Kod promocyjny Noblebet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (16.01.2021)
Bonus powitalny 1650 PLN!
Odzyskaj bonus łączny aż do 1650 zł za wpłatę na swoje konto!
kod
LNP2020
Polecane bonusy na Noblebet:
Marka Noblebet właśnie zadebiutowała na polskim rynku bukmacherskim i zrobiła to w bardzo dobrym stylu. Sprawdź jej aktualny bonus a także serwis internetowy.

Firma Noblebet rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2019 roku. To legalny bukmacher, który funkcjonuje zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Nowy serwis bukmacherskich bardzo szybko zdobył dużą popularność wśród klientów, a wszystko za sprawą innowacyjnych funkcji oraz atrakcyjnych promocji. Na uwagę zasługuje również kod promocyjny Noblebet, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, możesz zagwarantować sobie ekskluzywny bonus powitalny na dobry początek obstawiania zakładów w Noblebet.

Bukmacher Noblebet szybko zaskarbił sobie serca Polaków, tworząc nowoczesny serwis na miarę potrzeb współczesnych graczy. Dostępny na dzień dzisiejszy kod promocyjny w Noblebet pozwala odebrać pakiet powitalny o wartości 2000 złotych. Środki te są przyznawane w kilku prezentach przy pierwszych wpłatach po zarejestrowaniu konta. Co warto wiedzieć na temat tej oferty promocyjnej bukmachera, który zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu?

Kod promocyjny i bonus powitalny w serwisie Noblebet

Na polskim rynku funkcjonuje już kilkunastu legalnych bukmacherów, a lista ta ciągle się wydłuża. W kuluarach nie brakuje pogłosek o tym, że nowe firmy ubiegają się o licencje Ministra Finansów. To napędza konkurencję na rynku, co stanowi dużą zaletę z perspektywy graczy. Nowe firmy bukmacherskie muszą bowiem dbać o atrakcyjną ofertą powitalną, aby zachęcić klientów do otworzenia nowego konta w serwisie. Noblebet to dobry przykład na to, w jaki sposób budować ciekawy i atrakcyjny dla graczy pakiet powitalny. Do dyspozycji mamy trzy prezenty:

 • Bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Bonus 50% do 600 PLN przy drugiej wpłacie,
 • Bonus 100% do 200 PLN na sporty wirtualne.

Kod promocyjny Noblebet oferuje graczom bonusy powitalne w formie atrakcyjnej premii mnożnikowej, dzięki czemu, istnieje możliwość zagrania o bardzo wysokie wygrane. Dodatkowym plusem jest fakt, że przez pierwsze 30 dni możemy obstawiać zakłady sportowe w Noblebet bez 12-procentowego podatku od stawki.

Jak działa kod i bonus powitalny Noblebet?

Bonus powitalny od pierwszej wpłaty jest przyznawany w formie bonusu kursowego. Gracz może otrzymać 5% swojej pierwszej wpłaty (maksymalnie 60 złotych) oraz mnożnik kursu całkowitego x20. Jest to zatem równowartość 1200 złotych. Jak wykorzystać taki bonus? Wystarczy przygotować zakład kombi o kursie łącznym min. 3,00 i 1,30 na pojedynczą selekcję. Na kuponie wystarczy aktywować bonus: „wygrane x20”. Minimalny kurs zakładu bonusowego wynosi zatem x60. Stawiając na ten kupon 60 PLN możesz zatem wygrać 1200 złotych. Oczywiście kurs na kuponie może być wyższy.

Jeśli chodzi o pozostałe dwie promocje powitalne, kod bonusowy Noblebet oferuje nam klasyczne premie do kolejnych depozytów. Przy drugiej wpłacie możesz otrzymać premię 50% do 600 PLN, a przy trzeciej, 100% do 200 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. W sumie, gracze mogą zainkasować aż 2000 złotych na udane obstawianie zakładów bukmacherskich w Noblebet.

Alternatywny kod i bonus powitalny na sporty wirtualne

Przy pierwszej wpłacie gracze mogą otrzymać bonus kursowy, który pozwala zagrać o znacznie większe wygrane z pomocą promocyjnego zakładu. Jeśli wolisz klasyczne bonusy, możesz go zamienić na alternatywny bonus na start. Przy pierwszej wpłacie wystarczy zaznaczyć pole: „Bonus wirtualny 300 PLN”. W ten sposób, Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona, maksymalnie do kwoty 300 PLN. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na obstawianie sportów wirtualnych. Jeśli zdecydujesz się na taką formę bonusu, wciąż możesz skorzystać z prezentu numer 2 i 3 opisanych powyżej.

Bonus dla nowych klientów aplikacji mobilnej

Lubisz obstawiać zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nowi klienci mogą zdobyć dodatkowe 20 PLN na obstawianie zakładów w aplikacji. Gdy zarejestrujesz już konto w Noblebet i dokonasz pierwszej wpłaty, ściągnij i zainstaluj aplikację mobilną na swoim smartfonie lub tablecie. Następnie obstaw zakład z kursem min. 2,00 na kwotę przynajmniej 20 PLN. Niezależnie od wyniku tego zakładu gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na aplikacji mobilnej Noblebet.

Jak odebrać bonus powitalny Noblebet krok po kroku?

Jeśli stawiasz pierwsze kroki na rynku zakładów bukmacherskich, zrozumienie wszystkich zasad i regulaminów może stanowić drobny problem. Dlatego też, postanowiliśmy stworzyć instrukcję krok po kroku, która pozwoli zrealizować kod promocyjny Noblebet i odebrać maksymalny bonus na start. Kieruj się poniższymi wskazówkami:

 1. Na początek skopiuj Noblebet kod promocyjny dostępny na naszej stronie i przejdź do serwisu bukmachera. Uważnie wypełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj niezbędne zgody i regulaminy, a także wklej kod promocyjny w odpowiednie okienko. Aby skorzystać z oferty powitalnej, zweryfikuj swoje konto, załączając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.
 2. Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, dokonaj pierwszej wpłaty z pomocą nowoczesnych i szybkich metod płatności. Zaznacz, który wariant bonusu Cię interesuje: premia mnożnikowa o wartości 1200 złotych czy też bonus do 300 PLN na sporty wirtualne.
 3. Jeśli wybierzesz pierwszy bonus, stwórz kupon kombi o kursie minimalnym 3,00. Kurs pojedynczej selekcji powinien wynosić 1,30. Aktywuj bonus zaznaczając okienko „wygrane x20”, co pomnoży kurs łączny kuponu. Obstaw środki uzyskane w ramach premii na start (do 60 PLN).
 4. Gdy wykorzystasz już pierwszy bonus na start, do Twojej dyspozycji pozostają jeszcze dwie oferty: bonus depozytowy 50% do 600 złotych przy drugiej wpłacie oraz bonus 100% do 200 złotych na sporty wirtualne. Przy każdej wpłacie zaznacz okienko z przypisanym bonusem. Możesz także skorzystać z oferty 20 złotych w aplikacji mobilnej Noblebet.
 5. Przez pierwsze 30 dni możesz obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki. Wygrane wraz ze środkami bonusowymi mogą zostać wypłacone z konta dopiero po spełnieniu warunku obrotu, o którym opowiemy w następnym akapicie.

W razie jakichkolwiek problemów, zawsze możesz skonsultować się z obsługą klienta, korzystając z chatu na żywo lub formularza kontaktowego. Rzetelni konsultanci Noblebet na pewno pomogą Ci w szybkim i satysfakcjonującym rozwiązaniu sprawy.

Warunek obrotu w serwisie Noblebet

Środki uzyskane w ramach promocji powitalnej podlegają warunkowi obrotu. Dopiero po jego spełnieniu będziesz mógł wypłacić otrzymane pieniądze wraz z ewentualnymi wygranymi. Przy pierwszym bonusie 100% do 1200 PLN obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu po kursie 1,85. Jeśli stawiasz zakłady kombi, przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs 1,40. Przy drugim bonusie 50% do 600 PLN obowiązuje warunek 3-krotnego obrotu po kursie 1,85. Na zakończenie, bonus do 200 PLN na sporty wirtualne. W tym przypadku obowiązuje 5-krotny warunek obrotu po kursie min. 1,85. Po pomyślnym spełnieniu warunku obrotu, wszystkie środki na Twoim koncie będą podlegać wypłacie.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Planujesz rejestrację konta w serwisie Noblebet? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Kod i bonus powitalny to nie jedyna okazja do zdobycia dodatkowych środków na grę. Bukmacher przygotował szeroką gamę promocji adresowanych do stałych klientów w serwisie. W każdej chwili możesz skorzystać z promocji cyklicznych i okresowych, aby umilić sobie obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Noblebet. Poniżej znajdziesz recenzje najważniejszych promocji dostępnych w serwisie legalnego bukmachera online Noblebet.

Funkcja Cashout

Jest to obecnie standard wprowadzany przez kolejnych bukmacherów. Noblebet postanowił iść więc tą samą drogą i na dzień dzisiejszy oferuje nam bardzo atrakcyjne warunki w postaci Cash-Out. W ten sposób możemy łatwiej skontrolować zakłady wielokrotne, a także uchronić się przed przegraniem kuponu w ostatniej chwili. Wystarczy obserwować przebieg meczu i reagować na niepokojące sygnały.

Cashout proponuje graczom możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i odebrania gwarantowanej nagrody. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia kuponu, tym większą wygraną proponuje nam Cashout. Opcję można wykorzystać także do minimalizowania strat. Noblebet z całą pewnością powinien zaoferować serwis, który umożliwi klientom wcześniejsze zamknięcie kuponu.

Sporty wirtualne w Noblebet

W swojej ofercie Noblebet proponuje także sporty wirtualne. Dzięki nim możemy korzystać z oferty, która toczona jest w każdy dzień tygodnia o każdej godzinie. Dzięki temu gracze rządni emocji mają pole do popisu. Zakłady na sporty wirtualne odbywają się cały czas i w swojej ofercie zapewniają nam dostęp do takich dyscyplin jak piłka nożna, wyścigi konne i tenis. Jest to wystarczająca oferta aby zapewnić sobie rozrywkę w wolnym czasie.

Sporty wirtualne zostały także okraszone świetną promocją w postaci zwroty 20% postawionej stawki za przegrany kupon. Jest to autorska oferta, której na ten moment nie znajdziemy u innego bukmachera. Co więcej, zwrot 20% dotyczy przegranych zakładów liczonych w netto. Natomiast jeśli chodzi o stopę zwrotu w ciągu każdego tygodnia, mówimy tutaj o kwocie 100 zł zwrotu netto w przeciągu każdego tygodnia. Oznacza to, że w przeciągu miesiąca możemy liczyć na zwrot 400 zł netto!

Kalendarz ulgi podatkowej w Noblebet

Legalni bukmacherzy w Polsce pobierają od każdego postawionego zakładu 12% podatku od stawki. Jednakże, ten podatek może zostać opłacony z kieszeni bukmachera. Noblebet ma w swojej ofercie kilka takich promocji, jak chociażby, wspomniane 30 dni bez podatku po rejestracji konta. Ponadto, w Noblebet znajdziemy kalendarz ulgi podatkowej, w którym możemy sprawdzić, w jakich dniach danego miesiąca będzie przysługiwać nam możliwość obstawiania zakładów bez podatku. Przy zakładach kombi z 2 zdarzeniami i kursie min. 1,60 możesz zgarnąć dodatkowe 7% wygranych. Przy zakładach z trzema zdarzeniami i kursie min. 2,20 ewentualna wygrana będzie wyższa o 14%.

Królewskie kursy w Noblebet

Decydującą kwestią w przypadku opłacalności zakładów bukmacherskich są oczywiście kursy, które wyznaczają ewentualną wygraną przy wybranej stawce. Bukmacher Noblebet codziennie wybiera przynajmniej jedno zdarzenie, które można obstawić po najwyższym kursie na rynku. Co więcej, wydarzenie dostępne w tej promocji będzie można łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach kombi. To prosty sposób, aby zagrać o większą wygraną.

Bonus dla kibiców Śląska Wrocław

Legalny bukmacher Noblebet angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Jest to oficjalny sponsor drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław występującej w rozgrywkach Ekstraklasy. Z tej okazji, dostępny jest szczególny kod promocyjny Noblebet dla kibiców Śląska. Jeśli posiadasz karnet meczowy na sezon 2020/2021 (na cały sezon lub rundę jesienną), wyślij potwierdzenie zakupu karnetu na adres promocyjny: kibice@noblebet.pl. Bukmacher zweryfikuje Twoją wiadomość, a następnie, przyzna na Twoim koncie dodatkowy bonus 50 PLN bez konieczności realizacji depozytu.

Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie

Solą piłki nożnej są oczywiście przepiękne bramki, na które czekają kibice. Dlatego też, bezbramkowe remisy są zwykle bardzo rozczarowującym wynikiem. W serwisie Noblebet możesz jednak liczyć na drobne zadośćuczynienie za remisy 0-0 w polskiej Ekstraklasie. Postaw kupon o wartości 50 PLN na wybrane spotkanie Ekstraklasy. Jeśli mecz zakończy się bezbramkowym remisem, a wynik ten będzie jednocześnie przyczyną przegranego kuponu, możesz otrzymać zwrot do 50 PLN. Promocja dotyczy także zakładów kombi, o ile będzie to jedyna przegrana selekcja na kuponie.

Zakłady dotowane

Dużą zaletą jest różnorodność promocji w ofercie bukmachera. Kod i bonus Noblebet nagradza także największe kupony kombi zawierające przynajmniej 3 selekcje. Zakłady dotowane to promocja, w której możesz otrzymać premię do 500 PLN za trafiony zakład akumulowany. Jak to działa? Bukmacher przyzna procentową premię do wygranej od zakładów z przynajmniej trzema zdarzeniami. Wysokość premii prezentuje się następująco:

 • Do zakładu z 3 selekcjami premia wynosi 5% do wygranych,
 • Do zakładu z 4 selekcjami premia wynosi 10% do wygranych,
 • Do zakładu z 5 selekcjami premia wynosi 15% do wygranych,
 • Do zakładu z 6 selekcjami premia wynosi 20% do wygranych.

Aby kupon kwalifikował się do promocji „Zakłady Dotowane”, gracz powinien postawić przynajmniej 50 PLN na kupon z łącznym kursem min. 2,50. Co ważne, na kuponie należy dodać selekcję, które zostaną rozegrane i rozliczone tego samego dnia do godziny 23:59.

Gentleman’s Club w serwisie Noblebet

W serwisie bukmacherskim Noblebet obowiązuje również klub VIP pod nazwą Gentleman’s Club. Został on stworzony z myślą o najbardziej aktywnych i lojalnych klientach bukmachera. Członkowstwo w klubie oznacza dostęp do spersonalizowanej i ekskluzywnej oferty promocyjnej. Ponadto, klienci VIP mogą liczyć na szereg istotnych udogodnień. Do klubu Gentleman’s Club w Noblebet można dostać się jedynie na zaproszenie ze strony bukmachera.

Innowacyjna funkcja Betbuilder w serwisie Noblebet

Niedawno, bukmacher Noblebet wprowadził w swoim serwisie innowacyjną funkcję Betbuilder, która pozwala na łączenie kilku zakładów w obrębie jednego wydarzenia. Zbliża się ważny dla Ciebie mecz piłki nożnej? Spodziewasz się wyniku, a jednocześnie jesteś w stanie wytypować strzelca bramki oraz zawodnika, który dostanie żółtą kartkę? W Betbuilder możesz stworzyć swój własny zakład na życzenie, łącząc te typy w jedną całość. Na ten moment, funkcja Betbuilder dotyczy wyłącznie najważniejszych spotkań piłkarskich, ale z czasem, dodane zostaną także inne dyscypliny.

Aplikacja mobilna w serwisie Noblebet

Bukmacher Noblebet posiada na dzień dzisiejszy aplikację mobilną, która możliwa jest do pobrania na jego serwisie. Aplikacja jest bardzo prosta i przyjazna, odwołuje się także do grafiki serwisu internetowego. Logowanie jak i obsługa zakładów z poziomu telefonu jest bardzo intuicyjna. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na swoim tablecie lub smartfonie. Aktualnie dostępna jest wyłącznie wersja na Androida. Przypomnijmy, że po zainstalowaniu aplikacji można skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwala zdobyć bonus 20 PLN do wykorzystania w aplikacji.

Jak wygląda kod bonusowy Noblebet?

Czas na krótkie podsumowanie pełnej oferty promocyjnej dostępnej w serwisie bukmacherskim Noblebet. Kod promocyjny i bonusy dla stałych klientów prezentują się naprawdę imponująco. Nie może dziwić fakt, że legalny bukmacher tak szybko zdołał zbudować pozytywną renomę na rynku. Oto możliwości jakie oferuje nam kod bonusowy w Noblebet:

 • Bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie – jest to bonus przyznawany w formie mnożnika kursowego. Gracz otrzyma 5% premii i mnożnik x20 do wykorzystania na zakładzie kombi.
 • Bonus 100% do 300 PLN na sporty wirtualne – alternatywą dla powyższego bonusu jest specjalny bonus na sporty wirtualne w formie klasycznej premii depozytowej do 300 PLN. Jeśli wybierzesz ten bonus, wciąż możesz korzystać z dwóch pozostałych promocji powitalnych.
 • Bonus 50% do 600 PLN przy drugiej wpłacie – klienci mogą również wykorzystać atrakcyjny bonus reload, w ramach którego, do drugiej wpłaty można otrzymać dodatkowe 50% do 600 PLN.
 • Bonus 100% do 200 PLN na sporty wirtualne – trzeci prezent w Noblebet oferuje nowym klientom bonus 100% do 200 PLN do wykorzystania sekcji sportów wirtualnych.
 • Bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej – zarejestruj konto w Noblebet, dokonaj pierwszej wpłaty i pobierz aplikację mobilną na swoje urządzenie. Po obstawieniu kuponu zgodnie z regulaminem promocji, otrzymasz dodatkowe 20 PLN do wykorzystania w aplikacji.
 • Bonus dla kibiców Śląska Wrocław – jesteś kibicem drużyny piłkarskiej Śląska Wrocław i posiadasz karnet meczowy? W takim razie prześlij go na adres promocyjny i zgarnij 50 PLN bez depozytu.
 • Kalendarz ulgi podatkowej – w wybrane dni miesiąca, legalny bukmacher Noblebet pokryje za Ciebie koszt 12-procentowego podatku od stawki niektórych zakładów.
 • Królewskie kursy w Noblebet – każdego dnia, bukmacher Noblebet wybiera jedno wydarzenie, do którego przypisany będzie wyższy kurs. Można je łączyć na zakładach kombi.
 • Klub VIP – w Noblebet funkcjonuje specjalny klub Gentleman’s Club, do którego mogą dołączyć najbardziej aktywni i lojalni klienci. Daje dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej.
 • Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie – jeśli postawisz zakład na mecz polskiej Ekstraklasy, a zdarzenie zakończy się wynikiem 0-0 i doprowadzi do przegranego kuponu, w serwisie Noblebet możesz otrzymać zwrot do 50 złotych.
 • Zakłady dotowane – w ramach tej promocji, gracze mogą zgarnąć premię do 500 PLN za prawidłowo wytypowane zakłady kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami.
 • Cash-Out – nowoczesna opcja, która pozwala graczom zamknąć zakład przed czasem, zgarniając gwarantowaną wygraną na konto.
 • Betbuilder – innowacyjna funkcja, w ramach której gracze mogą tworzyć zakłady na życzenie, łącząc zdarzenia z tego samego meczu piłki nożnej.

Jak widzisz, pełna oferta promocyjna w Noblebet prezentuje się naprawdę dobrze. Bukmacher ma za sobą nieco ponad rok stażu na rynku, a już teraz należy do grona najchętniej wybieranych serwisów na polskim rynku bukmacherskim.

Kod promocyjny Noblebet – podsumowanie

Bukmacher Noblebet rozgościł się na Polskim rynku, dając graczom świetną ofertę. Dzięki niej możesz dziś korzystać ze świetnych bonusów a także wielu wygód. Bukmacher oddaje nam świetne warunki do gry, z których warto jest skorzystać. Aktualny kod promocyjny Noblebet, dostępny na naszej stronie internetowej, pozwala zgarnąć pakiet powitalny do 2000 PLN. Ponadto, serwis posiada bardzo rozbudowaną ofertę promocyjną dla stałych klientów. Na dużą pochwałę zasługuje innowacyjna funkcja Betbuilder, która daje większą swobodę w obstawianiu ulubionych wydarzeń sportowych.

Noblebet FAQ – najczęściej zadawane pytania wśród graczy bukmachera:

Jaki bonus powitalny oferuje Noblebet?

Na ten moment, bonus powitalny w Noblebet oferuje pakiet do 2000 PLN przyznawany w formie trzech prezentów: premia mnożnikowa 100% do 1200 złotych przy pierwszej wpłacie, premia depozytowa 50% do 600 złotych przy drugiej wpłacie oraz 100% do 200 PLN na sporty wirtualne przy trzecim depozycie zrealizowanym w serwisie.

Do daje graczom kod promocyjny Noblebet?

Jeśli przy rejestracji konta w serwisie Noblebet wykorzystasz aktualny kod promocyjny, możesz zagwarantować sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej z większymi profitami.

Jak wykorzystać kod bonusowy Noblebet?

Wystarczy skopiować kod promocyjny dostępny na naszej stronie, a następnie wkleić go w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego w serwisie Noblebet.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w Noblebet?

Każdy bonus posiada odrębny warunek obrotu. W przypadku głównej premii 100% do 1200 złotych obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu po kursie 1,85. Informacje na temat warunku obrotu znajdziesz w regulaminie każdej promocji.

Czy Noblebet to legalny bukmacher w Polsce?

Bukmacher Noblebet to legalny serwis, który funkcjonuje na polskim rynku zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Numer licencji to: PS4.6831.28.2017.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem