Kod promocyjny PZBUK

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (28.01.2023)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na PZBUK:
Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli w skrócie PZBUK, to młoda marka, która pojawiła się pod koniec 2018 roku. Serwis ze względu na oryginalną oprawę graficzną oraz ciekawe podejście do bukmacherski dosyć szybko zjednał sobie wielu klientów.

Polskie Zakłady Bukmacherskie, w skrócie PZBUK, to bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od grudnia 2018 roku. Serwis szybko zyskał popularność za sprawą atrakcyjnych promocji, programu lojalnościowego, a także oryginalnego wyglądu strony, stylizowanego na klimaty PRL-u.

PZBUK nie jest wymieniany w gronie czołowych bukmacherów w Polsce, ale niewątpliwie jest to ciekawy serwis, który może zaoferować klientom bardzo dobre warunki do obstawiania zakładów. Dużą popularnością cieszy się kod promocyjny PZBUK, który pozwoli nowym klientom zgarnąć większy bonus na udany początek rozgrywki. Sprawdźmy, jaki bonus powitalny mogą zaoferować swoim klientom Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Kod i PZBUK bonus powitalny

Zacznijmy od najważniejszego powodu, dla którego warto zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim PZBUK. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, w skład którego wchodzą dwa prezenty o łącznej wartości 520 PLN. Wystarczy przy rejestracji wykorzystać PZBUK kod bonusowy, aby zagwarantować sobie następujące profity:

⦁ Freebet o wartości 20 PLN

⦁ Cashback 500 PLN za pierwszy nietrafiony kupon

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się oczywiście cashback, który aktywuje się dopiero przy pierwszym nietrafionym kuponie, niezależnie od tego, ile zakładów wygrałeś wcześniej. Ponadto, promocja ta jest zwolniona z warunku obrotu. Trzeba zatem przyznać, że aktualny PZBUK kod bonusowy prezentuje się naprawdę okazale.

Freebet 20 PLN za kod bonusowy PZBUK

Pierwszym prezentem wchodzącym w skład pakietu powitalnego PZBUK jest darmowy zakład o wartości 20 PLN. Niestety nie jest to bonus bez depozytu, tak jak miało to miejsce wcześniej. Aktualnie prezent ten można otrzymać po zrealizowaniu pierwszego depozytu na kwotę min. 20 PLN. Darmowy zakład można wykorzystać w dowolnej chwili. Aby wykorzystać freebet, należy obstawić zakład wielokrotny zawierający przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1,40. Kolejnym plusem jest to, że bukmacher nie wymaga obrócenia środków bonusowych oraz ewentualnych wygranych.

Cashback 500 PLN – bonus na start w PZBUK

Główną atrakcją oferty powitalnej w PZBUK jest cashback o wartości 500 PLN. Cashback zostanie aktywowany dopiero przy nietrafionym kuponie! A zatem wcześniej możesz wygrać nawet kilkanaście zakładów obstawiając bez żadnego ryzyka. Dopiero gdy Twój kupon po raz pierwszy zaświeci się na czerwono, otrzymasz zwrot stawki z tego zakładu. Maksymalna kwota cashbacku wynosi 500 PLN. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie 1,40. Zwrot jest przyznawany w formie darmowego zakładu, który można wykorzystać na podobnych zasadach (zakład combi z dwoma zdarzeniami z kursem 1,40). Tutaj należy jednak zaznaczyć, że z darmowego zakładu gracz otrzymuje jedynie ewentualne wygrane. Stawka takiego zakładu przepada. W ramach tej promocji nie spotkamy się z warunkiem obrotu.

Co daje graczom PZBUK kod promocyjny?

Wielu bukmacherów decyduje się na wprowadzenie kodu promocyjnego. Wielu klientów przed rejestracją konta zwraca bowiem uwagę na to, czy istnieje szansa na zdobycie ekskluzywnej premii za rejestrację. Taką możliwość oferuje właśnie kod bonusowy PZBUK. Wykorzystując go przy rejestracji gracze mogą otrzymać freebet 20 PLN. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody bonusowe do legalnych serwisów bukmacherskich. Wystarczy je wpisać w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego, aby zapewnić sobie jeszcze atrakcyjniejszy bonus na start.

Jak odebrać bonus powitalny w PZBUK krok po kroku?

Oferta promocyjna w PZBUK nie należy do skomplikowanych, dzięki czemu, gracze bez problemu mogą skorzystać z dostępnych promocji. Jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z zakładami bukmacherskimi, kieruj się poniższą instrukcją, aby wykorzystać pełny potencjał premii powitalnej.

1. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w Polsce. To pierwszy krok, aby otrzymać wyższy bonus na start. Wybierz interesujący Cię kod promocyjny PZBUK i przejdź do serwisu Polskich Zakładów Bukmacherskich.

2. Wybierz opcję Zarejestruj się, wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie wklej we właściwe okienko posiadany kod bonusowy PZBUK.

3. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na minimum 20 PLN otrzymasz darmowy zakład 20 PLN, który możesz wykorzystać w dowolnym momencie.

4. Pamiętaj, aby od razu po rejestracji zweryfikować numer telefonu, a także przejść proces weryfikacji konta polegającej na załączeniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Promocja cashback 500 PLN dotyczy wyłącznie zweryfikowanych graczy.

5. Od początku obowiązuje promocja cashback 500 PLN. Pamiętaj, aby pierwsze zakłady składały się z dwóch wydarzeń po min. kursie 1,40. Promocja aktywuje się w momencie przegrania pierwszego kuponu. Zwrot otrzymasz w formie darmowego zakładu o wartości do 500 PLN.

6. Darmowy zakład przeznacz na obstawienie zakładu wielokrotnego z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie min. 1,40. Po rozliczeniu kuponu na Twoje koncie pojawią się jedynie ewentualne wygrane. Stawka darmowego zakładu nie jest wliczana do wypłaty z kuponu.

7. Bonusy powitalne w PZBUK nie podlegają warunkowi obrotu, dzięki czemu możesz je od razu wypłacić ze swojego konta.

I to w zasadzie wszystko, co należy wiedzieć na temat aktualnej oferty promocyjnej w PZBUK. Proces rejestracji i weryfikacji konta jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Jeśli jednak napotkasz na jakiekolwiek nieoczekiwanej trudności, w każdej chwili możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta, aby otrzymać szybkie wsparcie.

Oferta promocyjna PZBUK dla stałych klientów

Bardzo istotne są również promocje przygotowane dla stałych klientów serwisu bukmacherskiego PZBUK. Trzeba przyznać, że obstawianie w tym serwisie jest wyjątkowo przyjemne szczególnie ze względu na program lojalnościowym, który nagradza każdą aktywność gracza. Dzięki temu, uzbieranie punktów potrzebnych do odebrania nagrody nie stanowi większego problemu. PZBUK dba o wysokie kursy, a także proponuje ciekawe oferty na największe wydarzenia sportowe. Poniżej prezentujemy wszystkie promocje proponowane nam przez Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Aby otrzymać bonus w pzbuk musimy po prostu zarejestrować konto. Podczas rejestracji musimy bonus w pzbuk wpisać w odpowiednim polu. Jest ono w trzecim etapie. Potem bonus w pzbuk zostanie nam przyznany w formie nagrody za rejestrację od bukmachera. Nasz bonus w pzbuk będzie doładowany w takiej formie, jaką sami wybraliśmy wybierając dokładny kod. Pamiętajmy że bonus w pzbuk odbieramy tylko raz. Nie ma możliwości aby wykorzystać bonus w pzbuk w dalszym etapie. Oczywiście jeśli bukmacher przewidzi bonus w pzbuk dla naszego konta w przyszłości to zostaniemy o tym poinformowani. Dlatego też warto wykorzystać bonus wpzbuk aby cieszyć się od razu środkami na naszym koncie.

Darmowy kod pzbuk może trafić do Ciebie już w tym momencie. Wykorzystaj bonus w pzbuk szybko i ciesz się lepszymi warunkami do gry. Oferowany kod bonusowy pzbuk możemy dostać bardzo łatwo, dlatego warto z tego skorzystać. Tak samo jak warto wybrać też darmowy zakład, który oferuje bukmacher. Znajdziesz go w sklepie gracza, jeśli będziesz miał odpowiednią ilość punktów. Legalni bukmacherzy dają często nam możliwość wymiany swoich punktów za aktywność na darmowy zakład w sklepie gracza. Pamiętajmy że legalni bukmacherzy mają różne oferty i mogą się one różnić. Kod bonusowy pzbuk jest jednak na darmowe środki do naszego konta.

Zakłady Kardio – czym są i jak je wykorzystać?

Jest to oferta adresowana do wszystkich fanów piłki nożnej. Nazwa nie jest tu przypadkowa, ponieważ w krótkim czasie potrafi mocno podnieść ciśnienie i doprowadzić emocje do wrzenia. Na czym polega zabawa? Gracz wybiera określone wydarzenie sportowe i zaznacza opcję Kardio oznaczoną niewielkim symbolem kardiogramu. Następnie, zadaniem gracza jest określenie przedziału czasowego, w którym jego zdaniem padnie kolejna bramka w spotkaniu.

Wybrany przez nas przedział czasowy zostanie podzielony na trzy mniejsze przedziały. Każdy z nich oznacza większą wygraną. Załóżmy, że wybierzesz opcję 10 minut. Czas zostanie posegregowany w przedziałach 1-7 minut, 8-9 minut, 10 minuta. Z każdym kolejnym szczeblem rośnie wygrana. A zatem, jeśli trafisz w dziesiątkę i bramka padnie na sam koniec ustalonego przez Ciebie przedziału, wygrana z tego zakładu zostanie maksymalnie powiększona.

Kombo+ dla fanów zakładów wielokrotnych

Polskie Zakłady bukmacherskie oferują również premie do zakładów wielokrotnych. Trafienie takiego kuponu oznacza premię przyznaną do wygranej. Premia jest przyznawana już do kuponów z trzema zdarzeniami. Tak prezentuje się sposób przyznawania premii:

⦁ 2% przy trzech zakładach na kuponie,

⦁ 4% przy czterech zakładach na kuponie,

⦁ 7% przy pięciu zakładach na kuponie,

⦁ 14% przy sześciu zakładach na kuponie,

⦁ 25% przy min. siedmiu zakładach na kuponie.

Warto zaznaczyć, że w promocji Kombo+ liczą się tylko wydarzenia sportowe wybrane z oferty uwzględnionej w regulaminie promocji. Przechodząc do szerszego opisu promocji Kombo+ na stronie bukmachera, możesz sprawdzić, jakie wydarzenia są uwzględnione w promocji.

Mega kurs w PZBUK

Na opłacalność zakładów bukmacherskich w dużej mierze wpływa wysokość kursów. W serwisie PZBUK dostępna jest specjalna oferta Mega Kurs. Bukmacher każdego dnia wybiera najpopularniejsze wydarzenia sportowe i oferuje swoim klientom wyższe kursy na wybrane zdarzenia. Dzięki temu, ulubione rozgrywki możesz obstawić z wyższym kursem.

Sklep gracza – program lojalnościowy w PZBUK

W serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich obowiązuje atrakcyjny program lojalnościowy, który pozwoli graczom na zdobywanie cennych nagród. Punkty zbieramy poprzez obstawianie zakładów, ale również regularne realizowanie wpłat na nasze konto. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów, można je wymienić na cenne nagrody: darmowe zakłady, a także bonusy depozytowe do kolejnej wpłaty. Dzięki tej promocji, regularne obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie PZBUK oferuje graczom jeszcze więcej profitów.

Klub VIP

Polskie Zakłady Bukmacherskie posiadają również klub VIP, do którego zaproszenie mogą otrzymać wyłącznie najaktywniejsi użytkownicy. Serwis obserwuje dokonania swoich graczy i na pewno nagrodzi Cię takim zaproszeniem, jeśli będziesz odznaczać się lojalnością oraz aktywnością. Użytkownicy przynależący do klubu VIP w PZBUK mogą liczyć na spersonalizowane promocje, indywidualne podejście, a także ulepszony sklep gracza z ciekawszymi nagrodami.

Aby lepiej wejść w opcję sekcji VIP warto skorzystać z opcji jaką jest kod pzbuk dostępny u nas. Dlaczego? Tylko kod pzbuk daje możliwość uzyskania dodatkowych środków na start. Dzięki nim szybciej dokonamy obrotów, które pozwolą nam uzyskać status VIP. Dodatkowo kod pzbuk pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi opcjami konta podstawowego. Wybierz PZBUK bonus i ciesz się dodatkowymi środkami na swoim koncie. Bonus pzbuk jest całkowicie darmowy i dostępny przy pomocy naszego artykułu.

W naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i najwyższy bonus pzbuk. Dodatkowo porównujemy bukmachera pzbuk do bukmachera Fortuna i wielu innych. Jeśli grałeś u bukmachera Fortuna i chcesz przejść do Pzbuk to poczytaj o warunkach na naszej stronie. Zobacz jakie różnice ma Fortuna i Pzbuk i sam oceń zmiany. Na Fortuna również znajdziesz sekcję VIP, lecz ma ona kompletnie inne zasady. Zobacz czy VIP na Fortuna jest lepszy, czy też VIP oferowany przez PZBUK jest lepszy.

Fortuna Polska także oferuje ciekawy PZBUK bonus i kod promocyjny w pzbuk, dlatego też jeśli chcesz go poznać, eksploruj dalej nasz serwis internetowy. Posiadamy wiele ciekawych informacji na temat rejestracji u bukmachera pzbuk i fortuna. Dodatkowo posiadamy bardzo wiele ciekawych kodów promocyjnych, które możesz łatwo wykorzystać. Jak tego dokonać?

Wystarczy skorzystać z procesu rejestracji. Jest on całkowicie darmowy u bukmachera Fortuna i Pzbuk. Polska posiada wyłącznie bukmacherów którzy dają nam darmowe konta, tak więc możesz do woli korzystać z ich rejestracji.

Funkcja Cashout u bukmachera PZBUK

Za sprawą nowoczesnej funkcji Cashout, wszyscy gracze mają większą kontrolę nad aktywnymi zakładami bukmacherskimi. Opcja pozwala bowiem wcześniej zamknąć kupon, mimo tego, że zawarte na nim zdarzenia jeszcze trwają i nie są rozstrzygnięte. Być może Twój kupon teraz wygrywa, ale niepokoi Cię przebieg meczu. Obawiasz się, że stracisz swoją wygraną w ostatniej chwili. Funkcja Cashout proponuje Ci mniejszy, ale gwarantowany zysk z otwartego kuponu. Możesz zdecydować się na zamknięcie zakładu przed czasem zabierając pewne pieniądze. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia, tym większy procent wygranej proponuje opcja.

Promocje w aplikacji mobilnej znanego bukmachera PZBUK

Nietuzinkowy wygląd serwisu bukmacherskiego PZBUK czerpie pełnymi garściami z czasów PRL-u. Mamy tu klimatyczne grafiki oraz stonowaną kolorystykę. Absolutnie nie mogło jednak zabraknąć nowoczesnych funkcji. Gracze mogą zatem skorzystać z wygodnej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej, w której można zarejestrować konto, wykorzystać kod promocyjny PZBUK, a także obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie. Co szczególnie istotne, wybierając obstawianie w tej formie, gracz może liczyć na dodatkowe profity. W aplikacji mobilnej nie brakuje bowiem dodatkowych promocji oraz specjalnych wydarzeń pozwalających na zgarnięcie większych pieniędzy.

Kod pzbuk to najlepsza forma aby otrzymać ofertę promocyjną. Dzięki niemu możemy w bardzo łatwy sposób korzystać z promocji. Kod Pzbuk pozwoli nam w bardzo łatwy sposób otrzymać dodatkowe środki. Jak je wykorzystać? Wszystko zależy od Ciebie!

Wykorzystaj swój kod pzbuk aby w szybki sposób uzyskać dodatkowe środki. Bukmacher pzbuk bardzo szybko zadba o zasilenie Twojego konta. Dzięki temu będziesz mieć lepsze warunki od innych na sam początek. Dodatkowo nasz kod pzbuk jest o wiele lepszy pod względem warunków w porównaniu do innych stron. Mamy najlepszy kod pzbuk dostępny na rynku i dzięki niemu można uzyskać najwięcej środków na własnym koncie. Wybierając nasz kod pzbuk zyskujesz jeszcze więcej!

W aplikacji mobilnej także możesz wykorzystać kod promocyjny od pzbuk. Bukmacher pozwala przy rejestracji mobilnej na wykorzystanie jego bonusu pzbuk. Darmowy kod promocyjny znajdziesz oczywiście w naszej sekcji. Pamiętaj aby go wykorzystać, ponieważ działa on jedynie przy rejestracji. Wykorzystaj bonu który daje pzbuk i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie.

Biorąc pod uwagę duży bonus pzbuk na sam początek przygody z bukmacherem pzbuk warto skorzystać z tej opcji już teraz! Bukmacher pzbuk zmienia swoje promocje skutkiem czego w pewnym momencie kod i PZBUK bonus w pzbuk mogą się zmienić. Pzbuk aktualnie ma bardzo dobrą ofertę promocyjną dlatego też warto jest z niej skorzystać tym bardziej.

Esport w PZBUK

Polskie Zakłady Bukmacherskie czerpią pełnymi garściami z motywów kojarzonych z PRL-em. Jednak postarzała szata graficzna serwisu nie oznacza, że w serwisie tym nie znajdziemy rozbudowanej i nowoczesnej oferty zakładów bukmacherskich. Ogromnym plusem jest bogata oferta zakładów na esport. W PZBUK można typować mecze: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz DOTA 2. Zakłady na esport można obstawiać zarówno w ofercie przedmeczowej, jak również obstawiać zakłady na żywo, śledząc wyniki lub aktualny stream online.

PZBUK jako legalny polski bukmacher

Polskie Zakłady Bukmacherskie to marka zarządzana przez firmę Cherry Online z siedzibą w Warszawie. W czerwcu 2018 roku firma otrzymała licencję Ministra Finansów nr. PS4.6831.26.2017, która uprawnia do prowadzenia działalności bukmacherskiej w serwisie internetowym. To oznacza, że obstawianie zakładów bukmacherskich w PZBUK jest całkowicie legalne i zgodne z obowiązującą w naszym kraju ustawą hazardową.

Zakład bez ryzyka dostępny w PZBUK

Jedną z opcji, jaką daje nam PZBUK do wykorzystania w ramach swoich bonusów, jest rzeczony zakład bez ryzyka. Jest to fajna forma, dzięki której możemy obstawić nasz zakład bez ryzyka i otrzymać zwrot środków, w razie niepowodzenia kuponu. Metoda obstawiania jest bardzo prosta w obsłudze i nikomu nie sprawi z pewnością problemów podczas obstawiania.

Aby uzyskać zakład bez ryzyka, musimy wpisać pzbuk kod bonusowy podczas rejestracji. Uprawni nas on do tego, aby otrzymać bonus pzbuk, czyli zakład bez ryzyka. Jest to fajna metoda, dzięki której możemy zagrać na samym początku, bez strachu o swoje środki. Co więcej, zakład bez ryzyka jest dostępny na dość sporą kwotę, dzięki czemu możemy wykorzystać go do gry na większe środki niż te, które zakładaliśmy.

Aby wykorzystać zakład bez ryzyka, wpisujemy odpowiedni pzbuk kod bonusowy. Następnie przechodzimy do wpłaty i sekcji obstawiania zakładów. Kiedy mamy już zasilone konto, podczas wyboru typów zaznaczamy zakład bez ryzyka i cieszymy się możliwością obstawienia naszego zakładu, bez najmniejszego ryzyka.

Pamiętajmy. Zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego zakładu u bukmachera PZBUK.

PZBUK Rejestracja

Kolejną, interesującą nas kwestią jest oczywiście pzbuk rejestracja. Dzięki niej mamy do wykorzystania szeroki zakres możliwości na stronie pzbuk. Jedną z opcji jest z pewnością bonus cashback, który aktywujemy przez pzbuk kod promocyjny, który wpisujemy właśnie podczas rejestracji.

Na całe szczęście pzbuk rejestracja jest szybka i prosta, dzięki czemu zakłady bukmacherskie pzbuk postarały się o to, aby wszystko było jasne i klarowne dla użytkownika. Cała pzbuk rejestracja trwa od jednej do dwóch minut. Co więcej, podczas rejestracji wpisujemy pzbuk kod bonusowy, który da nam bonus cashback, który jest ważnym aspektem całej oferty, którą proponuje nam PZBUK zakłady bukmacherskie.

Legalny bukmacher PZBUK zakłady bukmacherskie oferuje nam darmowe konto gracza, które jest dostępne w formie darmowej rejestracji. Oznacza to, że nie płacimy za założenie konta i nie jest to też zależne podczas rejestracji kod bonusowy pzbuk. Nie musimy więc wpisywać kodu promocyjnego PZBUK, jeśli nie mamy takiej potrzeby.

Warto jest jednak wykorzystać PZBUK kod bonusowy, ponieważ daje nam on do wykorzystania zupełnie inne, lepsze warunki dla początkujących graczy. W dalszym etapie posiadając konto gracza, nie będziemy mogli skorzystać już z kodu promocyjnego PZBUK. Jest to forma przyjęta tylko dla nowych graczy, dla których przygotowany jest stosowny darmowy zakład.

Wykorzystaj więc PZBUK kod bonusowy i ciesz się lepszymi warunkami gry, które gwarantują zakłady bukmacherskie PZBUK. Bonusy bukmacherskie z kodem promocyjnym PZBUK czekają na wszystkich zainteresowanych graczy. Wejdź na Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK i sprawdź aktualną ofertę!

Metody płatności obsługiwane przez PZBUK

Analizując ofertę legalnego bukmachera PZBUK warto zwrócić uwagę również na dostępne metody płatności. To dzięki nim jesteśmy w stanie szybko i wygodnie zrealizować depozyt na naszym koncie. Zacznijmy od metod wpłacania pieniędzy. Gracze mają do dyspozycji szybkie przelewy bankowe obsługiwane przez serwis imoje oraz Dotpay, płatności kartą VISA lub Mastercard, a także przelewy mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu na koncie wynosi 5 PLN. Wpłaty są realizowane natychmiast.

Dużym plusem jest to, że bukmacher PZBUK obsługuje błyskawiczne wypłaty z konta. Są one realizowane za pośrednictwem serwisu Przelewy24 przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Dzięki temu, środki otrzymasz w przeciągu 30 minut na swoje konto bankowe. Wypłaty mogą realizować wyłącznie zweryfikowani klienci serwisu. Wszystkie wpłaty i wypłaty w serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich są darmowe i wolne od prowizji.

Aktualne bonusy i promocje w serwisie PZBUK

Czas na krótkie podsumowanie i omówienie wszystkich promocji oferowanych nam przez serwis bukmacherski PZBUK. To właśnie bogata oferta promocyjna sprawia, że jest to popularny bukmacher, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Jakie korzyści oferuje graczom przynależność do serwisu Polskich Zakładów Bukmacherskich?

Freebet 20 PLN – wykorzystując PZBUK kod promocyjny przy rejestracji możesz zagwarantować sobie darmowy zakład o wartości 20 PLN. Jest on przyznawany po zrealizowaniu pierwszej wpłaty na minimum 20 PLN.

Cashback 500 PLN ­– pierwsze zakłady w serwisie PZBUK możesz obstawiać bez ryzyka. Twój pierwszy nietrafiony kupon aktywuje zwrot do 500 PLN. Środki zostaną przekazane w formie darmowego zakładu o wartości stawki przegranego zakładu.

Sklep gracza – jest to program lojalnościowy stosowany przez Polskie Zakłady Bukmacherskie. Gracze za obstawianie zakładów otrzymują punkty, które można wymienić na bonusy.

Kombo+ – jest to propozycja dla wszystkich miłośników zakładów wielokrotnych. Gracze mogą liczyć na wyższą wygraną: od 2% przy 3 zdarzeniach do 25% przy co najmniej 7 zdarzeniach.

Zakłady Kardio – są to specjalne zakłady na piłkę nożną, w których typujemy bramkę w określonych odstępach czasu. To gwarancja dużych emocji i szansa na wysokie wygrane.

Mega Kurs – każdego dnia bukmacher PZBUK wybiera najpopularniejsze wydarzenia sportowe, które będzie można obstawić po wyższym kursie.

Promocje w aplikacji – na ciekawe promocje bukmacherskie oraz bonusy możemy liczyć także w przejrzystej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej PZBUK.

Klub VIP – to zamknięta sekcja przeznaczona dla najbardziej lojalnych klientów, którzy otrzymają zaproszenie od bukmachera. Przynależność do klubu VIP oznacza m.in. priorytetową obsługę, a także spersonalizowane promocje.

Ponadto, PZBUK oferuje swoim klientom szereg promocji okresowych związanych z najpopularniejszymi zdarzeniami sportowymi. W związku z tym, możemy śmiało stwierdzić, że nie zabraknie tu okazji do zdobycia dodatkowych wygranych. Sporym zainteresowaniem cieszą się okresowe ligi typerów z wysoką pulą nagród.

PZBUK Kod bonusowy – podsumowanie oferty promocyjnej

Polskie Zakłady Bukmacherskie to oryginalny bukmacher, który czerpie inspiracje z popularnych motywów PRL-u. Nieco oldschoolowy wygląd serwisu nie oznacza jednak, że bukmacher nie posiada nowoczesnych funkcji oraz ciekawej i rozbudowanej oferty. W odróżnieniu od pustych półek w PRL-owskich sklepach, bukmacher może zaoferować bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną. Wykorzystując PZBUK kod promocyjny przy rejestracji gracze mogą liczyć na PZBUK bonus powitalny: darmowy zakład 20 PLN, a także cashback 500 PLN do pierwszego nietrafionego kuponu.

Bukmacher posiada również wiele ciekawych promocji dla aktywnych klientów. Znajdziemy tu przyjazny program lojalnościowy, wysokie kursy na popularne wydarzenia sportowe, klub VIP, czy też specjalne promocje dla fanów zakładów wielokrotnych. Oferta promocyjna jest poparta rozbudowaną ofertą przedmeczowych zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo, zakładów na esport, sporów wirtualnych oraz gier TV. Polskie Zakłady Bukmacherskie szybko spotkały się ze sporą sympatią i na pewno należą do grona bukmacherów, których warto przetestować.

Polskie zakłady bukmacherskie FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy PZBUK to legalny bukmacher?

Tak, marką Polskie Zakłady Bukmacherskie zarządza firma Cherry Online Polska z siedzibą w Warszawie. W czerwcu 2018 roku firma otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.26.2017, która uprawnia do przyjmowania zakładów wzajemnych przez Internet.

Jaki PZBUK bonus powitalny oferuje bukmacher?

Nowi klienci, którzy wykorzystają PZBUK kod promocyjny przy rejestracji nowego konta mogą liczyć na darmowy zakład 20 PLN oraz cashback 500 PLN od pierwszego nietrafionego kuponu.

Co daje graczom kod bonusowy PZBUK?

Wykorzystując kod bonusowy PZBUK przy rejestracji konta gracze mogą zapewnić sobie jeszcze atrakcyjniejszy PZBUK bonus powitalny. Freebet 20 PLN to promocja dostępna wyłącznie dla osób, które wpiszą kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.

Jak wykorzystać kod promocyjny PZBUK?

Kod bonusowy PZBUK możesz wykorzystać podczas rejestracji w serwisie bukmachera. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz odpowiednie okienko, w którym należy wkleić posiadany kod.

Jaki warunek obrotu obowiązuje u tego bukmachera?

Jedną z największych zalet bukmachera PZBUK jest brak warunku obrotu. Zarówno przy promocji freebet 20 PLN, jak również cashback 500 PLN nie obowiązuje warunek obrotu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem