Kod promocyjny Forbet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (03.12.2020)
Nasze linki do forBET chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • ładna szata graficzna
 • funkcjonalny serwis
 • ciekawa oferta Happy Hours
Minusy bukmachera
 • brak
Idz do forBET
Zakłady bukmacherskie Forbet od 2016 roku budują swoją pozycję na polskim rynku. Serwis dość szybko zyskał popularność za sprawą bardzo atrakcyjnych promocji. Także dzisiaj, bukmacher nie na narzeka na liczbę nowych klientów.

Bukmacher Forbet działa na Polskim rynku od wielu lat. Postanowiliśmy sprawdzić w 2020 roku możliwości, jakie dają bonusy tego bukmachera. Przy tym wszystkim warto zaznaczyć, że aktualny kod promocyjny Forbet pozwala użytkownikom odebrać ekskluzywny bonus powitalny. W serwisie bukmacherskim iForbet, oferta powitalna umożliwia powiększenie kapitału początkowego nawet o 2200 PLN. Sprawdźmy zatem, co może zaoferować swoim graczom ten bukmacher oraz jak prezentuje się pełna oferta promocyjna w zakładach bukmacherskich Forbet.

Bonus powitalny Forbet2200

Forbet opisując swój bonus na start powitalny, chwali się przede wszystkim prostymi i przejrzystymi warunkami. Jednocześnie, wypomina niejasne zapisy, które można spotkać w przypadku innych bukmacherów. Czy bonus na start powitalny Forbet rzeczywiście jest tak dobry? Postanowiliśmy rozłożyć go na czynniki pierwsze. Zacznijmy od tego, że na chwilę obecną, bukmacher posiada zupełnie nowy pakiet powitalny dla nowych graczy. Oznacza to tyle, że warto zapoznać się z warunkami promocji od nowa. Co zmieniło się w nowym pakiecie? Z pewnością nowością jest to, że bukmacher daje 14 dni bez podatku do dyspozycji gracza. Dorzucając do tego kwestię wpłat uzyskamy bardzo dobre połączenie na sam start zabawy.

Standardowa oferta powitalna dla wszystkich klientów pozwala natomiast wzbogacić kapitał początkowy aż o 2200 złotych. Premia jest przyznawana w następujący sposób:

 • Pierwsza wpłata: bonus 100% do 200 PLN
 • Druga wpłata: MaxiZysk 200 PLN

Forbet jest kolejnym przykładem na to, jak korzystna dla graczy jest rosnąca konkurencja na rynku bukmacherskim. Całkiem niedawno, bukmacher postanowił bowiem podnieść swój bonus, dzięki czemu, aktualna oferta jest jedną z najwyższych na rynku. Obiecane 2200 złotych gracze mogą zdobyć w formie trzech premii depozytowych. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, jak odebrać maksymalny bonus powitalny w Forbet.

Czym jest kod promocyjny Forbet?

Nowi gracze mogą postarać się o ekskluzywny pakiet powitalny, w którym dostępne są dodatkowe prezenty. W tym celu, należy wykorzystać przy rejestracji kod bonusowy Forbet, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co możesz zyskać w ten sposób? To zależy od aktualnych promocji. Czasem jest to dodatkowy bonus bez depozytu, a innym razem większa premia depozytowa. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto otworzyć nowe konto wraz z kodem promocyjnym. To dodatkowa szansa na to, aby zagrać o większe pieniądze już na samym początku przygody z serwisem iForbet.

Jak wykorzystać kod bonusowy Forbet?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody promocyjne do wszystkich legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Mamy dla Ciebie także atrakcyjny kod promocyjny Forbet, z którym odbierzesz lepszy bonus startowy. Skopiuj kod i przejdź do serwisu iForbet otwierając formularz rejestracyjny. Rejestracja wymaga od graczy podania danych konta, danych osobowych, a także przejścia procedury weryfikacyjnej polegającej na załączeniu skanów dokumentu tożsamości. Wklej posiadany kod we właściwe okienko formularza, aby otworzyć sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej dla nowych graczy.

Jak odebrać maksymalny bonus powitalny?

Wielu początkujących typerów często doświadcza pewnych problemów z odbiorem bonusu powitalnego u niektórych bukmacherów. Najczęściej winą jest nieprzeczytanie regulaminu, w którym opisane są wszystkie warunki promocji. W przypadku bonusu Forbet2200 faktycznie musimy przyznać, że bukmacher zadbał o jasne i klarowne warunki bez żadnych niedomówień. Poniżej prezentujemy instrukcję, z której dowiesz się, jak wykorzystać bonus powitalny.

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i zdobądź kod promocyjny Forbet, z którym możesz odebrać ekskluzywny bonus powitalny. Przejdź do serwisu i kliknij przycisk „rejestracja”.
 2. Podaj wymagane dane osobowe oraz dane konta. Nie przegap okienka, w którym będziesz mógł wkleić kod promocyjny. Przy zgodach i regulaminach zaznacz, że chcesz odebrać bonus powitalny Forbet2200.
 3. Zweryfikuj swoje konto poprzez załączenie wyraźnych skanów dokumentu tożsamości.
 4. Od tej pory przez 14 dni nie masz naliczonego podatku do każdego kuponu. W praktyce zdobywasz +14% do każdej wygranej.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty. Zostanie ona podwojona maksymalnie do 2000 złotych. Pamiętaj że bonus wymaga obrotu x2 na kuponach akumulacyjnych z kursem minimum 2.50.
 6. Kiedy obrócisz pierwszy bonus, dokonaj drugiej wpłaty. Otrzymasz MaxiZysk do 200 zł. Dzięki temu zwiększysz zydk z wygranej. Pamiętaj aby na kuponie był kurs minimalny na pojedyńcze zdarzenie od 1.40 wzwyż.
 7. Masz 30 dni na obrócenie aktywnych bonusów. Po wypełnieniu tego zadania, będziesz mógł wypłacić pieniądze otrzymane w prezencie.

To już wszystko. Postępując zgodnie z powyższymi instrukcjami odebrałeś maksymalny bonus o łącznej wartości 2200 złotych. Mamy nadzieję, że uda Ci się dobrze spożytkować otrzymane pieniądze, spełnić warunek obrotu i cieszyć się zyskownymi zakładami w przyszłości.

Forbet2200 – warunek obrotu

Ważnym wyznacznikiem atrakcyjności bonusów powitalnych jest ich warunek obrotu. To on decyduje o tym, kiedy możemy wypłacić przyznane pieniądze. Forbet chwali się jasnymi i klarownymi warunkami. Czy tak jest w istocie? Jak najbardziej. Przejrzysty regulamin informuje nas o wszystkich ważnych zagadnieniach. Forbet promocyjny bonus powitalny należy obrócić dwukrotnie. Do warunku obrotu zaliczają się dwa rodzaje kuponów:

 • kupon pojedynczy z kursem min. 2,50
 • kupon wielokrotny z kursem min. 2,50 (kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1,40).

Bardzo ważną informacją jest również to, że każdy pojedynczy forbet promocyjny bonus musisz obrócić w przeciągu 30 dni. W przypadku kilku aktywnych bonusów tworzona jest kolejka, ale wciąż utrzymuje się termin jednego miesiąca o czym należy pamiętać. W związku z tym, zaleca się korzystać z poszczególnych premii dopiero w momencie, gdy obróciłeś już poprzedni kod bonus lub zbliżasz się do końca.

Oferta kodu promocyjnego Forbet

Stali klienci serwisu Forbet mogą liczyć na szereg udogodnień oraz nowoczesnych funkcji, które ułatwiają obstawianie zakładów. Bukmacher często proponuje promocje okresowe związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Przy rejestracji konta możemy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji reklamowych drogą mailową i telefoniczną. W ten sposób będziemy otrzymywać powiadomienia o wszystkich ciekawych promocjach, które przygotował dla swoich klientów Forbet. Poniżej opisujemy najciekawsze oferty obecne na chwilę obecną w serwisie.

W naszym serwisie uzyskasz aktualny kod promocyjny Forbet. Jest to świetna okazja do tego, aby uzyskać poszukiwany przez wszystkich Forbet kod bonus. Dzięki nam kod promocyjny forbet otrzymacie za darmo i w najlepszej wersji. Dbamy o to aby forbet kod promocyjny był najlepszy na rynku, dlatego też oferujemy najlepsze warunki tego właśnie kodu.

Korzystając z kodu promocyjnego zyskujecie o wiele większe środki do obrotu na sam początek. Aby otrzymać kod bonus musimy jedynie wpisać forbet kod promocyjny podczas rejestracji. Kod bonus forbet przyznawany jest tak szybko, jak jest to możliwe. Na ogół u bukmachera forbet uzyskamy go od reki.

Aby otrzymać kod promocyjny forbet wystarczy doczytać nasz artykuł. Kod jest umieszczony w kilku miejscach artykułu, dlatego też znalezienie go nie powinno stanowić problemu. Kod jest czytelny i bardzo łatwy do wpisania. Na innych stronach kod może się różnić jednak także i warunki jakie daje kod bonus będą się na pewno różnić. Nasz kod wyróżnia z pewnością najwyższy kod bonus dostępny na rynku dla tego bukmachera.

Forbet kod promocyjny to część oferty jaką znajdziemy u bukmachera Forbet. Korzystając z kodu promocyjnego mamy preferowane warunki udziału u bukmachera od samego początku. Forbet kod promocyjny pozwala też na lepsze testowanie serwisu. Wybierając forbet promocyjny  bonus będziemy mogli obstawiać więcej i lepiej. Forbet kod promocyjny to także możliwość poznania innych funkcjonalności serwisu za darmo. Jeśli wybierzesz forbet kod promocyjny to uzyskasz dodatkowe środki na dodatkowe typy. Kod Bonus forbet jest przyznawany bardzo szybko.

Kto rano wstaje temu forBet 14% daje!

Promocja działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00 w południe. Dotyczy ona wyłącznie kuponow z 3 zdarzeniami. Bukmacher informuje także o minimalnych kursach 1.30 na wydarzenie. Oznacza to, że każdy za naszych zakładów na kuponie musi mieć kurs minimum 1.40 – z bonusu możemy skorzystać zarówno dzięki stronie internetowej jak i aplikacji mobilnej.

Jeśli nasz kupon będzie poprawnie stworzony, wtedy automatycznie na kuponie zwiększy się współczynnik wygranej do kwoty 1. My sami zobaczymy zwiększenie naszej potencjalnej wygranej. Należy pamiętać że forBET nie uwzględnia także kuponów postawionych za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. Dodatkowo promocja nie łączy się z innymi, czyli przykładowo z promocją „14 dni gry bez podatku”.

Odbierz MaxiZysk do 50 PLN na esport!

Z okazji zwycięstwa Polskiej drużyny x-kom AGO w finale ESL Mistrzostw Polski, forBET postanowił nagrodzić wszystkich sympatyków e-sportów. Oferta działa na przestrzeni od 1 do 3 czerwca 2020 roku i daje nam możliwość dodania opcji MaxiZysk na wszystkie zakłady w ofercie ESPORT.

Zasady całego przesięwzięcia są bardzo proste. Wpłacamy na nasze konto środki *(minimum 10 zł), następnie wybieramy z listy na kuponie opcję „MaxiZysk x2”. Gramy kupon z jakimikolwiek zdarzeniami z oferty ESPORT. W przypadku wygranej nasz zysk zostaje podwojony!

Należy pamiętać iż promocja jest obwarowana następującymi restrykcjami: na kuponie muszą być minimum 3 zakłady z kursami minimum 1.40. Mnożnik przysługuje na maksymalną kwotę wpłaty do 50 PLN. Wygrywając dostajemy więc dodatkowe 50 PLN od forBET. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MAxiZysk może mieć 2279 PLN.

Bonus urodzinowy w Forbet i STS

Serwis bukmacherski iForbet chce uczcić urodziny swoich aktywnych klientów. W związku z tym, w dniu urodzin możemy otrzymać bonus urodzinowy w wysokości 20 PLN. Warunkiem otrzymania prezentu jest aktywność w ostatnich trzech miesiącach: wpłata min. 100 PLN oraz jednokrotny obrót tą kwotą. Przyznany pln bonus na urodziny należy dwukrotnie obrócić na kuponach z kursem min. 2,00. Mamy na to 14 dni. Prezent mogą otrzymać także nowi gracze, którzy założyli konto w okresie do 7 dni poprzedzających urodziny lub 7 dni po. W takiej sytuacji należy poprosić o przyznanie bonusu w wiadomości mailowej wysłanej na promocyjny adres iForbet.

Promocje okresowe w Forbet

Bukmacher niemal codziennie stwarza graczom okazje do zdobycia większych środków. O aktualnych promocjach gracze mogą być informowani mailowo lub poprzez SMS. W promocjach okresowych otrzymujemy konkretne zadanie do wykonania, np. obstawienie konkretnego zdarzenia lub stworzenie kuponu spełniającego warunki promocji. Często znajdziemy też okazję do zagrania bez 12-procentowego podatku od stawki, który w ramach promocji zostanie pokryty przez bukmachera. Nie brakuje zatem dodatkowych szans na większy zysk.

Kod promocyjny Forbet to świetna oferta dla graczy. Każdy kto wykorzysta kod promocyjny ma preferowane warunki. Konto u bukmachera Forbet zakładamy i tak za darmo. Na start możemy mieć lepsze warunki niż w STS. Tak samo jest jeśli chodzi o kwestie depozytu. W Forbet kod promocyjny daje nam większe powielenie stawki na sam początek niż w STS. Dzięki temu Forbet jest bukmacherem chętnie wybieranym.

Wybierając swój kod promocyjny zyskujemy o wiele więcej na tej samej ofercie. Kod promocyjny Forbet jest dostępny u nas kompletnie za darmo. Tak samo jak kod promocyjny STS i kod promocyjny do innych serwisów bukmacherskich. Każdy oferowany przez nas kod promocyjny to możliwość uzyskania lepszych warunków na start. Dokonaj depozytu i przekonaj się że dodatkowe środki są przydatne.

Szybki kupon

Nie masz pomysłu na dzisiejszy dzień? W takim razie bukmacher Forbet pomoże wybrać Ci losowe zestawienie spotkań dostępnych w swojej ofercie! Jest to jedyna tego typu oferta dostępna na rynku, która daje nam możliwość uzyskania pomocy w kwestii przygotowywania kuponów. Nie potrzebujesz pomocy innych typerów i grup, które mieszają w głowie. Dobierz sobie odpowiedni kurs a także stawkę, natomiast Forbet wybierze dowolne spotkania w swojej ofercie, które pozwolą uzyskać odpowiedni kurs na Twoim kuponie. Obstaw swoją stawkę i przekonaj się jak łatwo jest zyskiwać razem z Forbet!

Promocja dla fanów Premier League

Fani ligi angielskiej być może znają zabawę: Fantasy Premier League, w której możemy założyć własną jedenastkę złożoną z piłkarzy tej ligi i rywalizować z innymi użytkownikami w wirtualnych rozgrywkach. Forbet postanowił stworzyć podobną zabawę na sezon 2019/2020. Gracze z najlepszymi wynikami mogą co miesiąc liczyć na bonus od 25 do 300 PLN. Nagradzana jest czołowa piętnastka. Przyznana zostanie także nagroda za cały sezon: od 50 do 800 PLN oraz dowolna koszulka drużyny Premier League dla trzech najlepszych graczy.

Funkcja Cashout

Bukmacher może się również pochwalić wdrożeniem nowoczesnej funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu z aktywnymi zdarzeniami. W ten sposób gracz zyskuje większą kontrolę nad obstawianymi zakładami i może odebrać gwarantowany zysk w momencie, gdy obawia się, że jego kupon koniec końcu może okazać się przegrany. Im bliżej do pomyślnego zakończenia obstawionych wydarzeń, tym większa kwota proponowana przez opcję Cashout. Z funkcji można skorzystać w serwisie iForbet oraz aplikacji mobilnej. Wśród nowoczesnych funkcji warto wymienić także automatyczną wyszukiwarkę kursów, a także zakłady combo expert czyli gotowe zakłady wielokrotne złożone z popularnych typów na każdy dzień.

Konkursy z cennymi nagrodami

W serwisie bukmacherskim iForbet organizowane są specjalne ligi typerów z cennymi nagrodami. Aktualnie, gracze mogą rywalizować o pakiet wyjazdowy do Doha na Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata 2019. Konkurs trwa od 6 sierpnia do 12 września i polega na aktywnym obstawianiu wydarzeń sportowych. Im większa stawka na kuponie, tym więcej punktów w rankingu. Pakietem wyjazdowym dla jednej osoby nagrodzonych zostanie pięciu najlepszych graczy. Ponadto, zawodnicy, którzy uplasują się w czołowej setce rankingu mogą liczyć na bonus od 50 do 1000 złotych. Podobne ligi typerów są organizowane w Forbet stosunkowo często.

Promocje na sporty wirtualne

Serwis bukmacherski iForbet posiada aż dwie sekcje sportów wirtualnych, w których możemy obstawiać zmagania drużyn i zawodników sterowanych komputerowo. Do naszej dyspozycji pozostaje: piłka nożna, tenis, sporty motorowe, wyścigi konne oraz wiele innych. To bardzo ciekawa forma obstawiania zakładów bukmacherskich, która oferuje wciągającą rozgrywkę z błyskawicznymi rozstrzygnięciami.

Aby korzystanie z rozbudowanych sekcji sportów wirtualnych było w pełni satysfakcjonujące, bukmacher proponuje nam ciekawe promocje dedykowane do graczy sympatyzujących z tą formą obstawiania zakładów.

Czy Forbet posiada program lojalnościowy?

Aktualnie, w serwisie Forbet nie uświadczymy programu lojalnościowego, który polega na zbieraniu punktów i wymienianiu ich na nagrody. Najbardziej aktywni klienci mogą jednak liczyć na specjalny kod promocyjny bonus Be Active, a także zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. W związku z tym możemy uznać, że bukmacher odpowiednio nagradza aktywność swoich lojalnych klientów.

Sekcja Forbet VIP

W Forbet funkcjonuje zamknięta strefa VIP przeznaczona dla najbardziej lojalnych graczy w serwisie. Jak możesz otrzymać bonus dostęp do tej sekcji? Wystarczy aktywnie obstawiać zakłady, dokonywać kolejnych wpłat oraz brać udział w wydarzeniach specjalnych. Twoja wytrwałość w końcu zostanie nagrodzona zaproszeniem do strefy VIP. Przynależność do niej wiąże się z dodatkowymi profitami. Gracz może liczyć na ekskluzywne promocje oraz okresowe prezenty ze strony bukmachera.

Kod forbet potrafi dać jeszcze więcej możliwości. Wybierając kod promocyjny zyskujemy bowiem więcej środków do gry. Kod Forbet jest dostępny w naszym artykule. Każdy kto wybierze kod promocyjny od nas, dostanie lepsze warunki do gry. Dzięki temu co oferuje kod Forbet będziemy mogli szybciej przybliżyć się do sekcji VIP.

Tak samo jest w wypadku innych bukmacherów, takich jak Fortuna. Jeśli chcemy w systemie Fortuna zostać VIP musimy wykorzystać kod promocyjny. Dzięki niemu obrót będzie łatwiejszy do uzyskania VIP. Fortuna stosuje bardzo podobne zasady, ponieważ są one atrakcyjne dla graczy. Wybierając kod promocyjny Fortuna, mamy do wykorzystania bardzo dobre warunki gry. U bukmachera Fortuna tak samo jak Forbet mamy o wiele lepsze warunki w formie VIP.

Warto zadbać o konto VIP ponieważ start który oferuje bukmacher jest lepszy. Zarówno jeśli chodzi o zakłady STS, Forbet jak i Fortuna. Kod promocyjny pomoże lepiej poznać serwis i szybciej ogarnąć start.

Promocje w aplikacji mobilnej bukmachera Forbet

Ze strony mobilnej serwisu iForbet gracze mogą pobrać aplikację na smartfony i tablety wyposażone w system operacyjny Android lub iOS. To wygodny sposób na obstawiania wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu na całym świecie. Warto również wspomnieć o tym, że bukmacher często przygotowuje promocje dostępne wyłącznie w aplikacji mobilnej. Dzięki temu, użytkownicy Forbet mobile mogą liczyć na dodatkowe okazje do zgarnięcia większej wygranej.

Promocje w punktach naziemnych bukmachera Forbet

Od roku 2018, firma rozwija swoją sieć punktów naziemnych. Gracze, którzy wybiorą bardziej tradycyjny sposób obstawiania zakładów bukmacherskich mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Klienci mogą również wyrobić kartę stałego klienta, która uprawnia do brania udziału w niektórych konkursach dostępnych w serwisie. To dobry sposób, aby obstawianie w punktach Forbet było dla nas jeszcze lepszą opcją obfitującą w większe wygrane.

Forbet jako bukmacher bez podatku i inne jego możliwości

W roku 2016, bukmacher Forbet rozpętał na polskim rynku niemałą burzę. A wszystko za sprawą promocji, która zaskarbiła sympatię wielu tysięcy klientów w krótkim czasie. W związku z ustawą hazardową obowiązującą w Polsce, legalni bukmacherzy są zobowiązani odprowadzać 12-procentowy podatek od każdej stawki wpłaconej przez gracza. W praktyce, tracą na tym użytkownicy, którzy muszą liczyć się z tym, że ich zakład zostanie uszczuplony o należny podatek.

Forbet postanowił zasłynąć jako pierwszy na rynku bukmacher bez podatku. Zdecydował się opłacać niezbędne podatki z własnej kieszeni, dzięki czemu, gracze mogli liczyć na lepsze warunki obstawiania zakładów. Promocja ta obowiązywała przez kilka miesięcy. Aktualnie, Forbet od czasu do czasu proponuje specjalne promocje okresowe, w których gracz może obstawić zakład nieuszczuplony o 12% podatku od stawki.

Zadbaj o swoje konto bez depozytu. Tak samo jak w STS jest to świetna opcja na start. Na start zyskujesz lepsze warunki niż w STS. Graj bez depozytu już teraz. Skorzystaj z oferty bez depozytu

Wszystkie promocje w serwisie Forbet – zobacz jak skorzystać z opcji bonus forbet!

Czas krótko podsumować wszystkie atrakcje czekające na graczy w serwisie bukmacherskim iForbet. Trzeba przyznać, że bukmacher zdołał przygotować dobrze rozwiniętą sekcję promocyjną, dzięki czemu, wydatne powiększenie konta nie jest specjalnie trudne. Oto najważniejsze promocje proponowane aktualnie przez legalne zakłady bukmacherskie Forbet:

 • Bonus forbet – aktualny kod promocyjny bonus na start pod hasłem Forbert2200 pozwala powiększyć kapitał początkowy na zakłady o 2200 złotych. Z promocji mogą skorzystać wszyscy nowi gracze w serwisie. Kod promocyjny bonus jest przyznawany w formie trzech premii: do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, do 500 PLN do drugiej oraz do 500 PLN przy trzeciej. Uczciwy warunek obrotu sprawia, że jest to obecnie jeden z lepszych bonusów startowych na rynku.
 • Be Active – promocja, w której nagradzani są aktywni gracze, którzy obstawiają codziennie jeden kupon z kursem min. 2,00 na stawkę 150 lub 500 złotych. Im więcej aktywnych dni w miesiącu, tym większy forbet bonus. Można zgarnąć nawet 4000 złotych!
 • Premier League – jesteś fanem angielskiej piłki nożnej? W sezonie 2019/2020 możesz budować swoją wymarzoną jedenastkę i grać w Forbet o cenne bonusy w każdym miesiącu.
 • Ligi typerów – co jakiś czas, bukmacher Forbet organizuje specjalne konkursy dla najlepszych typerów. W puli są cenne nagrody i bonusy pieniężne. W roku 2019 można było wygrać m.in. pakiety wyjazdowe na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2019 w Doha.
 • Typer Janusz – zrób zdjęcie z szympansem Januszem, oficjalnym ambasadorem marki Forbet i pochwal się nim w social media. W ten sposób możesz zyskać dodatkowe 20 PLN na grę.
 • Forbet bonus urodzinowy – aktywni gracze mogą liczyć na niewielki podarunek od bukmachera w dniu swoich urodzin. Bukmacher przyzna Ci w ten szczególny dzień dodatkowe 20 złotych.
 • Promocje mobilne – w Forbet odpowiednio nagradzani są również wszyscy klienci, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej.
 • Strefa VIP – najbardziej lojalni gracze z odpowiednio długom stażem mogą powalczyć o zaproszenie do zamkniętej strefy VIP, w której czekają ekskluzywne promocje.
 • Cashout – lubisz mieć pełną kontrolę nad obstawianymi zakładami bukmacherskimi? W serwisie iForbet możesz wcześniej zamknąć aktywny kupon za pomocą funkcji Cashout.
 • Promocje okresowe – bukmacher niemal codziennie szykuje coś specjalnego dla aktywnych klientów. W związku z tym, nie zabraknie okazji do wydatnego poprawienia stanu konta.

Biorąc pod uwagę dużą różnorodność oferty promocyjnej Forbet, warto codziennie po zalogowaniu sprawdzić aktywne promocje, by nie przegapić świetnej szansy na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Za całokształt oferty, bukmacher zasługuje na wysoką ocenę i nie dziwi fakt, że w wielu rankingach bukmacherów zajmuje czołowe miejsca i cieszy się pozytywnymi opiniami klientów.

Forbet kod promocyjny  – podsumowanie całej oferty tego bukmachera

Forbet przez kilka lat działalności zdążył przekonać do siebie wielu graczy i udowodnić, że jest bukmacherem godnym zaufania. Głównymi atutami serwisu są: obszerna oferta zakładów sportowych, ciekawa sekcja zakładów live oraz sportów wirtualnych, liczne promocje i wydarzenia premiujące stałych klientów, a także atrakcyjny kod promocyjny Forbet, który pozwala odebrać nowym graczom duży forbet bonus powitalny. To wszystko sprawia, że serwis bukmacherski iForbet do dziś przyciąga do siebie wielu nowych klientów.

Warto także nadmienić, że aktualny pakiet powitalny dostępny w serwisie Forbet jest jednym z największych na polskim rynku bukmacherskim. Pozwala on powiększyć kapitał początkowy aż o 2200 złotych w trzech premiach depozytowych: 100% do 1000 PLN do pierwszej wpłaty, 75% do 500 PLN do drugiej oraz 50% do 500 PLN do trzeciej. Gracze, którzy wykorzystają specjalny Forbet kod promocyjny przy rejestracji, mogą liczyć na ekskluzywny pakiet powitalny z dodatkowym prezentem.

Forbet FAQ – najczęściej zadawane pytania:

Jaki forbet bonus powitalny proponuje Forbet?

Oferta powitalna Forbet2200 pozwala powiększyć kapitał początkowy na grę o 2200 PLN. Kod bonus jest przyznawany w premiach do trzech pierwszych wpłat: 100% do 1000 PLN przy pierwszej, 75% do 500 PLN przy drugiej oraz 50% do 500 PLN przy trzeciej.

Czy Forbet jest legalnym bukmacherem?

Tak, Forbet działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku. Od kwietnia 2018 roku bukmacher jest także legalnym bukmacherem naziemnym.

Co daje klientom kod promocyjny Forbet?

Wykorzystując kod promocyjny przy rejestracji nowego konta, możesz otrzymać ekskluzywny kod bonus powitalny z dodatkowym prezentem na start.

Jak wykorzystać kod bonusowy Forbet?

Kod promocyjny Forbet należy zrealizować w trakcie rejestracji nowego konta, wklejając go we właściwe okienko formularza rejestracyjnego.

Jaki jest warunek obrotu?

Kod bonus powitalny Forbet2200 należy obrócić cztery razy obstawiając kupony: Single z kursem min. 2,00 lub AKO z kursem min. 2,00 (pojedyncze zdarzenie z min. kursem 1,3). Na obrócenie każdym przyznanym bonusem masz 30 dni.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem