Kod promocyjny Fortuna

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.11.2022)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na Fortuna:
Fortuna to jeden z najbardziej znanych, polskich bukmacherów. Firma na naszym rynku funkcjonuje od roku 1996. Przez pierwsze lata działalności była znana pod szyldem Profesjonał.

Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Firma funkcjonuje na polskim rynku o 1996 roku. To nie tylko serwis internetowy, ale również jedna z największych sieci punktów naziemnych. Zakłady bukmacherskie Fortuna mogą się pochwalić ugruntowaną pozycją i dużą popularnością wśród graczy. Co stoi za dużym sukcesem tej marki?

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Bukmacher słynie z bardzo atrakcyjnej oferty powitalnej, w skład której wchodzą trzy prezenty: zakład bez ryzyka 200 PLN, bonus depozytowy 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, a także bonus na start w wysokości 20 PLN, przyznawany bez konieczności depozytu. W sumie, nowi klienci mogą otrzymać na dobry początek 2220 PLN. W tym miejscu prześwietlimy aktualny kod promocyjny Fortuna, a także powiemy o promocjach dedykowanych stałym klientom serwisu.

Bonus powitalny w serwisie eFortuna

Rosnąca konkurencja na rynku bukmacherskim jest widoczna gołym okiem. Serwisy w poszukiwaniu nowych klientów muszą zapewnić jak najlepsze warunki, które przyciągną uwagę graczy. Fortuna całkiem niedawno powiększył swój pakiet powitalny dla nowych klientów w serwisie. Gracze mogą liczyć na trzy prezent o łącznej wartości 2220 złotych. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

 • Bonus bez depozytu 20 PLN (w formie punktów FKP),
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN,
 • Premia depozytowa 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Jest to jeden z największych pakietów powitalnych dostępnych obecnie wśród legalnych bukmacherów. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej ofercie, aby odpowiedzieć na pytanie, czy kod promocyjny Fortuna to dobry wybór dla graczy. Jak wiadomo, o atrakcyjności pakietu powitalnego świadczą nie tylko czyste kwoty, ale również warunki decydujące o tym, w jaki sposób możemy wykorzystać i obrócić przyznane środki bonusowe. Sprawdźmy zatem, czym charakteryzują się poszczególne promocje dostępne w serwisie.

Bonus bez depozytu Fortuna 20 PLN

Renomowany bukmacher, który od lat należy do ścisłej czołówki na polskim rynku bukmacherskim, proponuje swoim klientom bonus bez depozytu. To świetna promocja, która pozwala na zapoznanie się z wszystkimi funkcjami serwisu bez ryzyka utraty pieniędzy. Fortuna w formie tego bonusu prezentuje nam 20 złotych na start. W praktyce, bonus jest przyznawany jako punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Otrzymane punkty możemy od razu po rejestracji wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych.

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń co do wykorzystania tego bonusu powitalnego. Środki możemy przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie. Po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie promocji, środki otrzymane w formie bonusu bez depzoytu będą podlegały wypłacie. Tylko od Ciebie zależy, czy przyznane 20 złotych przeznaczysz na jeden, większy zakład, czy też spróbujesz zagrać kilka kuponów by rozbudować kapitał na przyszłość. Pamiętajmy, że bonus bez depozytu to jedynie przystawka do głównego dania serwowanego przez bukmachera Fortuna.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

W opinii wielu graczy, zakład bez ryzyka to najlepszy bonus jaki może zaproponować nam bukmacher. Możemy bowiem powalczyć o naprawdę wysokie wygrane, nie ryzykując utratą cennego kapitału. Kryterium określającym dobry zakład bez ryzyka jest wysoka kwota zwrotu. A w tym aspekcie, kod bonusowy Fortuna prezentuje się doskonale. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz obstawić zakład do 200 złotych bez żadnego ryzyka strat!

Większość graczy wybiera odważną strategię i wykorzystuje zakład bez ryzyka do obstawienia kuponu z bardzo wysokim kursem całkowitym. Odrobina szczęścia wystarczy, by już na samym starcie pomnożyć kapitał na grę. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu. Cashback wyniesie w tym przypadku obiecane 200 złotych. Ogromną zaletą jest brak obrotu w przypadku wygranego kuponu. Obrotem objęty zostanie jedynie cashback w przypadku przegranego zakładu. Zakład bez ryzyka do 200 złotych to flagowa promocja Fortuny, która przysporzyła bukmacherowi wielu nowych klientów.

Pierwszy bonus w tej formie możesz zrealizować wpisując kod promocyjny fortuna. Zrealizuj go podczas rejestracji. Wpisz kod promocyjny fortuna i ciesz się jako pierwszy swoimi dodatkowymi środkami. Co zapewnia kod promocyjny? Właśnie dodatkowe środki, które możesz wykorzystać na swoim koncie. Kod promocyjny fortuna jako bonus jest dziś najbardziej porządany wśród nowych użytkowników. Sprawdź dlaczego to właśnie kod promocyjny fortuna jest godny Twojej uwagi. Wybierając ten kod jako pierwszy zyskasz dużo punktów i niezbędne dla Ciebie środki finansowe. Kod promocyjny oddaje do dyspozycji najwięcej środków spośród innych dostępnych w Internecie. Wybierz swój kod i zobacz jak kod potrafi zmienić perspektywę gracza. Kod promocyjny jest polecany przez wszystkich zainteresowanych.

Bonus powitalny do 2000 PLN

W serwisie bukmacherskim Fortuna znajdziemy również klasyczny bonus depozytowy przyznawany do pierwszej wpłaty. W praktyce, aby otrzymać dodatkowe pieniądze, najpierw trzeba sprostać warunkom obrotu postawionym przez bukmachera. W ramach tej promocji, klienci mogą podwoić swój pierwszy depozyt, zgarniając dodatkowe pieniądze (do 2000 PLN) na obstawianie zakładów. Przyjrzyjmy się, jak dokładnie działa ten bonus.

Jeśli przy rejestracji wykorzystałeś kod promocyjny Fortuna, możesz zaakceptować bonus oferowany przez bukmachera przy pierwszej wpłacie. W ciągu 3 dni od rejestracji konta należy dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto. Następnie, w ciągu 30 dni należy zagrać za 4-krotność wpłaconej kwoty. Zaliczane będą zakłady combi z trzema zdarzeniami i kursem min. 1,60. Gdy wykonasz to zadanie, do Twojego konta przypisany zostanie bonus depozytowy.

Aby lepiej wytłumaczyć zasady działania tej promocji, posłużmy się przykładem. Załóżmy, że gracz wpłaca na swoje konto 100 PLN. Jeśli w przeciągu 30 dni obstawi zakłady o wartości 400 PLN, otrzyma bonus o równowartości pierwszej wpłaty, a zatem, dodatkowe 100 PLN na obstawianie zakładów. Jest to zatem klasyczna premia depozytowa, tyle tylko, że w przypadku tego bonusu najpierw musimy spełnić warunki obrotu, aby cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Przy rejestracji w serwisie możesz wykorzystać kod bonusowy Fortuna, dostępny na naszej stronie internetowej. W ten sposób możesz zapewnić sobie większy bonus powitalny, od standardowej oferty. Dzięki temu, możesz uzyskać nieco wyższy próg zakładu bez ryzyka, co umili obstawianie pierwszych kuponów w serwisie bukmacherskim Fortuna. Kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać wyżej wymienione prezenty, jednakże klienci, którzy wpiszą kod podczas rejestracji, mogą otrzymać nieco większy prezent na udany początek.

Jak wykorzystać Fortuna bonus powitalny krok po kroku?

W serwisie Fortuna dostępne są trzy prezenty powitalne, które pomogą w opłacalnym obstawianiu zakładów bukmacherskich. Jeśli zastanawiasz się, jak odebrać maksymalny bonus krok po kroku, podążaj za poniższą instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla osób, które pragną założyć konto w serwisie eFortuna.

 1. Na początek zdobądź kod promocyjny Fortuna, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Skopiuj dostępny kod, a następnie, z pomocą linka obok przejdź do formularza rejestracyjnego w serwisie eFortuna.
 2. Czas na rejestrację w serwisie. Klienci mogą skorzystać z szybkiej rejestracji bez dowodu, a o weryfikacje konta zadbać później w wolnej chwili. My jednak zachęcamy do tego, aby od razu przejść pełną rejestrację i cieszyć się ze wszystkich funkcji bukmachera. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz okienko, w którym należy wkleić posiadany kod promocyjny.
 3. Po zarejestrowaniu konta w serwisie Fortuna otrzymasz punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Możesz je wymienić na darmowy zakład 20 PLN lub zachować na przyszłość i poczekać na wartościowsze nagrody.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie, korzystając z jednej z nowoczesnych metod. Pamiętaj, że możesz otrzymać bonus o równowartości depozytu. Aby środki bonusowe zostały przyznane na Twoje konto, musisz 4-krotnie obrócić kwotą depozytu.
 5. Zakład bez ryzyka – Twój pierwszy zakład postawiony w serwisie Fortuna będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 200 PLN. Cashback jest pomniejszony o kwotę podatku od stawki, a zatem, żeby uzyskać maksymalny zwrot, postaw na pierwszym kuponie min. 227 PLN.

Jeśli podczas rejestracji napotkasz nieoczekiwane trudności, w serwisie Fortuna dostępny jest sprawny support, który pomoże Ci szybko rozwiązać problem. Kierują się powyższymi wskazówkami, wykorzystasz kod promocyjny Fortuna i uzyskasz dostęp do prezentów o wartości 2220 PLN.

Czym jest warunek obrotu?

Gdyby pieniądze bonusowe były rozdawane przez bukmacherów bez żadnych ograniczeń, z całą pewnością znalazłoby się wielu ludzi, którzy zarejestrowaliby się tylko po to, by odebrać bonus i od razu wypłacić go ze swojego konta. W związku z tym, Fortuna, podobnie jak inni bukmacherzy, zabezpiecza wszystkie promocje warunkiem obrotu, który musimy spełnić, aby wypłacić bonusowe pieniądze. W przypadku tego serwisu, wymóg ten poprzedza otrzymanie premii depozytowej. Gracz musi obrócić kwotę depozytu czterokrotnie na zakładach combi z trzema zdarzeniami z kursem min. 1,60 aby dostać bonusowe środki na swoim koncie. Biorąc pod uwagę warunki obrotu występujące u innych bukmacherów, Fortuna nie stawia przed nami specjalnie wygórowanego zadania.

Przed rozpoczęciem obstawiania zakładów, warto zapoznać się ze strategiami obracania bonusem. Właściwy system stawkowania znacznie ułatwia szybkie spełnienie warunku obrotu. Na naszej stronie znajdziesz wiele poradników oraz artykułów poświęconych strategiom stosowanym przez profesjonalnych typerów. Wybierz najbardziej odpowiadają Ci strategię i jeszcze efektywniej wykorzystuj bonusy przyznawane przez legalnych bukmacherów.

Wybierając bonus i kod promocyjny fortuna musisz wykonać obrót. Kod promocyjny jest dostępny tylko na tej zasadzie. Mając kod zastanów się czy chcesz bonus który musisz obracać. Kod wymaga obrotu i to jest normalne. Kod promocyjny fortuna u każdego bukmachera wymaga odpowiedniego obrotu. Wybierając kod pamiętaj że jest to kwestia wymagana. Każdy kod promocyjny fortuna musi zostać obrócony. Bonus ma swoje warunki i to jest normalne. Wybierz kod promocyjny fortuna i wykorzystaj bonus już teraz!

Bonus powitalny Fortuna – podsumowanie

Reasumując, nowi klienci w serwisie bukmacherskim eFortuna mogą liczyć na pakiet powitalny złożony z trzech prezentów o łącznej wartości 2220 PLN: zakład bez ryzyka 200 PLN, premia depozytowa 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz darmowy zakład 20 PLN. To jeden z najwyższych bonusów dostępnych obecnie na polskim rynku bukmacherskim. To sprawia, że kod promocyjny Fortuna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, a bukmacher wciąż może liczyć na duże zainteresowanie oraz napływ nowych klientów. To duży sukces, biorąc pod uwagę, że marka Fortuna działa na polskim rynku już od 1996 roku.

Promocje dla stałych klientów

Dobrego bukmachera możemy łatwo rozpoznać po tym, czy dba o potrzeby swoich stałych klientów. Bonus powitalny to miły prezent na start, ale dobrze jest mieć świadomość, że to tylko jeden z atutów, jakimi może się pochwalić bukmacher. Tak jest w przypadku serwisu eFortuna. Na pochwały zasługuje bowiem nie tylko atrakcyjny bonus startowy, ale również bogaty wybór promocji dla stałych klientów. Fortuna proponuje graczom rozbudowany program lojalnościowy, liczne promocje okresowe, także ciekawe oferty, które pozwalają zagrać o znacznie większy bonus startowy. Poniżej prezentujemy najważniejsze promocje dostępne w serwisie bukmacherskim Fortuna.

Każdy kod promocyjny fortuna jest dla klientów tego bukmachera. Wybierz swój bonus i ciesz się nim wpisując swój kod. Każdy kod ma określoną wartość i czas realizacji. Wpisz kod i zobacz czy działa on podczas rejestracji. Jeśli kod nie działa, wybierz inny kod promocyjny. Kod i bonus możesz zrealizować także przy pomocy punktów.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Oceniając pełną ofertę promocyjną bukmacherów, gracze coraz częściej zwracają uwagę na obecność programu lojalnościowego. W końcu pragniemy mieć pewność, że nasza aktywność zostanie odpowiednio nagrodzona. W serwisie bukmacherskim eFortuna klienci mają do dyspozycji doskonale rozwinięty program lojalnościowy. Wydane przez nas pieniądze oznaczają dodatkowe punkty, które następnie wymienimy na cenne nagrody. Fortuna Klub Plus ma bardzo przejrzyste zasady: Każde 2 złote przeznaczone na zakłady bukmacherskie, to jeden punkt w programie. Ponadto, biorąc udział w innych wydarzeniach promocyjnych, możemy powalczyć o większą liczbę punktów.

Fortuna Klub Plus nagradza nowych użytkowników już za samo założenie konta. Wystarczy zarejestrować konto wykorzystując kod promocyjny Fortuna. W ten sposób, gracz otrzyma pulę punktów, która wystarczy do odebrania darmowego zakładu o wartości 20 złotych. Zebrane punkty możemy wymienić na cenne nagrody rzeczowe oraz bonusy pieniężne. Możemy śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych na polskim rynku bukmacherskim.

Mistrzostwa Typerów w serwisie eFortuna

Wszyscy aktywni klienci Fortuna mogą wziąć udział w mistrzostwach dla najlepszych typerów. Podzielono je na dwanaście etapów trwających jeden miesiąc. W każdym miesiącu, aż trzy tysiące najskuteczniejszych graczy może liczyć na dodatkowy prezent w formie bonusu pieniężnego. Ponadto, prowadzony jest roczny ranking bukmacherów, który wybierze 50 najlepszych graczy. Atrakcyjna pula nagród sprawia, że warto zapisać się do mistrzostw, szczególnie, gdy lubimy częste obstawianie. Na liczbę punktów rankingowych wpływa suma stawek, a także wygrane środki.

Należy pamiętać, że przy obstawianiu kuponu należy zaznaczyć opcję: „Zgłoś do mistrzostw”. Ustawienie to zostanie zapisane i od tego czasu, wszystkie postawione przez Ciebie kupony będą liczone do uzyskiwanych postępów. To kolejna forma nagradzania aktywnych klientów.

Happy Hours 14%

Dokładne warunki tej promocji zmieniają się co jakiś czas, dlatego warto być na bieżąco i co jakiś czas przeglądać aktywne promocje w serwisie bukmacherskim Fortuna. Obstawiając zakłady w trakcie szczęśliwych godzin, możesz otrzymać dodatkową premię do wygranej. Kupon musi spełniać określone warunki opisane w promocji, np. dotyczyć oferty live lub posiadać określoną liczbę zdarzeń i minimalny kurs całkowity. W sieci możemy spotkać się z pojęciem: bukmacher bez podatku. Legalni bukmacherzy, tacy jak Fortuna, muszą pobierać od graczy 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. Promocje takie jak Happy Hours często pozwalają zbilansować tę stratę i zanotować większy zysk.

Na naszym serwisie znajdziesz kod promocyjny fortuna a także kod promocyjny sts. Posiadamy kody do wszystkich bukmacherów!

Promocje w punktach naziemnych

Firma Fortuna zakłady bukmacherskie dysponuje rozbudowaną siecią punktów naziemnych. W całej Polsce znajdziemy ponad 600 lokali, w których możemy obstawiać zakłady. Czy klienci, którzy wybiorą tę formę aktywności, również mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne? Jak najbardziej! W punkcie naziemnym możesz bowiem wyrobić kartę stałego klienta. Dzięki niej, bierzesz udział w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, a także możesz korzystać z ofert promocyjnych adresowanych do klientów obstawiających zakłady w punktach. To kolejny atut, za który należy pochwalić bukmachera.

Funkcja Cashout to super opcja

Omawiając wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmacherskim eFortuna, na pewno warto wspomnieć o opcji Cashout, która pozwala na przedwczesne zamknięcie aktywnego kuponu. W ten sposób, gracz ma większą kontrolę nad wszystkimi obstawionymi zakładami. Funkcja Cashout narodziła się kilka lat temu u zagranicznych bukmacherów, a obecnie jest wdrażana także na polskim rynku. Opcja ta bardzo wcześnie pojawiła się w serwisie eFortuna, co świadczy o tym, że bukmacher podąża za aktualnymi trendami i ciągle ulepsza swoją ofertę.

Jak w praktyce działa Cashout? Załóżmy, że obstawiłeś zakład wielokrotny z trzema zdarzeniami. Dwa z nich zakończyły się po Twojej myśli. Masz obawy, że trzeci może zakończyć się porażką. Masz możliwość zamknięcia kuponu przed czasem odbierając pewny zysk proponowany przez system. Im bliżej jesteś korzystnego dla siebie rozstrzygnięcia, tym wyższa wygrana Cashout. Można ją zastosować także w przypadku kuponów pojedynczych.

Promocje okresowe w eFortuna dostępne w ciągu roku

Bukmacher stara się jak najbardziej urozmaicać swoją ofertę promocyjną adresowaną do nowych klientów. Dzięki temu, w każdym tygodniu pojawia się nowa promocja, która pozwoli Ci zagrać o większy zysk. Co szczególnie istotne, serwis stara się pamiętać o fanach wszystkich dyscyplin sportowych. Znajdziemy zatem ciekawe bonusy na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, wyścigi motorowe czy skoki narciarskie. Bukmacher bardzo często proponuje również ciekawą promocję na sekcje zakładów wirtualnych, a także na zakłady mobilne. To sprawia, że codzienne logowanie u bukmachera Fortuna warto rozpoczynać od sprawdzenia aktualnych promocji.

Na czym polegają okresowe promocje? To zależy. Głównie są one związane z najważniejszymi rozgrywkami sportowymi. Bukmacher stawia przed nami określone zadania: obstawić konkretny mecz, zagrać za określoną stawkę lub stworzyć kupon combi spełniający określone warunki. Jeśli prawidłowo wykonamy zadanie, otrzymamy dodatkowy bonus. Może to być cashback, tradycyjna premia pieniężna, darmowy zakład, czy też większa liczba punktów w programie Fortuna Klub Plus. Biorąc pod uwagę częstotliwość promocji, bukmacher Fortuna posiada jedną z najlepiej rozwiniętych ofert promocyjnych na rynku.

Pamiętaj: Mając kod promocyjny fortuna z naszego serwisu zyskujesz przewagę na samym starcie. Tak samo kiedy jest Ci potrzebny totolotek kod promocyjny fortuna czy inne kody promocyjne do bukmacherów. Wybierz kod promocyjny fortuna i ciesz się najlepszymi bonusami na serwisie. Posiadamy specjalne warunki na kody promocyjne, dzięki czemu nasz kod promocyjny fortuna to najlepsze warunki dostępne aktualnie na serwisie. Kod promocyjnych fortuna wpisujesz w formularzu rejestracyjnym. Działa on na sporty wirtualne i na inne funkcje bukmachera fortuna. Z nami zagrasz u bukmachera fortuna na najlepszych warunkach.

Fortuna VIP i jego warunki

U wielu bukmacherów w Polsce, najbardziej aktywni użytkownicy mogą dostać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP, w której dostępne są ekskluzywne promocje. Na chwilę obecną, bukmacher Fortuna nie posiada w swojej ofercie sekcji VIP. Gracze mogą jednak dostać ekskluzywny bonus powitalny realizując przy rejestracji specjalny totolotek kod promocyjny.

Promocje mobilne eFortuna na aplikacji

Bukmacher udostępnia pełną ofertę zakładów bukmacherskich także za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Możesz dzięki niej zarejestrować nowe konto, wykorzystać Fortuna kod promocyjny, a także korzystać ze wszystkich promocji oraz programu lojalnościowego. Co szczególnie istotne, klienci korzystający z aplikacji mobilnej mogą liczyć na oddzielne promocje dostępne wyłącznie w tej formie obstawiania zakładów bukmacherskich. Dzięki temu, korzystanie z aplikacji Fortuna mobile na Android lub iOS jest bardziej opłacalne. Aplikację możemy ściągnąć z mobilnej wersji serwisu eFortuna.

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Fortuna na dzień dzisiejszy

Czas na krótkie podsumowanie, w którym uwzględnimy wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmacherskim eFortuna. Trzeba przyznać, że pełna lista jest imponująca. To tylko pokazuje, jak dobrym wyborem dla graczy może się okazać ten bukmacher. Oto wszystkie promocje, które Fortuna oferuje swoim klientom:

 • Bonus bez depozytu – za samą rejestrację konta otrzymujesz punkty lojalnościowe w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Wchodząc do zakładki eShop, możesz je wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych.
 • Zakład bez ryzyka – bukmacher już na samym starcie daje nam okazję do wydatnego poprawienia stanu konta. Po zrealizowaniu pierwszej wpłaty, gracz może obstawić pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Maksymalna stawka tego zakładu to 200 złotych. Jeśli przegrasz, pieniądze zostaną zwrócone w formie bonusu.
 • Premia powitalna – Twoja pierwsza wpłata w serwisie bukmacherskim eFortuna może zostać podwojona nawet do kwoty 2000 złotych. W tym celu, dokonaj pierwszego depozytu oraz czterokrotnie obróć tą kwotą obstawiając zakłady combi z trzema zdarzeniami. Po wykonaniu zadania otrzymasz premię równą wysokości wpłaty.
 • Fortuna Klub Plus – jest to program lojalnościowy dostępny w serwisie eFortuna. Za każde dwa złote przeznaczone na zakłady bukmacherskie, gracz otrzymuje jeden punkt. Następnie, może je wymienić w zakładce eShop na darmowe zakłady o różnych kwotach.
 • Mistrzostwa typerów ­– u tego bukmachera możesz zmierzyć się z innymi typerami z całej Polski. Roczne mistrzostwa są podzielone na dwanaście etapów. Każdy etap trwa jeden miesiąc. W tym czasie, najlepsi typerzy są nagradzani wysokimi premiami pieniężnymi.
 • Happy Hours – w każdym tygodniu bukmacher proponuje szczęśliwe godziny, w których możesz zagrać o wyższe wygrane. Warto na bieżąco śledzić tę promocję, by nie przegapić korzystnej okazji do postawienia kuponu na lepszych warunkach.
 • Fortuna mobile – bukmacher pamięta o wszystkich graczach obstawiających zakłady z poziomu aplikacji mobilnej. Decydując się na taką formę typowania zakładów, gracz może dostać dodatkowy bonus pieniężny.
 • Cashout – jest to funkcja, dzięki której możesz przedwcześnie zamknąć aktywny kupon zapewniając sobie gwarantowany zysk. Jest to bardzo przydatna opcja, która pozwala lepiej kontrolować aktywne zakłady.
 • Punkty naziemne – klienci obstawiający zakłady w punktach naziemnych Fortuna mogą wyrobić kartę stałego klienta. Pozwala ona wziąć udział w programie lojalnościowym, a także korzystać ze wszystkich promocji przygotowanych dla gracy w puntach.
 • Promocje okresowe – w każdym nowym tygodniu, bukmacher Fortuna proponuje nam inną promocję. Premie pieniężne, zakłady ubezpieczone, większy zysk z kuponów combi. To i wiele więcej czeka na aktywnych klientów. Korzystając ze wszystkich promocji okresowych, aktywni klienci mogą wydatnie powiększyć swój kapitał na zakłady bukmacherskie.

Jak już wspomnieliśmy, oferta promocyjna Fortuny prezentuje się imponująco. Nigdy nie brakuje okazji do zagrania o większy profit. To sprawia, że coraz większa liczba graczy postanawia zaufać temu bukmacherowi i założyć konto z kodem promocyjnym. Oferta promocyjna dostępna w Fortunie zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu polskich bukmacherów

Kod promocyjny Fortuna – podsumowanie naszej recenzji

Fortuna to renomowany bukmacher, cieszący się ogromną popularnością wśród graczy. Pomimo wieloletniego stażu na polskim rynku, wciąż nie brakuje osób zainteresowanych otworzeniem konta w tym miejscu. Wszystko za sprawą atrakcyjnej oferty powitalnej dostosowanej do potrzeb klientów. Nowi gracze mogą otrzymać darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 200 PLN, a także premię depozytową 100% do 2000 PLN.  W sumie, pakiet powitalny o wartości 2220 PLN został przygotowany dla wszystkich nowych klientów w serwisie.

Nie zapominajmy o tym, że nowi klienci mogą wykorzystać kod promocyjny Fortuna, z pomocą którego można zdobyć ekskluzywny bonus startowy, wyższy od standardowej. Dołóżmy do tego rozbudowaną ofertę zawierającą zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualny, a także Bet on Games, czyli możliwość typowania wyników gier karcianych. Fortuna posiada również liczne promocje dla stałych klientów, jak chociażby program lojalnościowy Fortuna Klub Plus czy Mistrzostwa Typerów.

Fortuna FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus powitalny oferuje Fortuna?

Standardowa oferta powitalna obejmuje darmowy zakład 20 złotych bez depzoytu (w ramach programu lojalnościowego FKP), zakład bez ryzyka 200 PLN oraz premię powitalną 100% do 2000 PLN.

Czy Fortuna jest legalnym bukmacherem?

Tak, bukmacher 23 stycznia 2012 roku uzyskał licencję Ministra Finansów i jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Co daje graczom kod promocyjny Fortuna?

Rejestrując nowe konto z kodem promocyjnym możesz otrzymać ekskluzywny bonus powitalny, który oferuje większą premię niż standardowa oferta.

Jak wykorzystać kod bonusowy Fortuna?

Wypełniając formularz rejestracyjny natrafisz na okienko „kod promocyjny”. Wystarczy w tym miejscu wkleić kod znaleziony na naszej stronie. Bukmacher oferuje również specjalne kody promocyjne stałym klientom. Możesz je wykorzystać w ustawieniach „Moje Konto” w zakładce „Bonus”.

Czy bonusowe środki mogę wypłacić?

Jak najbardziej. Wystarczy jedynie spełnić warunek obrotu opisany w regulaminie promocji.

Jaki jest warunek obrotu w Fortunie?

Kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić czterokrotnie na kuponach wielokrotnych z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 1,60. Po wykonaniu tego zadania, do Twojego konta doliczona zostanie premia depozytowa 100% do 2000 złotych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem