Kod promocyjny LV BET

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (28.01.2023)
PAKIET POWITALNY DO 3333 PLN
Odbierz pakiet powitalny w Lvbet.pl nawet do 3333 PLN od pierwszej wpłaty, wpłacasz mniej niż 50 PLN mamy bonus również dla Ciebie
kod
PASJA
Polecane bonusy na LV BET:
- ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS 20 PLN
- DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE
- BONUS POWITALNY NA WIRTUALKI
LV BET to bardzo popularna marka bukmacherska, która działa na naszym rynku od 2016 roku. Serwis błyskawicznie zdołał przekonać do siebie nowych klientów. To zasługa przemyślanych promocji oraz atrakcyjnego bonusu powitalnego.

LV BET to bardzo popularna marka bukmacherska, która działa na naszym rynku od 2016 roku. Serwis błyskawicznie zdołał przekonać do siebie nowych klientów. To zasługa przemyślanych promocji oraz atrakcyjnego bonusu powitalnego.

LV BET to legalny bukmacher działający na polskim rynku od 2016 roku. Firma słynie z bardzo atrakcyjnych oraz pomysłowych promocji, dzięki czemu, należy do czołówki najchętniej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Nowi klienci mogą wykorzystać przy rejestracji aktualny LVBET kod promocyjny, który pozwoli otrzymać ekskluzywny lv bet bonus na start. W tym miejscu przyjrzymy się pełnej ofercie promocyjnej stworzonej przez serwis LV BET kod promocyjny.

Aktualnie, kod promocyjny LV BET uchodzi za jeden z najbardziej oryginalnych i pomysłowych wśród bukmacherów. Jeśli zatem szukasz dobrego kontrahenta, który sprosta Twoim oczekiwaniom, jest to marka, którą warto wziąć pod uwagę. Prezentujemy obszerną ofertę promocyjną dostępną na zakładach bukmacherskich LV BET.

Mistrzowski pakiet powitalny do 3333 PLN w LV BET

Nowi klienci w serwisie LV BET mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny złożony z aż trzech prezentów na start. W sumie, aktualny LVBET kod promocyjny może zagwarantować nowym klientom premię o równowartości 3333 złotych. Bukmacher stworzył bardzo ciekawą promocją opartą na zasadach bonusu kursowego. W tym miejscu dowiesz się, jak działa ten lv bet bonus powitalny, a także, jak wykorzystać pełny potencjał promocyjnej oferty powitalnej.

Przy pierwszej wpłacie możesz otrzymać LVBET kod promocyjny i bonus o równowartości 2000 złotych. W praktyce, gracz otrzyma bonus pieniężny w wysokości 1% swojej wpłaty (maksymalnie 20 PLN), a także mnożnik kursu x100. Dzięki temu, można obstawić kupon z bardzo wysoką kwotą wygranej. Należy obstawić kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2,50. To oznacza, że minimalny kurs zakładu bonusowego wynosi 250,00! Łatwo policzyć, że przy kwocie zakładu 20 PLN, gracz ma szansę wygrać aż 5000 złotych.

Bardzo podobnie działa lv bet bonus przyznawany przy drugiej wpłacie. Tutaj gracz otrzymuje 1% depozytu (maksymalnie 20 złotych) oraz mnożnik kursowy x50. Trzecim prezentem w ofercie powitalnej LV BET jest zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. W sumie, nowi klienci mogą zatem otrzymać prezenty o łącznej wartości 3333 PLN. Wygrane uzyskane z pomocą powyższych bonusów mogą być jednak znacznie większe, a wszystko za sprawą innowacyjnego bonusu kursowego.

Czy LV BET bonus oferuje klientom bonus bez depozytu?

Tak, w ofercie serwisu bukmacherskiego LV BET dostępny jest również bonus bez depozytu, przyznawany graczom za samą rejestrację konta. Jest on przyznawany na zasadzie bonusu kursowego. Gracz może otrzymać 1 PLN na postawienie kuponu z mnożnikiem kursu x20. To pozwala na postawienie pierwszego zakładu bez realizowania pierwszej wpłaty. W jaki sposób można skorzystać z tej promocji?

Zakładamy konto na LV BET (formularz rejestracji widoczny poniżej). Po szybkiej rejestracji logujemy się na nasze nowe konto i wciskamy w “Pełna rejestracja” i zaznaczamy “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Sam bonus otrzymamy w momencie potwierdzenia danych naszego konta. Jeśli nasze konto zostanie zweryfikowane w sposób poprawny, po zalogowaniu się zobaczymy kwotę 1 PLN, którą można postawić na kupon z mnożnikiem kursu x20. Na kuponie promocyjnym powinny znaleźć się trzy zdarzenia o łącznym kursie 2,50.

Bonus powitalny LV BET przy niższych wpłatach

Aby wykorzystać kod promocyjny i pakiet mistrzowski LV BET, minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 50 PLN. Bukmacher przygotował jednak specjalną ofertę dla osób, które chcą wpłacić mniejszą kwotę na swoje konto. Zrealizuj wpłatę w wysokości od 10 do 49 PLN. Wyślij E-mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule: „Bonus powitalny”. W ten sposób otrzymasz na konto premię 10% od pierwszej wpłaty (maksymalnie 4,90 PLN) oraz bonus mnożnikowy x10. Teraz wystarczy stworzyć zakład kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2,50 oraz aktywować mnożnik kursu. Stawiając kilka złotych po kursie 25,00 masz szansę na zdobycie dużej wygranej.

Kod i bonus powitalny 600 PLN na sport wirtualne i karcianki

W serwisie bukmacherskim LV możesz wybrać bonus powitalny, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W ramach bonusu powitalnego do pierwszej wpłaty możesz wybrać LVBET bonus 100% do 600 PLN do wykorzystania na sportach wirtualnych oraz na grach karcianych. Jak odebrać ten bonus? Po zarejestrowaniu konta przejdź do zakładki WPŁATA i przed zrealizowaniem depozytu zaznacz opcję: „Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki. Jest to klasyczna premia depozytowa. Otrzymasz równowartość wpłaconych środków, przy czym maksymalna kwota bonusu wynosi 600 PLN.

To ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników innowacyjnych form zakładów bukmacherskich. Na sportach wirtualnych możesz typować wyniki rozgrywek drużyn i zawodników sterowanych komputerowo, natomiast w przypadku gier karcianych możesz obstawiać przebieg wojny, blackjacka oraz pokera prowadzonego przez prawdziwą krupierkę. Jeśli chodzi o warunek obrotu, LVBET bonus powitalny należy obrócić 6-krotnie po kursie min. 1,50 w obrębie Sportów Wirtualnych i Gier Karcianych. Co ważne, wybierając ten bonus wciąż możesz skorzystać z dwóch pozostałych prezentów wchodzących w skład pakietu powitalnego, a zatem premii 1500 PLN przy drugim depozycie oraz zakładu bez ryzyka 333 PLN.

Dlaczego warto wykorzystać lv bet kod promocyjny?

LVBET Kod promocyjny pozwoli Ci otrzymać ekskluzywny pakiet powitalny wzbogacony o dodatkowy prezent, w postaci bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu wkleić aktualny kod bonusowy we właściwego okienko formularza rejestracyjnego. Kod potrzebny do uzyskania lepszej oferty powitalnej znajdziesz na naszej stronie internetowej. To bardzo prosty i szybki sposób na to, aby zagwarantować sobie jeszcze większy zastrzyk środków na start, co z pewnością przełoży się na bardziej swobodne obstawianie zakładów bukmacherskich.

Jak otrzymać maksymalny bonus na start krok po kroku?

Pomysłowy kod i bonus powitalny w LV BET może wprowadzić nieco zamieszania w przypadku początkujących graczy, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnych premii depozytowych. Postanowiliśmy ułożyć krótką instrukcję, z której dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać kod bonusowy LV BET oraz jak spożytkować otrzymany kod i bonus.

1. Odwiedź naszą stronę internetową i zgarnij LVBET kod promocyjny, z którym możesz otrzymać ekskluzywny prezent powitalny. Przejdź do serwisu i kliknij żółty przycisk „Rejestracja” znajdujący się w górnym, prawym rogu.

2. Wypełnij wszystkie dane osobowe oraz dane konta. W LV BET możliwa jest szybka rejestracja bez dowodu. Znajdź właściwe okienko i wklej posiadany kod bonusowy. Jeśli jednak masz parę minut, warto od razu przejść proces weryfikacji i załączyć skany dokumentu tożsamości. To umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu.

3. Napisz maila na adres promocyjny LV BET i poproś o przyznanie bonusu bez depozytu. Otrzymasz złotówkę, którą możesz przeznaczyć na zakład z kursem całkowitym pomnożonym przez 20.

4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Aby skorzystać z promocji powitalnej, wpłać przynajmniej 50 PLN na swoje konto. Aby otrzymać maksymalny LVBET bonus powitalny, wpłać min. 2000 złotych, a otrzymasz premię 20 PLN, którą możesz przeznaczyć na obstawienie zakładu z kursem pomnożonym x100. Aby postawić zakład promocyjny, wystarczy aktywować kod i bonus kursowy na kuponie. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia o min. kursie 1,25. Łączny kurs kuponu promocyjnego to 2,50. Pamiętaj, że przy pierwszej wpłacie możesz również wybrać alternatywny bonus: 100% do 600 PLN na sporty wirtualne i gry karciane.

5. Podobny bonus powitalny czeka na klientów przy drugiej wpłacie. Należy zrealizować depozyt o wartości min. 50 PLN. Otrzymasz 1% bonusu (maksymalny bonus 20 PLN. Możesz wykorzystać tę kwotę na obstawienie zakładu promocyjnego z bonusem mnożnikowym x50. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia o min. kursie 1,25. Łączny kurs kuponu promocyjnego to 2,50.

6. Czas na trzeci bonus – zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. Dokonaj trzeciej wpłaty, zaznaczając okienko „Zakład bez ryzyka 333 PLN”. Pierwszy postawiony przez Ciebie zakład będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 333 PLN na swoje konto w formie środków bonusowych.

7. Aby wypłacić pieniądze otrzymane w ramach pakietu powitalnego, gracz musi spełnić warunki obrotu, o których opowiemy w dalszej części recenzji.

Choć początkującym graczom kod i bonus powitalny LV BET może się wydawać nieco dziwny, jest to naprawdę świetna okazja, która często pozwala na wygranie kwoty, która przebije wszelkie bonusy na polskim rynku bukmacherskim. W związku z tym, kod i bonus LV BET jest bardzo wysoko oceniany wśród rankingów na najlepsze promocje bukmacherskie.

Kod i bonus powitalny LV BET a warunek obrotu

Aktualny LVBET kod promocyjny daje szanse na zdobycie bardzo wysokich wygranych. Ewentualne wygrane będzie można wypłacić dopiero po spełnieniu warunku obrotu. W przypadku pierwszej premii do 2000 PLN, obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu kwotą depozytu. A zatem, jeśli wpłacisz na swoje konto 100 PLN, musisz obstawić zakłady za łączną kwotę 400 PLN. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 2,00. Jeśli jest to zakład kombi, przynajmniej jedna selekcja powinna posiadać kurs 1,50. Bardzo podobny warunek obrotu obowiązuje przy drugiej premii do 1000 PLN, tyle tylko, że tym razem gracz powinien obrócić kwotę depozytu 3-krotnie.

A jak wygląda warunek obrotu w przypadku zakładu bez ryzyka 333 PLN? Warunek obrotu dotyczy wyłącznie zwrotu środków w przypadku przegranego kuponu. Zwrócone pieniądze są środkami bonusowymi, które należy obrócić 1-krotnie obstawiając wydarzenia z oferty zakładów sportowych. Minimalny kurs kuponu wliczanego do obrotu to 1,75.

Oferta promocyjna LV BET dla stałych klientów

Zakłady bukmacherskie LV BET błyskawicznie zdobyły uznanie klientów, a w 2017 roku były nominowane do nagrody Największego Odkrycia na światowym rynku bukmacherskim. Największy wpływ na to wyróżnienie miały oczywiście ciekawe promocje, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Do dziś w serwisie LV BET możemy liczyć na atrakcyjne promocje, które niejednokrotnie pozwolą zagrać o większe pieniądze. Poniżej znajdziesz wszystkie, aktualne promocje proponowane nam przez renomowanego bukmachera LV BET.

Bonus za karnet dla kibiców Wisły Kraków, Stali Mielec i Śląska Wrocław

Należysz do grona wiernych kibiców Wisły Kraków, Stali Mielec lub Śląska Wrocław? W LV BET możesz otrzymać prezent za swoją pasję! Wystarczy, że posiadasz aktualny karnet na spotkania swojej ukochanej drużyny, a możesz otrzymać dodatkowe 50 PLN. Jak skorzystać z tej promocji? To bardzo proste. Wyślij maila na adres promocyjny: promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Karnet”. W wiadomości dołącz załącznik, którym będzie skan lub wyraźne zdjęcie Twojego karnet meczowego. W przeciągu 48 godzin otrzymasz LVBET bonus w wysokości 50 PLN do wykorzystania na dowolne zakłady. W ten sposób, LV BET wynagradza wiernych kibiców.

Bezpieczny kupon 5+

W serwisie LV BET znajdziemy kilka promocji, które szczególnie premiują fanów zakładów wielokrotnych. Przykładem takiej promocji jest bezpieczny kupon. Obstawiając kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami ze stawką min. 20 PLN, możesz ubezpieczyć się na wypadek przegranej z powodu jednego zdarzenia z niekorzystnym rezultatem. W każdym tygodniu liczy się tylko pierwszy kupon, który spełnia warunki promocji Bezpieczny Kupon 5+.

Jeśli tylko jedno wydarzenie na postawionym przez Ciebie kuponie okaże się nietrafione, w przyszły poniedziałek otrzymasz zwrot stawki. Minimalna stawka uprawniająca do wzięcia udziału w promocji wynosi 20 PLN. Jednocześnie, kod i bonus cashback nie może być wyższy niż 50 złotych. W promocji nie biorą udziału wydarzenia zakończone za pośrednictwem funkcji cashout. Kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma zdarzeniami musi posiadać kurs min. 3,00. Otrzymany zwrot podlega trzykrotnemu warunkowi obrotu po kursie 1,75.

Gruby kupon – czy warto z niego skorzystać?

LV BET codziennie wybiera interesujące zakłady, które można obstawić w ofercie Gruby Kupon z powiększonym kursem całkowitym. Przykładowy zakład w tej promocji brzmi następująco: Liverpool wygra mecz z Chelsea i w meczu padnie łącznie ponad 1,5 gola. Jeśli uważasz, że to stwierdzenie jest słuszne, dodajesz zdarzenie do kuponu. W ofercie Gruby Kupon, kursy są większe nawet o 20% w odróżnieniu od oferty standardowej. Każdego dnia po zalogowaniu warto zatem odwiedzić tę sekcję i sprawdzić, jakie wydarzenia są dostępne w Grubym Kuponie.

Gdy wybierzesz powyższy zakład na swoim kuponie, będziesz mógł uzyskać jeszcze większą wygraną. Jak wiadomo zakłady kombi są najlepsze do wygrywania dużych kwot, nawet jeśli stawiamy mniejsze pieniądze. Jeśli zależy nam na wysokiej wygranej to gruby kupon jest stworzoną opcją właśnie dla nas. W tym wszystkim może nam pomóc LV BET kod promocyjny dzięki któremu możemy wykonać jeszcze bardziej odważne ruchy.

Mając zrealizowany LV BET kod promocyjny otrzymamy dodatkowe środki dzięki którym postawimy lepszy kupon. Aby otrzymać bonus LVBET wystarczy się tylko i wyłącznie zarejestrować. Odbierz bonus LVBET przez szybką i wygodną rejestrację. Sam LV BET kod promocyjny znajdziesz w dalszej części naszej publikacji.

Graj odpowiedzialnie i ciesz się większymi wygranymi. Buk LV BET proponuje gruby kupon osobom, które mają dobrą wiedzę w piłce i warto z tej opcji jak najbardziej skorzystać – zapraszamy!

Varyfikacja – plusy i minusy tego wariantu

Słusznie wykorzystany VAR może sprawić, że gracz w przeciągu kilku minut straci powody do radości i nie będzie mógł cieszyć się wygranym kuponem. W związku z tym, LV BET przygotował specjalną promocją związaną z polską Ekstraklasą w piłce nożnej. Sędzia wykorzystał VAR i cofnął bramkę przez co Twój kupon został rozliczony jako przegrany? Możesz otrzymać kod i bonus LVBET w formie zwrotu stawki!

Jak to działa? Załóżmy, że obstawiłeś zwycięstwo drużyny A. Twoja drużyna strzela bramkę na 2-1 i sprawia, że kupon zostanie rozliczony pozytywnie. Sędzia dopatrzył się jednak nieprawidłowości, wykorzystał VAR i cofnął bramkę. Mecz kończy się wynikiem 1-1. Anulowana bramka sprawiła, że Twój kupon przegrał. W tej sytuacji możesz otrzymać cashback aż do 100 złotych. Do promocji zaliczają się kupony z kursem min. 1,50 oraz stawką wynoszącą przynajmniej 10 złotych. Aby otrzymać bonus LVBET, wystarczy wysłać maila na adres promocyjny LV BET z numerem kuponu kwalifikującego się do otrzymania zwrotu.

LV Kombi Boost: Podnosimy kursy

Podstawowym wyznacznikiem opłacalnego zakładu bukmacherskiego jest oczywiście kurs. To właśnie od wysokości kursu oraz stawki zakładu zależy Twoja wygrana. Dlatego też, w LV BET postanowiliśmy wprowadzić specjalny Boost dla zakładów z przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Jeśli lubisz obstawiać takie zakłady, z pewnością zainteresują Cię warunki proponowane przez bukmachera. Tak prezentuje się procentowa premia do kursu w zależności od liczby zdarzeń:

⦁ 3% boostu do zakładów combi z 3 zdarzeniami,

⦁ 7% boostu do zakładów combi z 4 zdarzeniami,

⦁ 10% boostu do zakładów combi z 5 zdarzeniami,

⦁ 15% boostu do zakładów combi z 6 zdarzeniami,

⦁ 20% boostu do zakładów combi z 7 zdarzeniami,

⦁ 25% boostu do zakładów combi z 8 zdarzeniami,

⦁ 30% boostu do zakładów combi z 9 zdarzeniami,

⦁ 40% boostu do zakładów combi z 10 zdarzeniami,

⦁ 50% boostu do zakładów combi z 11 zdarzeniami,

⦁ 60% boostu do zakładów combi z 12 zdarzeniami,

⦁ 75% boostu do zakładów z 13 lub większą liczbą zdarzeń.

W promocji biorą udział wszystkie kupony, w których kurs minimalny poszczególnych selekcji wynosi przynajmniej 1,25. Jednocześnie, aby kupon został włączony do promocji, musi on zostać postawiony za pieniądze gracza, a nie za środki bonusowe. LV KOMBI Boost: Podnosimy kursy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników popularnych zakładów AKO.

NBA NHL Night Live Kasa co tydzień

To specjalny konkurs dla wszystkich miłośników najlepszej ligi koszykarskiej świata NBA oraz najlepszej ligi hokeja na lodzie NHL. Aby wziąć udział w konkursie, przejdź do zakładki PROMOCJE w LV BET, znajdź NBA NHL Night Live Kasa co tydzień, przejdź do tej promocji i zaznacz opcję „Biorę Udział”. Twoim zdaniem jest typowanie wyników NBA oraz NHL w godzinach 0:00 – 6:00. Punkty są przyznawane za wszystkie kupony o stawce minimalnej 10 PLN na zasadzie: kurs x liczba selekcji. W każdą środę ranking będzie aktualizowany. Pięciu najlepszych graczy w danym tygodniu otrzyma następujące nagrody: 300 PLN za pierwsze miejsce, 200 PLN za drugie miejsce, 150 PLN za trzecie miejsce, 120 PLN za czwarte miejsce oraz 100 PLN za piąte miejsce. 28 kwietnia 2022 nagrody główne otrzyma 10 najlepszych typerów. Nagrodą główną za pierwsze miejsce jest 10,000 PLN.

Obstawiaj zakłady w LV BET bez podatku od stawki

Warto także wspomnieć o nowej promocji „Zbijamy Podatek po Rejestracji”. To kolejny ukłon w stronę nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć konto w serwisie bukmacherskim LV BET, Jak doskonale wiadomo, legalni bukmacherzy w Polsce pobierają 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. W LV BET, przez 14 dni od zarejestrowania konta, nie musisz obawiać się podatku. Zakłady kombi zbudowane z min. trzech zdarzeń o łącznym kursie 2,40 będą zwolnione z podatku od stawki. Dzięki temu, możesz wygrać 14% więcej z każdego wygranego kuponu.

Operacja: Esports Zwrot 100 PLN

Bukmacher LV BET może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich na esport. Nie brakuje również licznych promocji oraz bonusów, które mają umilić typowanie popularnych sportów elektronicznych. Jak działa Operacja: esports zwrot 100 PLN? Jeśli w przeciągu tygodnia, od czwartku do środy, gracz obróci przynajmniej 500 PLN na wydarzeniach esport, w kolejnym tygodniu otrzyma dodatkowe 100 PLN na swoje konto. DO promocji zaliczają się zakłady na takie sporty elektroniczne, jak: Counter Strike: GO, DOTA 2, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call od Duty, Overwatch oraz League of Legends. Należy pamiętać, że do obrotu zaliczają się zakłady combi z kursem łącznym przynajmniej 1,75.

Dwie Dychy na Sport Wirtualne

Ciekawą promocję przygotowano również dla fanów sportów wirtualnych, w których można typować zmagania drużyn i zawodników sterowanych komputerowo. Jeśli w przeciągu jednego tygodnia przeznaczysz przynajmniej 100 PLN na sporty wirtualne (zakłady z kursem min. 1,50), w poniedziałek otrzymasz bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne.

Player Bets – innowacyjna funkcja w LV BET

Player Bets to innowacyjna forma obstawiania zakładów bukmacherskich na indywidualne statystyki poszczególnych graczy. Na chwilę obecną funkcja obsługuje takie rozgrywki, jak chociażby: NBA, NHL, NCAAFB, MLB, NFL czy Liga Mistrzów w piłce nożnej. Z pomocą tej funkcji można budować własne kupony, w których zawarty będzie typ na określone statystyki poszczególnego gracza. Co więcej, można tu budować ciekawe zakłady combi w obrębie jednego spotkania, co pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać analizę przedmeczową. Player Bets to opcja, która błyskawicznie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony klientów, dając nowe możliwości w świecie typowania wyników.

Promocje w punktach stacjonarnych dostępnych w ramach LV BET

Z roku na rok, LV BET zakłady bukmacherskie LV BET starają się rozwijać swoją sieć punktów naziemnych. Gracze, którzy lubią tradycyjną formę obstawiania zakładów, mogą liczyć na specjalne promocje. Np. obstawiając najważniejsze wydarzenia sportowe możesz postawić kupon bez podatku od stawki, który zostanie pokryty przez bukmachera. Dzięki temu, możesz liczyć na wygrane wyższe o 14%! To sprawia, że typowanie w punktach przynosi wiele profitów. W serwisie LV BET sprawdzisz mapę, na której zaznaczono wszystkie punkty naziemne bukmachera.

Wykorzystuj bonusy bukmacherskie do woli. Nasz serwis pozwoli Ci otrzymać bonus od LV BET. Dodatkowo posiadamy promocyjny LV BET kod, który pozwala od razu uzyskać dodatkowe środki do gry. Odbierz bonus i ciesz się jego właściwościami. Posiadamy także niezbędny fortuna kod promocyjny, który działa u tego właśnie bukmachera. Informujemy też, gdzie wpisać kod promocyjny lvbet.

Promocje w aplikacji mobilnej LV BET – recenzja, ocena i możliwości aplikacji dostępnej u tego bukmachera

Bukmacher oddaje do dyspozycji swoich klientów nowoczesną aplikację mobilną, z pomocą której można obstawiać wydarzenia sportowe z poziomu smartfona lub tableta. Dostępne są wersje na urządzania z systemem operacyjnym iOS oraz Android. W aplikacji gracze mogą założyć konto, wykorzystać kod promocyjny LV BET, dokonać wpłaty i wypłaty, a także obstawiać zakłady bukmacherskie we wszystkich sekcjach: przedmeczowej, na żywo, sportach wirtualnych oraz oczywiście w sekcji esportowej.

Aplikacja LVBET mobilna została wyposażona w niezbędne udogodnienia, dzięki którym obstawianie zakładów bukmacherskich staje się dużo prostsze i przyjemniejsze. Co szczególnie ważne, w aplikacji można odnaleźć promocje stworzone specjalnie z myślą o klientach obstawiających zakłady w tej formie. Bukmacher stale usprawnia działanie aplikacji, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Planujesz wspólne oglądanie meczu z kumplami? Z pomocą aplikacji mobilnej LV BET będziesz mógł obstawiać oglądane wydarzenia także na żywo.

Program lojalnościowy LV BET – czy warto z niego skorzystać?

Dobrze jest mieć przeświadczenie, że nie tylko kod promocyjny w LV BET dla nowych graczy pozwala powalczyć o bonusowe pieniądze. Każdy zarejestrowany gracz jest automatycznie zapisywany do programu lojalnościowego. Działa on na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Obstawiając zakłady zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na prawdziwe pieniądze. Za każde 25 złotych poświęcone na obstawianie zakładów sportowych otrzymasz 1 punkt. Gdy uzbierasz przynajmniej 100 punktów, przejdź do sekcji LV Punkty i zamień je na pieniądze. 100 punktów w programie lojalnościowym możesz wymienić na dodatkowe 5 złotych na zakłady.

Ponadto, od czasu do czasu LV BET organizuje specjalne wydarzenia, w których można zgarnąć większą pulę punktów w programie lojalnościowym. Jednocześnie, można je wtedy wymienić na ciekawe gadżety oraz nagrody rzeczowe. LV punkty nigdy nie wygasają, dzięki czemu, tylko od Ciebie zależy kiedy zdecydujesz się wymienić je na nagrodę.

Strefa VIP w LV BET – co możemy zyskać u tego bukmachera?

W serwisie obowiązuje specjalny VIP program adresowany do najbardziej aktywnych i lojalnych graczy. Dostęp do tej sekcji można uzyskać wyłącznie poprzez zaproszenie ze strony bukmachera. Na takie zaproszenie mogą liczyć najbardziej oddani gracze. Liczy się Twój staż, średnia wysokość stawek, częstotliwość płatności w serwisie, a także aktywność i regularne obstawianie zakładów w LV BET. Przynależność do programu VIP pozwala cieszyć się wieloma profitami:

⦁ Indywidualna obsługa konta i błyskawiczny kontakt z działem supportu.

⦁ Ekskluzywne promocje i bonusy oraz możliwość otrzymania specjalnych nagród w postaci biletów na ważne wydarzenia sportowe.

⦁ Atrakcyjne prezenty z okazji urodzin oraz ważnych okoliczności.

⦁ Ekspresowe wypłaty z konta.

⦁ Specjalne wydarzenia w formie bankietów oraz innych spotkań rozrywkowych dla wszystkich klientów programu VIP oraz pracowników LV BET.

Zdecydowanie warto wykazać się aktywnością by zbudować odpowiedni status konta, który zapracuje na zaproszenie ze strony bukmachera. Pamiętaj, że w ustawieniach konta musisz wyrazić zgodę na wysyłanie wiadomości marketingowych od LV BET. W innym razie, bukmacher nie będzie w stanie dostarczyć Ci indywidualnego zaproszenia do programu VIP.

Funkcja Cashout dostępna u bukmachera LV BET

LV BET to bardzo nowoczesna marka bukmacherska, która dba o maksymalną funkcjonalność i wygodę graczy. nie mogło zatem zabraknąć funkcji Cashout w serwisie. Warto również nadmienić, że LV BET był jednym z pierwszych bukmacherów, który postanowił udostępnić opcję na polskim rynku bukmacherskim. Cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie aktywnego kuponu i zgarnięcie gwarantowanego zysku.

Jak to działa w praktyce? Obstawiłeś zakład single, Twoja drużyna prowadzi, ale na boisku dominuje rywal. Obawiasz się, że bramka wyrównująca wisi na włosku. Możesz już teraz zamknąć kupon i odebrać proponowany zysk. To samo tyczy się zakładów wielokrotnych. Boisz się, że ostatni typ zepsuje Twój kupon i sprawi, że duża wygrana zostanie zaprzepaszczona? Wejdź do sekcji z aktywnymi kuponami, sprawdź, ile w tej chwili proponuje Cashout i zadecyduj, czy jest to adekwatna wygrana czy wolisz zaryzykować i poczekać na finalne rozstrzygnięcia. Pamiętaj, że skorzystanie z opcji Cashout automatycznie wyłącza kupon z promocji Boost Combi oraz Bezpieczny Kupon.

 

Promocje i wydarzenia okresowe, które bukmacher nam oferuje

Najważniejsze wydarzenia sportowe w LV BET są traktowane ze szczególną pieczołowitością. Wtorkowe i środowe wieczory z Ligą Mistrzów? Najważniejsze ligi europejskie? Mecze siatkarskiej reprezentacji Polski? A może wielkoszlemowe turnieje tenisowe, takie jak Roland Garros, US Open, Australian Open czy Wimbledon? Takie wydarzenie bez wątpienia znajdą się w ofercie specjalnej, dzięki czemu, gracze będą mogli zdobyć bonusowe pieniądze na obstawienie swoich ulubionych wydarzeń.

W LV BET organizowane są również specjalne turnieje oraz konkursy dla typerów. Dzięki temu, gracze mają możliwość rywalizować o atrakcyjne bonusy oraz nagrody rzeczowe. Bukmacher dokłada wszelkich starań, aby stali klienci zawsze mogli liczyć na ciekawe oferty promocyjne. Nie tylko kod promocyjny LV BET pozwoli zdobyć bonusowe pieniądze oraz obstawić zakłady na lepszych warunkach. Ten zakład bez ryzyka jest po prostu ciekawy.

Jakie promocje okresowe oferuje nam bukmacher? Trzeba przyznać, że wachlarz dostępnych promocji jest bardzo szeroki. Zakład bez ryzyka na konkretny mecz, możliwość postawienia wybranych wydarzeń bez podatku od stawki, wyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe, bonus depozytowy z okazji startu ważnego turnieju – to tylko niektóre z promocji, które znajdziemy w ofercie bukmachera LV BET przy okazji popularnych wydarzeń sportowych.

Metody płatności dostępne w serwisie LV BET

Legalny bukmacher LV BET obsługuje wiele nowoczesnych i wygodnych metod płatności, co oczywiście ułatwia zrealizowanie depozytu, a także wypłacenie wygranych środków. Zacznijmy jednak od szerokiej gamy metod wpłacania środków. LV BET obsługuje następujące sposoby płatności:

⦁ Szybkie przelewy bankowe (Przelewy24),

⦁ Płatności kartą płatniczą (VISA, Mastercard, Paysafecard),

⦁ Płatności mobilne (BLIK)

⦁ Portfele elektroniczne (PLIX, Paypal).

W przypadku większości metod, minimalny depozyt można zrealizować już od złotówki. W przypadku Paypal jest to 10 PLN, a Paysafecard 20 PLN. Powyższe metody umożliwiają zrealizowanie wypłaty w przeciągu kilku minut. Jeśli chodzi o wypłaty z konta, firma LV BET oferuje opcję LV BET Rapid Pay, która umożliwia błyskawiczne wypłacenie środków w dowolny dzień. Wypłata jest realizowana w przeciągu kilku minut. Opcja obsługuje banki: mBank, Inteligo, PKO, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agcricole, Get In Bank oraz ING. W przypadku innych banków stosowana jest tradycyjna wypłata realizowana w przeciągu 1-2 dni roboczych. Wpłaty i wypłaty w LV BET są całkowicie darmowe.

LV BET – legalny bukmacher w Polsce

Zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową, w Polsce mogą funkcjonować jedynie bukmacherzy legitymujący się odpowiednią licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów. Firma LV BET otrzymał taką licencję w dniu 13 maja 2016 roku. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK informuje nas o tym, że LV BET to legalny bukmacher naziemny oraz internetowy, który może świadczyć swoje usługi w naszym kraju. Wiąże się to z dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością przestrzegania wielu zasad, co ma na celu lepszą ochronę graczy.

Bukmacher LV BET w świecie polskiego sportu

Firma LV BET angażuje się w polski sport, wspierając kluby sportowe w ranach umów sponsorskich. W dniu dzisiejszym, bukmacher jest głównym sponsorem klubów piłkarskich: Wisły Kraków oraz PFC Victroii London, a także klubu żużlowego Unia Leszno. Ponadto, jest oficjalnym sponsorem klubów: Garbarni Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec ora Widzewa Łódź. Bukmacher angażuje się także w sport poprzez wspieranie wydarzeń w różnych dyscyplinach sportu.

Zakłady na żywo dostępne w serwisie LV BET

Na pochwałę zasługuje rozbudowana oferta zakładów na żywo, dzięki którym, gracze mają możliwość obstawienia wydarzeń w czasie rzeczywistym. To popularna forma obstawiania, która pozwala wykorzystać wiedzę na temat tego, co dzieje się na boisku. Chcesz zobaczyć pierwsze minuty gry, aby upewnić się, że Twój typ jest słuszny? W LV BET postawisz zakład na żywo w dowolnym momencie. Wystarczy jedynie wybrać interesujący nas typ, a następnie odczekać kilka sekund na zatwierdzenie kuponu. Jeśli kursy w tym czasie ulegną zmianie, zakład należy postawić raz jeszcze, aż otrzymamy komunikat, że został on przyjęty.

Bukmacher konsekwentnie poszerza ofertę wydarzeń bukmacherskich na żywo. Znajdziemy tu m.in. mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, Snookera, kolarstwa, wyścigów F1, a także sporty walki. Z opcją zakładów na żywo współpracuje opcja Cash-out, która umożliwia zamknięcie zakładu przed zakończeniem spotkania. W ten sposób odbierasz mniejszą, ale za to pewną wygraną, nie martwiąc się o to, czy wynik meczu ulegnie jeszcze zmianie. Obstawianie zakładów na żywo często pozwala skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Esport w zakładach bukmacherskich LV BET

LV BET dużą wagę przykłada do zakładów bukmacherskich na Esport. Scenie sportów elektronicznych poświęcono odrębną sekcję, w której można typować wyniki przed rozpoczęciem spotkania, a także na żywo. Najpopularniejsze dyscypliny dostępne w sekcji Esport to: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, FIFA, Fortnite Valorant, Starcraft 2, King of Glory, Overwatch czy Warcraft III. W ofercie bukmachera znajduje się wiele promocji stworzonych specjalnie z myślą o sympatykach dyscyplin esportowych. Zdaniem wielu graczy, LV BET jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce, jeśli chodzi o ofertę zakładów na esport. Sprawdź aktualny lvbet kod bonusowy i to, jakie lv bet posiada bonusy dla swoich graczy!

Aktualne promocje w LV BET kod promocji i wiele innych

W serwisie bukmacherskim bukmachera bonus lv bet bez wątpienia nie brakuje ciekawych promocji i bonusów, a gracze naprawdę mają z czego wybierać. Dużym plusem jest to, że bukmacher stara się zaoferować coś ciekawego dla fanów wszystkich dyscyplin oraz form typowania wyników. Czas przejść do krótkiego podsumowania i jeszcze raz omówić atrakcje czekające w rubryce konto gracza LV zarówno na nowych graczy, jak również stałych klientów serwisu.

Bonus bez depozytu – prezent na start możesz otrzymać jeszcze przed dokonaniem wpłaty, a zaraz po rejestracji konta. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wykorzystasz kod bonusowy LV BET. W ramach promocji otrzymasz 1 PLN oraz mnożnik kursowy x20.

Bonus 2000 PLN przy pierwszej wpłacie – główna część pakietu powitalnego 3333 PLN na start. Przy pierwszej wpłacie możesz otrzymać 1% wpłaconej kwoty oraz mnożnik kursowy x100. Aby skorzystać z tej promocji, gracz musi wpłacić przynajmniej 50 PLN.

Bonus przy niższych wpłatach – jeśli Twój pierwszy depozyt będzie niższy niż 50 PLN, możesz otrzymać bonus 10% od wpłaconej kwoty oraz mnożnik kursowy x10.

Bonus 600 PLN na sporty wirtualne i gry karciane – jest to alternatywa dla bonusu kursowego przyznawanego do pierwszej wpłaty. Przed zrealizowaniem depozytu możesz wybrać taką formę bonusu. Jest to premia 100% do 600 PLN. Otrzymane środki możesz wykorzystać na obstawianie zakładów na sporty wirtualne i gry karciane.

Bonus 1000 PLN przy drugiej wpłacie – w serwisie bukmacherskim LV BET nie mogło zabraknąć bonusu reload. Gracze mogą otrzymać 1% kwoty oraz mnożnik kursowy x50.

Zakład bez ryzyka 333 PLN – prezent czeka na graczy także przy trzeciej wpłacie w serwisie. Tym razem jest to zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. Pierwszy zakład po zrealizowaniu trzeciej wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki.

Zbijamy podatek po rejestracji – przez 14 dni od momentu rejestracji gracze mogą obstawiać zakłady bez 12-procentowego podatku od stawki. Liczone są zakłady z przynajmniej 3 selekcjami i kursem łącznym 2,40.

Bezpieczny kupon – jedno wydarzenie na kuponie wielokrotnym okazało się pechowe i odebrało Ci szansę na duży zysk? W serwisie LV BET możesz ubezpieczyć się od takich sytuacji. Ta promocja pozwala raz w tygodniu zgarnąć zwrot stawki za przegrany kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma wydarzeniami, gdzie zawiódł Cię tylko jeden typ.

Gruby kupon – każdego dnia bukmacher LV BET wybiera najciekawsze wydarzenia sportowe i tworzy w ich obrębie gruby kupon. Jest to zestaw kilku typów w formie jednego zakładu, którego kurs całkowity jest o 20% wyższy niż zwykły zakład combi.

LV Kombi Boost – w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na Boost kursu zakładów combi: od 3% przy zdarzeniach aż do 75% przy min. 13 zdarzeniach. Bukmacher LVBET oddaje ciekawą opcję do dyspozycji graczy.

NBA NHL Night Live – specjalny konkurs dla wszystkich fanów NBA i NHL. Obstawiaj zakłady w godzinach 0:00 – 6:00 aby zbierać punkty i walczyć o nagrody. W każdym tygodniu wygrywa pięciu najlepszych graczy, natomiast nagroda główna za cały konkurs to 10,000 złotych.

50 PLN za karnet – jesteś kibicem Wisły Kraków, Stali Mielec, Śląska Wrocław i Unii Leszno? Prześlij karnet na promocyjny adres email LV BET aby otrzymać dodatkowe 50 PLN.

Varyfikacja – wideo weryfikacja VAR nie pomogła Twojemu kuponowi? Napisz na promocyjny adres email i odbierz zwrot w wysokości nawet 100 PLN.

Operacja: Esports Zwrot 100 PLN ­– obróć przynajmniej 500 PLN na zakładach esport od czwartku do środy, aby otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Bonus na sporty wirtualne – poświęć na zakłady wirtualne przynajmniej 100 złotych w ciągu jednego tygodnia, a na początku przyszłego otrzymasz dodatkowe 20 złotych.

Program lojalnościowy Łap LV Punkty – Twoja aktywność oznacza dodatkową szansę na zanotowanie większego zysku. Każde 25 złotych to jeden punkt w programie. Punkty możesz wymienić na bonusowe pieniądze na obstawianie zakładów sportowych. Najbardziej lojalni klienci bukmachera mogą otrzymać zaproszenie do strefy VIP.

Promocje mobilne ­- w aplikacji mobilnej na klientów czekają dodatkowe okazje do zgarnięcia większych wygranych.

Promocje w punktach – jeśli lubisz typować wyniki wydarzeń sportowych w punktach naziemnych, w LV BET możesz liczyć na wygrane większe o 14%.

Całkiem spory wybór, prawda? A to jeszcze nie wszystko, ponieważ powyżej opisujemy promocje cykliczne oraz stałe. Legalny bukmacher LV BET często oferuje swoim klientom także promocje związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi, a także specjalnymi okresami w roku, aby klienci mogli cieszyć się jeszcze większymi emocjami przy obstawianiu ulubionych dyscyplin.

 

Kod promocyjny w LV BET – podsumowanie możliwości dostępnych u bukmachera

Zakłady bukmacherskie LV BET cieszą się zasłużoną renomą i są popularnym wyborem ze strony gracze oczekujących zakładów sportowych na najwyższym poziomie. Taki stan rzeczy absolutnie nie może dziwić, biorąc pod uwagę atrakcyjną ofertę promocyjną oraz aktualny kod bonusowy LV BET, który pozwoli nowym graczom zdobyć aż trzy prezenty na start: bonus 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, bonus 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie. Zamiast pierwszego bonusu możesz wybrać bonus 100% do 600 PLN na sporty wirtualne. Kod promocyjny LV BET pozwala także zdobyć bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Wśród wielu rankingów najlepszych bukmacherów, LV BET plasuje się na czołowych pozycjach. To uznana marka o ugruntowanej pozycji. Usługi świadczone przez tego bukmachera sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających typerów. W pełni zgadzamy się z tezą, że pod względem najbardziej rozbudowanej oferty promocyjnej, LV BET zasługuje na wyróżnienie. Dzięki temu, zakłady bukmacherskie nigdy się nie nudzą i zawsze oferują ciekawą okazję do zgarnięcia większego zysku.

LV BET FAQ – najczęściej zadawane pytania wśród graczy bukmachera

Jaki bonus powitalny proponuje LV BET?

LV BET proponuje swoim klientom bonus kursowy o równowartości 1500 PLN. Jest on przyznawany do pierwszej (1000 PLN) oraz drugiej wpłaty (500 PLN) w serwisie.

Co daje graczom LVBET kod promocyjny?

Jeśli w trakcie rejestracji wykorzystasz LVBET kod promocyjny, możesz skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej i odebrać lepszy bonus startowy. Aktualnie, z pomocą kodu możesz otrzymać specjalny bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Jak wykorzystać kod bonusowy LV BET?

Aktualne kody promocyjne znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarcz skopiować kod, przejść do formularza rejestracyjnego LV BET i wkleić go we właściwe okienko.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Aby środki bonusowe podlegały wypłacie, gracz musi czterokrotnie obrócić kwotę pierwszego i drugiego depozytu na kuponach z kursem min. 2,00 (jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne, jedna sekcja musi posiadać kurs przynajmniej 1,50).

Czy LV BET to legalny bukmacher?

Tak, LV BET zakłady bukmacherskie funkcjonują na polskim rynku od 2016 roku i posiadają licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet oraz w punktach naziemnych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem