Kod promocyjny PZBUK

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (24.10.2021)
Nasze linki do PZBUK chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • fajny bonus na start
 • prosty i intuicyjny serwis
Minusy bukmachera
 • grafika w klimacie PRL
Idz do PZBUK
Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli w skrócie PZBUK, to młoda marka, która pojawiła się pod koniec 2018 roku. Serwis ze względu na oryginalną oprawę graficzną oraz ciekawe podejście do bukmacherski dosyć szybko zjednał sobie wielu klientów.

Polskie Zakłady Bukmacherskie, w skrócie PZBUK, to bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od grudnia 2018 roku. Serwis szybko zyskał popularność za sprawą atrakcyjnych promocji, programu lojalnościowego, a także oryginalnego wyglądu strony, stylizowanego na klimaty PRL-u.

PZBUK nie jest wymieniany w gronie czołowych bukmacherów w Polsce, ale niewątpliwie jest to ciekawy serwis, który może zaoferować klientom bardzo dobre warunki do obstawiania zakładów. Dużą popularnością cieszy się kod promocyjny PZBUK, który pozwoli nowym klientom zgarnąć większy bonus na udany początek rozgrywki. Sprawdźmy, jaki bonus powitalny mogą zaoferować swoim klientom Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Kod i bonus powitalny w PZBUK

Polskie Zakłady Bukmacherskie postawiły na bardzo popularny i sprawdzony pomysł bonusu na start. Nowi klienci mogą liczyć na zakład bez ryzyka, który pozwala obstawić kupon wielokrotny bez ryzyka poniesienia strat. Co szczególnie ważne, promocja działa do momentu nietrafienia pierwszego zakładu! To innowacyjna promocja, z którą nie mieliśmy wcześniej do czynienia na polskim rynku bukmacherskim. Zwykle, promocja zakładu bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego zakładu. W przypadku PZBUK pierwszego, przegranego zakładu. W momencie, gdy Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot do kwoty 200 złotych.

Ponadto, użytkownicy, którzy wykorzystają kod promocyjny PZBUK, mogą otrzymać 20,000 punktów w programie lojalnościowym bukmachera. Otrzymane punkty można wymienić na dodatkowe bonusy o łącznej wartości do 200 PLN. Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz dwa freebety po 5 PLN każdy, czy też bonusy depozytowy do 50 PLN każdy. Biorąc pod uwagę, że punkty są przyznawane za samą rejestrację, darmowe zakłady można wykorzystać jako bonusy bez depozytu.

Cashback 200 PLN – bonus na start w PZBUK

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna promocja, która pozwala graczom powalczyć o większe wygrane bez narażania swojego kapitału. Polskie Zakłady Bukmacherskie wprowadziły jednak pewną innowację. Klasyczny zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego zakładu. Innymi słowy, jeśli wygrasz, nie masz okazji do skorzystania z tego ubezpieczenia. W PZBUK masz pewność, że skorzystasz z cashbacku. Zadziała on dopiero w momencie pierwszego zakładu rozliczonego jako przegrany.

To promocja o ogromnym potencjale! Skuteczni gracze mogą obstawić kilka zakładów ze stawką 200 PLN, wygrywając dużo większe pieniądze. Dopiero przy nietrafionym kuponie, uaktywni się promocja, w ramach której przyznany zostanie cashback 200 PLN. Zwrot jest przyznawany jako darmowy zakład o wartości kwoty postawionej na przegranym kuponie. Jedynym ograniczeniem jest kształt kuponu kwalifikującego się do promocji. Musi to być zakład wielokrotny (przynajmniej dwa zdarzenia), a każda z selekcji na kuponie powinna mieć kurs min. 1,4.

Czy w PZBUK można otrzymać kod i bonus bez depozytu?

Dużym zainteresowaniem wśród graczy cieszy się bonus bez depozytu, który pozwala wypróbować serwis bez narażania swojego kapitału na szwank. Czy z taką promocją mamy do czynienia u tego bukmachera? Tak, ale konieczny jest aktualny kod promocyjny PZBUK, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wykorzystując ten kod, możesz sobie zapewnić 20,000 punktów w programie lojalnościowym. Otrzymane punkty można wymienić na dwa darmowe zakłady po 5 PLN lub cztery bonusy depozytowe do 50 PLN.

Co daje graczom kod promocyjny PZBUK?

Wykorzystując kod bonusowy PZBUK, nowi klienci mogą zagwarantować sobie ekskluzywny bonus powitalny o większej wartości. Poza standardowym zakładem bez ryzyka do 200 PLN, gracz otrzymuje również punkty w programie lojalnościowym. Można je wykorzystać np. na dwa darmowe zakłady, dzięki czemu, mamy do czynienia z bonusem bez depozytu. Ta promocja jest zarezerwowana wyłącznie dla użytkowników, którzy przy rejestracji wykorzystają kod promocyjny PZBUK.

Jak odebrać bonus powitalny w PZBUK krok po kroku?

Oferta promocyjna w PZBUK nie należy do skomplikowanych, dzięki czemu, gracze bez problemu mogą skorzystać z dostępnych promocji. Jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z zakładami bukmacherskimi, kieruj się poniższą instrukcją, aby wykorzystać pełny potencjał premii powitalnej.

 1. Znajdź na naszej stronie aktualny kod promocyjny PZBUK, skopiuj go i przejdź z pomocą linka do formularza rejestracyjnego w serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich.
 2. Uzupełnij wymagane informacje i wklej posiadany kod bonusowy PZBUK we właściwe okienko formularza rejestracyjnego. Pakiet powitalny jest dostępny tylko dla zweryfikowanych graczy. W tym celu należy zweryfikować numer telefonu oraz tożsamość, poprzez załączenie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego.
 3. Za rejestrację w serwisie otrzymasz 20,000 punktów lojalnościowych. Możesz je wymienić na dwa freebety po 5 PLN każdy. Zadziałają one jako bonusy bez depozytu. Punkty możesz oczywiście zachować na później, aby skorzystać z innej promocji.
 4. Czas na pierwszy depozyt w serwisie. Aby skorzystać z pełnego potencjału promocji, wpłać na swoje konto min. 200 PLN.
 5. Obstawiaj zakłady wielokrotne z przynajmniej dwoma zdarzeniami z kursem min. 1,40. Pierwszy przegrany zakład uaktywni cashback przyznany w formie darmowego zakładu do 200 PLN.

I to już wszystko. W serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich znajdziesz również wiele innych promocji dla stałych klientów, dzięki czemu, nie tylko bonus powitalny PZBUK pomoże Ci w powiększeniu swojego kapitału na zakłady bukmacherskie.

Kod i bonus powitalny – podsumowanie

Aktualna oferta promocyjna PZBUK prezentuje się całkiem okazale, a wszystko za sprawą jednego, istotnego detalu. Zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego przegranego kuponu, co w praktyce oznacza możliwość kilkukrotnego obstawienia kuponu za wyższą stawkę, bez ryzyka poniesienia strat. Dopiero gdy przegramy, uaktywni się cashback. Gdyby nie to, sam zakład bez ryzyka do 200 PLN z pewnością nie robiłby wrażenia na graczach, którzy są przyzwyczajeni do wyższych bonusów. Kod promocyjny PZBUK oferuje również punkty, które możemy zamienić na darmowe zakłady lub premie depozytowe.

Oferowany kod bonusowy pzbuk z pewnością spodoba się fanom takich promocji. Zarówno darmowy zakład w sklepie gracza, jak i kod bonusowy pzbuk robią bardzo dobre wrażenie. Korzystając z tych opcji możemy zyskiwać na prawdę bardzo sporo. Dodatkowe środki z pewnością przydadzą się wszystkim tym, którzy założyli konto w polskie zakłady bukmacherskie pzbuk. Patrząc na to jak działają dziś legalni bukmacherzy to jest to jedna z ciekawszych ofert dostępnych aktualnie na rynku. PZbuk świetnie przygotował się na nowych graczy i daje im bardzo ciekawą ofertę. Oferowany u nas kod bonusowy pzbuk z pewnością pomoże w całej przygodzie i będzie dodatkowym plusem do początku naszej przygody u tego bukmachera.

Oferta promocyjna PZBUK dla stałych klientów

Bardzo istotne są również promocje przygotowane dla stałych klientów serwisu bukmacherskiego PZBUK. Trzeba przyznać, że obstawianie w tym serwisie jest wyjątkowo przyjemne szczególnie ze względu na program lojalnościowym, który nagradza każdą aktywność gracza. Dzięki temu, uzbieranie punktów potrzebnych do odebrania nagrody nie stanowi większego problemu. PZBUK dba o wysokie kursy, a także proponuje ciekawe oferty na największe wydarzenia sportowe. Poniżej prezentujemy wszystkie promocje proponowane nam przez Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Aby otrzymać bonus w pzbuk musimy po prostu zarejestrować konto. Podczas rejestracji musimy bonus w pzbuk wpisać w odpowiednim polu. Jest ono w trzecim etapie. Potem bonus w pzbuk zostanie nam przyznany w formie nagrody za rejestrację od bukmachera. Nasz bonus w pzbuk będzie doładowany w takiej formie, jaką sami wybraliśmy wybierając dokładny kod. Pamiętajmy że bonus w pzbuk odbieramy tylko raz. Nie ma możliwości aby wykorzystać bonus w pzbuk w dalszym etapie. Oczywiście jeśli bukmacher przewidzi bonus w pzbuk dla naszego konta w przyszłości to zostaniemy o tym poinformowani. Dlatego też warto wykorzystać bonus wpzbuk aby cieszyć się od razu środkami na naszym koncie.

Darmowy kod pzbuk może trafić do Ciebie już w tym momencie. Wykorzystaj bonus w pzbuk szybko i ciesz się lepszymi warunkami do gry. Oferowany kod bonusowy pzbuk możemy dostać bardzo łatwo, dlatego warto z tego skorzystać. Tak samo jak warto wybrać też darmowy zakład, który oferuje bukmacher. Znajdziesz go w sklepie gracza, jeśli będziesz miał odpowiednią ilość punktów. Legalni bukmacherzy dają często nam możliwość wymiany swoich punktów za aktywność na darmowy zakład w sklepie gracza. Pamiętajmy że legalni bukmacherzy mają różne oferty i mogą się one różnić. Kod bonusowy pzbuk jest jednak na darmowe środki do naszego konta.

Zakłady Kardio – czym jest i jak go wykorzystać?

Jest to oferta adresowana do wszystkich fanów piłki nożnej. Nazwa nie jest tu przypadkowa, ponieważ w krótkim czasie potrafi mocno podnieść ciśnienie i doprowadzić emocje do wrzenia. Na czym polega zabawa? Gracz wybiera określone wydarzenie sportowe i zaznacza opcję Kardio oznaczoną niewielkim symbolem kardiogramu. Następnie, zadaniem gracza jest określenie przedziału czasowego, w którym jego zdaniem padnie kolejna bramka w spotkaniu.

Wybrany przez nas przedział czasowy zostanie podzielony na trzy mniejsze przedziały. Każdy z nich oznacza większą wygraną. Załóżmy, że wybierzesz opcję 10 minut. Czas zostanie posegregowany w przedziałach 1-7 minut, 8-9 minut, 10 minuta. Z każdym kolejnym szczeblem rośnie wygrana. A zatem, jeśli trafisz w dziesiątkę i bramka padnie na sam koniec ustalonego przez Ciebie przedziału, wygrana z tego zakładu zostanie maksymalnie powiększona.

Kombo+ dla fanów zakładów wielokrotnych

Polskie Zakłady bukmacherskie oferują również premie do zakładów wielokrotnych. Trafienie takiego kuponu oznacza premię przyznaną do wygranej. Premia jest przyznawana już do kuponów z trzema zdarzeniami. Tak prezentuje się sposób przyznawania premii:

 • 2% przy trzech zakładach na kuponie,
 • 4% przy czterech zakładach na kuponie,
 • 7% przy pięciu zakładach na kuponie,
 • 14% przy sześciu zakładach na kuponie,
 • 25% przy min. siedmiu zakładach na kuponie.

Warto zaznaczyć, że w promocji Kombo+ liczą się tylko wydarzenia sportowe wybrane z oferty uwzględnionej w regulaminie promocji. Przechodząc do szerszego opisu promocji Kombo+ na stronie bukmachera, możesz sprawdzić, jakie wydarzenia są uwzględnione w promocji.

Mega Kurs w PZBUK

Na opłacalność zakładów bukmacherskich w dużej mierze wpływa wysokość kursów. W serwisie PZBUK dostępna jest specjalna oferta Mega Kurs. Bukmacher każdego dnia wybiera najpopularniejsze wydarzenia sportowe i oferuje swoim klientom wyższe kursy na wybrane zdarzenia. Dzięki temu, ulubione rozgrywki możesz obstawić z wyższym kursem.

Sklep gracza – program lojalnościowy w PZBUK

W serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich obowiązuje atrakcyjny program lojalnościowy, który pozwoli graczom na zdobywanie cennych nagród. Punkty zbieramy poprzez obstawianie zakładów, ale również regularne realizowanie wpłat na nasze konto. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów, można je wymienić na cenne nagrody: darmowe zakłady, a także bonusy depozytowe do kolejnej wpłaty. Przypomnijmy, że gracze, którzy wykorzystają przy rejestracji kod promocyjny PZBUK, mogą sobie zapewnić premię w wysokości 20,000 punktów w Sklepie Gracza.

Klub VIP

Polskie Zakłady Bukmacherskie posiadają również klub VIP, do którego zaproszenie mogą otrzymać wyłącznie najaktywniejsi użytkownicy. Serwis obserwuje dokonania swoich graczy i na pewno nagrodzi Cię takim zaproszeniem, jeśli będziesz odznaczać się lojalnością oraz aktywnością. Użytkownicy przynależący do klubu VIP w PZBUK mogą liczyć na spersonalizowane promocje, indywidualne podejście, a także ulepszony sklep gracza z ciekawszymi nagrodami.

Aby lepiej wejść w opcję sekcji VIP warto skorzystać z opcji jaką jest kod pzbuk dostępny u nas. Dlaczego? Tylko kod pzbuk daje możliwość uzyskania dodatkowych środków na start. Dzięki nim szybciej dokonamy obrotów, które pozwolą nam uzyskać status VIP. Dodatkowo kod pzbuk pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi opcjami konta podstawowego. Wybierz bonus pzbuk i ciesz się dodatkowymi środkami na swoim koncie. Bonus pzbuk jest całkowicie darmowy i dostępny przy pomocy naszego artykułu.

W naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i najwyższy bonus pzbuk. Dodatkowo porównujemy bukmachera pzbuk do bukmachera Fortuna i wielu innych. Jeśli grałeś u bukmachera Fortuna i chcesz przejść do Pzbuk to poczytaj o warunkach na naszej stronie. Zobacz jakie różnice ma Fortuna i Pzbuk i sam oceń zmiany. Na Fortuna również znajdziesz sekcję VIP, lecz ma ona kompletnie inne zasady. Zobacz czy VIP na Fortuna jest lepszy, czy też VIP oferowany przez PZBUK jest lepszy.

Fortuna Polska także oferuje ciekawy bonus i kod promocyjny w pzbuk, dlatego też jeśli chcesz go poznać, eksploruj dalej nasz serwis internetowy. Posiadamy wiele ciekawych informacji na temat rejestracji u bukmachera pzbuk i fortuna. Dodatkowo posiadamy bardzo wiele ciekawych kodów promocyjnych, które możesz łatwo wykorzystać. Jak tego dokonać?

Wystarczy skorzystać z procesu rejestracji. Jest on całkowicie damrowy u bukmachera Fortuna i Pzbuk. Polska posiada wyłącznie bukmacherów którzy dają nam darmowe konta, tak wiec możesz do woli korzystać z ich rejestracji.

Promocje okresowe u bukmachera takiego jak PZBUK

Najpopularniejsze wydarzenia sportowe wymagają odpowiedniego potraktowania. W związku z tym, obstawiając prawdziwe szlagiery w Polskich Zakładach Bukmacherskich, możesz liczyć na dodatkowe premie do wygranej. Serwis bardzo często organizuje specjalne eventy, które stawiają przed graczem konkretne zadania do wykonania. To pozwala na zdobywanie pokaźnych premii w programie lojalnościowym. Każde logowanie w serwisie PZBUK warto rozpocząć od sprawdzenia oferty promocyjnej. Dzięki temu, nie ominie nas żadna okazja do zdobycia większych pieniędzy.

Jak wiadomo legalni bukmacherzy typu PZBUK mają różne promocje na przestrzeni całego roku. W tym aspekcie polskie zakłady bukmacherskie pzbuk nie chciały być gorsze, skutkiem czego ich kod jest dostępny na stałe w naszej ofercie. Oczywiście może się on z czasem zmieniać, dlatego też warto na bieżąco przeglądać tą kwestię i sprawdzać co nowego może nam zaoferować bukmacher. Zgarnij kod bonusowy pzbuk już teraz!

Funkcja Cashout u bukmachera takiego jak PZBUK

Za sprawą nowoczesnej funkcji Cashout, wszyscy gracze mają większą kontrolę nad aktywnymi zakładami bukmacherskimi. Opcja pozwala bowiem wcześniej zamknąć kupon, mimo tego, że zawarte na nim zdarzenia jeszcze trwają i nie są rozstrzygnięte. Być może Twój kupon teraz wygrywa, ale niepokoi Cię przebieg meczu. Obawiasz się, że stracisz swoją wygraną w ostatniej chwili. Funkcja Cashout proponuje Ci mniejszy, ale gwarantowany zysk z otwartego kuponu. Możesz zdecydować się na zamknięcie zakładu przed czasem zabierając pewne pieniądze. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia, tym większy procent wygranej proponuje opcja.

Promocje w aplikacji mobilnej znanego bukmachera PZBUK

Nietuzinkowy wygląd serwisu bukmacherskiego PZBUK czerpie pełnymi garściami z czasów PRL-u. Mamy tu klimatyczne grafiki oraz stonowaną kolorystykę. Absolutnie nie mogło jednak zabraknąć nowoczesnych funkcji. Gracze mogą zatem skorzystać z wygodnej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej, w której można zarejestrować konto, wykorzystać kod promocyjny PZBUK, a także obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie. Co szczególnie istotne, wybierając obstawianie w tej formie, gracz może liczyć na dodatkowe profity. W aplikacji mobilnej nie brakuje bowiem dodatkowych promocji oraz specjalnych wydarzeń pozwalających na zgarnięcie większych pieniędzy.

Kod pzbuk to najlepsza forma aby otrzymać ofertę promocyjną. Dzięki niemu możemy w bardzo łatwy sposób korzystać z promocji. Kod Pzbuk pozwoli nam w bardzo łatwy sposób otrzymać dodatkowe środki. Jak je wykorzystać? Wszystko zależy od Ciebie!

Wykorzystaj swój kod pzbuk aby w szybki sposób uzyskać dodatkowe środki. Bukmacher pzbuk bardzo szybko zadba o zasilenie Twojego konta. Dzięki temu będziesz mieć lepsze warunki od innych na sam początek. Dodatkowo nasz kod pzbuk jest o wiele lepszy pod względem warunków w porównaniu do innych stron. Mamy najlepszy kod pzbuk dostępny na rynku i dzięki niemu można uzyskać najwięcej środków na własnym koncie. Wybierając nasz kod pzbuk zyskujesz jeszcze więcej!

W aplikacji mobilnej także możesz wykorzystać kod promocyjny od pzbuk. Bukmacher pozwala przy rejestracji mobilnej na wykorzystanie jego bonusu pzbuk. Darmowy kod promocyjny znajdziesz oczywiście w naszej sekcji. Pamiętaj aby go wykorzystać, ponieważ działa on jedynie przy rejestracji. Wykorzystaj bonu który daje pzbuk i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie.

Biorąc pod uwagę duży bonus pzbuk na sam początek przygody z bukmacherem pzbuk warto skorzystać z tej opcji już teraz! Bukmacher pzbuk zmienia swoje promocje skutkiem czego w pewnym momencie kod i bonus w pzbuk mogą się zmienić. Pzbuk aktualnie ma bardzo dobrą ofertę promocyjną dlatego też warto jest z niej skorzystać tym bardziej.

Pełna oferta promocyjna PZBUK i bonus

Czas na krótkie podsumowanie i omówienie wszystkich promocji oferowanych nam przez serwis bukmacherski PZBUK. To właśnie bogata oferta promocyjna sprawia, że jest to popularny bukmacher, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Jakie korzyści oferuje graczom przynależność do serwisu Polskich Zakładów Bukmacherskich?

 • Kod i bonus powitalny – nowi klienci mogą otrzymać cashback 200 PLN przyznawany do pierwszego kuponu rozliczonego jako przegrany. Ponadto, gracze którzy wykorzystają kod promocyjny PZBUK, otrzymają punkty w programie lojalnościowym.
 • Mega Kurs – każdego dnia w serwisie bukmacherskim PZBUK można znaleźć wydarzenia sportowe z podwyższonym kursem, co ułatwia opłacalne obstawianie zakładów.
 • Kombo+ – w ramach tej promocji, gracze mogą otrzymać premię do trafionych zakładów wielokrotnych z przynajmniej trzema zdarzeniami. Maksymalnie można otrzymać do 25% premii przy kuponach z siedmioma zdarzeniami.
 • Sklep gracza – to program lojalnościowy PZBUK, w ramach którego można zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody.
 • Promocje w aplikacji – klienci mogą również liczyć na atrakcyjne promocje dostępne w aplikacji mobilnej PZBUK.
 • Klub VIP – najbardziej lojalni i aktywni użytkownicy PZBUK mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętego klubu VIP ze spersonalizowanymi promocjami.
 • Zakłady Kardio – specjalna oferta dla miłośników piłki nożnej. W ramach tej promocji, gracze mogą otrzymać większe wygrane za wytypowanie bramki w określonym przedziale czasu.

Ponadto, PZBUK oferuje swoim klientom szereg promocji okresowych związanych z najpopularniejszymi zdarzeniami sportowymi. W związku z tym, możemy śmiało stwierdzić, że nie zabraknie tu okazji do zdobycia dodatkowych wygranych.

Kod promocyjny PZBUK – podsumowanie oferty bonus i nie tylko

Polskie Zakłady Bukmacherskie zbudowały silną i ugruntowaną markę na rynku. To rozpoznawalny bukmacher słynący z oryginalnego serwisu oraz ciekawego podejścia do promocji bukmacherskich. Nowi klienci w PZBUK mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny: zakład bez ryzyka z opcją cashbacku do 200 PLN przy pierwszym, nietrafionym kuponie. Ponadto, wykorzystując kod promocyjny PZBUK można uzyskać punkty w programie lojalnościowym i wymienić je np. na darmowe zakłady.

W związku z tym, Polskie Zakłady Bukmacherskie w pełni zasługują na pozytywne recenzje. To solidny i ciekawy serwis, w którym znajdziemy zakłady sportowe na najwyższym poziomie. Rozbudowana oferta promocyjna pozwala zagrać o większe wygrane, a także o cenne nagrody w programie lojalnościowym. Czy warto zarejestrować się w PZBUK? Naszym zdaniem jak najbardziej. Ten bukmacher jeszcze nie raz zaskoczy nas czymś pozytywnym. A już teraz kod promocyjny stoi na bardzo wysokim poziomie.

Polskie zakłady bukmacherskie FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy PZBUK to legalny bukmacher?

Tak, Polskie Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher działający na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów w 2018 roku.

Jaki bonus powitalny oferuje PZBUK?

Standardowa oferta powitalna dla nowych graczy w PZBUK to kod i bonus pzbuk 100% do 50 złotych przy pierwszej wpłacie. Bonus dostępny jest podczas rejestracji.

Co daje graczom kod bonusowy PZBUK?

Wykorzystując kod promocyjny możesz obecnie otrzymać punkty do programu lojalnościowego i wymienić je na dwa darmowe zakłady o wartości 5 złotych każdy.

Jak wykorzystać kod promocyjny PZBUK?

Kod promocyjny należy wykorzystać przy rejestracji nowego konta. W tym celu przejdź do formularza rejestracyjnego, uzupełnij wszystkie dane i wklej kod we właściwe okienko.

Jaki warunek obrotu obowiązuje u tego bukmachera?

PZBUK wymaga obrócenia bonusem oraz kwotą depozytu czterokrotnie. Do obrotu zaliczane są dowolne zakłady wielokrotne z kursem min. 2,00.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem