Kod promocyjny SuperBet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (24.09.2021)
Nasze linki do Superbet chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
Minusy bukmachera
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające
Idz do Superbet
Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, ale pod koniec 2019 roku poszerzył swoją działalność także o zakłady online.

Superbet to bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Przez pierwsze dwa lata działalności, usługi tego bukmachera były dostępne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Funkcjonował także serwis, który pozwalał na tworzenie kuponów, które następnie można było postawić w punkcie. W 2019 roku Superbet otworzył także pełnoprawny serwis internetowy, dzięki czemu, możliwe stało się obstawianie zakładów bez wychodzenia z domu.

Firma dość szybko rozwija swoją pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Niedawno, ambasadorem tej marki został zdobywca Ligi Mistrzów, Jerzy Dudek. To on jest twarzą nowego pakietu powitalnego stworzonego przez serwis bukmacherski. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie możliwości oferuje kod promocyjny Superbet, a także, jakie promocje przygotowano dla stałych klientów serwisu. Mamy nadzieję, że poniższa recenzja pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy warto zarejestrować konto w serwisie internetowym Superbet.

Legalny bukmacher na polskim rynku

Spółka bukmacherska Superbet wystartowała na rumuńskim rynku w 2008 roku. Firma szybko zyskała duże zainteresowanie także na zagranicznym rynku. W roku 2017, zagraniczna spółka założyła swoje przedstawicielstwo także na polskim rynku, co umożliwiło jej ubieganie się o licencję na urządzanie zakładów . W roku 2017 firma otrzymała pozwolenie na świadczenie swoich usług za pośrednictwem punktów naziemnych. Pierwsze punkty pojawiły się w Polsce w 2018 roku. Aktualnie, bukmacher legitymuje się licencją nr PS4 6831 5 2019.

Bardzo szybko powstał także serwis internetowy, który początkowo pozwalał tworzyć kupony do wydrukowania i postawienia w punktach. W październiku 2019 roku firma otrzymała jednak pozwolenie na oferowanie zakładów za pośrednictwem serwisu internetowego. Niedługo później, gracze otrzymali możliwość zarejestrowania się w serwisie oferującym typowanie wyników online. Ambasadorem marki na polskim rynku jest Jerzy Dudek.

Pełna oferta zakładów Superbet

Pierwszym punktem naszej recenzji będzie oferta zakładów . Jakie wydarzenia możemy obstawiać w tym serwisie? Jak prezentują się kursy? Pełną ofertę dostępną u bukmachera Superbet możemy podzielić na cztery najważniejsze sekcje:

 • Zakłady przedmeczowe – najwięcej wydarzeń sportowych znajdziemy w ofercie zakładów przedmeczowych. Są one podzielone na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, na czele z takimi, jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej, tenis. Nie brakuje również wydarzeń na wydarzenia esportowe. Wysokość kursów na tle konkurencji prezentuje się przyzwoicie.
 • Zakłady Live – w tym miejscu możemy obstawiać zakłady bukmacherskie SP na żywo. Przebieg spotkania ukazują nam statystyki oraz match tracker. Dzięki temu, obstawianie kolejnych wydarzeń podczas meczu staje się dużo prostsze.
 • Zakłady specjalne – w tej sekcji znajdziemy gotowe kupony, a także popularne wydarzenia dostępne z wyższym kursem, dzięki czemu, możemy postawić kupon z wyższą wygraną.
 • Sporty wirtualne – gracze mogą typować wydarzenia sterowane przez algorytm komputerowy. Znajdziemy tu cztery dyscypliny: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel oraz wyścigi samochodowe. W przyszłości prawdopodobnie dodana zostanie piłka nożna. Wszystkie wirtualne wydarzenia możemy śledzić na specjalnych animacjach.

Oferta zakładów Superbet prezentuje się naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę, że bukmacher dopiero niedawno rozpoczął swoją działalność przez Internet. Niewątpliwie warto dalej obserwować rozwój tego bukmachera. Szczególnie, że rumuńska spółka na przestrzeni lat dowiodła swoich umiejętności w doskonałej obserwacji rynku bukmacherskiego.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera

Od niedawna, zakłady bukmacherskie Superbet posiadają nową ofertę powitalną dla graczy, którzy zdecydują się zarejestrować konto w tym miejscu. Serwis postawił na małą innowacją i zaoferował nowym klientom bonus cashback od pierwszego tygodnia obstawiania zakładów w serwisie. To dowodzi, że legalnie bukmacherzy stale poszukują sposobu na ciekawy bonus, który przykuje uwagę. W skład pakietu powitalnego Superbet wchodzą następujące promocje:

 • Cashback do 500 PLN
 • Premia 100% do 50 PLN przy pierwszej wpłacie

W sumie, aktualny kod promocyjny Superbet pozwala nowym klientom zdobyć prezenty o wartości 550 PLN. W porównaniu z innymi serwisami na rynku, nie jest to oszałamiająca kwota, ale warto pamiętać o tym, że duże znaczenie mają warunki korzystania z danej promocji. A te w przypadku Superbet są naprawdę niezłe. Co więcej, bukmacher słynie z rozbudowanej oferty promocyjnej dla stałych klientów. W związku z tym, możemy oczekiwać, że obstawianie zakładów w tym miejscu będzie dużo bardziej opłacalne.

Jak działa bonus powitalny w Superbet?

Aby odebrać atrakcyjny bonus na start, należy wykorzystać kod promocyjny Superbet i zaakceptować regulamin promocji przy rejestracji. W przeciągu 14 dni od tego momentu należy dokonać pierwszej wpłaty o wartości min. 20 PLN. Warto jednak wpłacić przynajmniej 50 PLN, aby skorzystać z maksymalnego bonusu 100% do 50 PLN na start. Od tego momentu, przez 7 dni stawiasz zakłady bez ryzyka. Jeśli Twój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w wartości cashbacku do 500 PLN. Warunek obrotu cashbackiem zakłada czterokrotny obrót na zakładach wielokrotnych z przynajmniej dwoma zdarzeniami (kurs min. 1,3 na selekcję i 1,8 na kupon). Identyczny warunek dotyczy bonusu 100% do 50 PLN, tyle, że w tym przypadku wystarczy dwukrotny obrót otrzymanym bonusem.

Jak wykorzystać kod i bonus powitalny Superbet?

Być może jest to Twój pierwszy kontakt z zakładami bukmacherskimi i zastanawiasz się, w jaki sposób odebrać maksymalny bonus na start. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy instrukcję krok po kroku, która przeprowadzi Cię przez rejestrację i pozwoli odebrać maksymalny bonus na start:

 1. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć aktualny kod promocyjny Superbet. Skopiuj go i przejdź do serwisu. Wykorzystując kod bonusowy możesz zapewnić sobie ekskluzywny bonus na start w serwisie bukmacherskim Superbet.
 2. Podobnie jak wielu innych bukmacherów, Superbet proponuje szybką rejestrację bez dowodu. Wystarczy uzupełnić najpotrzebniejsze dane (w tym PESEL), a także zaakceptować regulamin. Zaznacz okienko kod promocyjny i wklej kod znaleziony na naszej stronie.
 3. Teraz warto zadbać o weryfikację konta, aby odblokować dostęp do wszystkich funkcji. Wystarczy przejść do ustawień konta i załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.
 4. W przeciągu 14 dni od rejestracji konta dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus, wpłać min. 50 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie.
 5. Przez pierwsze 7 dni stawiasz zakłady bez ryzyka. Jeśli tydzień ten zakończysz ze stratą, bukmacher przyzna Ci cashback maksymalnie do 500 PLN w formie bonusu. Wystarczy spełnić warunki obrotu, aby przyznane środki podlegały wypłacie.

I to już wszystko. Rejestracja w serwisie Superbet jest bardzo prosta i nie powinna sprawić klientom żadnych trudności. W razie nieoczekiwanych problemów, zawsze możesz skorzystać ze sprawnie działającego działu obsługi klienta Superbet. Po skorzystaniu z pakietu powitalnego, do Twojej dyspozycji pozostaje bogaty wybór promocji dla stałych klientów.

Promocje dla zarejestrowanych klientów Superbet

Bukmacher stara się sprostać wysokim oczekiwaniom zarejestrowanych użytkowników. Do naszej dyspozycji pozostają stałe promocje, które możemy znaleźć w serwisie każdego dnia. Ponadto, bukmacher często organizuje oferty specjalne związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi. Do najważniejszych promocji w ofercie Superbet zaliczymy poniższe promocje.

Zakłady specjalne – gotowe kupony, które możemy postawić z wyższym kursem

Duży wpływ na atrakcyjność zakładów bukmacherskich ma wysokość kursów. W serwisie Superbet dostępna jest promocja, która pozwoli na obstawienie popularnych wydarzeń sportowych po wyższym kursie. Dostępne są cztery, specjalne oferty:

 • Super Mecz – najważniejsze wydarzenia sportowe nie są obciążone marżą, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na wysokie kursy. Podobnie działa Super Extra oraz Super Live.
 • Super Szansa – jeśli postawisz kupon AKO z przynajmniej 11 wydarzeniami, a jedno z nich okaże się nietrafione, wciąż możesz otrzymać 10% od ewentualnej wygranej.
 • Super Bonus – lubisz obstawiać zakłady akumulowane? W serwisie Superbet możesz zgarnąć dodatkowy bonus o wartości od 5% (przy sześciu wydarzeniach) do 150% (przy min. 35 sekcjach na kuponie). Promocja dostępna wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera.
 • Super Live za sprawą tej oferty, klienci mogą liczyć na wyższe kursy na popularne wydarzenia sportowe dostępne w ofercie zakładów na żywo.

Nie ulega wątpliwości, że bukmacher Superbet potrafi zadbać o ciekawą ofertę promocyjną. Z pozoru mało istotne promocje Super Mecz czy Super Extra, w praktyce pozwala nam postawić interesujące wydarzenia sportowe z najwyższym kursem na rynku. Ustawiając pliki cookies w dolnym okienku możesz zaakceptować zgodę na otrzymywanie powiadomień o ciekawych promocjach. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej oferty dostępnej w serwisie.

Superspin – codzienne inny bonus w Superbet

Po zalogowaniu w serwisie Superbet, dzień warto rozpocząć od skorzystania z promocji Superspin. Jest to swoiste koło fortuny z różnorodnymi bonusami, z których możesz skorzystać codziennie. Może to być premia depozytowa, a także możliwość obstawienia zakładów sportowych lub sportów wirtualnych na lepszych warunkach. Nagroda główną jest jackpot o wartości 10,000 PLN. Kołem fortuny Superspin możesz zakręcić raz dziennie.

Supergame – konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów

W ofercie Superbet znajdziemy także konkurs dla najaktywniejszych typerów. Warunki tej zabawy są bardzo proste. W każdej rundzie odpowiadasz na cztery pytania związane z wydarzeniami sportowymi. Gracze, którzy prawidłowo odpowiedzą na te pytania, mogą trzymać bonus pieniężny na obstawianie zakładów. Udział w tej promocji jest darmowy i nie wymaga obstawiania zakładów. Po prostu musisz wykazać się wiedzą i skutecznością w typowaniu wyników popularnych wydarzeń.

50 PLN dla fanów Ekstraklasy

Superbet przygotował również specjalną promocję dla wszystkich fanów polskiej Ekstraklasy. Nowi klienci mogą otrzymać bonus w wysokości 50 PLN po każdej kolejce spotkań. Warunkiem jest obstawienie zakładów za min. 300 złotych. Kwalifikują się zakłady single na mecze polskiej Ekstraklasy z kursem 1,40, a także zakłady akumulowane z min. 2 zdarzeniami. Jeśli wykonasz to zadanie, po zakończeniu kolejki otrzymasz bonusowe 50 PLN na obstawianie dowolnych zakładów.

Promocja Superbet na każdy dzień tygodnia

Pełna oferta promocyjna zakładów bukmacherskich Superbet robi naprawdę duże wrażenie. Nowi klienci mogą liczyć na inny bonus przyznawany w każdy dzień tygodnia. Oto promocje, z których możemy skorzystać w ciągu tygodnia:

 • Poniedziałek – bonus reload do 50 PLN przy wpłacie zrealizowanej w ten dzień.
 • Wtorek – bonus do 30% i do 200 PLN w zamian za obstawianie zakładów AKO z kursem min. 2,50. Im większa kwota postawiona na takie zakłady, tym wyższy bonus.
 • Środa i czwartek – w te dni na atrakcyjne bonusy mogą liczyć fani koszykówki. Jeśli w środę lub czwartek wpłacisz na konto min. 25 PLN i postawisz zakłady na NBA, możesz otrzymać zwrot do 22 PLN w przypadku przegranego kuponu.
 • Weekend – promocja obowiązuje od piątku do niedzieli. W tym okresie, gracze mogą otrzymać 10% cashbacku z przegranych zakładów kwalifikujących się do promocji.

Jak widzisz, w Superbet nie brakuje okazji do zdobycia bonusowych środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. Każdego dnia możesz liczyć na atrakcyjny bonus, który urozmaici obstawianie.

Zakłady sportowe na aplikacji mobilnej Superbet

Wielu graczy preferuje aktualnie obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu swojego smartfona. W związku z tym, legalni bukmacherzy powinni zadbać o funkcjonalną aplikację mobilną. Superbet posiada aplikację dostępną na iOS oraz Androida. Możesz ją ściągnąć bezpośrednio z serwisu, wchodząc na adres bukmachera z przeglądarki mobilnej. Aplikacja jest dużym udogodnieniem dla osób obstawiających w punktach, gdyż z pomocą skanera kodu możemy tu sprawdzić, czy nasz kupo został rozliczony jako wygrany. Do prawidłowego działania aplikacji mobilnej potrzebne jest stabilne połączenie z Internetem. Aplikacja nie pobiera jednak dużej ilości danych.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy wykorzystać ciekawe promocje, takie jak Super Extra, aby obstawić interesujące nas wydarzenia z wyższym kursem. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna, w obrębie której, promocje Super Extra i Super Mecz bardzo często oddają do naszej dyspozycji ciekawe oferty specjalne.

Punkty naziemne dostępne na terenie kraju

Superbet (PS4 6831 5 2019) początkowo były dostępne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Dzisiaj, firma może się pochwalić siecią ponad 80 lokali naziemnych usytułowanych w największych miastach Polski. Sieć punktów naziemnych jest stale rozwijana, dlatego, jeśli w Twoim mieście wciąż nie ma punktu Superbet, niewykluczone, że zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. Osoby obstawiające zakłady w punktach mogą liczyć na dodatkowe promocje.

Metody płatności obsługiwane przez Superbet

W serwisie bukmacherskim Superbet bez trudu zrealizujesz szybkie i wygodne płatności. Pamiętaj, że kwota wpłaty ma wpływ na wysokość bonusu powitalnego. Depozyt na swoje bukmacherskie SP konto możesz zrealizować w jeden z następujących sposobów:

 • Szybkie przelewy bankowe – płatności realizowane z pomocą przelewu bankowego obsługuje firma Tpay, dzięki czemu, środki są księgowane na koncie w ciągu kilku minut
 • Płatność kartą – błyskawiczną wpłatę w serwisie Superbet zrealizujesz także z pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard.
 • Płatność mobilna BLIK – pieniądze na obstawianie zakładów możesz przelać także z pomocą funkcjonalnej i nowoczesnej wpłaty BLIK.
 • Portfel Neteller – serwis obsługuje również przelewy z wirtualnego portfela Neteller
 • Gotówka – jeśli obawiasz się płatności online, zawsze możesz odwiedzić jeden z punktów naziemnych i tam zdeponować środki potrzebne do obstawiania przez Internet.

Minimalną kwotą wpłaty jest symboliczna złotówka. Zakłady bukmacherskie Superbet nie pobierają oczywiście żadnych prowizji od zrealizowanych płatności. Serwis dba również o wysokie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu, nie musisz obawiać się realizacji płatności z pomocą powyższych metod. Wypłaty są realizowane z pomocą tradycyjnych przelewów bankowych i docierają do klienta zwykle w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Obsługa klienta i kontakt z bukmacherem

Ważnym aspektem funkcjonowania serwisu bukmacherskiego jest także szybka i sprawnie działająca obsługa klienta. Jeśli napotkasz na jakikolwiek problemy, możesz skontaktować się z pracownikiem serwisu telefonicznie, mailowo lub skorzystać z dostępnego live chatu, co jest najwygodniejszym sposobem na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Bukmacher szybko i sprawnie odpowiada na pytania swoich klientów. O wysokiej jakości usług świadczy także ekspresowa weryfikacja nowo powstałych kont. Zwykle, już w przeciągu kilkunastu minut możemy swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez serwis bukmacherski Superbet.

Opinie na temat bukmachera Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie SP (PS4 6831 5 2019) szybko zjednały sobie przychylność ze strony wielu klientów. Choć firma przez dwa lata działała wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych, mnóstwo klientów zdecydowało się na sprawdzenie jakości usług tego bukmachera. Dlatego, gdy tylko wystartował serwis online, wielu graczy zdecydowało się zarejestrować konto i odebrać atrakcyjny bonus powitalny. Zbiera on bardzo pozytywne opinie ze względu na łagodny warunek obrotu.

W serwisie Superbet największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. To właśnie wokół tej dyscypliny (piłka nożna) bazują popularne promocje Super Extra oraz Super Mecz. Pełna oferta zbiera jednak przychylne opinie ze stronie graczy. Dużym plusem jest sprawnie działająca obsługa klienta, a także udogodnienia, takie jak aplikacja mobilna czy live chat. Udział w grach hazardowych oferowanych przez Superbet jest w Polsce legalne. Bukmacher posiada bowiem licencje Ministra Finansów. Pozytywne opinie jasno wskazują na to, że warto sprawdzić usługi oferowane przez bukmachera.

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Superbet

Czas na podsumowanie i omówienie wszystkich promocji dostępnych w ofercie bukmachera Superbet. Trzeba przyznać, że pełna oferta robi bardzo pozytywne wrażenie, ponieważ nie ma takiego dnia, abyśmy nie mogli liczyć na korzystny bonus. Oto promocje dostępne w Superbet:

 • Bonus powitalny – w ramach pakietu powitalnego, nowi klienci mogą otrzymać bonus 100% do 50 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto, przez pierwszy tydzień obstawiamy zakłady bez ryzyka. W razie przegranej, bukmacher przyzna cashback do kwoty 500 PLN.
 • Zakłady specjalne – Super Mecz, Super Live, Super Szansa oraz Super Bonus. Każdego dnia możesz liczyć na dostęp do popularnych wydarzeń sportowych z wyższymi kursami.
 • Supergame – konkurs dla wszystkich klientów Superbet. W każdej rundzie odpowiadamy na cztery pytania, a dla najskuteczniejszych typerów czeka nagroda pieniężna.
 • Superspin – każdego dnia po zalogowaniu możesz wylosować jeden z bonusów. Nagrodą główną jest jackpot o wartości 10,000 złotych.
 • Bonus na Ekstraklasę – każda kolejka Ekstraklasy to szansa na zdobycie bonusowych środków. Wystarczy obstawić zakłady na określoną wartość, aby otrzymać dodatkowe 50 PLN.
 • Promocje na każdy dzień tygodnia – w Superbet dostępne są codzienne promocje. Można zdobyć cashback, premie depozytową, a także premię do zakładów AKO.
 • Promocje mobilne – atrakcyjne promocje dostępne w Superbet możemy wykorzystać także za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej.
 • Promocje w punktach – Superbet świadczy swoje usługi także za pośrednictwem punktów naziemnych. Klienci preferujący taką formę obstawiania mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
 • Promocje okresowe ­– w serwisie bukmacherskim Superbet spotkamy się także z promocjami okresowymi związanymi z najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi.

Jak widzisz, pełna oferta zakładów bukmacherskich Superbet prezentuje się imponująco. Stali klienci mogą każdego dnia wykorzystać okazję do zdobycia bonusowych pieniędzy. To główny powód, dla którego warto wykorzystać kod promocyjny Superbet.

Czy warto zarejestrować konto w serwisie Superbet?

Superbet to prężnie rozwijająca się marka, ciesząca się coraz większą popularnością wśród klientów. Twarzą nowego pakietu powitalnego został Jerzy Dudek. W ramach promocji, nowi klienci mogą otrzymać bonus 100% do 50 PLN przy pierwszej wpłacie, a ponadto, zyskać możliwość obstawiania zakładów bez ryzyka przez pierwsze 7 dni od utworzenia konta. Jeśli w tym okresie zanotujesz stratę, bukmacher przyzna Ci cashback do 500 PLN. Ponadto, Superbet posiada rozbudowaną ofertę promocyjną dla stałych klientów: konkursy dla typerów, promocje w formie koła fortuny, a także okazje na każdy dzień tygodnia. Dzięki temu, klienci zawsze mogą zdobyć atrakcyjny bonus i zyskać lepsze warunki do obstawiania wydarzeń sportowych w Superbet.

Superbet FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Superbet to legalny polski bukmacher?

Tak, firma Superbet zalicza się do grona legalnych, polskich bukmacherów. W roku 2017 spółka otrzymała zgodę na świadczenie usług w punktach naziemnych, natomiast w roku 2019 poszerzyła swoją działalność także o zakłady online. Numer licencji wydanej przez Ministra Finansów to: PS4 6831 5 2019.

Jak prezentuje się oferta bukmachera ?

Oferta serwisu to zakłady przedmeczowe, na żywo, a także sporty wirtualne. W sekcji zakładów specjalnych znajdziemy natomiast wyższe kursy oraz propozycje ciekawych kuponów.

Jak obstawiać zakłady u bukmachera ?

Zakłady sportowe możesz obstawiać w punktach naziemnych Superbet dostępnych na terenie całego kraju. Możesz także typować wyniki przez Internet, po zarejestrowaniu konta w serwisie Superbet.

Jaki bonus powitalny oferuje nowym graczom Superbet?

Nowi klienci w serwisie Superbet mogą otrzymać dodatkowe 600 PLN. Bonus jest wypłacany w formie premii depozytowych: 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie, 100% do 200 PLN przy drugiej oraz 100% do 100 PLN przy trzeciej.

Jakie promocje dla stałych klientów posiada Superbet?

Dominują przede wszystkim promocje oferujące nam wyższy kurs na popularne wydarzenia sportowe. Przykładowe oferty to: Super Mecz, Super Extra oraz Super Live. Gracze mogą także otrzymać premię za najbardziej rozbudowane zakłady AKO.

Czy Superbet posiada aplikację mobilną?

Tak, Superbet jest dostępny także za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej, którą możemy ściągnąć na stronie bukmachera.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem