbet możesz zakręcić kołem fortuny i odebrać atrakcyjny bonus.

Bonus 25 PLN za sporty amerykańskie – każdego dnia możesz postawić zakład na NBA, NHL i NFL na kwotę 50 PLN, który zostanie uhonorowany bonusem w wysokości 25 PLN.

Tenisowy return – postaw zakład na tenisa na kwotę min. 25 PLN, a niezależnie od tego, jak zakończy się mecz otrzymasz bonus w wysokości 25 PLN.

Super poniedziałek – w każdy poniedziałek możesz otrzymać bonus 50 PLN. W tym celu należy dokonać wpłaty na min. 100 PLN i obstawić dowolny zakład single lub ako za min. 100 PLN.

Super dzień – od wtorku do czwartku możesz otrzymać cashback 50% do 100 PLN za pierwszy przegrany kupon obstawiony za min. 20 PLN.

Superbets na weekend – w piątek, sobotę i niedzielę możesz otrzymać zwrot 20 PLN za pierwszy przegrany kupon na kwotę min. 20 PLN.

Mocne uderzenie – obstawiając zakłady AKO w Superbet możesz liczyć na premię od 7% w przypadku 5 zdarzeń do 100% w przypadku min. 24 zdarzeń na kuponie.

Sporty wirtualne bez podatku – na podobnej zasadzie działa promocja na sporty wirtualne. Obstawiając kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami zapewniasz sobie wygraną powiększoną o 14%. Przy 10 zdarzeniach premia wynosi 40%. Ten superbet bonus jest godny polecenia.

Program lojalnościowy Super Club – jest to program stworzony z myślą o graczach obstawiających zakłady bukmacherskie sp z o.o w punktach naziemnych bukmachera. Za wydane pieniądze na kartę klubowicza naliczane są punkty, które następnie można wymienić na vouchery.

Jak widzisz, pełna oferta zakładów bukmacherskich Superbet prezentuje się imponująco. Stali klienci mogą każdego dnia wykorzystać okazję do zdobycia bonusowych pieniędzy. To główny powód, dla którego warto wykorzystać kod promocyjny Superbet.

Czy warto zarejestrować konto w serwisie Superbet zakłady bukmacherskie sp?

Superbet to marka ciesząca się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Wszystko za sprawą licznych promocji, a także znanych ambasadorów marki: Jerzego Dudka oraz Jana Błachowicza. Wykorzystując Superbet kod promocyjny można zagwarantować sobie bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, cashback 1300 PLN obowiązujący przez pierwszy tydzień od momentu zrealizowania wpłaty, a także 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej. W sumie, nowi klienci bukmachera mogą liczyć na prezenty o łącznej wartości 1520 PLN.

Kod bonusowy Superbet to niejedyna okazja do zdobycia cennych bonusów. Bukmacher posiada rozbudowaną ofertę promocyjną dla stałych klientów: konkursy dla typerów, promocje w formie koła fortuny, a także okazje na każdy dzień tygodnia. Do tego dochodzi rozbudowany program lojalnościowy dla klientów korzystających z punktów naziemnych. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że legalny bukmacher Superbet to dobra propozycja dla graczy, którzy chcą wypróbować nowy serwis bukmacherski z ciekawą ofertą promocyjną.

Superbet FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Superbet to legalny polski bukmacher?

Tak, firma Superbet zalicza się do grona legalnych, polskich bukmacherów. W roku 2017 spółka otrzymała zgodę na świadczenie usług w punktach naziemnych, natomiast w roku 2019 poszerzyła swoją działalność także o zakłady online. Numer licencji wydanej przez Ministra Finansów to: PS4 6831 5 2019.

Jak prezentuje się pełna oferta bukmachera?

W ofercie bukmachera Superbet znajdziemy rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych, zakłady na żywo, zakłady na esport, sporty wirtualne, a także zakłady na gry karciane.

Co oferuje nowym klientom kod promocyjny Superbet?

Wykorzystując Superbet kod promocyjny przy rejestracji konta gracze mogą odebrać bonus 100% do 200 PLN, cashback 1300 PLN przez pierwsze 7 dni od momentu dokonania wpłaty, a także bonus powitalny Superbet na aplikacji mobilnej o wartości 20 złotych.

Jak wykorzystać kod bonusowy Superbet?

Skopiuj kod bonusowy Superbet dostępny na naszej stronie, a następnie przejdź do serwisu bukmachera i wybierz opcję rejestracji. Zaznacz pole kod promocyjny, a następnie wklej posiadany kod w okienku, które pojawi się pod przyciskiem.

Czy Superbet posiada aplikację mobilną?

Tak, legalny bukmacher Superbet oddaje do dyspozycji klientów rozbudowaną i nowoczesną aplikację mobilną dostępną na urządzenia iOS oraz Android. Dzięki temu możesz obstawiać zakłady w Superbet także z poziomu swojego smartfona lub tableta.

Jakie promocje dla stałych klientów posiada Superbet?

W ofercie bukmachera Superbet dostępne są liczne promocje dla stałych klientów: wysokie kursy na popularne zdarzenia sportowe, premie do zakładów AKO, promocje na każdy dzień tygodnia, a także program lojalnościowy dla graczy obstawiających zakłady w punktach naziemnych Superbet.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem