Kod promocyjny Fortuna

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (04.12.2020)
Nasze linki do Fortuna chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • bardzo dobra aplikacja mobilna
 • cash out
 • e-kupony
Minusy bukmachera
 • wolny support
Idz do Fortuna
Fortuna to jeden z najbardziej znanych, polskich bukmacherów. Firma na naszym rynku funkcjonuje od roku 1996. Przez pierwsze lata działalności była znana pod szyldem Profesjonał.

Bukmacher słynie z bardzo dobrej oferty powitalnej, dzięki której, nowi gracze mogą otrzymać aż trzy prezenty na udany początek obstawiania zakładów bukmacherskich. Na wyróżnienie zasługuje również bardzo szeroka oferta oraz nowoczesne funkcje ułatwiające efektywne typowanie. Sprawdźmy, co proponuje nam kod promocyjny Fortuna oraz w jaki sposób możemy go wykorzystać?

Bonus powitalny w serwisie eFortuna

Oferta powitalna tego bukmachera od lat należy do ścisłej czołówki najlepszych bonusów dostępnych w Polsce. Przede wszystkim ze względu na to, że nowi klienci mogą dostać aż trzy prezenty: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz premię powitalną. W sumie, standardowa oferta w tym serwisie pozwala zdobyć nawet 1120 złotych na udany początek. Warto także nadmienić, że nowi klienci mogą wykorzystać kod promocyjny Fortuna, który pozwala na skorzystanie z ekskluzywnej oferty startowej. Przejdźmy do konkretów, co dokładnie oferują nam poszczególne prezenty eFortuna.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Renomowany bukmacher, który od lat należy do ścisłej czołówki na polskim rynku bukmacherskim, proponuje swoim klientom bonus bez depozytu. To świetna promocja, która pozwala na zapoznanie się z wszystkimi funkcjami serwisu bez ryzyka utraty pieniędzy. Fortuna w formie tego bonusu prezentuje nam 20 złotych na start. W praktyce, bonus jest przyznawany jako punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Otrzymane punkty możemy od razu po rejestracji wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych.

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń co do wykorzystania tego bonusu powitalnego. Środki możemy przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie. Po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie promocji, środki otrzymane w formie bonusu bez depzoytu będą podlegały wypłacie. Tylko od Ciebie zależy, czy przyznane 20 złotych przeznaczysz na jeden, większy zakład, czy też spróbujesz zagrać kilka kuponów by rozbudować kapitał na przyszłość. Pamiętajmy, że bonus bez depozytu to jedynie przystawka do głównego dania serwowanego przez bukmachera Fortuna.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

W opinii wielu graczy, zakład bez ryzyka to najlepszy bonus jaki może zaproponować nam bukmacher. Możemy bowiem powalczyć o naprawdę wysokie wygrane, nie ryzykując utratą cennego kapitału. Kryterium określającym dobry zakład bez ryzyka jest wysoka kwota zwrotu. A w tym aspekcie, kod bonusowy Fortuna prezentuje się doskonale. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz obstawić zakład do 100 złotych bez żadnego ryzyka strat!

Większość graczy wybiera odważną strategię i wykorzystuje zakład bez ryzyka do obstawienia kuponu z bardzo wysokim kursem całkowitym. Odrobina szczęścia wystarczy, by już na samym starcie pomnożyć kapitał na grę. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu. Cashback wyniesie w tym przypadku obiecane 100 złotych. Ogromną zaletą jest brak obrotu w przypadku wygranego kuponu. Obrotem objęty zostanie jedynie cashback w przypadku przegranego zakładu. Zakład bez ryzyka do 100 złotych to flagowa promocja Fortuny, która przysporzyła bukmacherowi wielu nowych klientów.

Pierwszy bonus w tej formie możesz zrealizować wpisując kod promocyjny fortuna. Zrealizuj go podczas rejestracji. Wpisz kod promocyjny fortuna i ciesz się jako pierwszy swoimi dodatkowymi środkami. Co zapewnia kod promocyjny? Właśnie dodatkowe środki, które możesz wykorzystać na swoim koncie. Kod promocyjny fortuna jako bonus jest dziś najbardziej porządany wśród nowych użytkowników. Sprawdź dlaczego to właśnie kod promocyjny fortuna jest godny Twojej uwagi. Wybierając ten kod jako pierwszy zyskasz dużo punktów i niezbędne dla Ciebie środki finansowe. Kod promocyjny oddaje do dyspozycji najwięcej środków spośród innych dostępnych w Internecie. Wybierz swój kod i zobacz jak kod potrafi zmienić perspektywę gracza. Kod promocyjny jest polecany przez wszystkich zainteresowanych.

Bonus powitalny 100% do 1000 PLN

Główną atrakcją, jaką oferuje nam kod promocyjny Fortuna, jest oczywiście premia depozytowa. To za sprawą tej promocji możemy bowiem powalczyć o największy bonus, czyli o 1000 złotych. Przed skorzystaniem z tego bonusu warto jednak najpierw zapoznać się z regulaminem promocji, gdyż w przeszłości, wielu graczy było zawiedzionych brakiem bonusu po dokonaniu wpłaty.

Bukmacher zgodnie z obietnicą, podwoi Twoją pierwszą wpłatę maksymalnie do kwoty 1000 PLN. Jest jednak pewien drobny haczyk. Mianowicie, warunek obrotu występuje tutaj przed przyznaniem dodatkowych środków. Choć taki mechanizm wydaje się nieco nietypowy, to korzysta z niego wielu bukmacherów. Aby uzyskać bonus, musisz dokonać wpłaty, a następnie dokonać czterokrotnego obrotu kwotą depozytu. Zaliczane są zakłady combi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym niemniejszym niż 1,91. Dopiero po pomyślnym obróceniu depozytem, bukmacher doliczy do Twojego konta bonus o równowartości wpłaty.

Postaw na kod promocyjny fortuna wpisując go w formularzu rejestracyjnym. Proponujemy Ci także totolotek kod promocyjny fortuna a także kod promocyjny sts. Wszystko w jednym miejscu i dostępne od ręki. Kod promocyjny fortuna u nas to najlepsze warunki u tego bukmachera.

Bonus fortuna dostępny jest podczas rejestracji. Tam wpisujesz właśnie bonus w postaci takiej jak kod promocyjny fortuna . To właśnie kod promocyjny jest przepustką do otrzymania dodatkowych środków. Mając swój kod promocyjny aktywujesz go rejestrując swoje konto. Zobacz jak kod promocyjny zmienia warunki na plus. Mając swój kod promocyjny zyskujesz bonus który pozwala grać za większe pieniądze. Realizuj swój kod promocyjny fortuna już teraz. Gdzie znaleźć bonus i kod promocyjny? Dowiesz się tego w dalszej części artykułu. Tam znajdziesz także niezbędny kod promocyjny i bonus którego potrzebujesz.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Przy rejestracji w serwisie możesz wykorzystać kod bonusowy Fortuna, który znajdziesz na naszej stronie. Dzięki niemu, otrzymasz nieco większy bonus powitalny na start. Bukmacher podnosi nieco prób cashbacku w przypadku zakładu bez ryzyka oraz oferuje nieco większy bonus. Z kodem promocyjnym możesz wzbogacić się nawet o 1120 złotych. A zatem, kod promocyjny Fortuna nie jest konieczny do otrzymania powyższych prezentów, ale gracz, który z niego skorzysta, może liczyć na większy bonus startowy. Warto zatem wykorzystać Fortuna kod przy rejestracji.

Jak wykorzystać Fortuna bonus powitalny krok po kroku?

W związku z tym, że bukmacher eFortuna proponuje swoim klientom aż trzy prezenty powitalne, warto  dokładnie rozpisać instrukcję rejestracji nowego konta. Dzięki temu, nie przegapisz żadnej okazji i zyskasz możliwość wydatnego powiększenia kapitału początkowego. Postępuj według poniższych instrukcji, jeśli chcesz uzyskać maksymalny bonus w serwisie eFortuna.

 1. Zdobądź kod promocyjny Fortuna – na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody promocyjne, które pozwalają otworzyć sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej. Skopiuj kod oraz kliknij w link pod nim, aby przejść do formularza rejestracyjnego.
 2. Rejestracja w serwisie – bukmacher umożliwia przeprowadzenie szybkiej rejestracji bez dowodu. Wystarczy podać najważniejsze dane osobowe oraz dane konta. W formularzu znajdziesz również miejsce, w którym należy wkleić kod bonusowy Fortuna. Pamiętaj, że jest to warunek niezbędny do uzyskania wyższego bonusu. W formularzu należy również zaakceptować regulamin i wyrazić chęć otrzymania prezentów powitalnych.
 3. Weryfikacja konta – szybka rejestracja pozwala odebrać bonus oraz obstawiać zakłady. Konto tymczasowe ma jednak limity obstawiania oraz nie pozwala na realizowanie wypłat. Warto zatem jak najszybciej dopełnić wszelkich formalności i zweryfikować konto. W tym celu wystarczy przejść do ustawień konta i załączyć skan dokumentu tożsamości.
 4. Bonus bez depozytu – za samą rejestrację otrzymasz punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Przejdź do sekcji z nagrodami i wybierz darmowy zakład 20 złotych. W ten sposób odbierzesz pierwszy prezent powitalny.
 5. Pierwsza wpłata – po wykorzystaniu bonusu bez depzoytu, dokonaj wpłaty. Pamiętaj, że od wpłaconej kwoty zależy wysokość bonusu powitalnego. Aby skorzystać z maksymalnej premii, musisz wpłacić na swoje konto przynajmniej 1000 złotych.
 6. Zakład bez ryzyka – czas na drugi prezent. Po dokonaniu wpłaty możesz obstawić zakład bez ryzyka do maksymalnej stawki 100 złotych. Jeśli przegrasz, stawka tego zakładu zostanie zwrócona na Twoje konto.
 7. Bonus powitalny – aby uzyskać premię depozytową, obróć kwotą wpłaty cztery razy obstawiając zakłady combi z trzema zdarzeniami i kursem min. 1,91. Po wykonaniu tego zadania, otrzymasz bonus w wysokości pierwszego depozytu.

To wszystko! W ten oto sposób wykorzystałeś maksymalny potencjał oferty powitalnej w serwisie bukmacherskim eFortuna. Pamiętaj o tym, by wykorzystać kod promocyjny Fortuna, a Twój bonus będzie nieco wyższy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, w regulaminie promocji znajdziesz wszelkie informacje na temat warunków obrotu oraz innych ważnych kwestii związanych z bonusem.

Czym jest warunek obrotu?

Gdyby pieniądze bonusowe były rozdawane przez bukmacherów bez żadnych ograniczeń, z całą pewnością znalazłoby się wielu ludzi, którzy zarejestrowaliby się tylko po to, by odebrać bonus i od razu wypłacić go ze swojego konta. W związku z tym, Fortuna, podobnie jak inni bukmacherzy, zabezpiecza wszystkie promocje warunkiem obrotu, który musimy spełnić, aby wypłacić bonusowe pieniądze. W przypadku tego serwisu, wymóg ten poprzedza otrzymanie premii depozytowej. Gracz musi obrócić kwotę depozytu czterokrotnie na zakładach combi z kursem min. 1,91 aby dostać bonusowe środki na swoim koncie. Biorąc pod uwagę warunki obrotu występujące u innych bukmacherów, Fortuna nie stawia przed nami specjalnie wygórowanego zadania.

Przed rozpoczęciem obstawiania zakładów, warto zapoznać się ze strategiami obracania bonusem. Właściwy system stawkowania znacznie ułatwia szybkie spełnienie warunku obrotu. Na naszej stronie znajdziesz wiele poradników oraz artykułów poświęconych strategiom stosowanym przez profesjonalnych typerów. Wybierz najbardziej odpowiadają Ci strategię i jeszcze efektywniej wykorzystuj bonusy przyznawane przez legalnych bukmacherów.

Wybierając bonus i kod promocyjny fortuna musisz wykonać obrót. Kod promocyjny jest dostępny tylko na tej zasadzie. Mając kod zastanów się czy chcesz bonus który musisz obracać. Kod wymaga obrotu i to jest normalne. Kod promocyjny fortuna u każdego bukmachera wymaga odpowiedniego obrotu. Wybierając kod pamiętaj że jest to kwestia wymagana. Każdy kod promocyjny fortuna musi zostać obrócony. Bonus ma swoje warunki i to jest normalne. Wybierz kod promocyjny fortuna i wykorzystaj bonus już teraz!

Bonus powitalny Fortuna – podsumowanie

Reasumując, nowi klienci, którzy zarejestrują nowe konto w serwisie bukmacherskim eFortuna oraz wykorzystają kod bonusowy, mogą liczyć na trzy prezenty:

 • bonus bez depozytu 20 PLN
 • zakład bez ryzyka 100 PLN
 • premia powitalna 100% do 1000 PLN

Biorąc pod uwagę przystępne warunki obrotu oraz fakt, że w tym serwisie na udany początek obstawiania możemy uzyskać aż 1120 złotych, nie dziwi duże zainteresowanie serwisem. W pełni zgadzamy się z opiniami klientów, że jest to aktualnie jedna z najlepszych promocji na rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Promocje dla stałych klientów

Dobrego bukmachera możemy łatwo rozpoznać po tym, czy dba o potrzeby swoich stałych klientów. Bonus powitalny to miły prezent na start, ale dobrze jest mieć świadomość, że to tylko jeden z atutów, jakimi może się pochwalić bukmacher. Tak jest w przypadku serwisu eFortuna. Na pochwały zasługuje bowiem nie tylko atrakcyjny bonus startowy, ale również bogaty wybór promocji dla stałych klientów. Fortuna proponuje graczom rozbudowany program lojalnościowy, liczne promocje okresowe, także ciekawe oferty, które pozwalają zagrać o znacznie większy bonus startowy. Poniżej prezentujemy najważniejsze promocje dostępne w serwisie bukmacherskim Fortuna.

Każdy kod promocyjny fortuna jest dla klientów tego bukmachera. Wybierz swój bonus i ciesz się nim wpisując swój kod. Każdy kod ma określoną wartość i czas realizacji. Wpisz kod i zobacz czy działa on podczas rejestracji. Jeśli kod nie działa, wybierz inny kod promocyjny. Kod i bonus możesz zrealizować także przy pomocy punktów.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Oceniając pełną ofertę promocyjną bukmacherów, gracze coraz częściej zwracają uwagę na obecność programu lojalnościowego. W końcu pragniemy mieć pewność, że nasza aktywność zostanie odpowiednio nagrodzona. W serwisie bukmacherskim eFortuna klienci mają do dyspozycji doskonale rozwinięty program lojalnościowy. Wydane przez nas pieniądze oznaczają dodatkowe punkty, które następnie wymienimy na cenne nagrody. Fortuna Klub Plus ma bardzo przejrzyste zasady: Każde 2 złote przeznaczone na zakłady bukmacherskie, to jeden punkt w programie. Ponadto, biorąc udział w innych wydarzeniach promocyjnych, możemy powalczyć o większą liczbę punktów.

Fortuna Klub Plus nagradza nowych użytkowników już za samo założenie konta. Wystarczy zarejestrować konto wykorzystując kod promocyjny Fortuna. W ten sposób, gracz otrzyma pulę punktów, która wystarczy do odebrania darmowego zakładu o wartości 20 złotych. Zebrane punkty możemy wymienić na cenne nagrody rzeczowe oraz bonusy pieniężne. Możemy śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych na polskim rynku bukmacherskim.

Mistrzostwa Typerów w serwisie eFortuna

Wszyscy aktywni klienci Fortuna mogą wziąć udział w mistrzostwach dla najlepszych typerów. Podzielono je na dwanaście etapów trwających jeden miesiąc. W każdym miesiącu, aż trzy tysiące najskuteczniejszych graczy może liczyć na dodatkowy prezent w formie bonusu pieniężnego. Ponadto, prowadzony jest roczny ranking bukmacherów, który wybierze 50 najlepszych graczy. Atrakcyjna pula nagród sprawia, że warto zapisać się do mistrzostw, szczególnie, gdy lubimy częste obstawianie. Na liczbę punktów rankingowych wpływa suma stawek, a także wygrane środki.

Należy pamiętać, że przy obstawianiu kuponu należy zaznaczyć opcję: „Zgłoś do mistrzostw”. Ustawienie to zostanie zapisane i od tego czasu, wszystkie postawione przez Ciebie kupony będą liczone do uzyskiwanych postępów. To kolejna forma nagradzania aktywnych klientów.

Promocja „Przyprowadź kumpla”

Jeżeli jesteś zadowolony z jakości usług świadczonych przez serwis bukmacherski eFortuna, możesz podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi i zachęcić ich do rejestracji nowego konta. Wystarczy wejść na konto i rozesłać zaproszenie do wszystkich osób, które interesują się obstawianiem wydarzeń sportowych i nie mają jeszcze konta w serwisie. Od pierwszych aktywności Twoich klientów zależy kwota przyznanego bonusu. Od jednej osoby możesz uzyskać premię od 10 do 100 złotych.

Na tej promocji korzystają oczywiście dwie strony. Ty otrzymujesz prezent za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego polecenia. Natomiast Twoi znajomi mogą wykorzystać kod promocyjny Fortuna i odebrać atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów w serwisie.

Happy Hours dla każdego fana sportu

Dokładne warunki tej promocji zmieniają się co jakiś czas, dlatego warto być na bieżąco i co jakiś czas przeglądać aktywne promocje w serwisie bukmacherskim Fortuna. Obstawiając zakłady w trakcie szczęśliwych godzin, możesz otrzymać dodatkową premię do wygranej. Kupon musi spełniać określone warunki opisane w promocji, np. dotyczyć oferty live lub posiadać określoną liczbę zdarzeń i minimalny kurs całkowity. W sieci możemy spotkać się z pojęciem: bukmacher bez podatku. Legalni bukmacherzy, tacy jak Fortuna, muszą pobierać od graczy 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. Promocje takie jak Happy Hours często pozwalają zbilansować tę stratę i zanotować większy zysk.

Na naszym serwisie znajdziesz kod promocyjny fortuna a także kod promocyjny sts. Posiadamy kody do wszystkich bukmacherów!

Funkcja Cashout to super opcja

Omawiając wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmacherskim eFortuna, na pewno warto wspomnieć o opcji Cashout, która pozwala na przedwczesne zamknięcie aktywnego kuponu. W ten sposób, gracz ma większą kontrolę nad wszystkimi obstawionymi zakładami. Funkcja Cashout narodziła się kilka lat temu u zagranicznych bukmacherów, a obecnie jest wdrażana także na polskim rynku. Opcja ta bardzo wcześnie pojawiła się w serwisie eFortuna, co świadczy o tym, że bukmacher podąża za aktualnymi trendami i ciągle ulepsza swoją ofertę.

Jak w praktyce działa Cashout? Załóżmy, że obstawiłeś zakład wielokrotny z trzema zdarzeniami. Dwa z nich zakończyły się po Twojej myśli. Masz obawy, że trzeci może zakończyć się porażką. Masz możliwość zamknięcia kuponu przed czasem odbierając pewny zysk proponowany przez system. Im bliżej jesteś korzystnego dla siebie rozstrzygnięcia, tym wyższa wygrana Cashout. Można ją zastosować także w przypadku kuponów pojedynczych.

Promocje okresowe w eFortuna dostępne w ciągu roku

Bukmacher stara się jak najbardziej urozmaicać swoją ofertę promocyjną adresowaną do nowych klientów. Dzięki temu, w każdym tygodniu pojawia się nowa promocja, która pozwoli Ci zagrać o większy zysk. Co szczególnie istotne, serwis stara się pamiętać o fanach wszystkich dyscyplin sportowych. Znajdziemy zatem ciekawe bonusy na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, wyścigi motorowe czy skoki narciarskie. Bukmacher bardzo często proponuje również ciekawą promocję na sekcje zakładów wirtualnych, a także na zakłady mobilne. To sprawia, że codzienne logowanie u bukmachera Fortuna warto rozpoczynać od sprawdzenia aktualnych promocji.

Na czym polegają okresowe promocje? To zależy. Głównie są one związane z najważniejszymi rozgrywkami sportowymi. Bukmacher stawia przed nami określone zadania: obstawić konkretny mecz, zagrać za określoną stawkę lub stworzyć kupon combi spełniający określone warunki. Jeśli prawidłowo wykonamy zadanie, otrzymamy dodatkowy bonus. Może to być cashback, tradycyjna premia pieniężna, darmowy zakład, czy też większa liczba punktów w programie Fortuna Klub Plus. Biorąc pod uwagę częstotliwość promocji, bukmacher Fortuna posiada jedną z najlepiej rozwiniętych ofert promocyjnych na rynku.

Pamiętaj: Mając kod promocyjny fortuna z naszego serwisu zyskujesz przewagę na samym starcie. Tak samo kiedy jest Ci potrzebny totolotek kod promocyjny fortuna czy inne kody promocyjne do bukmacherów. Wybierz kod promocyjny fortuna i ciesz się najlepszymi bonusami na serwisie. Posiadamy specjalne warunki na kody promocyjne, dzięki czemu nasz kod promocyjny fortuna to najlepsze warunki dostępne aktualnie na serwisie. Kod promocyjnych fortuna wpisujesz w formularzu rejestracyjnym. Działa on na sporty wirtualne i na inne funkcje bukmachera fortuna. Z nami zagrasz u bukmachera fortuna na najlepszych warunkach.

Fortuna VIP i jej warunki

U wielu bukmacherów w Polsce, najbardziej aktywni użytkownicy mogą dostać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP, w której dostępne są ekskluzywne promocje. Na chwilę obecną, bukmacher Fortuna nie posiada w swojej ofercie sekcji VIP. Gracze mogą jednak dostać ekskluzywny bonus powitalny realizując przy rejestracji specjalny totolotek kod promocyjny.

Promocje mobilne eFortuna na aplikacji

Bukmacher udostępnia pełną ofertę zakładów bukmacherskich także za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Możesz dzięki niej zarejestrować nowe konto, wykorzystać Fortuna kod promocyjny, a także korzystać ze wszystkich promocji oraz programu lojalnościowego. Co szczególnie istotne, klienci korzystający z aplikacji mobilnej mogą liczyć na oddzielne promocje dostępne wyłącznie w tej formie obstawiania zakładów bukmacherskich. Dzięki temu, korzystanie z aplikacji Fortuna mobile na Android lub iOS jest bardziej opłacalne. Aplikację możemy ściągnąć z mobilnej wersji serwisu eFortuna.

Promocje w punktach naziemnych u tego bukmachera

Firma Fortuna zakłady bukmacherskie dysponuje rozbudowaną siecią punktów naziemnych. W całej Polsce znajdziemy ponad 600 lokali, w których możemy obstawiać zakłady. Czy klienci, którzy wybiorą tę formę aktywności, również mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne? Jak najbardziej! W punkcie naziemnym możesz bowiem wyrobić kartę stałego klienta. Dzięki niej, bierzesz udział w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, a także możesz korzystać z ofert promocyjnych adresowanych do klientów obstawiających zakłady w punktach. To kolejny atut, za który należy pochwalić bukmachera.

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Fortuna na dzień dzisiejszy

Czas na krótkie podsumowanie, w którym uwzględnimy wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmacherskim eFortuna. Trzeba przyznać, że pełna lista jest imponująca. To tylko pokazuje, jak dobrym wyborem dla graczy może się okazać ten bukmacher. Oto wszystkie promocje, które Fortuna oferuje swoim klientom:

 • Bonus bez depozytu – za samą rejestrację konta otrzymujesz punkty lojalnościowe w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Wchodząc do zakładki eShop, możesz je wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych.
 • Zakład bez ryzyka – bukmacher już na samym starcie daje nam okazję do wydatnego poprawienia stanu konta. Po zrealizowaniu pierwszej wpłaty, gracz może obstawić pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Maksymalna stawka tego zakładu to 100 złotych. Jeśli przegrasz, pieniądze zostaną zwrócone w formie bonusu.
 • Premia powitalna – Twoja pierwsza wpłata w serwisie bukmacherskim eFortuna może zostać podwojona nawet do kwoty 1000 złotych. W tym celu, dokonaj pierwszego depozytu oraz czterokrotnie obróć tą kwotą obstawiając zakłady combi z trzema zdarzeniami. Po wykonaniu zadania otrzymasz premię równą wysokości wpłaty.
 • Fortuna Klub Plus – jest to program lojalnościowy dostępny w serwisie eFortuna. Za każde dwa złote przeznaczone na zakłady bukmacherskie, gracz otrzymuje jeden punkt. Następnie, może je wymienić w zakładce eShop na darmowe zakłady o różnych kwotach.
 • Mistrzostwa typerów ­– u tego bukmachera możesz zmierzyć się z innymi typerami z całej Polski. Roczne mistrzostwa są podzielone na dwanaście etapów. Każdy etap trwa jeden miesiąc. W tym czasie, najlepsi typerzy są nagradzani wysokimi premiami pieniężnymi.
 • Przyprowadź kumpla – jeśli jesteś zadowolony z jakości usług świadczonych przez bukmachera Fortuna, możesz zaprosić swoich znajomych do zarejestrowania konta. Od każdej osoby, która zdecyduje się na otworzenie konta z twojego polecenia, możesz dostać od 10 do 100 PLN. Twoi znajomi mogą oczywiście odebrać atrakcyjny pakiet powitalny.
 • Happy Hours – w każdym tygodniu bukmacher proponuje szczęśliwe godziny, w których możesz zagrać o wyższe wygrane. Warto na bieżąco śledzić tę promocję, by nie przegapić korzystnej okazji do postawienia kuponu na lepszych warunkach.
 • Fortuna mobile – bukmacher pamięta o wszystkich graczach obstawiających zakłady z poziomu aplikacji mobilnej. Decydując się na taką formę typowania zakładów, gracz może dostać dodatkowy bonus pieniężny.
 • Cashout – jest to funkcja, dzięki której możesz przedwcześnie zamknąć aktywny kupon zapewniając sobie gwarantowany zysk. Jest to bardzo przydatna opcja, która pozwala lepiej kontrolować aktywne zakłady.
 • Punkty naziemne – klienci obstawiający zakłady w punktach naziemnych Fortuna mogą wyrobić kartę stałego klienta. Pozwala ona wziąć udział w programie lojalnościowym, a także korzystać ze wszystkich promocji przygotowanych dla gracy w puntach.
 • Promocje okresowe – w każdym nowym tygodniu, bukmacher Fortuna proponuje nam inną promocję. Premie pieniężne, zakłady ubezpieczone, większy zysk z kuponów combi. To i wiele więcej czeka na aktywnych klientów. Korzystając ze wszystkich promocji okresowych, aktywni klienci mogą wydatnie powiększyć swój kapitał na zakłady bukmacherskie.

Jak już wspomnieliśmy, oferta promocyjna Fortuny prezentuje się imponująco. Nigdy nie brakuje okazji do zagrania o większy profit. To sprawia, że coraz większa liczba graczy postanawia zaufać temu bukmacherowi i założyć konto z kodem promocyjnym. Oferta promocyjna dostępna w Fortunie zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu polskich bukmacherów.

Kod promocyjny Fortuna – podsumowanie naszej recenzji

Nie ulega wątpliwości, że Fortuna to bukmacher godny polecenia. Jego największymi atutami są: rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich i zakładów live, możliwość szybkiej rejestracji, nowoczesne funkcje takie jak cashout, ciekawe promocje i program lojalnościowy oraz oczywiście bonus powitalny adresowany do wszystkich nowych klientów.

Standardowa oferta powitalna w serwisie eFortuna pozwala odebrać trzy prezenty: Bonus bez depzoytu 20 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN, a także premię depozytową 100% do 1000 PLN. W sumie, aż 1120 złotych czeka na nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować w tym serwisie. Oczywiście warto również podkreślić, że kod promocyjny Fortuna, który znajdziesz na naszej stronie internetowej, zaoferuje Ci ekskluzywny bonus startowy. Już dziś sprawdź, co możesz zyskać rejestrując konto z aktualnym kodem bonusowym.

W związku z powyższym, możemy z czystym sumieniem podkreślić, że Fortuna w pełni zasługuje na pozytywne opinie ze strony klientów. To serwis godny zaufania, który dba o zadowolenie wszystkich swoich klientów. Jeśli poszukujesz bukmachera, u którego zawsze możesz liczyć na ciekawą promocję, serwis eFortuna na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Fortuna FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus powitalny oferuje Fortuna?

Standardowa oferta powitalna obejmuje darmowy zakład 20 złotych bez depzoytu (w ramach programu lojalnościowego FKP), zakład bez ryzyka 100 PLN oraz premię powitalną 100% do 1000 PLN.

Czy Fortuna jest legalnym bukmacherem?

Tak, bukmacher 23 stycznia 2012 roku uzyskał licencję Ministra Finansów i jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Co daje graczom kod promocyjny Fortuna?

Rejestrując nowe konto z kodem promocyjnym możesz otrzymać ekskluzywny bonus powitalny, który oferuje większą premię niż standardowa oferta.

Jak wykorzystać kod bonusowy Fortuna?

Wypełniając formularz rejestracyjny natrafisz na okienko „kod promocyjny”. Wystarczy w tym miejscu wkleić kod znaleziony na naszej stronie. Bukmacher oferuje również specjalne kody promocyjne stałym klientom. Możesz je wykorzystać w ustawieniach „Moje Konto” w zakładce „Bonus”.

Czy bonusowe środki mogę wypłacić?

Jak najbardziej. Wystarczy jedynie spełnić warunek obrotu opisany w regulaminie promocji.

Jaki jest warunek obrotu w Fortunie?

Kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić czterokrotnie na kuponach wielokrotnych z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 1,91. Po wykonaniu tego zadania, do Twojego konta doliczona zostanie premia depozytowa 100% do 1000 złotych.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem