Kod promocyjny LV BET

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (24.10.2021)
PAKIET POWITALNY DO 3333 PLN
Odbierz pakiet powitalny w Lvbet.pl nawet do 3333 PLN od pierwszej wpłaty, wpłacasz mniej niż 50 PLN mamy bonus również dla Ciebie
kod
PASJA
Polecane bonusy na LV BET:
- ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS 20 PLN
- DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE
- BONUS POWITALNY NA WIRTUALKI
LV BET to bardzo popularna marka bukmacherska, która działa na naszym rynku od 2016 roku. Serwis błyskawicznie zdołał przekonać do siebie nowych klientów. To zasługa przemyślanych promocji oraz atrakcyjnego bonusu powitalnego.

LV BET to bardzo popularna marka bukmacherska, która działa na naszym rynku od 2016 roku. Serwis błyskawicznie zdołał przekonać do siebie nowych klientów. To zasługa przemyślanych promocji oraz atrakcyjnego bonusu powitalnego.

LV BET to legalny bukmacher działający na polskim rynku od 2016 roku. Firma słynie z bardzo atrakcyjnych oraz pomysłowych promocji, dzięki czemu, należy do czołówki najchętniej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Nowi klienci mogą wykorzystać przy rejestracji aktualny kod promocyjny, który pozwoli otrzymać ekskluzywny bonus na start. W tym miejscu przyjrzymy się pełnej ofercie promocyjnej stworzonej przez serwis LV BET.

Aktualnie, kod promocyjny LV BET uchodzi za jeden z najbardziej oryginalnych i pomysłowych wśród bukmacherów. Jeśli zatem szukasz dobrego kontrahenta, który sprosta Twoim oczekiwaniom, jest to marka, którą warto wziąć pod uwagę. Prezentujemy obszerną ofertę promocyjną dostępną na zakładach bukmacherskich LV BET.

Mistrzowski pakiet powitalny do 3333 PLN w LV BET

Nowi klienci w serwisie LV BET mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny złożony z aż trzech prezentów na start. W sumie, aktualny kod promocyjny LV BET może zagwarantować nowym klientom premię o równowartości 3333 złotych. Bukmacher stworzył bardzo ciekawą promocją opartą na zasadach bonusu kursowego. W tym miejscu dowiesz się, jak działa ten bonus, a także, jak wykorzystać pełny potencjał promocyjnej oferty powitalnej.

Przy pierwszej wpłacie możesz otrzymać kod promocyjny i bonus o równowartości 2000 złotych. W praktyce, gracz otrzyma bonus pieniężny w wysokości 1% swojej wpłaty (maksymalnie 20 PLN), a także mnożnik kursu x100. Dzięki temu, można obstawić kupon z bardzo wysoką kwotą wygranej. Należy obstawić kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2,50. To oznacza, że minimalny kurs zakładu bonusowego wynosi 250,00! Łatwo policzyć, że przy kwocie zakładu 20 PLN, gracz ma szansę wygrać aż 5000 złotych.

Bardzo podobnie działa bonus przyznawany przy drugiej wpłacie. Tutaj gracz otrzymuje 1% depozytu (maksymalnie 20 złotych) oraz mnożnik kursowy x50. Trzecim prezentem w ofercie powitalnej LV BET jest zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. W sumie, nowi klienci mogą zatem otrzymać prezenty o łącznej wartości 3333 PLN. Wygrane uzyskane z pomocą powyższych bonusów mogą być jednak znacznie większe, a wszystko za sprawą innowacyjnego bonusu kursowego.

Czy LV BET oferuje klientom bonus bez depozytu?

Tak, w ofercie serwisu bukmacherskiego LV BET dostępny jest również bonus bez depozytu, przyznawany graczom za samą rejestrację konta. Jest on przyznawany na zasadzie bonusu kursowego. Gracz może otrzymać 1 PLN na postawienie kuponu z mnożnikiem kursu x20. To pozwala na postawienie pierwszego zakładu bez realizowania pierwszej wpłaty. W jaki sposób można skorzystać z tej promocji?

Zakładamy konto na LV BET (formularz rejestracji widoczny poniżej). Po szybkiej rejestracji logujemy się na nasze nowe konto i wciskamy w “Pełna rejestracja” i zaznaczamy “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Sam bonus otrzymamy w momencie potwierdzenia danych naszego konta. Jeśli nasze konto zostanie zweryfikowane w sposób poprawny, po zalogowaniu się zobaczymy kwotę 1 PLN, którą można postawić na kupon z mnożnikiem kursu x20. Na kuponie promocyjnym powinny znaleźć się trzy zdarzenia o łącznym kursie 2,50.

Bonus powitalny LV BET przy niższych wpłatach

Aby wykorzystać kod promocyjny i pakiet mistrzowski LV BET, minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 50 PLN. Bukmacher przygotował jednak specjalną ofertę dla osób, które chcą wpłacić mniejszą kwotę na swoje konto. Zrealizuj wpłatę w wysokości od 10 do 49 PLN. Wyślij E-mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule: „Bonus powitalny”. W ten sposób otrzymasz na konto premię 10% od pierwszej wpłaty (maksymalnie 4,90 PLN) oraz bonus mnożnikowy x10. Teraz wystarczy stworzyć zakład kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2,50 oraz aktywować mnożnik kursu. Stawiając kilka złotych po kursie 25,00 masz szansę na zdobycie dużej wygranej.

Kod i bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

Bukmacher LV BET przygotował również specjalną promocję dla wszystkich miłośników sportów wirtualnych. To sekcja, w której można obstawiać zdarzenia w całości sterowane przez algorytm komputerowy. Dostępna jest wirtualna piłka nożna, tenis, a także wyścigi. Aby otrzymać taki bonus, wystarczy zarejestrować konto i dokonać depozyt na kwotę minimum 20 PLN, zaznaczając okienko „Bonus powitalny 600 PLN Wirtualki”. W ten sposób otrzymasz bonus 100%, maksymalnie do kwoty 600 PLN. Środki te możesz przeznaczyć na typowanie sportów wirtualnych.

Środki bonusowe podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie min. 1,50 w obrębie oferty na Sporty Wirtualne. Czy skorzystanie z tego bonusu automatycznie zamyka drogę do promocji pakietu mistrzowskiego? Nie, ten bonus możesz wykorzystać zamiast pierwszej premii do 2000 PLN. Przy drugiej i trzeciej wpłacie możesz jednak otrzymać pozostałe prezenty, czyli bonus mnożnikowy o wartości 1000 PLN przy pierwszej oraz zakład bez ryzyka 333 PLN przy drugiej wpłacie.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny LV BET?

Z pomocą kodu promocyjnego LV BET możesz zapewnić sobie ekskluzywny bonus powitalny, który jest wyższy od standardowej oferty promocyjnej. W tym przypadku. klienci mogą otrzymać dodatkowy kod promocyjny i bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Aktualny kod bonusowy potrzebny do uzyskania lepszej oferty powitalnej znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy go skopiować i wkleić we właściwym okienku formularza rejestracyjnego w serwisie LV BET.

Jak otrzymać maksymalny bonus na start krok po kroku?

Pomysłowy kod i bonus powitalny w LV BET może wprowadzić nieco zamieszania w przypadku początkujących graczy, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnych premii depozytowych. Postanowiliśmy ułożyć krótką instrukcję, z której dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać kod bonusowy LV BET oraz jak spożytkować otrzymany kod i bonus.

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i zgarnij kod promocyjny LV BET, z którym możesz otrzymać ekskluzywny prezent powitalny. Przejdź do serwisu i kliknij żółty przycisk „Rejestracja” znajdujący się w górnym, prawym rogu.
 2. Wypełnij wszystkie dane osobowe oraz dane konta. W LV BET możliwa jest szybka rejestracja bez dowodu. Znajdź właściwe okienko i wklej posiadany kod bonusowy. Jeśli jednak masz parę minut, warto od razu przejść proces weryfikacji i załączyć skany dokumentu tożsamości. To umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu.
 3. Napisz maila na adres promocyjny LV BET i poproś o przyznanie bonusu bez depzoytu. Otrzymasz złotówkę, którą możesz przeznaczyć na zakład z kursem całkowitym pomnożonym przez 20.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Aby skorzystać z promocji powitalnej, wpłać przynajmniej 50 PLN na swoje konto. Aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać min. 2000 złotych, a otrzymasz premię 20 PLN, którą możesz przeznaczyć na obstawienie zakładu z kursem pomnożonym x100. Aby postawić zakład promocyjny, wystarczy aktywować kod i bonus kursowy na kuponie. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia o min. kursie 1,25. Łączny kurs kuponu promocyjnego to 2,50.
 5. Podobny bonus powitalny czeka na klientów przy drugiej wpłacie. Należy zrealizować depozyt o wartości min. 50 PLN. Otrzymasz 1% bonusu (maksymalnie 20 PLN. Możesz wykorzystać tę kwotę na obstawienie zakładu promocyjnego z bonusem mnożnikowym x50. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia o min. kursie 1,25. Łączny kurs kuponu promocyjnego to 2,50.
 6. Czas na trzeci bonus – zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. Dokonaj trzeciej wpłaty, zaznaczając okienko „Zakład bez ryzyka 333 PLN”. Pierwszy postawiony przez Ciebie zakład będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 333 PLN na swoje konto w formie środków bonusowych.
 7. Aby wypłacić pieniądze otrzymane w ramach pakietu powitalnego, gracz musi spełnić warunki obrotu, o których opowiemy w dalszej części recenzji.

Choć początkującym graczom kod i bonus powitalny LV BET może się wydawać nieco dziwny, jest to naprawdę świetna okazja, która często pozwala na wygranie kwoty, która przebije wszelkie bonusy na polskim rynku bukmacherskim. W związku z tym, kod i bonus LV BET jest bardzo wysoko oceniany wśród rankingów na najlepsze promocje bukmacherskie.

Kod i bonus powitalny LV BET a warunek obrotu

Aktualny kod promocyjny LV BET daje szanse na zdobycie bardzo wysokich wygranych. Ewentualne wygrane będzie można wypłacić dopiero po spełnieniu warunku obrotu. W przypadku pierwszej premii do 2000 PLN, obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu kwotą depozytu. A zatem, jeśli wpłacisz na swoje konto 100 PLN, musisz obstawić zakłady za łączną kwotę 400 PLN. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 2,00. Jeśli jest to zakład kombi, przynajmniej jedna selekcja powinna posiadać kurs 1,50. Bardzo podobny warunek obrotu obowiązuje przy drugiej premii do 1000 PLN, tyle tylko, że tym razem gracz powinien obrócić kwotę depozytu 3-krotnie.

A jak wygląda warunek obrotu w przypadku zakładu bez ryzyka 333 PLN? Warunek obrotu dotyczy wyłącznie zwrotu środków w przypadku przegranego kuponu. Zwrócone pieniądze są środkami bonusowymi, które należy obrócić 1-krotnie obstawiając wydarzenia z oferty zakładów sportowych. Minimalny kurs kuponu wliczanego do obrotu to 1,75.

Oferta promocyjna LV BET dla stałych klientów

Zakłady bukmacherskie LV BET błyskawicznie zdobyły uznanie klientów, a w 2017 roku były nominowane do nagrody Największego Odkrycia na światowym rynku bukmacherskim. Największy wpływ na to wyróżnienie miały oczywiście ciekawe promocje, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Do dziś w serwisie LV BET możemy liczyć na atrakcyjne promocje, które niejednokrotnie pozwolą zagrać o większe pieniądze. Poniżej znajdziesz wszystkie, aktualne promocje proponowane nam przez renomowanego bukmachera LV BET.

Kod promocyjny i bonus za karnet

Kibice polskiej piłki nożnej mogą liczyć na dodatkowy kod i bonus. Firma LV BET angażuje się w polski sport, wspierając polskie drużyny piłkarskie. To oficjalny sponsor drużyn: Wisła Kraków, Widzew Łódź oraz Stal Mielec. Jesteś fanem jednego z tych zespołów i posiadasz karnet meczowy? W takim razie możesz odebrać dodatkowy bonus 50 PLN na obstawianie zakładów w LV BET. Jak otrzymać ten bonus? To proste, wyślij maila na adres promocyjny: promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Karnet”. W wiadomości email załącz skan lub wyraźne zdjęcie swojego karnetu meczowego. W przeciągu 48 godzin otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN.

Bezpieczny kupon 5+

W serwisie LV BET znajdziemy kilka promocji, które szczególnie premiują fanów zakładów wielokrotnych. Przykładem takiej promocji jest bezpieczny kupon. Obstawiając kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami ze stawką min. 20 PLN, możesz ubezpieczyć się na wypadek przegranej z powodu jednego zdarzenia z niekorzystnym rezultatem. W każdym tygodniu liczy się tylko pierwszy kupon, który spełnia warunki promocji Bezpieczny Kupon 5+.

Jeśli tylko jedno wydarzenie na postawionym przez Ciebie kuponie okaże się nietrafione, w przyszły poniedziałek otrzymasz zwrot stawki. Minimalna stawka uprawniająca do wzięcia udziału w promocji wynosi 20 PLN. Jednocześnie, kod i bonus cashback nie może być wyższy niż 50 złotych. W promocji nie biorą udziału wydarzenia zakończone za pośrednictwem funkcji cashout. Kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma zdarzeniami musi posiadać kurs min. 3,00. Otrzymany zwrot podlega trzykrotnemu warunkowi obrotu po kursie 1,75.

Multikozak – zobacz co i jak

Czas na kolejną promocję dedykowaną wszystkim fanom zakładów wielokrotnych. Obstawiając popularne „taśmy”, w serwisie bukmacherskim LV BET możesz liczyć na dodatkowy kod i bonus. Do promocji zaliczają się wszystkie kupony z przynajmniej czterema zdarzeniami i kursem min. 3,00. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, możesz liczyć na następujące premie:

7,5% do wygranej za kupon wielokrotny z 4 zdarzeniami

10% do wygranej za kupon wielokrotny z 5 zdarzeniami

15% do wygranej za kupon wielokrotny z 6 zdarzeniami

20% do wygranej za kupon wielokrotny z 7 zdarzeniami

25% do wygranej za kupon wielokrotny z przynajmniej 8 zdarzeniami

Jeśli udało Ci się trafić zakład spełniający powyższe warunki, pochwal się bukmacherowi wysyłając maila na adres promocyjny wpisując w tytule „Multikozak”. W ciągu najbliższych dwóch dni otrzymasz premię w formie bonusu pieniężnego maksymalnie do kwoty 1000 złotych.

Kod i bonus na Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to niewątpliwie oryginalna forma typowania wyników. W końcu gracz typuje mecze sterowane w całości przez algorytm komputerowy. Zaletą są atrakcyjne kursy, szybkie rozstrzygnięcia oraz duże emocje okraszone widowiskowymi animacjami i komentarzem. W związku z tym, nie brakuje graczy, którzy od czasu do czasu decydują się postawić kilka kuponów na Sportach Wirtualnych. To dobra okazja by zgarnąć kolejny kod i bonus w serwisie LV BET. Warunkiem otrzymania pierwszego bonusu jest obstawianie przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli sportów wirtualnych, dokonując tym samym obrotu na kwotę 100 PLN. W ramach nagrody, w kolejny poniedziałek otrzymamy kwotę 20 PLN na nasze konto. Promocja działa w każdym kolejnym tygodniu!

Varyfikacja – plusy i minusy tego wariantu

Słusznie wykorzystany VAR może sprawić, że gracz w przeciągu kilku minut straci powody do radości i nie będzie mógł cieszyć się wygranym kuponem. W związku z tym, LV BET przygotował specjalną promocją związaną z polską Ekstraklasą w piłce nożnej. Sędzia wykorzystał VAR i cofnął bramkę przez co Twój kupon został rozliczony jako przegrany? Możesz otrzymać kod i bonus w formie zwrotu stawki!

Jak to działa? Załóżmy, że obstawiłeś zwycięstwo drużyny A. Twoja drużyna strzela bramkę na 2-1 i sprawia, że kupon zostanie rozliczony pozytywnie. Sędzia dopatrzył się jednak nieprawidłowości, wykorzystał VAR i cofnął bramkę. Mecz kończy się wynikiem 1-1. Anulowana bramka sprawiła, że Twój kupon przegrał. W tej sytuacji możesz otrzymać cashback aż do 100 złotych. Do promocji zaliczają się kupony z kursem min. 1,50 oraz stawką wynoszącą przynajmniej 10 złotych. Aby otrzymać bonus, wystarczy wysłać maila na adres promocyjny LV BET z numerem kuponu kwalifikującego się do otrzymania zwrotu.

Gruby kupon – czy warto z niego skorzystać?

LV BET codziennie wybiera interesujące zakłady, które można obstawić w ofercie Gruby Kupon z powiększonym kursem całkowitym. Przykładowy zakład w tej promocji brzmi następująco: Liverpool wygra mecz z Chelsea i w meczu padnie łącznie ponad 1,5 gola. Jeśli uważasz, że to stwierdzenie jest słuszne, dodajesz zdarzenie do kuponu. W ofercie Gruby Kupon, kursy są większe nawet o 20% w odróżnieniu od oferty standardowej. Każdego dnia po zalogowaniu warto zatem odwiedzić tę sekcję i sprawdzić, jakie wydarzenia są dostępne w Grubym Kuponie.

Gdy wybierzesz powyższy zakład na swoim kuponie, będziesz mógł uzyskać jeszcze większą wygraną. Jak wiadomo zakłady kombi są najlepsze do wygrywania dużych kwot, nawet jeśli stawiamy mniejsze pieniądze. Jeśli zależy nam na wysokiej wygranej to gruby kupon jest stworzoną opcją właśnie dla nas. W tym wszystkim może nam pomóc LV BET kod promocyjny dzięki któremu możemy wykonać jeszcze bardziej odważne ruchy.

Mając zrealizowany LV BET kod promocyjny otrzymamy dodatkowe środki dzięki którym postawimy lepszy kupon. Aby otrzymać bonus wystarczy się tylko i wyłącznie zarejestrować. Odbierz bonus przez szybką i wygodną rejestrację. Sam LV BET kod promocyjny znajdziesz w dalszej części naszej publikacji.

Graj odpowiedzialnie i ciesz się większymi wygranymi. Bukmacher LV BET proponuje gruby kupon osobom, które mają dobrą wiedzę w piłce i warto z tej opcji jak najbardziej skorzystać – zapraszamy!

Obstawiaj zakłady w LV BET bez podatku od stawki

Warto także wspomnieć o nowej promocji „Zbijamy Podatek po Rejestracji”. To kolejny ukłon w stronę nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć konto w serwisie bukmacherskim LV BET, Jak doskonale wiadomo, legalni bukmacherzy w Polsce pobierają 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. W LV BET, przez 14 dni od zarejestrowania konta, nie musisz obawiać się podatku. Zakłady kombi zbudowane z min. trzech zdarzeń o łącznym kursie 2,40 będą zwolnione z podatku od stawki. Dzięki temu, możesz wygrać 14% więcej z każdego wygranego kuponu.

 

Program lojalnościowy LV BET – czy warto z niego skorzystać?

Dobrze jest mieć przeświadczenie, że nie tylko kod promocyjny w LV BET dla nowych graczy pozwala powalczyć o bonusowe pieniądze. Każdy zarejestrowany gracz jest automatycznie zapisywany do programu lojalnościowego. Działa on na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Obstawiając zakłady zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na prawdziwe pieniądze. Za każde 25 złotych poświęcone na obstawianie zakładów sportowych otrzymasz 1 punkt. Gdy uzbierasz przynajmniej 100 punktów, przejdź do sekcji LV Punkty i zamień je na pieniądze. 100 punktów w programie lojalnościowym możesz wymienić na dodatkowe 5 złotych na zakłady.

Ponadto, od czasu do czasu LV BET organizuje specjalne wydarzenia, w których można zgarnąć większą pulę punktów w programie lojalnościowym. Jednocześnie, można je wtedy wymienić na ciekawe gadżety oraz nagrody rzeczowe. LV punkty nigdy nie wygasają, dzięki czemu, tylko od Ciebie zależy kiedy zdecydujesz się wymienić je na nagrodę.

Strefa VIP w LV BET – co możemy zyskać u tego bukmachera?

W serwisie obowiązuje specjalny VIP program adresowany do najbardziej aktywnych i lojalnych graczy. Dostęp do tej sekcji można uzyskać wyłącznie poprzez zaproszenie ze strony bukmachera. Na takie zaproszenie mogą liczyć najbardziej oddani gracze. Liczy się Twój staż, średnia wysokość stawek, częstotliwość płatności w serwisie, a także aktywność i regularne obstawianie zakładów w LV BET. Przynależność do programu VIP pozwala cieszyć się wieloma profitami:

Indywidualna obsługa konta i błyskawiczny kontakt z działem supportu.

Ekskluzywne promocje i bonusy oraz możliwość otrzymania specjalnych nagród w postaci biletów na ważne wydarzenia sportowe.

Atrakcyjne prezenty z okazji urodzin oraz ważnych okoliczności.

Ekspresowe wypłaty z konta.

Specjalne wydarzenia w formie bankietów oraz innych spotkań rozrywkowych dla wszystkich klientów programu VIP oraz pracowników LV BET.

Zdecydowanie warto wykazać się aktywnością by zbudować odpowiedni status konta, który zapracuje na zaproszenie ze strony bukmachera. Pamiętaj, że w ustawieniach konta musisz wyrazić zgodę na wysyłanie wiadomości marketingowych od LV BET. W innym razie, bukmacher nie będzie w stanie dostarczyć Ci indywidualnego zaproszenia do programu VIP.

Funkcja Cashout dostępna u bukmachera LV BET

LV BET to bardzo nowoczesna marka bukmacherska, która dba o maksymalną funkcjonalność i wygodę graczy. nie mogło zatem zabraknąć funkcji Cashout w serwisie. Warto również nadmienić, że LV BET był jednym z pierwszych bukmacherów, który postanowił udostępnić opcję na polskim rynku bukmacherskim. Cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie aktywnego kuponu i zgarnięcie gwarantowanego zysku.

Jak to działa w praktyce? Obstawiłeś zakład single, Twoja drużyna prowadzi, ale na boisku dominuje rywal. Obawiasz się, że bramka wyrównująca wisi na włosku. Możesz już teraz zamknąć kupon i odebrać proponowany zysk. To samo tyczy się zakładów wielokrotnych. Boisz się, że ostatni typ zepsuje Twój kupon i sprawi, że duża wygrana zostanie zaprzepaszczona? Wejdź do sekcji z aktywnymi kuponami, sprawdź, ile w tej chwili proponuje Cashout i zadecyduj, czy jest to adekwatna wygrana czy wolisz zaryzykować i poczekać na finalne rozstrzygnięcia. Pamiętaj, że skorzystanie z opcji Cashout automatycznie wyłącza kupon z promocji Multikozak oraz Bezpieczny Kupon.

Promocje w punktach stacjonarnych dostępnych w ramach LV BET

Z roku na rok, LV BET zakłady bukmacherskie LV BET starają się rozwijać swoją sieć punktów naziemnych. Gracze, którzy lubią tradycyjną formę obstawiania zakładów, mogą liczyć na specjalne promocje. Np. obstawiając najważniejsze wydarzenia sportowe możesz postawić kupon bez podatku od stawki, który zostanie pokryty przez bukmachera. Dzięki temu, możesz liczyć na wygrane wyższe o 14%! To sprawia, że typowanie w punktach przynosi wiele profitów. W serwisie LV BET sprawdzisz mapę, na której zaznaczono wszystkie punkty naziemne bukmachera.

Wykorzystuj bonusy bukmacherskie do woli. Nasz serwis pozwoli Ci otrzymać bonus od LV BET. Dodatkowo posiadamy promocyjny LV BET kod, który pozwala od razu uzyskać dodatkowe środki do gry. Odbierz bonus i ciesz się jego właściwościami. Posiadamy także niezbędny fortuna kod promocyjny, który działa u tego właśnie bukmachera.

Promocje w aplikacji mobilnej LV BET – recenzja, ocena i możliwości aplikacji dostępnej u tego bukmachera

Bukmacher oddaje do dyspozycji swoich klientów nowoczesną aplikację mobilną, z pomocą której można obstawiać wydarzenia sportowe z poziomu smartfona lub tableta. Dostępne są wersje na urządzania z systemem operacyjnym iOS oraz Android. W aplikacji gracze mogą założyć konto, wykorzystać kod promocyjny LV BET, dokonać wpłaty i wypłaty, a także obstawiać zakłady bukmacherskie we wszystkich sekcjach: przedmeczowej, na żywo, sportach wirtualnych oraz oczywiście w sekcji esportowej.

Aplikacja mobilna została wyposażona w niezbędne udogodnienia, dzięki którym obstawianie zakładów bukmacherskich staje się dużo prostsze i przyjemniejsze. Co szczególnie ważne, w aplikacji można odnaleźć promocje stworzone specjalnie z myślą o klientach obstawiających zakłady w tej formie. Bukmacher stale usprawnia działanie aplikacji, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Planujesz wspólne oglądanie meczu z kumplami? Z pomocą aplikacji mobilnej LV BET będziesz mógł obstawiać oglądane wydarzenia także na żywo.

Promocje i wydarzenia okresowe, które bukmacher nam oferuje

Najważniejsze wydarzenia sportowe w LV BET są traktowane ze szczególną pieczołowitością. Wtorkowe i środowe wieczory z Ligą Mistrzów? Najważniejsze ligi europejskie? Mecze siatkarskiej reprezentacji Polski? A może wielkoszlemowe turnieje tenisowe, takie jak Roland Garros, US Open, Australian Open czy Wimbledon? Takie wydarzenie bez wątpienia znajdą się w ofercie specjalnej, dzięki czemu, gracze będą mogli zdobyć bonusowe pieniądze na obstawienie swoich ulubionych wydarzeń.

W LV BET organizowane są również specjalne turnieje oraz konkursy dla typerów. Dzięki temu, gracze mają możliwość rywalizować o atrakcyjne bonusy oraz nagrody rzeczowe. Bukmacher dokłada wszelkich starań, aby stali klienci zawsze mogli liczyć na ciekawe oferty promocyjne. Nie tylko kod promocyjny LV BET pozwoli zdobyć bonusowe pieniądze oraz obstawić zakłady na lepszych warunkach.

Jakie promocje okresowe oferuje nam bukmacher? Trzeba przyznać, że wachlarz dostępnych promocji jest bardzo szeroki. Zakład bez ryzyka na konkretny mecz, możliwość postawienia wybranych wydarzeń bez podatku od stawki, wyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe, bonus depozytowy z okazji startu ważnego turnieju – to tylko niektóre z promocji, które znajdziemy w ofercie bukmachera LV BET przy okazji popularnych wydarzeń sportowych.

Metody płatności dostępne w serwisie LV BET

Warto powiedzieć kilka słów na temat dostępnych metod płatności, które umożliwią nam zrealizowanie wpłaty oraz wypłaty z konta. Zacznijmy od depozytów. Do dyspozycji klientów pozostają obecnie następujące metody płatności:

 • Ekspresowe przelewy bankowe (Dotpay, Przelewy24, tPay),
 • Wpłaty kartą płatniczą (Visa, Mastercard, Paysafecard),
 • Przelewy z portfeli online (Paymenticon, Skrill),
 • Przelewy mobilne (BLIK).

Minimalna kwota wpłaty zależy od wybranej metody płatności, w większości przypadków jest to 10 PLN. Wpłata jest księgowana na koncie natychmiast, dzięki czemu, w ciągu kilku minut można zrealizować depozyt i obstawić interesujące nas spotkania. Wypłaty z konta można realizować już od najmniejszych kwot. Co więcej, usługa Rapid Pay dostępna w serwisie LV BET pozwala użytkownikom 10 banków zrealizować błyskawiczną wypłatę, w ramach której środki pojawią się na koncie bankowym w przeciągu kilku minut (także w weekendy).

LV BET – legalny bukmacher w Polsce

Zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową, w Polsce mogą funkcjonować jedynie bukmacherzy legitymujący się odpowiednią licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher LV BET otrzymał taką licencję w dniu 13 maja 2016 roku. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK informuje nas o tym, że LV BET to legalny bukmacher naziemny oraz internetowy, który może świadczyć swoje usługi w naszym kraju. Wiąże się to z dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością przestrzegania wielu zasad, co ma na celu lepszą ochronę graczy.

Bukmacher LV BET w świecie polskiego sportu

Firma LV BET angażuje się w polski sport, wspierając kluby sportowe w ranach umów sponsorskich. W dniu dzisiejszym, bukmacher jest głównym sponsorem klubów piłkarskich: Wisły Kraków oraz PFC Victroii London, a także klubu żużlowego Unia Leszno. Ponadto, jest oficjalnym sponsorem klubów: Garbarni Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec ora Widzewa Łódź. Bukmacher angażuje się także w sport poprzez wspieranie wydarzeń w różnych dyscyplinach sportu.

Zakłady na żywo dostępne w serwisie LV BET

Na pochwałę zasługuje rozbudowana oferta zakładów na żywo, dzięki którym, gracze mają możliwość obstawienia wydarzeń w czasie rzeczywistym. To popularna forma obstawiania, która pozwala wykorzystać wiedzę na temat tego, co dzieje się na boisku. Chcesz zobaczyć pierwsze minuty gry, aby upewnić się, że Twój typ jest słuszny? W LV BET postawisz zakład na żywo w dowolnym momencie. Wystarczy jedynie wybrać interesujący nas typ, a następnie odczekać kilka sekund na zatwierdzenie kuponu. Jeśli kursy w tym czasie ulegną zmianie, zakład należy postawić raz jeszcze, aż otrzymamy komunikat, że został on przyjęty.

Bukmacher konsekwentnie poszerza ofertę wydarzeń bukmacherskich na żywo. Znajdziemy tu m.in. mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, Snookera, kolarstwa, wyścigów F1, a także sporty walki. Z opcją zakładów na żywo współpracuje opcja Cash-out, która umożliwia zamknięcie zakładu przed zakończeniem spotkania. W ten sposób odbierasz mniejszą, ale za to pewną wygraną, nie martwiąc się o to, czy wynik meczu ulegnie jeszcze zmianie. Obstawianie zakładów na żywo często pozwala skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Esport w zakładach bukmacherskich LV BET

LV BET dużą wagę przykłada do zakładów bukmacherskich na Esport. Scenie sportów elektronicznych poświęcono odrębną sekcję, w której można typować wyniki przed rozpoczęciem spotkania, a także na żywo. Najpopularniejsze dyscypliny dostępne w sekcji Esport to: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, FIFA, Fortnite Valorant, Starcraft 2, King of Glory, Overwatch czy Warcraft III. W ofercie bukmachera znajduje się wiele promocji stworzonych specjalnie z myślą o sympatykach dyscyplin esportowych. Zdaniem wielu graczy, LV BET jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce, jeśli chodzi o ofertę zakładów na esport.

Aktualne promocje LV BET – kod promocyjny i wiele innych

O ofercie promocyjnej LV BET na pewno można powiedzieć jedno: jest z czego wybierać! Wielu graczy uważa, że jest to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku pod względem licznych promocji i bonusów. Czas na krótkie podsumowanie i uwzględnienie najważniejszych atrakcji, które czekają na graczy, którzy zarejestrują konto i wykorzystają kod promocyjny w LV BET.

 • Bonus bez depozytu – na początek, oferta dla nowych klientów, którzy wykorzystają kod bonusowy LV BET przy rejestracji w serwisie. W ramach tej promocji możesz otrzymać 1 PLN oraz mnożnik kursowy x20 do wykorzystania na pierwszym, obstawionym kuponie.
 • Bonus 2000 PLN przy pierwszej wpłacie – w ramach tej promocji, gracze realizujący pierwszą wpłatę mogą otrzymać 1% kwoty w formie bonusu (max. 20 PLN), a także mnożnik kursowy x100, który pozwoli powalczyć o bardzo wysokie wygrane. Minimalna kwota depozytu, pozwalająca na skorzystanie z tej promocji, wynosi 50 PLN.
 • Bonus powitalny przy niższej wpłacie – chcesz wpłacić mniej, niż 50 PLN? W takim razie możesz odebrać bonus w wysokości 10% do wpłaty w przedziale 10 – 49 PLN. Dodatkowym prezentem jest mnożnik kursowy x10.
 • Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne – alternatywą dla premii 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, jest bonus 600 PLN na sporty wirtualne. Wpłać na swoje konto min. 20 PLN, zaznaczając, że chcesz otrzymać ten bonus na start. Otrzymasz 100% pierwszej wpłaty w formie środków bonusowych do wykorzystania na sportach wirtualnych.
 • Bonus 1000 PLN przy drugiej wpłacie – LV BET ma dla swoich klientów specjalny bonus reload. Wpłać przynajmniej 50 PLN w drugiej wpłacie, a otrzymasz 1% premii oraz mnożnik kursowy x50.
 • Zakład bez ryzyka 333 PLN – z tej promocji możemy skorzystać przy trzeciej wpłacie w serwisie LV BET. Wystarczy zaznaczyć okienko aktywujące ten bonus przed dokonaniem wpłaty. Pierwszy postawiony zakład jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot w formie środków bonusowych, maksymalnie do kwoty 333 PLN.
 • Zakłady bez podatku w LV BET – nowi klienci mogą przez 14 dni obstawiać zakłady combi z trzema zdarzeniami o łącznym kursie min. 2,40 bez podatku od stawki.
 • Bezpieczny Kupon – jedno wydarzenie na kuponie wielokrotnym okazało się pechowe i odebrało Ci szansę na duży zysk? W serwisie LV BET możesz ubezpieczyć się od takich sytuacji. Ta promocja pozwala raz w tygodniu zgarnąć zwrot stawki za przegrany kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma wydarzeniami, gdzie zawiódł Cię tylko jeden typ.
 • Multikozak – lubisz obstawiać rozbudowane zakłady wielokrotne? W LV BET możesz liczyć na większe wygrane od popularnych taśm. Od 7,5% do kuponów z czterema zdarzeniami aż do 30% za kupony combi z przynajmniej ośmioma wydarzeniami.
 • Bonus na Sporty Wirtualne – poświęć na zakłady wirtualne przynajmniej 100 złotych w ciągu jednego tygodnia, a na początku przyszłego otrzymasz dodatkowe 20 złotych.
 • Program lojalnościowy – Twoja aktywność oznacza dodatkową szansę na zanotowanie większego zysku. Każde 25 złotych to jeden punkt w programie. Punkty możesz wymienić na bonusowe pieniądze na obstawianie zakładów sportowych.
 • Bonus dla kibiców ¬– możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych za okazanie karnetu na mecze jednej z następujących drużyn: Wisła Kraków, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Stal Mielec, Widzew Łódź.
 • Varyfikacja – obstawiłeś mecz polskiej Ekstraklasy, w którym sędzia wykorzystał VAR i anulował bramkę co wpłynęło na przegranie postawionego kuponu? W LV BET w takiej sytuacji możesz liczyć na zwrot stawki.
 • Cashout – nowoczesna funkcja, z którą możesz lepiej kontrolować obstawiane zakłady i zamykać je przed czasem zgarniając pewny zysk.
 • Promocje mobilne – w aplikacji mobilnej na klientów czekają dodatkowe okazje do zgarnięcia większych wygranych.
 • Promocje w punktach – jeśli lubisz typować wyniki wydarzeń sportowych w punktach naziemnych, w LV BET możesz liczyć na wygrane większe o 14%.

Ponadto, w LV BET możemy liczyć na szereg promocji okresowych związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Organizowane są również specjalne turnieje, w których aktywni typerzy mogą powalczyć o cenne nagrody. Najbardziej lojalni gracze mogą natomiast otrzymać zaproszenie do zamkniętego programu VIP, co wiąże się z dodatkowymi profitami. Kod promocyjny w LV BET otwiera przed nami bardzo wszechstronne możliwości w aspekcie bukmacherskich promocji i bonusów.

Kod promocyjny w LV BET – podsumowanie możliwości dostępnych u bukmachera

Zakłady bukmacherskie LV BET cieszą się zasłużoną renomą i są popularnym wyborem ze strony gracze oczekujących zakładów sportowych na najwyższym poziomie. Taki stan rzeczy absolutnie nie może dziwić, biorąc pod uwagę atrakcyjną ofertę promocyjną oraz aktualny kod bonusowy LV BET, który pozwoli nowym graczom zdobyć aż trzy prezenty na start: bonus 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, bonus 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie. Zamiast pierwszego bonusu możesz wybrać bonus 100% do 600 PLN na sporty wirtualne. Kod promocyjny LV BET pozwala także zdobyć bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Wśród wielu rankingów najlepszych bukmacherów, LV BET plasuje się na czołowych pozycjach. To uznana marka o ugruntowanej pozycji. Usługi świadczone przez tego bukmachera sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających typerów. W pełni zgadzamy się z tezą, że pod względem najbardziej rozbudowanej oferty promocyjnej, LV BET zasługuje na wyróżnienie. Dzięki temu, zakłady bukmacherskie nigdy się nie nudzą i zawsze oferują ciekawą okazję do zgarnięcia większego zysku.

LV BET FAQ – najczęściej zadawane pytania wśród graczy bukmachera

Jaki bonus powitalny proponuje LV BET?

LV BET proponuje swoim klientom bonus kursowy o równowartości 1500 PLN. Jest on przyznawany do pierwszej (1000 PLN) oraz drugiej wpłaty (500 PLN) w serwisie.

Co daje graczom kod promocyjny w LV BET?

Jeśli w trakcie rejestracji wykorzystasz LV BET kod promocyjny, możesz skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej i odebrać lepszy bonus startowy. Aktualnie, z pomocą kodu możesz otrzymać specjalny bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Jak wykorzystać kod bonusowy LV BET?

Aktualne kody promocyjne znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarcz skopiować kod, przejść do formularza rejestracyjnego LV BET i wkleić go we właściwe okienko.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Aby środki bonusowe podlegały wypłacie, gracz musi czterokrotnie obrócić kwotę pierwszego i drugiego depozytu na kuponach z kursem min. 2,00 (jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne, jedna sekcja musi posiadać kurs przynajmniej 1,50).

Czy LV BET to legalny bukmacher?

Tak, LV BET zakłady bukmacherskie funkcjonują na polskim rynku od 2016 roku i posiadają licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet oraz w punktach naziemnych.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem