Kod promocyjny LV BET

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (24.10.2020)
Pakiet Powitalny 15000 PLN!
Odbierz pakiet powitalny w Lvbet.pl nawet do 15000 PLN od pierwszej wpłaty, wpłacasz mniej niż 50 PLN mamy bonus również dla Ciebie
kod
PASJA
Polecane bonusy na LV BET:
- Bonus 200 PLN Na Sporty Wirtualne
- Bezpieczny Kupon 5+
LV BET to bardzo popularna marka bukmacherska, która działa na naszym rynku od 2016 roku. Serwis błyskawicznie zdołał przekonać do siebie nowych klientów. To zasługa przemyślanych promocji oraz atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Aktualnie, kod promocyjny LV BET uchodzi za jeden z najbardziej oryginalnych i pomysłowych wśród bukmacherów. Jeśli zatem szukasz dobrego kontrahenta, który sprosta Twoim oczekiwaniom, jest to marka, którą warto wziąć pod uwagę. Prezentujemy obszerną ofertę promocyjną dostępną na zakładach bukmacherskich LV BET.

Mistrzowski pakiet powitalny na 1500 zł od LV BET!

Nowi klienci w serwisie LV BET mogą liczyć na dwie okazje do powiększenia swojego stanu konta. Duży kod i bonus o równowartości 1500 złotych jest przyznawany w formie dwóch premii depozytowych. To pierwszy na polskim rynku bukmacherskim kod promocyjny i bonus kursowy na start, który pozwala powalczyć o niewyobrażalne wygrane. Jak dokładnie funkcjonuje kod i bonus powitalny w LV BET?

Przy pierwszej wpłacie możesz otrzymać kod promocyjny i bonus o równowartości 1000 złotych. W praktyce, otrzymujesz 1% bonusu od kwoty depozytu, a także mnożnik kursowy x100. Innymi słowy, możesz obstawić 10 PLN na kupon, którego kurs zostanie pomnożony przez 100. Łatwo policzyć, że już przy kursie 2,50 możesz zagrać o 2500 złotych! Jak już wspomnieliśmy, LV BET proponuje dwa bonusy. Przy drugiej wpłacie otrzymasz identyczny kod promocyjny i bonus, tyle tylko, że o równowartości 500 złotych. W sumie, 1500 złotych w prezencie oraz potencjalna szansa na wielką wygraną.

Powyższy kod i bonus funkcjonuje od kwoty depozytu min. 50 PLN. Jeśli preferujesz niższe stawki, możesz poprosić o inny kod i bonus. Wpłacając na swoje konto od 10 do 49 złotych możesz otrzymać kod i bonus pieniężny 10% oraz mnożnik kursu całkowitego x10. Kod i Bonus powitalny LV BET bez wątpienia należy do najciekawszych na polskim rynku bukmacherskim.

Czy LV BET oferuje klientom bonus bez depozytu?

LV BET wprowadził do swojej oferty bonus bez depozytu na kwotę 20 PLN. Jest to odpowiedź na duże zapotrzebowanie wśród nowych graczy na bonus, który nie wymaga od nas wpłaty na konto. Dzięki temu możemy skorzystać z zakładu na kwotę 20 PLN, której nie musimy wpłacać na nasze konto. Jak otrzymać darmowe 20 PLN na konto gracza? Nic bardziej prostego!

Zakładamy konto na LV BET (formularz rejestracji widoczny poniżej). Po szybkiej rejestracji logujemy się na nasze nowe konto i wciskamy w “Pełna rejestracja” i zaznaczamy “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Sam bonus otrzymamy w momencie potwierdzenia danych naszego konta. Jeśli nasze konto zostanie zweryfikowane w sposób poprawny, po zalogowaniu się zobaczymy kwotę 20 PLN która zostanie przypisana do naszego konta.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny LV BET?

Standardowa oferta powitalna dla nowych użytkowników w serwisie przewiduje prezent o równowartości 1500 złotych. Tymczasem, wykorzystując kod promocyjny LV BET możesz skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej i zgarnąć bardziej wartościowy prezent. Tylko w ten sposób możesz otrzymać kod i bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Aktualny kod bonusowy potrzebny przy rejestracji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy go wpisać w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego by skorzystać z lepszych warunków promocji powitalnej w LV BET.

Jak otrzymać maksymalny bonus na start krok po kroku?

Pomysłowy kod i bonus powitalny w LV BET może wprowadzić nieco zamieszania w przypadku początkujących graczy, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnych premii depozytowych. Postanowiliśmy ułożyć krótką instrukcję, z której dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać kod bonusowy LV BET oraz jak spożytkować otrzymany kod i bonus.

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i zgarnij kod promocyjny LV BET, z którym możesz otrzymać ekskluzywny prezent powitalny. Przejdź do serwisu i kliknij żółty przycisk „Rejestracja” znajdujący się w górnym, prawym rogu.
 2. Wypełnij wszystkie dane osobowe oraz dane konta. W LV BET możliwa jest szybka rejestracja bez dowodu. Znajdź właściwe okienko i wklej posiadany kod bonusowy. Jeśli jednak masz parę minut, warto od razu przejść proces weryfikacji i załączyć skany dokumentu tożsamości. To umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu.
 3. Napisz maila na adres promocyjny LV BET i poproś o przyznanie bonusu bez depzoytu. Otrzymasz złotówkę, którą możesz przeznaczyć na zakład z kursem całkowitym pomnożonym przez 10.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Aby skorzystać z promocji powitalnej, wpłać przynajmniej 50 złotych. Maksymalną premię otrzymujesz od kwoty 1000 PLN. Gracz otrzyma bonus pieniężny w wysokości 1% kwoty wpłaty. Może go przeznaczyć na zakład z kursem pomnożonym przez 100. Aby postawić taki zakład, wystarczy aktywować kod i bonus kursowy na kuponie.
 5. Podobny kod i bonus czeka na Ciebie przy drugiej wpłacie. Możesz otrzymać 1% kwoty i postawić zakład z kursem pomnożonym przez 50.
 6. Powyższy bonus powitalny możesz wykorzystać na obstawienie zakładu wielokrotnego z przynajmniej trzema zdarzeniami oraz kursem łącznym min. 2,50. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie przyznanego bonusu.
 7. Obowiązuje czterokrotny warunek obrotu na kuponach z kursem min. 2,00. Po obróceniu kwoty depzoytu cztery razy będziesz mógł dokonać wypłaty ze swojego konta.

Choć początkującym graczom kod i bonus powitalny LV BET może się wydawać nieco dziwny, jest to naprawdę świetna okazja, która często pozwala na wygranie kwoty, która przebije wszelkie bonusy na polskim rynku bukmacherskim. W związku z tym, kod i bonus LV BET jest bardzo wysoko oceniany wśród rankingów na najlepsze promocje bukmacherskie.

Kod i bonus powitalny LV BET a warunek obrotu

Zanim będziesz mógł wypłacić wygrane pieniądze, musisz oczywiście spełnić warunki obrotu przewidziane w regulaminie promocji. W LV BET obowiązuje czterokrotny warunek obrotu kwotą pierwszego i drugiego depozytu objętych promocją powitalną. Do obrotu zaliczane są kupony z kursem min. 2,00. Jeśli stawiasz zakład wielokrotny, jedno z dodanych wydarzeń musi posiadać kurs przynajmniej 1,50. Są to dosyć przystępne i nieskomplikowane warunki. Przed skorzystaniem z każdej promocji bukmacherskiej warto przeczytać jej regulamin i upewnić się, że za ciekawą okazją nie kryje się rygorystyczny warunek obrotu.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Zakłady bukmacherskie LV BET błyskawicznie zdobyły uznanie klientów, a w 2017 roku były nominowane do nagrody Największego Odkrycia na światowym rynku bukmacherskim. Największy wpływ na to wyróżnienie miały oczywiście ciekawe promocje, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Do dziś w serwisie LV BET możemy liczyć na atrakcyjne promocje, które niejednokrotnie pozwolą zagrać o większe pieniądze. Poniżej znajdziesz wszystkie, aktualne promocje proponowane nam przez renomowanego bukmachera LV BET.

Kod promocyjny i bonus dla kibiców

Kibice polskiej piłki nożnej mogą liczyć na dodatkowy kod i bonus. Firma LV BET angażuje się w polski sport i wspiera wiele drużyn piłkarskich. To oficjalny sponsor Wisły Kraków oraz oficjalny bukmacher drużyn: Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Widzew Łódź oraz Stal Mielec. Jesteś fanem jednej z wymienionych drużyn i posiadasz karnet meczowy? Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowy kod i bonus 50 złotych w serwisie. Wystarczy jedynie wysłać maila na adres promocyjny: promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Karnet”. Do wiadomości email załącz skan swojego karnetu meczowego. W ciągu 48 godzin zostaniesz nagrodzony dodatkowym bonusem pieniężnym.

Bezpieczny kupon 5+

W serwisie LV BET znajdziemy kilka promocji, które szczególnie premiują fanów zakładów wielokrotnych. Przykładem takiej promocji jest bezpieczny kupon. Obstawiając kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami ze stawką min. 20 PLN, możesz ubezpieczyć się na wypadek przegranej z powodu jednego zdarzenia z niekorzystnym rezultatem. W każdym tygodniu liczy się tylko pierwszy kupon, który spełnia warunki promocji Bezpieczny Kupon 5+.

Jeśli tylko jedno wydarzenie na postawionym przez Ciebie kuponie okaże się nietrafione, w przyszły poniedziałek otrzymasz zwrot stawki. Minimalna stawka uprawniająca do wzięcia udziału w promocji wynosi 20 PLN. Jednocześnie, kod i bonus cashback nie może być wyższy niż 50 złotych. W promocji nie biorą udziału wydarzenia zakończone za pośrednictwem funkcji cashout. Kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma zdarzeniami musi posiadać kurs min. 3,00. Otrzymany zwrot podlega trzykrotnemu warunkowi obrotu po kursie 1,75.

NBA NHL Night Live

Kolejna promocja od LV BET została przygotowana dla fanów sportów nocnych, które mają w LV BET duże zainteresowanie. OD 22 października 2019 r. do 8 kwietnia 2020 r. będziemy mogli skorzystać z promocji o nazwie NBA NHL Night Live. Promocja polega na typowaniu meczów i zbieraniu punktów, które mogą doprowadzić nasz do nagrody głównej na 8000 PLN!

W promocji bierze udział każdy, kto obstawia mecze NBA lub NHL na kwotę minimum 10 PLN w godzinach od 0:00 do 6:00 przez cały tydzień. Kupony muszą zawierać wyłącznie wydarzenia na NHL lub NBA. Rankingi są aktualizowane co tydzień a mniejsze bonusy tygodniowe przyznawane są w każdą środę po godzinie 17:00.

Multikozak – zobacz co i jak

Czas na kolejną promocję dedykowaną wszystkim fanom zakładów wielokrotnych. Obstawiając popularne „taśmy”, w serwisie bukmacherskim LV BET możesz liczyć na dodatkowy kod i bonus. Do promocji zaliczają się wszystkie kupony z przynajmniej czterema zdarzeniami i kursem min. 3,00. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, możesz liczyć na następujące premie:

 • 7,5% do wygranej za kupon wielokrotny z 4 zdarzeniami
 • 10% do wygranej za kupon wielokrotny z 5 zdarzeniami
 • 15% do wygranej za kupon wielokrotny z 6 zdarzeniami
 • 20% do wygranej za kupon wielokrotny z 7 zdarzeniami
 • 25% do wygranej za kupon wielokrotny z przynajmniej 8 zdarzeniami

Jeśli udało Ci się trafić zakład spełniający powyższe warunki, pochwal się bukmacherowi wysyłając maila na adres promocyjny wpisując w tytule „Multikozak”. W ciągu najbliższych dwóch dni otrzymasz premię w formie bonusu pieniężnego maksymalnie do kwoty 1000 złotych.

Varyfikacja – plusy i minusy tego wariantu

Słusznie wykorzystany VAR może sprawić, że gracz w przeciągu kilku minut straci powody do radości i nie będzie mógł cieszyć się wygranym kuponem. W związku z tym, LV BET przygotował specjalną promocją związaną z polską Ekstraklasą w piłce nożnej. Sędzia wykorzystał VAR i cofnął bramkę przez co Twój kupon został rozliczony jako przegrany? Możesz otrzymać kod i bonus w formie zwrotu stawki!

Jak to działa? Załóżmy, że obstawiłeś zwycięstwo drużyny A. Twoja drużyna strzela bramkę na 2-1 i sprawia, że kupon zostanie rozliczony pozytywnie. Sędzia dopatrzył się jednak nieprawidłowości, wykorzystał VAR i cofnął bramkę. Mecz kończy się wynikiem 1-1. Anulowana bramka sprawiła, że Twój kupon przegrał. W tej sytuacji możesz otrzymać cashback aż do 100 złotych. Do promocji zaliczają się kupony z kursem min. 1,50 oraz stawką wynoszącą przynajmniej 10 złotych.

Tenisowy LV BET Tour – zobacz co zyskujesz

Jest to promocja skierowana do wszystkich graczy preferujących zakłady na tenis i korzystających z aplikacji mobilnej. LV BET postanowił przygotować promocję związaną z najważniejszymi turniejami tenisowymi na świecie. Typując te wydarzenia sportowe możesz liczyć na wygraną większą o 14-procentową premię. W ten sposób nie tylko zniwelujesz stratę z tytułu podatku od stawki, ale także wyjdziesz na spory plus. W roku 2019 bukmacher wybrał ponad 10 turniejów, które będą objęte promocją tenisowego LV BET tour. Przypomnijmy, że jest to promocja mobilna.

Kod i bonus na Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to niewątpliwie oryginalna forma typowania wyników. W końcu gracz typuje mecze sterowane w całości przez algorytm komputerowy. Zaletą są atrakcyjne kursy, szybkie rozstrzygnięcia oraz duże emocje okraszone widowiskowymi animacjami i komentarzem. W związku z tym, nie brakuje graczy, którzy od czasu do czasu decydują się postawić kilka kuponów na Sportach Wirtualnych. To dobra okazja by zgarnąć kolejny kod i bonus w serwisie LV BET. Warunkiem otrzymania pierwszego bonusu jest obstawianie przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli sportów wirtualnych, dokonując tym samym obrotu na kwotę 100 PLN. W ramach nagrody, w kolejny poniedziałek otrzymamy kwotę 20 PLN na nasze konto. Promocja działa w każdym kolejnym tygodniu!

Kolejną z opcji na dodatkowe środki w LV BET jest dedykowany bonus na sporty wirtualne w kwocie 300 PLN. W ofercie mamy do wykorzystania takie dyscypliny jak piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać dodatkowe 300 PLN? Wystarczy wpłacić kwotę do 600 PLN na konto gracza do dnia 26.01.2020 i cieszyć się podwojeniem tej kwoty na sporty wirtualne!

Gruby kupon – czy warto z niego skorzystać?

LV BET codziennie wybiera interesujące zakłady, które można obstawić w ofercie Gruby Kupon z powiększonym kursem całkowitym. Przykładowy zakład w tej promocji brzmi następująco: Liverpool wygra mecz z Chelsea i w meczu padnie łącznie ponad 1,5 gola. Jeśli uważasz, że to stwierdzenie jest słuszne, dodajesz zdarzenie do kuponu. W ofercie Gruby Kupon, kursy są większe nawet o 20% w odróżnieniu od oferty standardowej. Każdego dnia po zalogowaniu warto zatem odwiedzić tę sekcję i sprawdzić, jakie wydarzenia są dostępne w Grubym Kuponie.

Gdy wybierzesz powyższy zakład na swoim kuponie, będziesz mógł uzyskać jeszcze większą wygraną. Jak wiadomo zakłady kombi są najlepsze do wygrywania dużych kwot, nawet jeśli stawiamy mniejsze pieniądze. Jeśli zależy nam na wysokiej wygranej to gruby kupon jest stworzoną opcją właśnie dla nas. W tym wszystkim może nam pomóc LV BET kod promocyjny dzięki któremu możemy wykonać jeszcze bardziej odważne ruchy.

Mając zrealizowany LV BET kod promocyjny otrzymamy dodatkowe środki dzięki którym postawimy lepszy kupon. Aby otrzymać bonus wystarczy się tylko i wyłącznie zarejestrować. Odbierz bonus przez szybką i wygodną rejestrację. Sam LV BET kod promocyjny znajdziesz w dalszej części naszej publikacji.

Graj odpowiedzialnie i ciesz się większymi wygranymi. Bukmacher LV BET proponuje gruby kupon osobom, które mają dobrą wiedzę w piłce i warto z tej opcji jak najbardziej skorzystać – zapraszamy!

Program lojalnościowy LV BET – czy warto z niego skorzystać?

Dobrze jest mieć przeświadczenie, że nie tylko kod promocyjny w  LV BET dla nowych graczy pozwala powalczyć o bonusowe pieniądze. Każdy zarejestrowany gracz jest automatycznie zapisywany do programu lojalnościowego. Działa on na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Obstawiając zakłady zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na prawdziwe pieniądze. Za każde 25 złotych poświęcone na obstawianie zakładów sportowych otrzymasz 1 punkt. Gdy uzbierasz przynajmniej 100 punktów, przejdź do sekcji LV Punkty i zamień je na pieniądze. 100 punktów w programie lojalnościowym możesz wymienić na dodatkowe 5 złotych na zakłady.

Ponadto, od czasu do czasu LV BET organizuje specjalne wydarzenia, w których można zgarnąć większą pulę punktów w programie lojalnościowym. Jednocześnie, można je wtedy wymienić na ciekawe gadżety oraz nagrody rzeczowe. LV punkty nigdy nie wygasają, dzięki czemu, tylko od Ciebie zależy kiedy zdecydujesz się wymienić je na nagrodę.

Strefa VIP w LV BET – co możemy zyskać u tego bukmachera?

W serwisie obowiązuje specjalny VIP program adresowany do najbardziej aktywnych i lojalnych graczy. Dostęp do tej sekcji można uzyskać wyłącznie poprzez zaproszenie ze strony bukmachera. Na takie zaproszenie mogą liczyć najbardziej oddani gracze. Liczy się Twój staż, średnia wysokość stawek, częstotliwość płatności w serwisie, a także aktywność i regularne obstawianie zakładów w LV BET. Przynależność do programu VIP pozwala cieszyć się wieloma profitami:

 • Indywidualna obsługa konta i błyskawiczny kontakt z działem supportu.
 • Ekskluzywne promocje i bonusy oraz możliwość otrzymania specjalnych nagród w postaci biletów na ważne wydarzenia sportowe.
 • Atrakcyjne prezenty z okazji urodzin oraz ważnych okoliczności.
 • Ekspresowe wypłaty z konta.
 • Specjalne wydarzenia w formie bankietów oraz innych spotkań rozrywkowych dla wszystkich klientów programu VIP oraz pracowników LV BET.

Zdecydowanie warto wykazać się aktywnością by zbudować odpowiedni status konta, który zapracuje na zaproszenie ze strony bukmachera. Pamiętaj, że w ustawieniach konta musisz wyrazić zgodę na wysyłanie wiadomości marketingowych od LV BET. W innym razie, bukmacher nie będzie w stanie dostarczyć Ci indywidualnego zaproszenia do programu VIP.

Funkcja Cashout dostępna u bukmachera LV BET

LV BET to bardzo nowoczesna marka bukmacherska, która dba o maksymalną funkcjonalność i wygodę graczy. nie mogło zatem zabraknąć funkcji Cashout w serwisie. Warto również nadmienić, że LV BET był jednym z pierwszych bukmacherów, który postanowił udostępnić opcję na polskim rynku bukmacherskim. Cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie aktywnego kuponu i zgarnięcie gwarantowanego zysku.

Jak to działa w praktyce? Obstawiłeś zakład single, Twoja drużyna prowadzi, ale na boisku dominuje rywal. Obawiasz się, że bramka wyrównująca wisi na włosku. Możesz już teraz zamknąć kupon i odebrać proponowany zysk. To samo tyczy się zakładów wielokrotnych. Boisz się, że ostatni typ zepsuje Twój kupon i sprawi, że duża wygrana zostanie zaprzepaszczona? Wejdź do sekcji z aktywnymi kuponami, sprawdź, ile w tej chwili proponuje Cashout i zadecyduj, czy jest to adekwatna wygrana czy wolisz zaryzykować i poczekać na finalne rozstrzygnięcia. Pamiętaj, że skorzystanie z opcji Cashout automatycznie wyłącza kupon z promocji Multikozak oraz Bezpieczny Kupon.

Promocje w punktach stacjonarnych dostępnych w ramach LV BET

Z roku na rok, LV BET zakłady bukmacherskie LV BET starają się rozwijać swoją sieć punktów naziemnych. Gracze, którzy lubią tradycyjną formę obstawiania zakładów, mogą liczyć na specjalne promocje. Np. obstawiając najważniejsze wydarzenia sportowe możesz postawić kupon bez podatku od stawki, który zostanie pokryty przez bukmachera. Dzięki temu, możesz liczyć na wygrane wyższe o 14%! To sprawia, że typowanie w punktach przynosi wiele profitów. W serwisie LV BET sprawdzisz mapę, na której zaznaczono wszystkie punkty naziemne bukmachera.

Wykorzystuj bonusy bukmacherskie do woli. Nasz serwis pozwoli Ci otrzymać bonus od LV BET. Dodatkowo posiadamy promocyjny LV BET kod, który pozwala od razu uzyskać dodatkowe środki do gry. Odbierz bonus i ciesz się jego właściwościami. Posiadamy także niezbędny fortuna kod promocyjny, który działa u tego właśnie bukmachera.

Pamiętaj że jeśli liczysz na rozgrywki Fame MMA to jedynym miejscem do obstawiania aktualnie jest LV BET. Graj odpowiedzialnie ponieważ nie jest to wydarzenie stricte sportowe, lecz zmagania celebrytów. Wśród zakładów bukmacherskich Fame MMA stało się bardzo popularne i jest chętnie wybierane przez graczy.

Jeśli chcesz spróbować tej kategorii to jak najbardziej wykorzystaj LV BET kod promocyjny, który pozwoli na rozegranie swojego pierwszego kuponu w ramach Fame MMA. Oferujemy także fortuna kod promocyjny do bukmachera o ciekawych właściwościach. Polecamy sprawdzenie tej opcji. Odbierz swój bonus wybierając fortuna kod promocyjny właśnie teraz!

Promocje w aplikacji mobilnej LV BET – recenzja, ocena i możliwości aplikacji dostępnej u tego bukmachera

LV BET zadbał o dopracowaną i wygodną aplikację mobilną na urządzenia iOS oraz Android. Można ją ściągnąć z mobilnej strony bukmachera. Klienci obstawiający zakłady z poziomu aplikacji mogą liczyć na specjalne promocje. Jedną z nich jest wspomniany wyżej Tenisowy LV BET tour, w której można zgarnąć dodatkowe 14% do wygranego kuponu. To niejedyna promocja przewidziana w obrębie aplikacji mobilnej. Warto zatem być na bieżąco i nie przegapić dodatkowej okazji do zgarnięcia większych wygranych.

Promocje i wydarzenia okresowe, które bukmacher nam proponuje

Bukmacher pamięta o najważniejszych wydarzeniach sportowych i pozwala je obstawiać na lepszych warunkach. Pasjonująca Liga Mistrzów? Najważniejsze ligi europejskie? Wielkoszlemowy turniej tenisowy? A może mecze reprezentacji Polski w siatkówce? W serwisie LV BET codzienne logowanie warto rozpocząć od przeglądu aktualnych ofert promocyjnych. Bukmacher od czasu do czasu organizuje również specjalne turnieje dla aktywnych typerów, w których można powalczyć o dodatkowe bonusy oraz nagrody rzeczowe.

Zgarnij LV BET kod promocyjny już teraz i ciesz się najlepszymi warunkami do rozgrywki u tego bukmachera. Opcja zakładów bukmacherskich zawsze ma bonusy do wykorzystania. Dzięki nim odbierz dziś bonus który pozwoli cieszyć się dodatkowymi środkami. Będzie to bardzo dobra opcja na świeży start u danego bukmachera.

Akurat LV BET kod promocyjny jest bardzo atrakcyjny w odniesieniu do innych propozycji na rynku. Posiadamy również specjalny LV BET kod promocyjny, dzięki czemu zyskasz jeszcze więcej, niż w wypadku innych serwisów internetowych, które udostępniają takie kody. Zależy nam aby każdy z naszych czytelników był usatysfakcjonowany.  Dlatego też jeśli masz pomysł na zakład kombi to jak najbardziej bonus przyda się do pierwszej rozgrywki.

Na swoim kuponie kombi będziesz mógł obstawić pieniądze bukmachera i testować możliwości danych drużyn. Zakład kombi jest oczywiście rozliczany według standardowych norm bukmachera. Tak samo działa fortuna, która pozwala nam na wygrywanie dzięki swojemu bonusowi.

Każdy kto więc daje sobie możliwość skorzystania z tej opcji, będzie z niej w pełni zadowolony. Postaw swój zakład kombi już dziś i ciesz się najlepszymi warunkami które daje zarówno LV BET jak i Fortuna.

Aktualne promocje LV BET – kod promocyjny i wiele innych

O ofercie promocyjnej LV BET na pewno można powiedzieć jedno: jest z czego wybierać! Wielu graczy uważa, że jest to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku pod względem licznych promocji i bonusów. Czas na krótkie podsumowanie i uwzględnienie najważniejszych atrakcji, które czekają na graczy, którzy zarejestrują konto i wykorzystają kod promocyjny w LV BET.

 • Bonus powitalny – nowi klienci w serwisie LV BET mogą liczyć na bonus kursowy o równowartości 1500 złotych. Jest on rozdzielony na premie do pierwszej (1000 złotych) i drugiej wpłaty (500 złotych). To ciekawa oferta startowa, która pozwala zagrać o astronomiczne wygrane.
 • Bonus bez depozytu – jeśli wykorzystasz przy rejestracji kod bonusowy LV BET, po otworzeniu konta otrzymasz bonus bez depozytu w formie premiowanego mnożnika x20. Za złotówkę możesz postawić bardzo lukratywny kupon z wysoką wygraną.
 • Bezpieczny Kupon – jedno wydarzenie na kuponie wielokrotnym okazało się pechowe i odebrało Ci szansę na duży zysk? W serwisie LV BET możesz ubezpieczyć się od takich sytuacji. Ta promocja pozwala raz w tygodniu zgarnąć zwrot stawki za przegrany kupon wielokrotny z przynajmniej pięcioma wydarzeniami, gdzie zawiódł Cię tylko jeden typ.
 • Multikozak – lubisz obstawiać rozbudowane zakłady wielokrotne? W LV BET możesz liczyć na większe wygrane od popularnych taśm. Od 7,5% do kuponów z czterema zdarzeniami aż do 30% za kupony combi z przynajmniej ośmioma wydarzeniami.
 • Tenisowy LV BET Tour – promocja kierowana do wszystkich klientów korzystających z aplikacji mobilnej. Obstawiając mecze spośród najważniejszych turniejowych tenisowych objętych promocją, możesz zagrać o dodatkowe 14%.
 • Bonus na Sporty Wirtualne – poświęć na zakłady wirtualne przynajmniej 100 złotych w ciągu jednego tygodnia, a na początku przyszłego otrzymasz dodatkowe 20 złotych.
 • Program lojalnościowy – Twoja aktywność oznacza dodatkową szansę na zanotowanie większego zysku. Każde 25 złotych to jeden punkt w programie. Punkty możesz wymienić na bonusowe pieniądze na obstawianie zakładów sportowych.
 • Bonus dla kibiców ­– możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych za okazanie karnetu na mecze jednej z następujących drużyn: Wisła Kraków, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Stal Mielec, Widzew Łódź.
 • Varyfikacja – obstawiłeś mecz polskiej Ekstraklasy, w którym sędzia wykorzystał VAR i anulował bramkę co wpłynęło na przegranie postawionego kuponu? W LV BET w takiej sytuacji możesz liczyć na zwrot stawki.
 • Cashout – nowoczesna funkcja, z którą możesz lepiej kontrolować obstawiane zakłady i zamykać je przed czasem zgarniając pewny zysk.
 • Promocje mobilne – w aplikacji mobilnej na klientów czekają dodatkowe okazje do zgarnięcia większych wygranych.
 • Promocje w punktach – jeśli lubisz typować wyniki wydarzeń sportowych w punktach naziemnych, w LV BET możesz liczyć na wygrane większe o 14%.

Ponadto, w LV BET możemy liczyć na szereg promocji okresowych związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Organizowane są również specjalne turnieje, w których aktywni typerzy mogą powalczyć o cenne nagrody. Najbardziej lojalni gracze mogą natomiast otrzymać zaproszenie do zamkniętego programu VIP, co wiąże się z dodatkowymi profitami. Kod promocyjny w LV BET otwiera przed nami bardzo wszechstronne możliwości w aspekcie bukmacherskich promocji i bonusów.

Kod promocyjny w LV BET – podsumowanie możliwości dostępnych u bukmachera

Zakłady bukmacherskie LV BET są chętnie wybierane przez coraz szersze grono graczy. Taki stan rzeczy absolutnie nie może dziwić biorąc pod uwagę atrakcyjne promocje oraz aktualny kod promocyjny w LV BET, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Z jego pomocą obierzesz ekskluzywny bonus kursowy do 1500 złotych, a także bonus bez depzoytu 20 złotych. Stali klienci mogą liczyć na szereg dodatkowych okazji do zdobycia cennych nagród i większych wygranych.

Wśród wielu rankingów najlepszych bukmacherów, LV BET plasuje się na czołowych pozycjach. To uznana marka o ugruntowanej pozycji. Usługi świadczone przez tego bukmachera sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających typerów. W pełni zgadzamy się z tezą, że pod względem najbardziej rozbudowanej oferty promocyjnej, LV BET zasługuje na wyróżnienie. Dzięki temu, zakłady bukmacherskie nigdy się nie nudzą i zawsze oferują ciekawą okazję do zgarnięcia większego zysku.

LV BET FAQ – najczęściej zadawane pytania wśród graczy bukmachera

Jaki bonus powitalny proponuje LV BET?

LV BET proponuje swoim klientom bonus kursowy o równowartości 1500 PLN. Jest on przyznawany do pierwszej (1000 PLN) oraz drugiej wpłaty (500 PLN) w serwisie.

Co daje graczom kod promocyjny w LV BET?

Jeśli w trakcie rejestracji wykorzystasz LV BET kod promocyjny, możesz skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej i odebrać lepszy bonus startowy. Aktualnie, z pomocą kodu możesz otrzymać specjalny bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Jak wykorzystać kod bonusowy LV BET?

Aktualne kody promocyjne znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarcz skopiować kod, przejść do formularza rejestracyjnego LV BET i wkleić go we właściwe okienko.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Aby środki bonusowe podlegały wypłacie, gracz musi czterokrotnie obrócić kwotę pierwszego i drugiego depozytu na kuponach z kursem min. 2,00 (jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne, jedna sekcja musi posiadać kurs przynajmniej 1,50).

Czy LV BET to legalny bukmacher?

Tak, LV BET zakłady bukmacherskie funkcjonują na polskim rynku od 2016 roku i posiadają licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet oraz w punktach naziemnych.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem