Kod promocyjny STS

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.11.2022)
Nasze linki do STS chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • szeroka oferta zakładów
 • dobra aplikacja mobilna
 • spore kursy na tle konkurencji
Minusy bukmachera
 • brak
Idz do STS
Kod promocyjny STS to największy, polski bukmacher, który słynie ze świetnej, dopracowanej oferty, a także licznych promocji i bonusów dla graczy. Całkiem niedawno, bukmacher postanowił powiększyć bonus powitalny by zachęcić do gry nowych graczy.

STS to największy polski bukmacher, odznaczający się rozbudowaną ofertą, innowacyjnymi udogodnieniami oraz atrakcyjnymi promocjami dla nowych i stałych klientów. Na naszej stronie znajdziesz aktualny kod promocyjny STS, który pozwoli odebrać ekskluzywny bonus powitalny po założeniu konta STS. W naszej recenzji znajdziesz również opisy poszczególnych promocji przygotowanych z myślą o stałych klientach serwisu.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Star-Typ Sport to bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Firma świadczy swoje usługi zarówno przez Internet, jak również w punktach naziemnych. STS to solidna marka, ciesząca się dużym zaufaniem ze strony graczy. Aktualny STS kod promocyjny pozwala nowym klientom odebrać atrakcyjny bonus powitalny na start. Na naszej stronie możesz sprawdzić, jakie korzyści zaoferuje kod, a także, jakie promocje dla stałych klientów posiada serwis STS.

Bonus powitalny STS dla nowych klientów

Według Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu STS to bukmacher, który może pochwalić się najlepszym bonusem powitalnym w gronie legalnych bukmacherów w naszym kraju. Choć nie jest to najlepszy bonus, musimy uwzględnić kilka czynników: liczbę prezentów, ich formę i różnorodność, a także warunek obrotu. Wykorzystując kod promocyjny STS, gracze mogą zapewnić sobie w sumie aż pięć prezentów na start:

⦁ Bonus bez depozytu 25 PLN

⦁ Premia 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie

⦁ Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN

⦁ Cashback 20 PLN na Betgames

⦁ Cashback 20 PLN na sporty wirtualne

W sumie, kod STS może zaoferować graczom prezenty o łącznej wartości 1465 złotych. To naprawdę przyzwoity wynik, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę stosunkowo łagodny warunek obrotu. Należy jednak zaznaczyć, że pełny pakiet powitalny złożony z pięciu prezentów jest dostępny wyłącznie dla graczy, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają dostępny kod STS. Poniżej postanowiliśmy pokrótce opisać wszystkie korzyści oferowane nam przez kod promocyjny.

Bonus bez depozytu 25 PLN

Zacznijmy od pierwszej promocji, czyli bonusu bez depozytu o wartości 25 PLN. Prezent ten jest dostępny dla klientów, którzy podczas rejestracji wykorzystują aktualny STS kod promocyjny. Można go znaleźć na naszej stronie internetowej. Po zakończeniu procesu rejestracji gracz otrzyma 25 PLN na obstawienie pierwszych zakładów bukmacherskich w serwisie STS. To świetny sposób, aby zapoznać się z ofertą bukmachera i znaleźć odpowiedź na pytanie, czy warto dokonać pierwszą wpłatę i pozostać przy obstawianiu zakładów w STS na dłużej.

Premia 1200 PLN na start

Główną atrakcją w ramach pakietu powitalnego STS jest premia depozytowa, którą można otrzymać podczas pierwszej wpłaty w serwisie. W momencie zaksięgowania środków gracz otrzymuje bonus o równowartości pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1200 PLN. Otrzymane środki bonusowe należy obrócić trzykrotnie po kursie 1,91. Warto tutaj zaznaczyć, że do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony. Bonus STS 100% do 1200 PLN to promocja oferują największą część środków bonusowych wchodzących w skład pakietu powitalnego. Warto jednak wspomnieć o trzech pozostałych prezentach.

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Wielu graczy uważa, że zakład bez ryzyka jest nawet lepszym bonusem powitalnym, niż tradycyjna premia depozytowa. A zatem bukmacher STS postanowił zaoferować nowym klientom zarówno jeden, jak i drugi bonus. Zakład bez ryzyka możesz wykorzystać przy obstawianiu pierwszego kuponu po zrealizowaniu wpłaty. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot maksymalnie do 200 PLN (po odliczeniu podatku od stawki). Otrzymany cashback należy obrócić trzykrotnie po kursie 1,91. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony.

Bonus na sporty wirtualne i Betgames

Rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich STS obejmuje nie tylko zakłady sportowe i zakłady na esport, ale również sporty wirtualne, a także Betgames. Bukmacher w ramach pakietu powitalnego pozwala nowym graczom bez ryzyka przetestować te sekcje. Gracze mogą otrzymać 20 PLN zwrotu za przegrane kupony wykorzystane w ofercie sportów wirtualnych oraz Betgames. Są to odrębne prezenty: 20 PLN za wirtuale oraz 20 PLN za gry karciane, w sumie dodatkowe 40 PLN wchodzących w skład atrakcyjnego kodu bonusowego STS.

Jak wykorzystać kod bonusowy STS krok po kroku?

Być może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i swoje umiejętności chcesz sprawdzić w serwisie STS bonus. Szukasz zatem przystępnej instrukcji, która przeprowadzi Cię przed proces rejestracji, pozwoli wykorzystać kod promocyjny, a także otrzymać maksymalny bonus startowy. Kieruj się poniższymi instrukcjami, aby szybko rozpocząć obstawianie w STS kod promocyjny:

1. W naszym serwisie znajdziesz aktualne kody promocyjne do wykorzystania w serwisach legalnych bukmacherów. Wśród nich dostępny jest również kod bonusowy STS potrzebny do odebrania atrakcyjnego pakietu powitalnego o wartości 1465 PLN. Skopiuj kod i przejdź do serwisu STS.

2. Wybierz opcję Załóż Konto, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. W odpowiednie okienko wklej kod promocyjny STS. Warto jak najszybciej przejść proces weryfikacji konta STS, aby odblokować sobie dostęp do wszystkich funkcji serwisu. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Konto zostanie aktywowane w przeciągu kilku godzin.

3. Za samą rejestrację konta bonusowego z kodem promocyjnym STS otrzymasz bonus bez depozytu 25 PLN. Możesz go przeznaczyć na obstawianie dowolnych wydarzeń w ofercie bukmachera.

4. Zrealizuj pierwszą wpłatę w serwisie bukmacherskim STS. Z tej okazji otrzymasz premię powitalną 100% do 1200 PLN.

5. Twój pierwszy postawiony zakład po zrealizowaniu wpłaty będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot do 200 PLN.

6. W ramach promocji powitalnej STS możesz również otrzymać cashback 20 PLN za pierwsze przegrane kupony w BetGames oraz 20 PLN za sporty wirtualne.

7. Po zrealizowaniu warunku obrotu opisanego w regulaminie środki z konta bonusowego przejdą na konto główne i będą podlegać wypłacie.

Rejestracja w serwisie bukmacherskim STS jest bardzo prosta i nie nastręczy trudności także początkującym graczom. Jeśli jednak natrafiasz na nieoczekiwane trudności, pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z działem supportu, np. przez live chat. Aby otrzymać maksymalny bonus na start, wykorzystaj STS kod promocyjny dostępny na naszej stronie.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie STS?

Korzystając z różnych promocji bukmacherskich, zawsze warto zwracać uwagę na konkretne zapisy w regulaminie. Kluczową sprawą jest oczywiście warunek obrotu, który stawia przed nami zadanie to wykonania. Jest ono warunkiem wypłacenia środków bonusowych z serwisu. W przypadku bukmachera STS, większość bonusów, w tym pakiet powitalny 100% do 1200 PLN oraz zakład bez ryzyka 200 PLN posiadają trzykrotny warunek obrotu po kursie 1,91. Co ważne, do obracania środkami bonusowymi zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Co oferuje klientom aktualny kod promocyjny STS?

Warto na bieżąco śledzić oferty promocyjne dostępne u polskich bukmacherów. Rynek stale się rozrasta i robi się coraz bardziej konkurencyjny. Na tym korzystają przede wszystkim gracze, którzy mogą liczyć na coraz lepsze oferty. Dobrym przykładem jest tutaj bukmacher STS kod promocyjny, który postanowił ostatnio powiększyć bonus dostępny w swojej ofercie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody promocyjne, które otworzą Ci dostęp do ekskluzywnych ofert promocyjnych. Obecnie, dostępny kod oferuje Ci cztery prezenty:

⦁ Bonus bez depozytu 25 złotych

⦁ Bonus powitalny 100% do 1200

⦁ Zakład bez ryzyka 200 PLN

⦁ Darmowy zakład 20 PLN na BetGames

⦁ Darmowy zakład 20 PLN na Sporty Wirtualne

W sumie, możesz otrzymać od STS aż 1465 na udany początek w serwisie. Jest to jeden z najwyższych bonusów powitalnych, dostępnych aktualnie na polskim rynku bukmacherskim. Liczne korzyści zapewni Ci również sama rejestracja. Jako aktywny klient tego serwisu, możesz liczyć na ciekawe promocje oraz ligi, w których powalczysz o jeszcze większe wygrane. Bonus który zobaczysz na naszym serwisie jest najlepszy. Wpisz tylko odpowiedni kod, aby uzyskać bonus. Wybierając nasz kod masz najlepsze warunki.

Gdzie znaleźć nasz kod? Kod znajdziesz w naszym artykule. Sprawdzaj bannery bo tam właśnie znajduje się kod. Kod bonus pozwoli cieszyć się lepszymi warunkami. Wybierz kod odpowiedni dla Twoich potrzeb. Kod promocyjny pozwoli Ci cieszyć się większym saldem konta depozytowego . Tak samo jak bonus który wykorzystasz do gry. Wybierz kod i bonus który zwraca Twoją uwagę. Każdy kod i bonus są dostępne za darmo. Wybierając kod musisz go wpisać podczas rejestracji. Wpisz kod i zarejestruj się już teraz. Wpisując kod po rejestracji Twoje konto zostanie zasilone.

Kod STS oferuje Ci zakład na lepszych warunkach. Jakich? Wpisz kod sts i przekonaj się sam. Twoje konto STS zostanie odpowiednio zasilone. Bukmacher daje kod STS po to, aby dawać darmowe pieniądze. Skorzystaj z opcji kod STS i ciesz się dodatkową kasą. Bonus od STS czeka na wszystkich nowych użytkowników. Jedyne co wystarczy zrobić to zarejestrować się w STS. Kod będzie przyznany Ci do konta depozytowego po jego wpisaniu.

Masz freebet do wykorzystania? Wybierz bonus freebet i ciesz się darmowym zakładem od STS. STS oferuje darmowe zakłady w formie freebet od dłuższego czasu. Potrzebny Ci do tego kod promocyjny od STS. Wtedy możesz postawić zakład typu freebet.

STS Kod promocyjny – skorzystaj z opcji jako nowy użytkownik

Dostępny w ramach dzisiejszej oferty STS kod promocyjny to możliwość korzystania z zupełnie nowego bonusu, który jest przygotowany tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników serwisu. Dzięki lepszym warunkom na start STS kod promocyjny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy, którzy chcą korzystać z atrakcyjnej oferty tej marki.

Aby wykorzystać nasz STS bonus, musimy wpisać kod promocyjny STS w odpowiednie miejsce. Jest nim oczywiście rejestracja na stronie STS. Konto gracza utworzymy w zaledwie kilka minut, natomiast bonus STS jest nam przyznany tuż po tym, jak konto zostanie aktywowane.

Należy pamiętać, że bonus startowy w STS przypada nam tylko raz i jest on dostępny tylko dla tych, którzy założyli swoje konto i wykorzystali STS bonus, wpisując swój kod na stronie STS. W innym wypadku STS kod promocyjny nie będzie dostępny dla nas, jeśli będziemy chcieli wpisać go później, po rejestracji.

STS Bonus – dlaczego warto z niego skorzystać?

Takie oferty jak zakład bez ryzyka mają swój potencjał. Po pierwsze możemy zagrać za większą stawkę, po drugie w razie przegranej to bukmacher pokrywa koszt naszej porażki. Należy oczywiście pamiętać, że STS bonus przyznaje nam środki zwrotne do dyspozycji na poczet dalszej gry.

Bukmacher STS – wszystko na jego temat

W zasadzie większość rzeczy, które ma ten bukmacher zostało już omówione. Wiemy dziś, że STS bonus przewiduje dla nas zakład bez ryzyka, a także bonus startowy, który wpada na konto gracza po rejestracji.

Dodatkowo STS kod promocyjny bonus daje do naszej dyspozycji możliwość korzystania z szerokiej maści promocji, które wpływają na konto bonusowe z czasem, podczas naszej gry. Przykładem może być STS freebet, który możemy wykorzystać podczas dalszego udziału w życiu tego bukmachera.

Jednak wielu graczy interesuje wlaśnie wspomniany zakład bez ryzyka, który daje sporą możliwość na grę, bez utraty właśnych środków, które przechodzą w razie niepowodzenia na konto bonusowe. Wspomniany STS freebet to także dostępny dziś STS kod bonusowy u bukmachera STS, który możemy wykorzystać na własne potrzeby, podczas rozgrywki.

Wybierając STS zakłady możemy liczyć na dodatkowe promocje, które znajdują się na stronie bukmachera STS w trakcie różnych zawodów i wydarzeń sportowych. Bonusy bukmacherskie pojawiają się tutaj od czasu do czasu, oferując nam przykładowo STS cashback, czy inne plusy wynikające z rozgrywki właśnie u tego bukmachera.

Bonus powitalny w STS mobile

W ostatnim czasie obserwujemy popularny trend przechodzenia na STS zakłady bukmacherskie dostępne z poziomu programu mobilnego. Wielu użytkowników zwyczajnie nie ma czasu by usiąść do komputera i na spokojnie poobstawiać zakłady. Aplikacja mobilna to wygodny i funkcjonalny sposób, by obstawiać kupony w dowolnym miejscu. W związku z tym, wielu użytkowników zastanawia się, czy możliwe jest zarejestrowanie konta depozytowego z poziomu programu mobilnego. Freebet STS jest także bardzo ciekawy. Wybierając freebet gramy za darmo. Granie za freebet jest łatwiejsze.

Jak najbardziej tak! Aplikacja to po prostu uproszczony serwis dostosowany do mniejszych ekranów smartfonów oraz tabletów. Możesz szybko i wygodnie otworzyć nowe konto oraz wykorzystać STS kod promocyjny. Co więcej, gracze obstawiający STS zakłady bukmacherskie w aplikacji, mogą liczyć na dodatkowe promocje i ciekawe oferty dla stałych osób. Legalny bukmacher STS dostrzegł, jak popularna staje się taka forma obstawiania i dba o zadowolenie wszystkich swoich graczy. To kolejny plus, który można zapisać przy recenzji oferty powitalnej w STS kod promocyjny.

Oferta promocyjna STS dla stałych klientów

W serwisie nie brakuje oczywiście ciekawych ofert adresowanych do aktywnych osób STS. Codzienne logowanie w serwisie warto rozpocząć właśnie od przeglądu aktualnych promocji. Być może pojawiła się oferta, która jest idealnie dopasowana do naszych preferencji typerskich i pozwala na znaczne powiększenie nagrody? Poniżej postanowiliśmy opisać wszystkie promocje oraz funkcje specjalne, które udostępnia swoim klientom STS. Dzięki nim, z jeszcze większą łatwością powalczysz o wydatne powiększenie swojego stanu konta.

Superoferta i Hit Dnia

Bukmacher STS docenia graczy, którzy obstawiają najpopularniejsze wydarzenia sportowe danego dnia. W związku z tym, oferuje swoim klientom dwie sekcje z zakładami specjalnymi; Superoferta oraz Hit Dnia. Znajdziesz tu najważniejsze rozgrywki, które odbędą się tego dnia. Możesz liczyć na specjalnie podwyższony kurs, dzięki czemu, obstawianie tych zdarzeń będzie bardziej opłacalne. Dominują przede wszystkim zakłady na piłkę nożną, jednak często natrafimy także na typy z obszaru tenisa, siatkówki, hokeja oraz koszykówki. W związku z tym, każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.

Czy za wyższymi kursami kryje się jakiś haczyk? W zasadzie tylko jeden. Zdarzenia dostępne Superofercie i Hicie Dnia nie mogą być umieszczane na kuponach wielokrotnych. Oferta specjalna dotyczy wyłącznie zakładów pojedynczych. Jeśli chcemy umieścić dane zdarzenia na kuponie AKO, musimy wybrać rynki dostępne w normalnej ofercie bez premii kursowej.

Liga typerów dla aktywnych graczy

Powyższy system nagradzania aktywnych osób w serwisie jest stosowany na co dzień. W trakcie sezonu, gdy rozpoczną się najważniejsze ligi europejskie, startuje również liga STS, w których można powalczyć o cenne suweniry. Gracze rywalizują ze sobą w rankingu tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym. Dla najskuteczniejszych przewidziano bardzo wysokie płace pieniężne. Wśród nagród STS znajdują się również wspomniane bilety na mecze, wyjazdy zagraniczne, a także cenne suweniry rzeczowe. Jest to swojego rodzaju program lojalnościowy, w którym nagrodzeni zostaną najbardziej aktywni klienci serwisu.

Sekcja VIP w serwisie STS

Najbardziej lojalni klienci STS mogą również otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. Aby tam się dostać, musisz wykazać się zaangażowaniem i aktywnością. Pod uwagę brany jest Twój staż, wyniki osiągane na zakładach bukmacherskich, częstotliwość oraz wysokość wpłat, a także średnia stawek. Najbardziej aktywni gracze zostaną nagrodzeni zaproszeniem. W sekcji VIP znajdziemy dodatkowe promocje, niedostępne dla wszystkich zainteresowanych. Klienci w tej sekcji mogą liczyć na okazyjne prezenty, np. z okazji urodzin lub świąt, a także ekskluzywne nagrody w ligach. Przynależność do sekcji VIP wiąże się zatem z wieloma profitami.

Promocje w punktach stacjonarnych

Należy także wspomnieć o szerokim spektrum ofert promocyjnych związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Liga Mistrzów w piłce? Wimbledon w tenisie? Ważne rozgrywki międzynarodowe w siatkówce? STS pamięta o wszystkich ważnych wydarzeniach sportowych rozgrywanych na całym świecie. Dzięki temu, każdego dnia jesteśmy w stanie natrafić na specjalne promocje, które pozwolą obstawić te wydarzenia z możliwością otrzymania bonusu.

Możemy zostać nagrodzeni ubezpieczonym zakładem bez ryzyka, dodatkową premią do zakładów wielokrotnych, a także innymi nagrodami za typowanie ważnych wydarzeń sportowych. Warto zatem być na bieżąco z pełną ofertą promocyjną, by nie przegapić dobrej okazji do zdobycia fanty.

Zaproś kumpla do gry

Podoba Ci się obstawianie zakładów bukmacherskich w STS? Jeśli tak, poleć zakład STS swoim znajomym. Każdy zarejestrowany gracz może wygenerować link polecający, który wyśle swoim znajomym. Za każdą rejestrację z Twojego polecenia możesz otrzymać aż 50. Warunek? Twój znajomy musi wpłacić przynajmniej 50 na swoje konto, a także przeznaczyć na STS zakłady bukmacherskie przynajmniej 150 złotych. W tym momencie, do Twojego konta doliczony zostanie bonus. Czy Twój kumpel rejestrując się z Twojego polecenia może otrzymać bonus STS? Jak najbardziej tak! Na tej promocji korzystają dwie strony!

Funkcja Cashout w STS która jest niezwykle przydatna

W ofercie największego polskiego bukmachera nie mogło oczywiście zabraknąć funkcji Cashout. Jest to bardzo nowoczesna opcja, którą powoli wdrażają wszyscy bukmacherzy na polskim rynku. Przy pomocy tej funkcjo możesz wcześniej zamknąć aktywny zakład odbierając pewny zysk lub minimalizując straty, gdy wyniki nie układają się po Twojej myśli.

Cashout jest pomocny szczególnie przy kuponach wielokrotnych. Obstawiłeś kilka wydarzeń na kuponie i wszystkie jak do tej pory zakończyły się po Twojej myśli. obawiasz się jednak, że ostatni typ okaże się pechowy i zepsuje Twój kupon. Możesz już teraz zamknąć kupon, odbierając mniejszy, ale pewny zysk. System działa także w przypadku zakładów SOLO. Załóżmy, że Twoja drużyna prowadzi 1-0, ale w końcówce do głosu doszli rywale. Jeśli obawiasz się remisu, możesz wcześniej zamknąć kupon. Opcja Cashout daje znacznie większą kontrolę nad obstawionymi zakładami.

Program lojalnościowy STS i jego wszelkie atuty

Zakład za punkty i następnie fanty. W przypadku tego bukmachera, nie mamy standardowego programu, w którym możemy zbierać punkty, a następnie wymieniać je na rzeczy. Zamiast tego, STS proponuje swoim klientom wspomniane ligi. W ten sposób możesz zbierać punkty w rankingu i walczyć o cenne kwoty pieniężne. Twoja aktywność może zostać nagrodzona także zaproszeniem do strefy VIP. A zatem, zakłady bukmacherskie STS nagradza swoich aktywnych graczy.

Promocje okresowe dostępne w ramach buka

Należy także wspomnieć o szerokim spektrum ofert promocyjnych związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Liga Mistrzów w piłce? Wimbledon w tenisie? Ważne rozgrywki międzynarodowe w siatkówce? STS pamięta o wszystkich ważnych wydarzeniach sportowych rozgrywanych na całym świecie. Dzięki temu, każdego dnia jesteśmy w stanie natrafić na specjalne promocje, które pozwolą obstawić te wydarzenia z możliwością otrzymania bonusu.

Możemy zostać nagrodzeni ubezpieczonym zakładem bez ryzyka, dodatkową premią do zakładów wielokrotnych, a także innymi nagrodami za typowanie ważnych wydarzeń sportowych. Warto zatem być na bieżąco z pełną ofertą promocyjną, by nie przegapić dobrej okazji do zdobycia fanty.

Jak działają vouchery STS?

Bukmacher przyznaje prezenty w formie voucherów. Zwykle w taki sposób nagradzani są najskuteczniejsi uczestnicy ligi. Voucher to nic innego jak specjalny STS kod promocyjny, który należy wkleić we właściwym miejscu w sekcji „Moje Konto gracza”. Po wykorzystaniu kodu, do Twojego salda bonusowego zostaną przyznane dodatkowe środki. Fanty uzyskane w ligach najczęściej trafiają od razu na konto główne i nie podlegają warunkowi obrotu.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok, a także największej organizacji MMA w Polsce, KSW. Wybierając się na wydarzenia sportowe sponsorowane przez bukmachera STS, można otrzymać voucher przy wejściu. Warto zatem dysponować aplikacją mobilną, dzięki której od razu wykorzystamy otrzymany kod promocyjny, a uzyskane środki przeznaczymy na obstawianie oglądanych z trybun wydarzeń sportowych.

STS jako legalny bukmacher w Polsce

Spółka STS istnieje na polskim rynku bukmacherskim od 1997 roku. To największa firma bukmacherska w naszym kraju. Po wprowadzeniu ustawy hazardowej, spółka STS w lutym 2012 roku otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w serwisie internetowym oraz punktach naziemnych. W 2017 roku licencja została przedłużona na kolejne lata. Obecnie, firma STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W sezonie 2021/2022 jest to również oficjalny bukmacherów klubów piłkarskich: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Cracovia, Zagłębie Lubin oraz Górnik Łęczna.

Zakłady na żywo dostępne w STS

Legalny STS może pochwalić się niezwykle rozbudowaną ofertą zakładów na żywo. Co więcej, za sprawą funkcji STS TV, klienci tego bukmachera mogą oglądać transmisje wielu wydarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie. Z całą pewnością umili to obstawianie zakładów bukmacherskich w obrębie serwisu STS. W zakładach live dostępny jest również szeroki wachlarz sportów elektronicznych cieszących się coraz większym zainteresowaniem ze strony fanów.

Metody płatności obsługiwane przez STS

Cechą dobrego bukmachera jest rozbudowany system płatniczy, który umożliwia szybkie wpłaty oraz wypłaty z konta. W pierwszej kolejności zajmiemy się metodami, z pomocą których możemy szybko i wygodnie zasilić konto w serwisie. Do dyspozycji graczy pozostają następujące metody:

⦁ Szybkie przelewy bankowe (Dotpay, PayU, Tpay),

⦁ Karta płatnicza (VISA, Mastercard, Paysafecard),

⦁ Przelewy mobilne BLIK,

⦁ Portfele elektroniczne (PayPal, Skrill, Neteller),

⦁ Wpłata w punkcie naziemnym STS.

Większość metod pozwala zrealizować wpłatę już od złotówki. Wyjątkiem są portfele elektroniczne: 20 PLN w przypadku PayPal oraz 30 PLN w przypadku Skrill oraz Neteller. Warto również wspomnieć o tym, że STS oferuje szybkie wypłaty do 11 banków w naszym kraju. Jeśli jesteś klientem jednego z następujących banków: mBank, ING, PKO, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Pekao, Get In, Noble Bank lub BGŻ BNP Paribas, wypłata zostanie zrealizowana w przeciągu 15 minut. Wszystkie wpłaty i wypłaty w serwisie są darmowe i wolne od prowizji.

Aktualne bonusy i promocje w STS

Czas na podsumowanie i omówienie najciekawszych promocji dostępnych w serwisie bukmacherskim STS. Klienci mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny, a także liczne promocje dla stałych graczy. Rejestrując konto z STS kod promocyjny możesz liczyć na szereg korzyści. Oto najważniejsze promocje dostępne obecnie w serwisie tego bukmachera:

Bonus bez depozytu 25 PLN – wykorzystując aktualny STS kod promocyjny, nowi klienci serwisu mogą zagwarantować sobie bonus STS bez wpłaty 25 PLN za rejestrację konta.

Bonus powitalny 100% do 1200 PLN – to główna atrakcja pakietu powitalnego STS. Przy pierwszej wpłacie gracze mogą otrzymać premię 100% do 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka 200 PLN – Twój pierwszy zakład po zrealizowaniu wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot maksymalnie do 200 PLN.

Cashback 20 PLN na Betgames – za pierwsze przegrane kupony w serwisie STS możesz otrzymać zwrot w wysokości 20 PLN.

Cashback 20 PLN na sporty wirtualne – cashback za pierwsze przegrane kupony możesz otrzymać również za obstawianie sportów wirtualnych.

Zaproś kumpla – podoba Ci się obstawianie zakładów w serwisie STS? W ramach tej promocji możesz otrzymać 50 PLN, jeśli Twój znajomy zarejestruje konto z Twojego polecenia.

Ligi typerów – w STS regularnie organizowane są konkursy dla najaktywniejszych oraz najskuteczniejszych typerów. Biorąc udział w takich wydarzeniach, masz szanse na zdobycie cennych nagród.

Strefa VIP – najaktywniejsi klienci serwisu bukmacherskiego STS mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. Przynależność do niej gwarantuje indywidualne podejście, zaproszenia na wydarzenia i spotkania branżowe, a także spersonalizowane promocje.

Superoferta i Hit Dnia – STS codziennie wybiera najpopularniejsze zdarzenia sportowe i pozwala swoim klientom obstawiać je po wyższym kursie.

Cashout – funkcja cashout to obecnie podstawowa funkcja obecna w każdym dobrym serwisie bukmacherskim. Dzięki niej można zamknąć zakład przed czasem, odbierając gwarantowaną wygraną.

Poza powyższym promocjami, zakłady bukmacherskie STS oferuje również promocje okresowe związane z najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi. STS może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą promocyjną. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych polskich bukmacherów pod tym względem. A zatem, warto wykorzystać kod bonusowy STS, aby uzyskać dostęp do powyższych korzyści.

Kod promocyjny STS – podsumowanie recenzji tego serwisu

STS to największy bukmacher w Polsce cieszący się dużym zaufaniem ze strony klientów. Chociaż firma działa na polskim rynku od 1997 roku, wciąż nie brakuje nowych klientów zainteresowanych zarejestrowaniem nowego konta w tym serwisie. To zasługa atrakcyjnego pakietu powitalnego, w skład którego wchodzi pięć prezentów: bonus bez depozytu 25 PLN, bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 200 PLN, cashback 20 PLN na Betgames oraz cashback 20 PLN na sporty wirtualne. Przypomnijmy, że przy rejestracji konta należy wykorzystać aktualny STS kod promocyjny, aby zagwarantować sobie niektóre z powyższych prezentów.

Legalny STS posiada również dobrze rozwiniętą ofertę promocyjną dla stałych klientów. Nie brakuje tu zatem okazji do zdobycia bonusowych środków. STS Zakłady bukmacherskie można obstawiać również za pośrednictwem funkcjonalnej i nowoczesnej aplikacji mobilnej, w której również można zrealizować kod bonusowy STS. Poza dobrze rozwiniętą ofertą promocyjną, STS oferuje graczom wiele innowacyjnych funkcji, takich jak chociażby: cashout, Betgames, STS TV z transmisjami meczów na żywo czy błyskawiczne wypłaty z konta. Dzięki temu, obstawianie zakładów bukmacherskich w STS zapewni graczom wiele satysfakcji.

Zakłady bukmacherskie STS FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy STS to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, spółka STS to legalny bukmacher działający na podstawie licencji Ministra Finansów z 2012 roku. W roku 2017 bukmacher otrzymał przedłużenie licencji. Posiadana licencja uprawnia STS do przyjmowania zakładów wzajemnych w Polsce przez Internet oraz w punktach naziemnych.

Co oferuje swoim klientom STS?

W serwisie bukmacherskim STS gracze mogą obstawiać przedmeczowe zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady na esport.

Jaki bonus oferuje STS?

Wykorzystując kod promocyjny STS przy rejestracji konta, nowi klienci mogą zagwarantować sobie pięć prezentów na udany początek: bonus bez depozytu 25 PLN, bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 200 PLN, cashback 20 PLN za sporty wirtualne oraz cashback 20 PLN za Betgames.

Jakie metody płatności obsługuje STS?

Wpłatę w serwisie STS można zrealizować szybkim przelewem bankowym (Dotpay, PayU, Tpay), kartą płatniczą (VISA, Mastercard, Paysafecard), przelewem mobilnym BLIK oraz za pośrednictwem portfela elektronicznego (Skrill, Neteller, Paypal). Bukmacher oferuje również klientom błyskawiczne wypłaty z konta do 11 banków.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny STS?

Tylko za sprawą kodu bonusowego STS możesz otrzymać wszystkie promocje wchodzące w skład pakietu powitalnego STS. Przykładem jest bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka.

Czy STS posiada aplikację mobilną?

Jak najbardziej, bukmacher STS może się pochwalić nowoczesną i funkcjonalną aplikacją mobilną, z poziomu której można obstawiać zakłady bukmacherskie, realizować wpłaty i wypłaty, a także korzystać z bogatej oferty promocyjnej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem