Kod promocyjny Noblebet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.09.2021)
2000 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
Odzyskaj bonus łączny aż do 2000 zł za wpłatę na swoje konto!
kod
LNP2020
Polecane bonusy na Noblebet:
- 400 PLN NA SPORTY WIRTUALNE
- 25 PLN ZA E-SPORTY
- 20 PLN NA START W APLIKACJI
Marka Noblebet właśnie zadebiutowała na polskim rynku bukmacherskim i zrobiła to w bardzo dobrym stylu. Sprawdź jej aktualny bonus a także serwis internetowy.

Marka Noblebet właśnie zadebiutowała na polskim rynku bukmacherskim i zrobiła to w bardzo dobrym stylu. Sprawdź jej aktualny bonus a także serwis internetowy.

Firma Noblebet rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2019 roku. To legalny bukmacher, który funkcjonuje zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Nowy serwis bukmacherskich bardzo szybko zdobył dużą popularność wśród klientów, a wszystko za sprawą innowacyjnych funkcji oraz atrakcyjnych promocji. Na uwagę zasługuje również kod promocyjny Noblebet, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, możesz zagwarantować sobie ekskluzywny bonus powitalny na dobry początek obstawiania zakładów w Noblebet.

Bukmacher Noblebet szybko zaskarbił sobie serca Polaków, tworząc nowoczesny serwis na miarę potrzeb współczesnych graczy. Dostępny na dzień dzisiejszy kod promocyjny w Noblebet pozwala odebrać pakiet powitalny o wartości 2000 złotych. Środki te są przyznawane w kilku prezentach przy pierwszych wpłatach po zarejestrowaniu konta. Co warto wiedzieć na temat tej oferty promocyjnej bukmachera, który zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu?

Kod promocyjny i bonus powitalny w serwisie Noblebet

Na polskim rynku funkcjonuje już kilkunastu legalnych bukmacherów, a lista ta ciągle się wydłuża. W kuluarach nie brakuje pogłosek o tym, że nowe firmy ubiegają się o licencje Ministra Finansów. To napędza konkurencję na rynku, co stanowi dużą zaletę z perspektywy graczy. Nowe firmy bukmacherskie muszą bowiem dbać o atrakcyjną ofertą powitalną, aby zachęcić klientów do otworzenia nowego konta w serwisie. Noblebet to dobry przykład na to, w jaki sposób budować ciekawy i atrakcyjny dla graczy pakiet powitalny. Do dyspozycji mamy trzy prezenty:

Bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie,

Bonus 50% do 600 PLN przy drugiej wpłacie,

Bonus 100% do 200 PLN na sporty wirtualne.

Kod promocyjny Noblebet oferuje graczom bonusy powitalne w formie atrakcyjnej premii mnożnikowej, dzięki czemu, istnieje możliwość zagrania o bardzo wysokie wygrane. Dodatkowym plusem jest fakt, że przez pierwsze 30 dni możemy obstawiać zakłady sportowe w Noblebet bez 12-procentowego podatku od stawki.

Jak działa kod i bonus powitalny Noblebet?

Bonus powitalny od pierwszej wpłaty jest przyznawany w formie bonusu kursowego. Gracz może otrzymać 5% swojej pierwszej wpłaty (maksymalnie 60 złotych) oraz mnożnik kursu całkowitego x20. Jest to zatem równowartość 1200 złotych. Jak wykorzystać taki bonus? Wystarczy przygotować zakład kombi o kursie łącznym min. 3,00 i 1,30 na pojedynczą selekcję. Na kuponie wystarczy aktywować bonus: „wygrane x20”. Minimalny kurs zakładu bonusowego wynosi zatem x60. Stawiając na ten kupon 60 PLN możesz zatem wygrać 1200 złotych. Oczywiście kurs na kuponie może być wyższy.

Jeśli chodzi o pozostałe dwie promocje powitalne, kod bonusowy Noblebet oferuje nam klasyczne premie do kolejnych depozytów. Przy drugiej wpłacie możesz otrzymać premię 50% do 600 PLN, a przy trzeciej, 100% do 200 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. W sumie, gracze mogą zainkasować aż 2000 złotych na udane obstawianie zakładów bukmacherskich w Noblebet.

Alternatywny kod i bonus powitalny na sporty wirtualne

Przy pierwszej wpłacie gracze mogą otrzymać bonus kursowy, który pozwala zagrać o znacznie większe wygrane z pomocą promocyjnego zakładu. Jeśli wolisz klasyczne bonusy, możesz go zamienić na alternatywny bonus na start. Przy pierwszej wpłacie wystarczy zaznaczyć pole: „Bonus wirtualny 300 PLN”. W ten sposób, Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona, maksymalnie do kwoty 300 PLN. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na obstawianie sportów wirtualnych. Jeśli zdecydujesz się na taką formę bonusu, wciąż możesz skorzystać z prezentu numer 2 i 3 opisanych powyżej.

Bonus dla nowych klientów aplikacji mobilnej

Lubisz obstawiać zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nowi klienci mogą zdobyć dodatkowe 20 PLN na obstawianie zakładów w aplikacji. Gdy zarejestrujesz już konto w Noblebet i dokonasz pierwszej wpłaty, ściągnij i zainstaluj aplikację mobilną na swoim smartfonie lub tablecie. Następnie obstaw zakład z kursem min. 2,00 na kwotę przynajmniej 20 PLN. Niezależnie od wyniku tego zakładu gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na aplikacji mobilnej Noblebet.

Jak odebrać bonus powitalny Noblebet krok po kroku?

Jeśli stawiasz pierwsze kroki na rynku zakładów bukmacherskich, zrozumienie wszystkich zasad i regulaminów może stanowić drobny problem. Dlatego też, postanowiliśmy stworzyć instrukcję krok po kroku, która pozwoli zrealizować kod promocyjny Noblebet i odebrać maksymalny bonus na start. Kieruj się poniższymi wskazówkami:

Na początek skopiuj Noblebet kod promocyjny dostępny na naszej stronie i przejdź do serwisu bukmachera. Uważnie wypełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj niezbędne zgody i regulaminy, a także wklej kod promocyjny w odpowiednie okienko. Aby skorzystać z oferty powitalnej, zweryfikuj swoje konto, załączając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, dokonaj pierwszej wpłaty z pomocą nowoczesnych i szybkich metod płatności. Zaznacz, który wariant bonusu Cię interesuje: premia mnożnikowa o wartości 1200 złotych czy też bonus do 300 PLN na sporty wirtualne.

Jeśli wybierzesz pierwszy bonus, stwórz kupon kombi o kursie minimalnym 3,00. Kurs pojedynczej selekcji powinien wynosić 1,30. Aktywuj bonus zaznaczając okienko „wygrane x20”, co pomnoży kurs łączny kuponu. Obstaw środki uzyskane w ramach premii na start (do 60 PLN).

Gdy wykorzystasz już pierwszy bonus na start, do Twojej dyspozycji pozostają jeszcze dwie oferty: bonus depozytowy 50% do 600 złotych przy drugiej wpłacie oraz bonus 100% do 200 złotych na sporty wirtualne. Przy każdej wpłacie zaznacz okienko z przypisanym bonusem. Możesz także skorzystać z oferty 20 złotych w aplikacji mobilnej Noblebet.

Przez pierwsze 30 dni możesz obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki. Wygrane wraz ze środkami bonusowymi mogą zostać wypłacone z konta dopiero po spełnieniu warunku obrotu, o którym opowiemy w następnym akapicie.

W razie jakichkolwiek problemów, zawsze możesz skonsultować się z obsługą klienta, korzystając z chatu na żywo lub formularza kontaktowego. Rzetelni konsultanci Noblebet na pewno pomogą Ci w szybkim i satysfakcjonującym rozwiązaniu sprawy.

Warunek obrotu w serwisie Noblebet

Środki uzyskane w ramach promocji powitalnej podlegają warunkowi obrotu. Dopiero po jego spełnieniu będziesz mógł wypłacić otrzymane pieniądze wraz z ewentualnymi wygranymi. Przy pierwszym bonusie 100% do 1200 PLN obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu po kursie 1,85. Jeśli stawiasz zakłady kombi, przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs 1,40. Przy drugim bonusie 50% do 600 PLN obowiązuje warunek 3-krotnego obrotu po kursie 1,85. Na zakończenie, bonus do 200 PLN na sporty wirtualne. W tym przypadku obowiązuje 5-krotny warunek obrotu po kursie min. 1,85. Po pomyślnym spełnieniu warunku obrotu, wszystkie środki na Twoim koncie będą podlegać wypłacie.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Planujesz rejestrację konta w serwisie Noblebet? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Kod i bonus powitalny to nie jedyna okazja do zdobycia dodatkowych środków na grę. Bukmacher przygotował szeroką gamę promocji adresowanych do stałych klientów w serwisie. W każdej chwili możesz skorzystać z promocji cyklicznych i okresowych, aby umilić sobie obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Noblebet. Poniżej znajdziesz recenzje najważniejszych promocji dostępnych w serwisie legalnego bukmachera online Noblebet.

Królewskie kursy w Noblebet

Decydującą kwestią w przypadku opłacalności zakładów bukmacherskich są oczywiście kursy, które wyznaczają ewentualną wygraną przy wybranej stawce. Bukmacher Noblebet codziennie wybiera przynajmniej jedno zdarzenie, które można obstawić po najwyższym kursie na rynku. Co więcej, wydarzenie dostępne w tej promocji będzie można łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach kombi. To prosty sposób, aby zagrać o większą wygraną.

Gentleman’s Club w serwisie Noblebet

W serwisie bukmacherskim Noblebet obowiązuje również klub VIP pod nazwą Gentleman’s Club. Został on stworzony z myślą o najbardziej aktywnych i lojalnych klientach bukmachera. Członkowstwo w klubie oznacza dostęp do spersonalizowanej i ekskluzywnej oferty promocyjnej. Ponadto, klienci VIP mogą liczyć na szereg istotnych udogodnień. Do klubu Gentleman’s Club w Noblebet można dostać się jedynie na zaproszenie ze strony bukmachera.

25 PLN za E-sporty

W ofercie bukmachera Noblebet coś dla siebie znajdą wszyscy sympatycy zakładów bukmacherskich na esport. W ramach tej promocji, gracze mogą otrzymać dodatkowe 25 PLN na obstawianie swoich ulubionych wydarzeń ze świata sportów elektronicznych. Aby odebrać ten bonus, należy w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) postawić zakłady bukmacherskie na esport o wartości 150 PLN. Kwalifikują się wydarzenie dostępne w następujących dyscyplinach: Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, Starcraft, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch czy League of Legends.

Jeśli prawidłowo wykonasz zadanie promocyjne, w piątek otrzymasz bonus o wartości 25 PLN. Otrzymane pieniądze możesz wykorzystać w dowolny sposób, w tym również na obstawianie swoich ulubionych wydarzeń esportowych. A tych w serwisie Noblebet nie brakuje. Trzeba przyznać, że oferta na esport w tym serwisie prezentuje się wyjątkowo okazale.

Luksusowe AKO+

Jeśli lubisz obstawiać zakłady kombi złożone z wielu zdarzeń, ta promocja na pewno Cię zainteresuje. W ramach tej oferty, gracze mogą otrzymać bonus kursu, co zaoferuje wyższe wygrane. Wystarczy postawić zakład z przynajmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1,30. W ramach takiego kuponu gracz otrzyma dodatkowe 5%. Bonus kursowy wzrasta w następujący sposób:

10% przy 4 zdarzeniach,

15% przy 5 zdarzeniach,

25% przy 6 zdarzeniach,

30% przy 7 zdarzeniach,

40% przy 8 zdarzeniach,

50% przy 9 zdarzeniach,

60% przy 10 zdarzeniach,

70% przy 11 zdarzeniach,

80% przy 12 zdarzeniach,

90% przy 13 zdarzeniach,

100% przy 14 i większej liczbie zdarzeń.

Do promocji liczą się zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. To niezwykle popularna promocja, która podbiła serca wielu klientów serwisu bukmacherskiego Noblebet.

Jak działa funkcja cashout w serwisie Noblebet?

W serwisie Noblebet nie mogło zabraknąć nowoczesnej funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu. Dzięki temu, możesz otrzymać gwarantowaną wygraną, nie martwiąc się o to, jak zakończy się dane spotkanie. Załóżmy, że postawisz zakład kombi z trzema zdarzeniami i możesz wygrać 200 PLN. Dwa zdarzenia zakończyły się po Twojej myśli, ale obawiasz się, że trzecie zdarzenie może przynieść niekorzystny wynik. Sprawdź swój kupon i opcję Cashout, dzięki której będziesz mógł zamknąć zakład już teraz, odbierając nieco niższą wygraną, np. 100 PLN. Kwota oferowana przez cashout zależy od tego, jaki jest kurs całkowity kuponu, a także jak blisko jesteś pozytywnego rozliczenia. Kupon często można zamknąć także podczas trwania meczu.

Zakłady na żywo w serwisie Noblebet

Klienci serwisu bukmacherskiego Noblebet mogą liczyć na atrakcyjną ofertę zakładów na żywo. Dzięki niej istnieje możliwość obstawiania wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym. Umówiłeś się z kolegami na mecz? Będziesz dopingował swoją drużynę ze stadionu? A może po prostu planujesz relaksujący wieczór z oglądaniem interesujących spotkań? Zakłady live pozwalają wykorzystać wiedzę o przebiegu danego spotkania do postawienia opłacalnego kuponu.

W ofercie zakładów na żywo znajdziemy wiele popularnych dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, hokej, Snooker i wiele innych. Wystarczy wybrać interesujące wydarzenie i wybrać typowany przez siebie wynik. Zatwierdzenie kuponu trwa kilka sekund. Jeśli w tym czasie kurs nie ulegnie zmianom, zakład zostanie pozytywnie przyjęty. Jak już mówiliśmy, z zakładami na żywo współpracuje innowacyjna funkcja Cash-out.

Sporty wirtualne w ofercie bukmachera Noblebet

W świecie Sportów Wirtualnych rywalizują ze sobą wirtualne drużyny oraz zawodnicy. Algorytm generuje losowy wynik, biorąc pod uwagę obszerną bazę statystyk, a także kursy. Ty możesz oglądać wirtualny mecz na animacji, co dodatkowo podkręca emocje związane ze sportami wirtualnymi. Znajdziemy tu piłkę nożną, gonitwy konne, wyścigi psów, tenis, żużel oraz kolarstwo. Dużym plusem są liczne promocje, które pozwolą graczom obstawić virtualki na lepszych warunkach.

Innowacyjna funkcja Betbuilder w serwisie Noblebet

Na taką funkcję, gracze w Polsce czekali bardzo długo! W zakładach wielokrotnych zazwyczaj nie możemy mieszać zdarzeń związanych z jednym meczem. Przykładowo, na jednym kuponie nie można dodać jednocześnie zwycięzcy, dokładnego wyniku czy liczby rzutów rożnych. To znacznie ogranicza swobodę typowania. Opcja Betbuilder pozwala na obstawianie kilku zdarzeń związanych z jednym meczem na tym samym kuponie! To innowacyjna opcja, która błyskawicznie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów.

W jaki sposób możesz wygenerować własny kupon? Najpierw wybierz interesujący Cię mecz. Na ten moment, w ofercie Betbuilder dostępne są wybrane mecze piłki nożnej oraz koszykówki. Wybierz spotkanie, a ukaże się formularz, na którym będziesz mógł stworzyć swój kupon. Dostępne są sekcje, w których możesz wybrać po jednym typie. Weźmy przykładowo mecz piłki nożnej, w którym gracze może obstawić w sumie 5 zdarzeń na jednym kuponie: zwycięzcę meczu, BTS, sumę goli, rzuty rożne, a także strzelca bramki. Na podstawie wybranych przez Ciebie typów, Betbuilder oblicza kurs. Teraz wystarczy wybrać stawkę i potwierdzić wniesienie kuponu.

Aplikacja mobilna w Noblebet – recenzja i opis możliwości

Klienci serwisu bukmacherskiego Noblebet mogą obstawiać zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia iOS oraz Android. Wygodna aplikacja daje nam te same możliwości, co serwis internetowy: możemy zarejestrować konto, wykorzystać kod promocyjny Noblebet, dokonać wpłaty i wypłaty, a także obstawiać wydarzenia sportowe dostępne w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Z poziomu aplikacji możemy oczywiście korzystać ze wszystkich promocji, jakie na ten moment oferuje nam bukmacher.

Co więcej, klienci obstawiający zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej często mogą liczyć na promocje stworzone specjalnie z myślą o tej formie obstawiania zakładów. Weźmy jedną ze składowych pakietu powitalnego, w ramach której nowi klienci mogą otrzymać bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Warto także wspomnieć, że aplikacja Noblebet zawiera w sobie wszystkie najważniejsze udogodnienia, takie jak: cashout, Betbuilder, czy szybkie logowanie z pomocą odcisku palca.

Noblebet jako legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher Noblebet wystartował we wrześniu 2019 roku, ale licencję na prowadzenie usług bukmacherskich w Polsce otrzymał dużo wcześniej, bo już w 2017 roku. Aktualna licencja o numerze PS4.6831.28.2017 sprawia, że Noblebet jest w pełni legalnym bukmacherem, który może przyjmować zakłady online na terenie naszego kraju. Firma angażuje się również we wspieranie polskiego sportu. Noblebet jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław.

Metody płatności obsługiwane w serwisie Noblebet

W obszernej recenzji bukmachera Noblebet warto omówić także metody płatności obsługiwane przez ten serwis. Na chwilę obecną, bukmacher obsługuje następujące formy płatności:

Błyskawiczne przelewy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay),

Płatności kartą (Visa, Mastercard, Paysafecard),

Przelewy z portfeli elektronicznych (Paymenticon),

Przelewy mobilne (BLIK).

Minimalna kwota wpłaty w serwisie Noblebet wynosi 10 PLN. W trakcie płatności nie są pobierane żadne prowizje. Wpłata jest automatycznie księgowana na koncie, dzięki czemu, można rozpocząć obstawianie zakładów. Wypłaty z konta są realizowane za pośrednictwem przelewów bankowych. Ogromnym plusem tego bukmachera są szybkie wypłaty, realizowane w przeciągu 10 minut od momentu otrzymania zlecenia. Wypłatę można zrealizować od kwoty minimalnej 25 PLN.

Jak wygląda kod bonusowy Noblebet?

Czas na krótkie podsumowanie pełnej oferty promocyjnej dostępnej w serwisie bukmacherskim Noblebet. Kod promocyjny i bonusy dla stałych klientów prezentują się naprawdę imponująco. Nie może dziwić fakt, że legalny bukmacher tak szybko zdołał zbudować pozytywną renomę na rynku. Oto możliwości jakie oferuje nam kod bonusowy w Noblebet:

Bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie – jest to bonus przyznawany w formie mnożnika kursowego. Gracz otrzyma 5% premii i mnożnik x20 do wykorzystania na zakładzie kombi.

Bonus 100% do 300 PLN na sporty wirtualne – alternatywą dla powyższego bonusu jest specjalny bonus na sporty wirtualne w formie klasycznej premii depozytowej do 300 PLN. Jeśli wybierzesz ten bonus, wciąż możesz korzystać z dwóch pozostałych promocji powitalnych.

Bonus 50% do 600 PLN przy drugiej wpłacie – klienci mogą również wykorzystać atrakcyjny bonus reload, w ramach którego, do drugiej wpłaty można otrzymać dodatkowe 50% do 600 PLN.

Bonus 100% do 200 PLN na sporty wirtualne – trzeci prezent w Noblebet oferuje nowym klientom bonus 100% do 200 PLN do wykorzystania sekcji sportów wirtualnych.

Bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej – zarejestruj konto w Noblebet, dokonaj pierwszej wpłaty i pobierz aplikację mobilną na swoje urządzenie. Po obstawieniu kuponu zgodnie z regulaminem promocji, otrzymasz dodatkowe 20 PLN do wykorzystania w aplikacji.

Królewskie kursy w Noblebet – każdego dnia, bukmacher Noblebet wybiera jedno wydarzenie, do którego przypisany będzie wyższy kurs. Można je łączyć na zakładach kombi.

Klub VIP – w Noblebet funkcjonuje specjalny klub Gentleman’s Club, do którego mogą dołączyć najbardziej aktywni i lojalni klienci. Daje dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej.

Cash-Out – nowoczesna opcja, która pozwala graczom zamknąć zakład przed czasem, zgarniając gwarantowaną wygraną na konto.

Betbuilder – innowacyjna funkcja, w ramach której gracze mogą tworzyć zakłady na życzenie, łącząc zdarzenia z tego samego meczu piłki nożnej. Każdego dnia w ofercie Noblebet dostępne są wydarzenia, które oferują wyższe kursy w ramach funkcji Betbuilder.

Luksusowe AKO+ – w ramach tej promocji gracze mogą podwyższyć kurs obstawiając zakłady wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami. Maksymalny bonus kursowy wynosi 100% przy zakładach z 14 lub większą liczbą wydarzeń.

25 PLN za E-sporty – promocja adresowana do wszystkich fanów wydarzeń esportowych. Jeśli w tygodniu uda nam się postawić zakłady esportowe za przynajmniej 150 PLN, wówczas na początku nowego tygodnia otrzymamy dodatkowe 25 PLN.

Promocje okresowe – w Noblebet gracze mogą liczyć na atrakcyjne promocje związane z najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi.

Jak widzisz, pełna oferta promocyjna w Noblebet prezentuje się naprawdę dobrze. Bukmacher ma za sobą nieco ponad rok stażu na rynku, a już teraz należy do grona najchętniej wybieranych serwisów na polskim rynku bukmacherskim.

Kod promocyjny Noblebet – podsumowanie

Bukmacher Noblebet rozgościł się na Polskim rynku, dając graczom świetną ofertę. Dzięki niej możesz dziś korzystać ze świetnych bonusów a także wielu wygód. Bukmacher oddaje nam świetne warunki do gry, z których warto jest skorzystać. Aktualny kod promocyjny Noblebet, dostępny na naszej stronie internetowej, pozwala zgarnąć pakiet powitalny do 2000 PLN. Ponadto, serwis posiada bardzo rozbudowaną ofertę promocyjną dla stałych klientów. Na dużą pochwałę zasługuje innowacyjna funkcja Betbuilder, która daje większą swobodę w obstawianiu ulubionych wydarzeń sportowych.

Noblebet FAQ – najczęściej zadawane pytania wśród graczy bukmachera:

Jaki bonus powitalny oferuje Noblebet?

Na ten moment, bonus powitalny w Noblebet oferuje pakiet do 2000 PLN przyznawany w formie trzech prezentów: premia mnożnikowa 100% do 1200 złotych przy pierwszej wpłacie, premia depozytowa 50% do 600 złotych przy drugiej wpłacie oraz 100% do 200 PLN na sporty wirtualne przy trzecim depozycie zrealizowanym w serwisie.

Do daje graczom kod promocyjny Noblebet?

Jeśli przy rejestracji konta w serwisie Noblebet wykorzystasz aktualny kod promocyjny, możesz zagwarantować sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej z większymi profitami.

Jak wykorzystać kod bonusowy Noblebet?

Wystarczy skopiować kod promocyjny dostępny na naszej stronie, a następnie wkleić go w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego w serwisie Noblebet.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w Noblebet?

Każdy bonus posiada odrębny warunek obrotu. W przypadku głównej premii 100% do 1200 złotych obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu po kursie 1,85. Informacje na temat warunku obrotu znajdziesz w regulaminie każdej promocji.

Czy Noblebet to legalny bukmacher w Polsce?

Bukmacher Noblebet to legalny serwis, który funkcjonuje na polskim rynku zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Numer licencji to: PS4.6831.28.2017.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem