Kod promocyjny Milenium

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (12.07.2020)
Nasze linki do Milenium chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • dobre kursy
 • zakłady esportowe
Minusy bukmachera
 • słaba szata graficzna
Idz do Milenium
Milenium zakłady bukmacherskie funkcjonują na rynku od 2003 roku. Początkowo był to bukmacher stacjonarny i dopiero w roku 2012 postanowił świadczyć swoje usługi także przez Internet.

Bukmacher Milenium z pewnością jest jednym z tych, który jest w cieniu konkurencji. Warto jednak odnotować iż bukmacher aktualnie obchodzi swoje 15-lecie działalności, z okazji którego przygotował dla nas masę ciekawych bonusów. Całkiem niedawno serwis przeszedł spore zmiany, co spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów. Aktualny kod promocyjny Milenium prezentuje się naprawdę dobrze, a w serwisie nie brakuje ciekawych okazji do powiększenie stanu konta. Możemy liczyć zarówno na spory kod promocyjny i bonus powitalny, jak również promocje dla stałych klientów oraz program lojalnościowy. Czy warto wykorzystać kod bonusowy i zarejestrować się w serwisie bukmacherskim Milenium?

Bonus powitalny w serwisie Milenium

Bukmacher Milenium proponuje nowym klientom dwa prezenty na udany początek obstawiania zakładów sportowych. Darmowy zakład do 10 PLN to świetny sposób by obstawić pierwszy kupon bez żadnego ryzyka i zagrać o większą wygraną. Głównym daniem jest natomiast kod promocyjny i bonus depozytowy 100% do 1500 złotych, dzięki któremu możemy w krótkim czasie znacznie powiększyć swój kapitał na grę. Wszyscy nowi klienci mogą otrzymać od Milenium zakłady bukmacherskie 1010 złotych w prezencie. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się obu promocjom i ocenić ich atrakcyjność uwzględniając wszystkie czynniki oraz warunek obrotu.

Darmowy zakład bez ryzyka na 150 PLN

Do tej pory użytkownicy bukmachera Milenium mogli być zawiedzeni faktem, że nie mieli do dyspozycji typowego, darmowego zakładu bez ryzyka. Bukmacher postanowił jednak zmienić swoją ofertę i na 15-lecie swojej działalności zaoferował swoim użytkownikom Freebet na 150 PLN. Aby skorzystać z promocji, trzeba założyć nowe konto gracza, a podczas rejestracji zaznaczyć w specjalnym polu „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

W razie niepowodzenia na naszym kuponie, zostanie nam zwrócona kwota do 150 PLN.

1500 zł od Milenium – Bonus na start z okazji 15 lat działalności!

Na znaczne powiększenie początkowego stanu konta pozwoli nam natomiast kod promocyjny i bonus na start. Biorąc jednak pod uwagę warunki promocji, nie będzie to zadanie łatwe. W Milenium zastosowano bowiem warunek obrotu przed przyznaniem bonusu. Gracz musi najpierw obrócić kwotę pierwszego depozytu, a dopiero po wykonaniu tego zadania otrzyma premię 100% do 1500 złotych. Na wykonanie obrotu mamy 60 dni, a wliczane są tylko zakłady wielokrotne z trzema zdarzeniami. W związku z tym, nie jest to dobry kod promocyjny i  bonus dla początkujących graczy, którzy za samą wpłatę chcą otrzymać dodatkowe środki na grę. Do wykonania obrotu potrzebna jest odrobina wprawy i doświadczenia. W innym wypadku przegramy wpłacone środki przed przyznaniem bonusu.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Milenium?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualny kod promocyjny Milenium, z którym możesz otrzymać ekskluzywny kod promocyjny i bonus powitalny na start. Wpisując go w formularzu rejestracyjnym możesz odebrać dodatkowy prezent, który nie znajduje się w standardowej ofercie bukmachera. W związku z tym, warto przed otworzeniem nowego konta w Milenium odwiedzić naszą stronę i sprawdzić, co oferuje graczom aktywny kod bonusowy. Bądź na bieżąco i odbieraj najlepsze promocje powitalne dostępne na polskim rynku bukmacherskim.

Jak odebrać bonus Milenium krok po kroku?

Ze względu na specyficzną formę przyznawania bonusu powitalnego w serwisie Milenium, postanowiliśmy po krótce opisać właściwy sposób postępowania przy rejestracji nowego konta. Dzięki temu, spełnisz wszystkie warunki potrzebne do odebrania premii powitalnej. Aby nie natrafić na żadne nieoczekiwane problemy, kieruj się poniższymi instrukcjami:

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i odbierz aktualny kod promocyjny Milenium, z którym możesz odebrać dodatkowy prezent na udany początek obstawiania.
 2. Przejdź do strony Milenium i kliknij przycisk „Rejestracja” znajdujący się w prawym, górnym rogu. Uzupełnij formularz rejestracyjny i wykorzystaj we właściwym okienku kod bonusowy Milenium. Przy akceptowaniu regulaminu zaznacz również okienko, że chcesz otrzymać kod promocyjny i bonus na start.
 3. Zweryfikuj swoje konto poprzez załączenie skanów dokumentu tożsamości. Jest to niezbędne do skorzystania z oferty powitalnej.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje bukmacherskie konto. Aby skorzystać z maksymalnego bonusu na start, Twój depozyt powinien wynieść przynajmniej 1500 złotych. Drugie tyle otrzymasz po spełnieniu warunku obrotu.
 5. Pierwszy zakład w serwisie jest zakładem bez ryzyka. Stwórz dowolny kupon i postaw na niego 10 złotych. Jeśli przegrasz, stawka zakładu zostanie Ci zwrócona. Darmowy zakład jest przyznawany nowym klientom w ramach programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
 6. W ciągu 60 dni dokonaj czterokrotnego obrotu kwotą depozytu. Jeśli prawidłowo otrzymasz to zadanie, otrzymasz kod promocyjny i bonus na start o równowartości pierwszej wpłaty.

Warto zwrócić uwagę, że STS kod promocyjny w Milenium co jakiś czas ulega zmianom i proponuje graczom inny prezent. W związku z tym, w powyższej instrukcji zawarliśmy informacje o wszystkich prezentach dostępnych w standardowej ofercie powitalnej. Na pewno warto podkreślić, że tylko zweryfikowani użytkownicy mogą ubiegać się o przyznanie bonusu powitalnego.

Warunek obrotu w serwisie Milenium

Trzeba przyznać, że warunek obrotu w serwisie Milenium jest dosyć rygorystyczny i może sprawić sporo trudności szczególnie początkującym graczom. Kod promocyjny i bonus pieniężny do pierwszej wpłaty jest przyznawany dopiero po czterokrotnym obróceniu kwotą pierwszego depozytu. Załóżmy zatem, że wpłacasz 1500 złotych. Musisz przeznaczyć 4000 złotych na zakłady wielokrotne z trzema zdarzeniami i kursem całkowitym przynajmniej 2,00. Musisz tego dokonać w ciągu 60 dni. Jednocześnie, jednego dnia można obrócić maksymalnie 10% kwoty. Jeśli pomyślnie wykonasz obrót, otrzymasz kod promocyjny i bonus w wysokości pierwszej wpłaty, ale nie wyższy niż 1500 złotych.

Promocje dla stałych klientów

W serwisie bukmacherskim Milenium znajdziemy sporo ciekawych promocji, które na każdym etapie gry pomogą w powiększeniu stanu konta. Bukmacher proponuje program lojalnościowy, wydarzenia z wyższym kursem, premii do zakładów wielokrotnych, a także szeroką game wydarzeń okresowych związanych z ważnymi rozgrywkami sportowymi. Milenium dba o zadowolenie miłośników wszystkich sportów. Promocje są dostępne na zakłady na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, koszykówkę oraz inne, najbardziej popularne dyscypliny. Sprawdźmy, jak prezentuje się pełna oferta promocyjna stworzona przez Milenium zakłady bukmacherskie.

U bukmachera Fortuna czy Milenium mamy takie do depozytu non stop. Skorzystaj ze swojego depozytu aby go powiększyć.

Bonus 5-10-15

Pierwsza promocja jest związana z obstawianiem zakładów wielokrotnych. W Milenium, fani popularnych „akumulatorów” mogą liczyć na premie do trafionych kuponów combi. System premiowania działa w następujący sposób:

 • 5-9 zdarzeń na kuponie – 5% premii do wygranej
 • 10-14 zdarzeń na kuponie – 10% premii do wygranej
 • 15 i więcej zdarzeń na kuponie – 15% premii do wygranej

Prawidłowe wytypowanie tak rozbudowanych kuponów nie jest oczywiście zadaniem prostym, o czym bukmacher Milenium doskonale zdaje sobie sprawę. Właśnie dlatego nagradza graczy dodatkowym bonusem do wygranej. Jedynym warunkiem jest dobór zdarzeń z kursem min. 1,20 oraz zaznaczenie na kuponie chęci skorzystania z bonusu 5-10-15.

Kod Milenium i Fortuna na to znajdziesz u nas. Wpisujesz go podczas rejestracji i podczas rejestracji jest on aktywowany. W STS skorzystasz także z szybkiego depozytu. Wprowadź swój kod Milenium i ciesz się szybkimi możliwościami w kategorii zakładów bukmacherskich.

Happy Hour

Legalni bukmacherzy w Polsce pobierają od stawki każdego zakładu 12% na poczet podatku. Jednak istnieją promocje, w których bukmacher weźmie podatek na siebie. Taki profit proponują nam bowiem Happy Hours w serwisie Milenium. Codziennie w poszczególnych godzinach możemy obstawić bardziej wartościowy zakład w sekcjach: zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo, a także sportów wirtualnych. Współczynnik stawki naszego zakładu zmienia się wówczas z 0,88 na 1,00 i pozwala wygrać o 14% więcej! Warto zatem każdego dnia sprawdzać, w jakich godzinach możemy postawić zakłady bez płacenia podatku od stawki.

U bukmachera Fortuna, STS czy Milenium mamy takie okazje non stop. Podczas depozytu możemy złożyć środki i je powiększyć podczas ewentualnej wygranej. Kod Milenium może to ułatwić. Tak samo jak kod Fortuna bąź innego bukmachera. Skorzystaj z depozytu jeszcze dziś!

Bonus Grand

Ta promocja jest swoistym rozwinięciem bonusu 5-10-15 opisanego powyżej i również dotyczy zakładów wielokrotnych. W tym przypadku gracz może powalczyć o dodatkowe 20% premii do wygranej. W tym celu należy stworzyć zakład wielokrotny z przynajmniej pięcioma zdarzeniami na kuponie. Każde pojedyncze zdarzenie musi posiadać kurs min. 2,00. A zatem, kurs całkowity kuponu objętego promocją Grand musi wynosić przynajmniej 32,00. Samo trafienie takiego kuponu automatycznie oznacza dużą wygraną. Niemniej jednak, dodatkowe 20% na pewno jeszcze bardziej poprawi nasz nastrój i satysfakcję z trafionego zakładu.

Kod Milenium jest dostępny u nas. Wykorzystujesz go podczas rejestracji u bukmachera. Skorzystaj z lepszego depozytu i ciesz się dodatkowymi środkami. Kod Milenium jest dostępny cały czas. Wykorzystaj także kod Fortuna podczas rejestracji u tego bukmachera.

Liga Mistrzów Milenium

Milenium na pewno może się pochwalić bardzo rozbudowanym programem lojalnościowym. Nasza aktywność pozwala zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody, m.in. bonusy pieniężne oraz darmowe zakłady. Rejestrując się w serwisie automatycznie dołączamy do programu Liga Mistrzów Milenium. Obstawiając zakłady w punktach naziemnych możemy natomiast wyrobić kartę stałego klienta. Obowiązują cztery statusy konta: czerwony, srebrny, złoty oraz platynowy. Po przejściu na kolejny poziom możemy liczyć na lepsze warunki przyznawania punktów, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i nagród w programie lojalnościowym.

Zakłady bez ryzyka

Na luzie i bez ryzyka to promocja, w której możemy obstawiać popularne wydarzenia sportowe bez ryzyka zanotowania straty. Wystarczy w dniu promocyjnym zawrzeć zakłady za przynajmniej 40 złotych. Następnie, możesz wybrać zdarzenia promocyjne i stworzyć ubezpieczony kupon do kwoty 20 złotych. Nawet jeśli się pomylisz, a Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot stawki. W każdym dniu promocyjnym można postawić tylko jeden zakład bez ryzyka.

Najlepsze kusy w ofercie Milenium

Tutaj warto wymienić trzy promocje: Bestseller, typ dnia oraz Superoferta. To świetna okazja dla graczy, którzy nie mają pomysłu na kolejny zakład. W sekcji bestseller znajdziesz kupony najczęściej wybierane przez innych graczy. Co szczególnie istotne, możesz sprawdzić, jak procentowo rozkładają się typy wszystkich użytkowników. Typ dnia oraz Superoferta to zbiór najpopularniejszych wydarzeń sportowych, które w serwisie bukmacherskim Milenium możesz obstawić na lepszych warunkach.

Ciekawą formą obstawiania są również totalizatory dostępne w Milenium. To specjalne kupony z kilkoma wydarzeniami wybranymi przez bukmachera. W odróżnieniu od zakładów wielokrotnych, jedno przegrane zdarzenie nie wiąże się od razu z porażką. Im więcej prawidłowo wytypowanych zdarzeń na totalizatorze, tym większa wygrana. W ten sposób, nawet przy bardzo niskiej stawce możesz powalczyć o bardzo wysoką wygraną.

Łączenie Typów

To prawdziwa gratka w serwisie bukmacherskim Milenium. Doświadczeni gracze z całą pewnością wiedzą, że rzadko kiedy możemy na jednym kuponie wybrać kilka zdarzeń związanych z tym samym spotkaniem. Np. wynik meczu Polska – Niemicy, a także under/over na rzuty rożne. Zakłady wielokrotne zwykle dopuszczają łączenie niezależnych zdarzeń. W przypadku bukmachera Milenium mamy jednak możliwość łączenia typów z jednego meczu.

Zakłady na piłkę nożną są dzielona na kilka grup typów: typy główne (zwycięzca, handicap, dokładny wynik, liczba bramek), typy na rzuty rożne, typy na kartki, karne i faule, typy na spalone, a także typy na zmiany zawodników. Tworząc kupon wielokrotny możesz wybrać po jednym typie z wyżej wymienionych grup. Dzięki temu, dokładna analiza przedmeczowa konkretnego spotkania może zaowocować bardzo lukratywnym kuponem za zakładach bukmacherskich Milenium.

Bezpieczny kupon combi

To kolejna promocja dedykowana wszystkim miłośnikom zakładów wielokrotnych. Tutaj wkraczamy jednak do świata kuponów z olbrzymim kursem całkowitym. Zacznijmy od tego, że w promocji liczą się wyłącznie kupony z min. kursem 180,00. Natomiast maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 5,00. Łatwo zatem policzyć, że kupon biorący udział w promocji musi składać się z przynajmniej czterech zdarzeń. Jak działa ubezpieczony zakład combi? Jedna pomyłka na takim kuponie nie oznacza porażki. Jeśli tylko jedno zdarzenie okaże się nietrafione, gracz otrzyma dziesięciokrotność stawki poświęconej na stworzenie kuponu promocyjnego.

Promocja Turbo

Ciekawe propozycje zakładów znajdziemy w sekcji Turbo. To swoiste zakłady wielokrotne zamienione na kupon pojedynczy. Załóżmy, że chcesz wytypować trzy mecze Premier League obstawiając zwycięstwa: Chelsea, Liverpoolu oraz Manchesteru United. Łącząc te typy uzyskałeś kurs 6,02. Bukmacher Milenium w sekcji turbo łączy popularne wydarzenia sportowe w jedno zdarzenie. Możesz zatem natrafić na typ: Swoje mecze wygrają drużyny: Liverpoolu, Chelsea oraz Manchesteru United. Obstawiając ten zakład w trybie turbo możesz liczyć na kurs 7,00, a zatem znacznie wyższy niż w przypadku standardowego kuponu combi.

Promocja milenium kod jest tak samo dobry jak promocyjny sts kod. W ofercie zakładów bukmacherskich są to dobre oferty. Zgarnij promocyjny milenium kod już teraz!

Kod Milenium pozwoli Ci skorzystać z depozytu i cieszyć się dodatkowymi środkami. Kod Milenium wykorzystasz u bukmachera podczas rejestracji. tak samo jest w STS czy Fortuna. Kod Milenium znajdziesz oczywiście na naszej stronie. Skorzystaj z niego i powiększonego depozytu.

Tilt

Jest to promocja bardzo podobna do Turbo, tyle tylko, że odnosi się do zakładów na liczbę bramek. Występują tu zestawienia kilku spotkań, a gracz decyduje, w którym meczu padnie więcej goli lub obstawia typ under/over. Podobnie jak w przypadku sekcji Turbo, takie typowanie pozwoli stworzyć kupon z wyższym kursem całkowitym. Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie Milenium prezentują swoim graczom wiele ciekawych zakładów specjalnych.

Turnieje dla aktywnych typerów

Aktywność graczy jest nagradzana także w specjalnych wydarzeniach. Przykładem takiej promocji jest chociażby turniej „Wygraj Ligę” adresowany do wszystkich aktywnych graczy. Zajmując czołowe miejsca możemy wywalczyć awans i walczyć w kolejnym sezonie o większe wygrane. Niższe miejsce oznacza spadek na niższy szczebel rozgrywkowy. W Milenium przygotowano cztery ligi, a jeden sezon trwa miesiąc. Najlepsi typerzy mogą liczyć na cashback z zakładów z całego miesiąca (od 2 do 5%), a także gwarantowane nagrody pieniężne. To bardzo ciekawa forma premiowania lojalnych klientów.

Promocje w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w Milenium możemy obstawiać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Całkiem niedawno została ona unowocześniona i dostosowana do potrzeb wszystkich klientów. Typowanie zakładów w tej formie może być jeszcze bardziej opłacalne. Wszystko za sprawą specjalnych promocji adresowanych do graczy mobilnych. Dzięki temu możesz liczyć na wyższy kurs na interesujące Cię wydarzenie lub premię do wygranego zakładu.

Promocje w punktach naziemnych

Firma posiada na terytorium Polski kilkaset punktów naziemnych. Jeżeli tradycyjna forma bukmacherki jest Ci bliska, możesz wyrobić kartę stałego klienta i korzystać z licznych promocji oraz programu lojalnościowego. Dzięki temu, typowanie w puntach zapewni Ci te same korzyści, co w przypadku tradycyjnych zakładów online. Ponadto, dla graczy korzystających z salonów naziemnych przygotowano specjalne wydarzenia promocyjne.

Pełna oferta promocyjna Milenium

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Milenium robią ogromne wrażenie. Gracze każdego dnia mogą liczyć na inną okazję do powiększenia stanu konta. Codzienne logowanie w serwisie warto zatem rozpocząć od przeglądu aktualnych promocji. Poniżej zebraliśmy najważniejsze promocje, które na chwilę obecną znajdziemy w serwisie bukmacherskim Milenium.

 • Kod promocyjny i Bonus powitalny – w serwisie Milenium możemy otrzymać premię 100% do 1500 PLN do pierwszej wpłaty w serwisie. Jednak warunkiem niezbędnym do uzyskania środków bonusowych jest dokonanie czterokrotnego warunku obrotu.
 • Darmowy zakład – pierwszy zakład postawiony przez Ciebie w serwisie bukmacherskim Milenium jest zakładem bez ryzyka. Jeśli pomylisz się w doborze typów, otrzymasz zwrot stawki do 10 PLN. STS kod promocyjny w Milenium często pozwala na zgarnięcie dodatkowych prezentów na start.
 • 5-10-15 – promocja, w której gracze mogą powalczyć o dodatkowe premie pieniężne do zakładów wielokrotnych. Możesz wygrać dodatkowo od 5 do 15%.
 • Grand – jeśli jesteś zwolennikiem gry o naprawdę duże pieniądze, kod promocyjny i bonus grand pozwala zdobyć premię 20% do zakładów combi z przynajmniej 5 zdarzeniami z kursem min. 2,00.
 • Happy Hour – w ciągu trwania szczęśliwych godzin, Milenium to bukmacher bez podatku, w którym to serwis pokrywa za Ciebie podatki od stawki. Dzięki temu, możesz liczyć na dodatkowe 14% wygranej na kuponie.
 • Liga Mistrzów Milenium – to program lojalnościowy, w którym gracze są nagradzani punktami za aktywność. Następnie, mogą wymienić uzbierane punkty na cenne nagrody: bonusy pieniężne, darmowe zakłady oraz wiele innych. Wyróżniamy cztery statusy konta: czerwony, srebrny, złoty i platynowy. Każdy z nich oznacza coraz lepsze warunki przynależności do programu.
 • Na luzie bez ryzyka – w poszczególne dni możesz liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Wystarczy wypełnić proste zadanie konkursowe by skorzystać z tego bonusu
 • Typ Dnia, Superoferta, Bestseller – promocje, a których możesz liczyć na większe kursy oraz pomoc w wyborze najlepszych typów bukmacherskich. Dzięki temu, najważniejsze wydarzenia sportowe obstawisz z odpowiednio wysokim kursem.
 • Milenium bezpieczny – jedna pomyłka na zakładzie wielokrotnym nie musi od razu oznaczać przegranej. Jeśli Twój kupon spełnia warunki promocji, przy jednej pomyłce otrzymasz 10-krotnośc stawki zakładu.
 • Wygraj ligę – cztery szczeble rozrywkowe. Bonusy cashback i nagrody pieniężne dla najlepszych graczy. Sezony trwające jeden miesiąc. To rozbudowana liga typerów, która urozmaica obstawianie zakładów bukmacherskich w Milenium.
 • Łączenie Typów – w serwisie Milenium możesz stworzyć zakład wielokrotny tworząc niektóre typy dotyczące jednego wydarzenia sportowego.
 • Turbo i Tilt – to specjalne zakłady proponowane przez bukmachera, które pozwalają zamienić zakład combi w pojedynczy i postawić go z wyższym kursem.

Do powyższej listy należy oczywiście dołączyć wszystkie promocje dostępne w aplikacji mobilnej, a także w punktach naziemnych. Trzeba przyznać, że aktualna oferta promocyjna Milenium przedstawia najwyższy poziom. Liczne okazje do zgarnięcia większych wygranych to dobry powód, by już dziś wykorzystać kod promocyjny w Milenium i otworzyć konto u tego bukmachera. Warto nadmienić, że rankingi najlepszych bukmacherów coraz wyżej plasują serwis Milenium.

Kod promocyjny Milenium – podsumowanie

Przez długi okres czasu, Milenium nie był w stanie nawiązać walki z czołowymi bukmacherami na polskim rynku bukmacherskim. Wraz z nowym serwisem, sytuacja uległa sporym zmianom. Atrakcyjny kod promocyjny w Milenium prezentuje się naprawdę dobrze i pozwala zdobyć na start nawet do 1010 złotych premii. Jednak na większe uznanie zasługuje rozbudowana oferta promocyjna, w której nie brakuje ciekawych okazji do obstawiania zakładów na lepszych warunkach.

Zakłady bukmacherskie Milenium posiadają dobrze rozwinięty program lojalnościowy, w którym możemy gromadzić punkty i wymieniać je na cenne nagrody. Ponadto, przygotowano specjalne rozgrywki dla najlepszych typerów, które pozwalają rywalizować o atrakcyjny kod promocyjny i bonus cashback z całego miesiąca, a także gwarantowane nagrody pieniężne. Nie dziwią zatem pozytywne opinie pod adresem tego serwisu oraz fakt, że coraz więcej klientów decyduje się wykorzystać kod bonusowy Milenium i zarejestrować się w tym serwisie bukmacherskim.

Milenium FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy zakłady bukmacherskie Milenium to legalna marka?

Tak, firma zakłady bukmacherskie Milenium od 2012 roku posiada licencje Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w puntach naziemnych oraz przez Internet.

Jaki kod promocyjny i bonus powitalny oferuje bukmacher Milenium?

Standardowa oferta powitalna pozwala odebrać darmowy zakład 10 PLN, a także premię depozytową 100% do 1500 PLN. Wykorzystując kod bonusowy Milenium możesz odebrać większy kod promocyjny i bonus.

Jak wykorzystać kod promocyjny w Milenium?

Kod promocyjny możesz wykorzystać w trakcie rejestracji nowego konta. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz okienko, w którym możesz wykorzystać aktualny kod.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Aby otrzymać kod promocyjny i bonus na start 100% do 1500 złotych, gracz najpierw musi dokonać czterokrotnego obrotu pierwszym depozytem na zakładach wielokrotnych z trzema zdarzeniami. Minimalny kurs kuponu to 2,00. Obrót należy wykonać w ciągu 60 dni.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem