Kod promocyjny Fuksiarz

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (28.01.2023)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na Fuksiarz:
Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to nowa marka na polskim rynku. Bukmacherem zarządza Bukmacherska sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie. W grudniu 2020 roku firma otrzymała pozwolenie Ministra Finansów nr PS4.6831.1.2020 na przyjmowanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem serwisu internetowego. W marcu 2021 roku wystartował serwis bukmachera. Nowy bukmacher szybko spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to nowa marka na polskim rynku. Bukmacherem zarządza Bukmacherska sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie. W grudniu 2020 roku firma otrzymała pozwolenie Ministra Finansów nr PS4.6831.1.2020 na przyjmowanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem serwisu internetowego. W marcu 2021 roku wystartował serwis bukmachera.

Nowy bukmacher szybko spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Duży wpływ miał na to atrakcyjny Fuksiarz kod promocyjny, a także innowacyjne promocje, których wcześniej nie uświadczyliśmy na rynku bukmacherskim. Ambasadorem marki został Krzysztof Stanowski, właściciel portalu oraz klubu piłkarskiego Weszło. To kolejny z czynników, który przyczynił się do szybkiego wzrostu zainteresowania ofertą nowego bukmachera. Sprawdźmy, co może zaoferować nam kod bonusowy Fuksiarz oraz jakie promocje czekają tu na aktywnych klientów.

Fuksiarz Bonus powitalny

Zacznijmy od omówienia oferty powitalnej dostępnej w serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl. Nowy bukmacher postawił na cashback, czyli jedną z popularniejszych promocji dostępnych obecnie na rynku bukmacherskim. Przypomnijmy, że zgodnie z założeniami tej promocji, gracze mogą odzyskać stawkę lub jej część w sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany. Bonus powitalny Fuksiarz oferuje klientom cashback 50% do 500 PLN od pierwszego kuponu po dokonaniu wpłaty. Plusem jest to, że przyznany cashback nie jest objęty warunkiem obrotu, dzięki czemu można go od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Jeśli chodzi o minus tej promocji, gracze mogą odzyskać jedynie połowę stawki przegranego kuponu, a nie całość, tak jak ma to miejsce u kilku innych bukmacherów. Promocyjny zakład musi posiadać przynajmniej dwa zdarzenia po kursie minimum 1,20.

Jakie korzyści oferuje kod promocyjny Fuksiarz?

Przy rejestracji nowego konta gracze mogą wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny, aby zagwarantować sobie ekskluzywny bonus powitalny. Aby odebrać standardowy bonus na start, nie musisz podawać żadnych kodów promocyjnych. Jeśli jednak posiadasz taki kod, Twój Fuksiarz bonus początkowy może być większy. W związku z tym, przed założeniem konta zawsze warto odwiedzić serwis ŁączyNasPasja.pl, w którym możesz znaleźć aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w naszym kraju. W ten sposób możesz zagwarantować sobie jeszcze lepsze warunki do obstawiania pierwszych zakładów bukmacherskich. Oczywiście zawsze warto zwrócić uwagę na regulamin oferty promocyjnej, aby nie przegapić okazji na skorzystanie z dodatkowej promocji.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Ogromnym plusem jest brak warunku obrotu w przypadku promocji cashback 50% do 500 PLN. Jeśli Twój pierwszy kupon po zrealizowaniu wpłaty okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w wysokości 50% stawki. Środki te możesz od razu wypłacić z konta lub przeznaczyć je na dalszą grę. Podobnie jest w przypadku wygranego kuponu. Nowy bukmacher oferuje nam zatem Fuksiarz bonus powitalny pozbawiony warunków obrotu, dzięki czemu, mamy większą swobodę w aspekcie korzystania z tej promocji.

Jak wykorzystać kod bonusowy Fuksiarz krok po kroku?

No dobrze, czas pokrótce omówić proces rejestracji oraz weryfikacji konta w serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl. W tym miejscu znajdziesz krótką instrukcję, która krok po kroku podpowie Ci, jak wykorzystać aktualny Fuksiarz kod promocyjny i odebrać atrakcyjny Fuksiarz bonus na start. Kieruj się poniższymi wskazówkami, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

1. W serwisie ŁączyNasPasja znajdziesz aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz interesujący Cię kod bonusowy Fuksiarz i przejdź do serwisu bukmachera Fuksiarz.

2. Wybierz opcję REJESTRACJA w prawmy górnym roku ekranu i uzupełnij formularz rejestracyjny. Należy podać dane konta, dane osobowe oraz zaakceptować regulamin. Pamiętaj, aby wkleić Fuksiarz kod bonusowy w odpowiednie okienko.

3. Warto od razu po rejestracji konta przejść proces weryfikacji, co odblokuje wszystkie funkcje, w tym również wypłaty z konta. W tym celu przejdź do ustawień swojego konta, a następnie złącz skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie na kwotę minimum 20 PLN. Twój pierwszy kupon po zrealizowaniu wpłaty będzie zakładem objętym cashbackiem.

5. Kupon powinien zawierać przynajmniej dwa zdarzenia po kursie 1,20, a minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot połowy stawki. Jeśli stawka kuponu wynosi min. 1000 PLN, wówczas można otrzymać maksymalny cashback w wysokości 500 PLN.

6. Fuksiarz Bonus powitalny cashback 50% do 500 PLN nie jest objęty warunkiem obrotu, co oznacza, że gracze mogą od razu wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę.

Proste, łatwe i przyjemne, prawda? Trzeba przyznać, że bukmacher Fuksiarz chce sprawiać wrażenie całkowicie przejrzystego i przyjaznego klientom. I rzeczywiście, wszystkie promocje są dobrze opisane, dzięki czemu nie mamy problemów z ich optymalnym wykorzystaniem. Jeśli w trakcie rejestracji lub weryfikacji konta natrafisz na jakiekolwiek problemy, pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z live chatu, aby poprosić o pomoc obsługę klienta.

Jakie zakłady bukmacherskie znajdziemy w ofercie Fuksiarza?

Wiemy już, jakie korzyści nowym klientom może zaoferować kod bonusowy Fuksiarz. Warto także sprawdzić, na co dokładnie możemy wykorzystać cashback, a także, jakie wydarzenia możemy obstawiać za wpłacone środki. Pełna oferta zakładów bukmacherskich Fuksiarz jest na ten moment podzielone na trzy główne sekcje:

Zakłady bukmacherskie – w tym miejscu znajdziesz rozbudowaną ofertą zakładów przedmeczowych na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a także zakłady na esport. Warto zwrócić uwagę na trzy sekcje specjalne: Cashback (możliwość otrzymania do 50% zwrotu za przegrane kupony), Boost (zdarzenia z podwyższonym kursem) oraz Early Payout (zakłady na piłkę nożną, które są automatycznie rozliczane przy dwubramkowej przewadze).

Zakłady na żywo – w serwisie bukmacherskich Fuksiarz.pl możemy również obstawiać zakłady na żywo. Z górnego panelu wystarczy wybrać dyscyplinę, a następnie odnaleźć zdarzenie, którego wynik chcemy wytypować. Obszerne statystyki ułatwią znalezienie dobrego typu.

Sporty wirtualne – w sekcji sportów wirtualnych gracze mogą obstawiać rozgrywki sportowe prowadzone przez algorytm komputerowy. Mecze wirtualnych drużyn i zawodników są okraszone animacjami, co sprawia, że ta forma typowania jest jeszcze bardziej emocjonująca.

Musimy pamiętać, że bukmacher Fuksiarz funkcjonuje na polski rynku bukmacherskim od niedawna, a co za tym idzie, jego oferta ciągle ewoluuje. Możemy zatem śmiało zakładać, że w przyszłości pojawią się również zakłady na gry karciane cieszące się coraz większą popularnością wśród graczy.

Promocje dla aktywnych klientów serwisu Fuksiarz (Fuksiarz kod promocyjny)

Fuksiarz Bonus i kod promocyjny Fuksiarz na start to nie jedyny sposób, aby zagwarantować sobie dodatkowe środki do obstawiania zakładów bukmacherskich. Nowy bukmacher przygotował także ciekawą ofertę promocyjną, z czego największym zainteresowaniem cieszy się innowacyjna opcja Early Payout, która zainteresuje wszystkich miłośników piłki nożnej. Ciekawie prezentuje się również promocja cashback bez końca. Do tego odchodzą innowacyjne funkcje, które sprawiają, że obstawianie zakładów bukmacherskich staje się dużo przyjemniejsze. Poniżej możesz zapoznać się ze wszystkimi promocjami dostępnymi w ofercie Fuksiarz dla stałych klientów serwisu.

Early Payout

To jedna z flagowych promocji dostępnych w ofercie bukmachera Fuksiarz. Hasło reklamujące tą promocję brzmi: Dwie bramki i rozliczamy. I rzeczywiście, zgodnie z założeniami Early Payout, jeśli drużyna, którą wytypowałeś na swoim kuponie uzyska dwie bramki przewagi, kupon automatycznie jest rozliczany jako wygrany, a Ty nie musisz się martwić ewentualnym „łamakiem”. Promocja dotyczy przede wszystkim zakładów na pikę nożną. Należy przejść do sekcji wydarzeń oznaczonych napisem Early Payout i wytypować zwycięzcę jednego z dostępnych spotkań. W ramach promocji można typować: Premier League, Ligue 1, La Ligę, Bundesligę, Serie A, Ekstraklasę i Puchar Polski, a także rozgrywki europejskie: Liga Mistrzów, Liga Europy oraz Eliminacje do Mistrzostw Świata. Jeśli dopisze Ci szczęście, już w przeciągu kilkunastu minut meczu Twój kupon może okazać się wygrany. Pamiętasz słynny finał Ligi Mistrzów Liverpool – Milan z 2005 roku? Zgodnie z tą promocją, gdybyś wytypował Milan, już po pierwszej połowie cieszyłbyś się z pieniędzy, a remontada Liverpoolu nie wpłynęłaby już na Twój kupon.

Cashback bez końca

Dużą popularnością cieszy się również promocja pod nazwą Cashback bez końca. W ramach tej promocji gracze mogą sobie zagwarantować zwrot 50% od przegranego kuponu. Ograniczenia względem liczby kuponów w ciągu dnia? Absolutnie żadnych! Po prostu wybierasz rozgrywki, które tego dnia są zaliczane do tej promocji. Teraz wytypuj wynik meczu i poczekaj na rozstrzygnięcie. Kupon okazał się przegrany? Otrzymasz nawet 50-procentowy zwrot połowy stawki nawet do 200 PLN! Jedyną zmienną jest tutaj liczba zdarzeń na kuponie. W przypadku zakładów single, zwrot wynosi 5%. W przypadku kuponu z trzema zdarzeniami możemy liczyć już na 10% cashbacku. Natomiast najwyższy cashback 50% dotyczy kuponów zbudowanych z przynajmniej 15 zdarzeń.

Mega Kursy Boost

To wysokie kursy bukmacherskie w głównej mierze decydują o tym, czy zakład okaże się dla nas opłacalny, czy też nie. W związku z tym, wielu bukmacherów oferuje swoim klientom promocje, które polegają na podbijaniu kursów na popularne zdarzenia sportowe. Z taką promocją spotkamy się również w ofercie legalnego bukmachera Fuksiarz. Wystarczy wybrać zakłady bukmacherskie, wybrać zakładkę Boost i sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe tego dnia można obstawić po podwyższonym kursie. To prosty i sprawdzony sposób na powiększenie ewentualnych wygranych.

Cashback na sporty wirtualne

Tym razem coś dla wszystkich miłośników sportów wirtualnych, w których możemy oglądać i obstawiać rozgrywki sportowe sterowane przez komputerowy algorytm. Typując wirtualną piłkę nożną możesz zapewnić sobie dodatkowy cashback: od 3% przy 1 zdarzeniu na kuponie do 14% w przypadku kuponu zbudowanego z przynajmniej sześciu zdarzeń. Maksymalna kwota zwrotu może wynosić 280 PLN. Gracze muszą jedynie pamiętać o minimalnym kursie poszczególnych selekcji. W przypadku tej promocji należy dobierać typy o kursie min. 1,20.

Fuks kreator

Jeszcze do niedawna łączenie zakładów w obrębie jednego wydarzenia sportowego było niemożliwe. Obecnie jednak w ofercie kilku bukmacherów znajdziemy już kreatory zakładów, które pozwalają nam tworzyć takie kupony. Także Fuksiarz ma w swojej ofercie podobny kreator. Jako przykład weźmy mecz piłki nożnej. Twój kupon może być złożony nawet z sześciu selekcji w obrębie tego samego meczu. W skład takiego kuponu wchodzi zakład główny 1×2, zakład na rzuty rożne, zakład na kartki, zakład na asysty, zakład na spalone oraz zakład specjalny. Zakłady dostępne w Fuks kreatorze można łączyć z zakładami dostępnymi w standardowej ofercie.

Funkcja Cashout u bukmachera Fuksiarz.pl

Bukmacher nie mógł zapomnieć o innowacyjnej funkcji cashout, która obecnie jest standardem na polskim rynku bukmacherskim. Z pomocą tej funkcji gracze mogą zakończyć swój zakład przed czasem, odbierając tym samym gwarantowaną wygraną. Weźmy chociażby mecz single, w którym typujesz wygraną reprezentacji Polski. Jest 1-0 i 80 minuta meczu, a Ty obawiasz się, że może dojść do wyrównania. Cashout pozwoli Ci już teraz zakończyć zakład i odebrać mniejszą, ale pewną wygraną. Dotyczy to również zakładów combi – im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia Twojego kuponu, tym większe wygrane zaproponuje Ci cashout.

Promocje w aplikacji mobilnej Fuksiarz

Fuksiarz pozwala swoim klientom obstawiać zakłady bukmacherskie także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dostępna jest wersja na urządzenia iOS oraz Android. Aby pobrać aplikację wystarczy przejść do serwisu bukmachera Fuksiarz z poziomu przeglądarki mobilnej, a następnie podążać zgodnie z instrukcjami. Po pobraniu pliku wystarczy go uruchomić, aby rozpocząć instalację aplikacji. Całość zajmuje zaledwie kilka minut i już możemy cieszyć się możliwościami oferowanymi nam przez nowoczesną aplikację Fuksiarza. Można z niej obstawiać zakłady bukmacherskie, realizować błyskawiczne płatności, a także korzystać z dostępnych promocji oraz bonusów.

Fuksiarz jako legalny bukmacher w Polsce

Firma Bukmacherska sp. z o.o. jest zarejestrowana w Warszawie, a swoją działalność zapoczątkowała w 2020 roku. W grudniu tego roku spółka otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.1.2020, która upoważnia do przyjmowania zakładów wzajemnych w naszym kraju. Bukmacher świadczy swoje usługi za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Ambasadorem marki jest Krzysztof Stanowski, właściciel portalu i klubu piłkarskiego Weszło. Firma zapoczątkowała również swoją współpracę z polskim sportem, zostając oficjalnym sponsorem Polskiej Federacji Padla.

Metody płatności dostępne w serwisie Fuksiarz

Kilka słów warto poświecić również płatnościom obsługiwanym przez bukmachera Fuksiarz. Szybkie wpłaty i wypłaty to jeden z tych czynników, którego oczekujemy po dobrym bukmacherze. Jak to wygląda w przypadku serwisu Fuksiarz.pl? Zacznijmy od dostępnych metod wpłacania pieniędzy:

⦁ Szybkie przelewy bankowe (Dotpay, PayU, tPay, Przelewy24),

⦁ Płatności mobilne (BLIK),

⦁ Płatności kartą (Visa i Mastercard).

W przypadku większości przelewów wpłatę można zrealizować już od 1 PLN. Są one realizowane natychmiast, dzięki czemu, gracz może od razu przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jeśli chodzi o wypłaty z konta, są one realizowane błyskawicznym przelewem do 17 banków w Polsce. Dzięki temu, środki powinny dotrzeć w przeciągu kilkunastu minut na Twój rachunek. Oczywiście wszystkie wpłaty i wypłaty z konta w serwisie Fuksiarz.pl są całkowicie darmowe i wolne od prowizji.

Aktywne promocje i bonusy dostępne w Fuksiarz.pl

Czas na szybkie podsumowanie i omówienie wszystkich promocji oraz bonusów dostępnych w serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl. Jak na młodego bukmachera, który dopiero niedawno rozpoczął swoją działalność na polskim rynku, oferta prezentuje się naprawdę okazale. Nowi klienci mogą liczyć na ciekawy kod bonusowy Fuksiarz, natomiast stali klienci na flagowe oferty, z których można korzystać nawet kilka razy w ciągu dnia, ciesząc się lepszymi warunkami do obstawiania zakładów. Oto wszystkie bonusy i promocje dostępne w Fuksiarzu na dzień dzisiejszy:

Cashback 50% do 500 PLN – na początek atrakcyjny Fuksiarz bonus powitalny, z którego mogą skorzystać klienci. Jeśli Twój pierwszy kupon po zrealizowaniu depozytu okaże się przegrany, możesz otrzymać zwrot środków do 50% stawki, maksymalnie do kwoty 500 PLN. Przyznany cashback Fuksiarz nie jest objęty warunkiem obrotu, dzięki czemu można go od razu wypłacić.

Early Payout – specjalna okazja dla wszystkich fanów piłki nożnej. W serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl Twój kupon na piłkę nożną zakończy się sukcesem, jeśli typowana przez Ciebie drużyna będzie prowadzić dwoma bramkami przewagi.

Cashback Fuksiarz bez końca – w tej sekcji możesz obstawiać wydarzenia z gwarancją otrzymania zwrotu maksymalnie do 50% stawki w przypadku przegranej. Maksymalna kwota zwrotu to 200 PLN.

Mega Kursy Boost – w ofercie bukmachera znajdziemy również popularne wydarzenia sportowe, które można obstawiać po wyższym kursie, walcząc tym samym o wyższe wygrane.

Fuks Kreator – narzędzie to pozwala graczom budować własne zakłady bukmacherskie i tworzyć zakłady combi w obrębie tego samego wydarzenia sportowego.

Cashout – jedną z dostępnych funkcji jest cashout, która pozwala nam zamknąć zakład przed czasem odbierając mniejszą, ale gwarantowaną wygraną.

Do tego możemy dołożyć liczne promocje okresowe, które pojawią się przy okazji popularnych wydarzeń sportowych. Wraz z biegiem czasu, w ofercie bukmachera być może pojawią się nowe promocje dla aktywnych klientów. Czego moglibyśmy oczekiwać? Z pewnością przydałaby się propozycja bonusu reload, możliwość obstawiania niektórych zakładów bez podatku od stawki, a także dowolna forma programu lojalnościowego, który sprawiły, że regularne obstawianie zakładów w serwisie Fuksiarz.pl stałoby się bardziej opłacalne.

Kod promocyjny Fuksiarz – podsumowanie możliwości bukmachera

Nowy bukmacher śmiało wkroczył na polski rynek zakładów bukmacherskich i w krótkim czasie stał się rozpoznawalną marką. Bez wątpienia pomogła tu współpraca z Krzysztofem Stanowskim oraz portalem Weszło. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny Fuksiarz kod promocyjny, z pomocą którego można zagwarantować sobie bonus cashback 50% do 500 PLN przy pierwszym kuponie po wpłacie. Jeśli przegrasz, połowa stawki wraca do Ciebie. Nie obowiązuje również warunek obrotu! Jedynym minusem jest tak naprawdę to, że gracz otrzyma zwrot połowy, a nie całości stawki.

Bukmacher Fuksiarz przygotował także kilka bardzo popularnych promocji, takich jak chociażby cashback bez końca, z którego można korzystać codziennie, a także Early Payout. Jak na początkującego bukmachera w branży, oferta promocyjna prezentuje się naprawdę dobrze. Do tego dochodzą nowoczesne funkcje i udogodnienia, takie jak chociażby: cashout, zakłady na żywo, Fuksiarz aplikacja mobilna czy też Fuks kreator, w którym możemy tworzyć własne zakłady bukmacherskie. Reasumując, Fuksiarz to legalny bukmacher, którego z pewnością warto wypróbować.

Wykorzystaj zakład bez ryzyka i bonus na start, a także bonus cashback, który jest na stronie fuksiarz.

Fuksiarz FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce?

Bukmacherem Fuksiarz zarządza firma Bukmacherska sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie. W grudniu 2020 roku firma otrzymała licencję nr PS4.6831.1.2020 na przyjmowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Co za tym idzie, zakłady bukmacherskie w Fuksiarzu możesz obstawiać s sposób całkowicie legalny.

Jakie możliwości oferuje kod promocyjny Fuksiarz?

Przy rejestracji nowego konta możesz wykorzystać kod bonusowy Fuksiarz, co otworzy Ci dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej dla nowych graczy. Aktualny Fuksiarz bonus powitalny w serwisie Fuksiarz to cashback 50% do 500 PLN przy pierwszym kuponie obstawionym po dokonaniu wpłaty.

Jak wykorzystać kod bonusowy Fuksiarz?

Nowi klienci mogą wykorzystać buka Fuksiarz kod promocyjny w momencie rejestracji nowego konta. Wystarczy skopiować kod dostępny na naszej stronie, przejść do serwisu bukmachera, a następnie wkleić go w odpowiednie okienko.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie?

Ogromnym plusem oferty powitalnej w Fuksiarzu jest brak warunku obrotu. Niezależnie od tego, czy Twój pierwszy kupon będzie wygrany, czy przegrasz i otrzymasz zwrot środków, nie musisz martwić się ich obracaniem. Możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie.

Czy Fuksiarz posiada aplikację mobilną?

Jak najbardziej! Zakłady bukmacherskie można obstawiać również za pośrednictwem nowoczesnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, którą można pobrać bezpośrednio z serwisu bukmachera. Dostępna jest aplikacja na urządzenia Android oraz iOS.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem