Kod promocyjny Forbet

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.09.2021)
Nasze linki do forBET chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • ładna szata graficzna
 • funkcjonalny serwis
 • ciekawa oferta Happy Hours
Minusy bukmachera
 • brak
Idz do forBET
Zakłady bukmacherskie Forbet od 2016 roku budują swoją pozycję na polskim rynku. Serwis dość szybko zyskał popularność za sprawą bardzo atrakcyjnych promocji. Także dzisiaj, bukmacher nie na narzeka na liczbę nowych klientów.

Zakłady bukmacherskie forBET funkcjonują na polskim rynku bukmacherskim od 2016 roku. Firma skupia się przede wszystkim na rozwoju oferty internetowej, choć posiada również punkty naziemne. Serwis szybko zbudował silną pozycje na rynku, a wszystko za sprawą atrakcyjnych promocji oraz udogodnień zwiększających satysfakcję gracza z obstawianych zakładów

Bukmacher forBET może się pochwalić pięcioletnim stażem na polskim rynku. Firma posiada obecnie silną i ugruntowaną pozycję, wciąż poszerzają liczbę aktywnych klientów. Dużym plusem jest niewątpliwie atrakcyjna oferta promocyjna, w której coś dla siebie znajdą zarówno stali klienci, jak również nowi gracze, którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie. Sprawdźmy, jak prezentuje się aktualny kod promocyjny forBET.

Bonus powitalny forBET dla nowych klientów

W ofercie zakładów bukmacherskich forBET odnajdziemy atrakcyjny pakiet powitalny, z pomocą którego nowi gracze mogą odebrać prezenty o równowartości 2200 złotych. Bukmacher chwali się przejrzystymi i prostymi warunkami, a jednocześnie, powraca do korzeni, oferując nowym klientom możliwość obstawiania zakładów sportowych bez 12-procentowego podatku od stawki. W skład pakietu gracza dla nowych klientów forBET wchodzą następujące prezenty:

 • Premia depozytowa 100% do 2000 złotych przy pierwszej wpłacie,
 • MaxiZysk 200 złotych przy drugiej wpłacie,
 • Możliwość obstawiania zakładów bez podatku od stawki przez 14 dni (kwalifikują się zakłady combi z 3 zdarzeniami z kursem min. 1,30).

Zakłady bukmacherskie forBET są zatem doskonałym przykładem na to, jak dobra jest stale rosnąca konkurencja na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacherzy muszą się bardzo postarać, aby stworzyć ofertę promocyjną dostosowaną do potrzeb klientów. Dzięki temu, możemy liczyć na coraz wyższe bonusy oraz atrakcyjne prezenty, które umilą obstawianie w wybranym serwisie. Aktualny forBET kod promocyjny szybko zyskał pozytywne opinie ze strony graczy.

Czym jest kod promocyjny forBET?

Nowi gracze mogą postarać się o ekskluzywny pakiet powitalny, w którym dostępne są dodatkowe prezenty. W tym celu, należy wykorzystać przy rejestracji kod bonusowy forBET, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co możesz zyskać w ten sposób? To zależy od aktualnych promocji. Czasem jest to dodatkowy bonus bez depozytu, a innym razem większa premia depozytowa. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto otworzyć nowe konto wraz z kodem promocyjnym. To dodatkowa szansa na to, aby zagrać o większe pieniądze już na samym początku przygody z serwisem iForbet.

Jak wykorzystać kod bonusowy forBET?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne kody promocyjne do wszystkich legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Mamy dla Ciebie także atrakcyjny kod promocyjny forBET, z którym odbierzesz lepszy bonus startowy. Skopiuj kod i przejdź do serwisu iForbet otwierając formularz rejestracyjny. Rejestracja wymaga od graczy podania danych konta, danych osobowych, a także przejścia procedury weryfikacyjnej polegającej na załączeniu skanów dokumentu tożsamości. Wklej posiadany kod we właściwe okienko formularza, aby otworzyć sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej dla nowych graczy.

Jak odebrać maksymalny bonus powitalny?

Wielu początkujących typerów często doświadcza pewnych problemów z odbiorem bonusu powitalnego u niektórych bukmacherów. Najczęściej winą jest nieprzeczytanie regulaminu, w którym opisane są wszystkie warunki promocji. W przypadku bonusu Forbet2200 faktycznie musimy przyznać, że bukmacher zadbał o jasne i klarowne warunki bez żadnych niedomówień. Poniżej prezentujemy instrukcję, z której dowiesz się, jak wykorzystać bonus powitalny.

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i zdobądź kod promocyjny forBET, z którym możesz odebrać ekskluzywny bonus powitalny. Przejdź do serwisu i kliknij przycisk „rejestracja”.
 2. Podaj wymagane dane osobowe oraz dane konta. Nie przegap okienka, w którym będziesz mógł wkleić kod promocyjny. Przy zgodach i regulaminach zaznacz, że chcesz odebrać bonus powitalny Forbet2200.
 3. Zweryfikuj swoje konto poprzez załączenie wyraźnych skanów dokumentu tożsamości.
 4. Od tej pory przez 14 dni nie masz naliczonego podatku do każdego kuponu. W praktyce zdobywasz +14% do każdej wygranej.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty. Zostanie ona podwojona maksymalnie do 2000 złotych. Pamiętaj że bonus wymaga obrotu x2 na kuponach akumulacyjnych z kursem minimum 2.50.
 6. Kiedy obrócisz pierwszy bonus, dokonaj drugiej wpłaty. Otrzymasz MaxiZysk do 200 zł. Dzięki temu zwiększysz zysk z wygranej. Pamiętaj aby na kuponie był kurs minimalny na pojedyncze zdarzenie od 1.40 wzwyż.
 7. Masz 30 dni na obrócenie aktywnych bonusów. Po wypełnieniu tego zadania, będziesz mógł wypłacić pieniądze otrzymane w prezencie.

To już wszystko. Postępując zgodnie z powyższymi instrukcjami odebrałeś maksymalny bonus o łącznej wartości 2200 złotych. Mamy nadzieję, że uda Ci się dobrze spożytkować otrzymane pieniądze, spełnić warunek obrotu i cieszyć się zyskownymi zakładami w przyszłości.

Pakiet gracza w forBET a warunek obrotu

Ważnym wyznacznikiem atrakcyjności bonusów powitalnych jest ich warunek obrotu. To on decyduje o tym, kiedy możemy wypłacić przyznane pieniądze. forBET chwali się jasnymi i klarownymi warunkami. Czy tak jest w istocie? Jak najbardziej. Przejrzysty regulamin informuje nas o wszystkich ważnych zagadnieniach. forBET promocyjny bonus powitalny należy obrócić dwukrotnie. Do warunku obrotu zaliczają się dwa rodzaje kuponów:

 • kupon pojedynczy z kursem min. 2,50
 • kupon wielokrotny z kursem min. 2,50 (kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1,40).

Bardzo ważną informacją jest również to, że każdy pojedynczy forBET promocyjny bonus musisz obrócić w przeciągu 30 dni. W przypadku kilku aktywnych bonusów tworzona jest kolejka, ale wciąż utrzymuje się termin jednego miesiąca o czym należy pamiętać. W związku z tym, zaleca się korzystać z poszczególnych premii dopiero w momencie, gdy obróciłeś już poprzedni kod bonus lub zbliżasz się do końca.

 

Oferta kodu promocyjnego forBET

Stali klienci serwisu forBET mogą liczyć na szereg udogodnień oraz nowoczesnych funkcji, które ułatwiają obstawianie zakładów. Bukmacher często proponuje promocje okresowe związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Przy rejestracji konta możemy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji reklamowych drogą mailową i telefoniczną. W ten sposób będziemy otrzymywać powiadomienia o wszystkich ciekawych promocjach, które przygotował dla swoich klientów forBET. Poniżej opisujemy najciekawsze oferty obecne na chwilę obecną w serwisie.

W naszym serwisie uzyskasz aktualny kod promocyjny forBET. Jest to świetna okazja do tego, aby uzyskać poszukiwany przez wszystkich forBET kod bonus. Dzięki nam kod promocyjny forBET otrzymacie za darmo i w najlepszej wersji. Dbamy o to aby forBET kod promocyjny był najlepszy na rynku, dlatego też oferujemy najlepsze warunki tego właśnie kodu.

Korzystając z kodu promocyjnego zyskujecie o wiele większe środki do obrotu na sam początek. Aby otrzymać kod bonus musimy jedynie wpisać forBET kod promocyjny podczas rejestracji. Kod bonus forBET przyznawany jest tak szybko, jak jest to możliwe. Na ogół u bukmachera forBET uzyskamy go od reki.

Aby otrzymać kod promocyjny forBET wystarczy doczytać nasz artykuł. Kod jest umieszczony w kilku miejscach artykułu, dlatego też znalezienie go nie powinno stanowić problemu. Kod jest czytelny i bardzo łatwy do wpisania. Na innych stronach kod może się różnić jednak także i warunki jakie daje kod bonus będą się na pewno różnić. Nasz kod wyróżnia z pewnością najwyższy kod bonus dostępny na rynku dla tego bukmachera.

forBET kod promocyjny to część oferty jaką znajdziemy u bukmachera forBET. Korzystając z kodu promocyjnego mamy preferowane warunki udziału u bukmachera od samego początku. Forbet kod promocyjny pozwala też na lepsze testowanie serwisu. Wybierając forBET promocyjny  bonus będziemy mogli obstawiać więcej i lepiej. forBET kod promocyjny to także możliwość poznania innych funkcjonalności serwisu za darmo. Jeśli wybierzesz forBET kod promocyjny to uzyskasz dodatkowe środki na dodatkowe typy. Kod Bonus forbet jest przyznawany bardzo szybko.

Piątek na bogato

Jest to promocja przygotowana specjalne z myślą o klientach obstawiających zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych forBET. W każdy piątek, gracze mogą liczyć na wygrane powiększone o 14% na kuponach zawierających zakłady przedmeczowe, na żywo oraz wirtualne. Wystarczy, że kupon zostanie rozliczony do 23:59 w piątek, a przyznana zostanie premia do wygranej. Promocja dedykowana graczom korzystającym z punktów naziemnych pokazuje, że zakłady bukmacherskie forBET starają się zadbać o zadowolenie wszystkich swoich klientów.

Bonus na sport wirtualne

Serwis bukmacherskich forBET posiada bardzo rozbudowaną ofertę sportów wirtualnych. Jest ona podzielona na dwie odrębne sekcje: Wirtualne i Wirtualne II. Opisywana tu promocja dotyczy drugiej z wymienionych sekcji. Klienci mają możliwość wygrania dodatkowych 40% obstawiając zakłady znajdujące się ofercie tej sekcji. Jest to klasyczna premia przyznawana do zakładów combi zawierających przynajmniej trzy zdarzenia. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana. Tak prezentuje się sposób naliczania premii:

 • Kupon z trzema zdarzeniami – 5% premii,
 • Kupon z czterema zdarzeniami – 10% premii,
 • Kupon z pięcioma zdarzeniami – 15% premii,
 • Kupon z sześcioma zdarzeniami – 20% premii,
 • Kupon z siedmioma zdarzeniami – 25% premii,
 • Kupon z ośmioma zdarzeniami – 30% premii,
 • Kupon z dziewięcioma zdarzeniami – 35% premii,
 • Kupon z dziesięcioma zdarzeniami – 40% premii.

Warunkiem potrzebnym do otrzymania premii jest obstawianie zakładów znajdujących się w ofercie: Sporty Wirtualne II. Oczywiście kwalifikują się wyłącznie te kupony, na których wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone jako wygrane.

Bonus urodzinowy

Serwis bukmacherski iForbet chce uczcić urodziny swoich aktywnych klientów. W związku z tym, w dniu urodzin możemy otrzymać bonus urodzinowy w wysokości 20 PLN. Warunkiem otrzymania prezentu jest aktywność w ostatnich trzech miesiącach: wpłata min. 100 PLN oraz jednokrotny obrót tą kwotą. Przyznany pln bonus na urodziny należy dwukrotnie obrócić na kuponach z kursem min. 2,00. Mamy na to 14 dni. Prezent mogą otrzymać także nowi gracze, którzy założyli konto w okresie do 7 dni poprzedzających urodziny lub 7 dni po. W takiej sytuacji należy poprosić o przyznanie bonusu w wiadomości mailowej wysłanej na promocyjny adres iForbet.

Szybki kupon

Nie masz pomysłu na dzisiejszy dzień? W takim razie bukmacher forBET pomoże wybrać Ci losowe zestawienie spotkań dostępnych w swojej ofercie! Jest to jedyna tego typu oferta dostępna na rynku, która daje nam możliwość uzyskania pomocy w kwestii przygotowywania kuponów. Nie potrzebujesz pomocy innych typerów i grup, które mieszają w głowie. Dobierz sobie odpowiedni kurs a także stawkę, natomiast forBET wybierze dowolne spotkania w swojej ofercie, które pozwolą uzyskać odpowiedni kurs na Twoim kuponie. Obstaw swoją stawkę i przekonaj się jak łatwo jest zyskiwać razem z forBET!

Promocje okresowe w forBET

Bukmacher niemal codziennie stwarza graczom okazje do zdobycia większych środków. O aktualnych promocjach gracze mogą być informowani mailowo lub poprzez SMS. W promocjach okresowych otrzymujemy konkretne zadanie do wykonania, np. obstawienie konkretnego zdarzenia lub stworzenie kuponu spełniającego warunki promocji. Często znajdziemy też okazję do zagrania bez 12-procentowego podatku od stawki, który w ramach promocji zostanie pokryty przez bukmachera. Nie brakuje zatem dodatkowych szans na większy zysk.

Kod promocyjny forBET to świetna oferta dla graczy. Każdy kto wykorzysta kod promocyjny ma preferowane warunki. Konto u bukmachera forBET zakładamy i tak za darmo. Na start możemy mieć lepsze warunki niż w STS. Tak samo jest jeśli chodzi o kwestie depozytu. W forBET kod promocyjny daje nam większe powielenie stawki na sam początek niż w STS. Dzięki temu forBET jest bukmacherem chętnie wybieranym.

Wybierając swój kod promocyjny zyskujemy o wiele więcej na tej samej ofercie. Kod promocyjny forBET jest dostępny u nas kompletnie za darmo. Tak samo jak kod promocyjny STS i kod promocyjny do innych serwisów bukmacherskich. Każdy oferowany przez nas kod promocyjny to możliwość uzyskania lepszych warunków na start. Dokonaj depozytu i przekonaj się że dodatkowe środki są przydatne.

Funkcja Cashout

Bukmacher może się również pochwalić wdrożeniem nowoczesnej funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu z aktywnymi zdarzeniami. W ten sposób gracz zyskuje większą kontrolę nad obstawianymi zakładami i może odebrać gwarantowany zysk w momencie, gdy obawia się, że jego kupon koniec końcu może okazać się przegrany. Im bliżej do pomyślnego zakończenia obstawionych wydarzeń, tym większa kwota proponowana przez opcję Cashout. Z funkcji można skorzystać w serwisie iForbet oraz aplikacji mobilnej. Wśród nowoczesnych funkcji warto wymienić także automatyczną wyszukiwarkę kursów, a także zakłady combo expert czyli gotowe zakłady wielokrotne złożone z popularnych typów na każdy dzień.

Czy forBET posiada program lojalnościowy?

Aktualnie, w serwisie forBET nie uświadczymy programu lojalnościowego, który polega na zbieraniu punktów i wymienianiu ich na nagrody. Najbardziej aktywni klienci mogą jednak liczyć na specjalny kod promocyjny bonus Be Active, a także zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. W związku z tym możemy uznać, że bukmacher odpowiednio nagradza aktywność swoich lojalnych klientów.

Sekcja forBET VIP

W forBET funkcjonuje zamknięta strefa VIP przeznaczona dla najbardziej lojalnych graczy w serwisie. Jak możesz otrzymać bonus dostęp do tej sekcji? Wystarczy aktywnie obstawiać zakłady, dokonywać kolejnych wpłat oraz brać udział w wydarzeniach specjalnych. Twoja wytrwałość w końcu zostanie nagrodzona zaproszeniem do strefy VIP. Przynależność do niej wiąże się z dodatkowymi profitami. Gracz może liczyć na ekskluzywne promocje oraz okresowe prezenty ze strony bukmachera.

Kod forBET potrafi dać jeszcze więcej możliwości. Wybierając kod promocyjny zyskujemy bowiem więcej środków do gry. Kod forBET jest dostępny w naszym artykule. Każdy kto wybierze kod promocyjny od nas, dostanie lepsze warunki do gry. Dzięki temu co oferuje kod forBET będziemy mogli szybciej przybliżyć się do sekcji VIP.

Tak samo jest w wypadku innych bukmacherów, takich jak Fortuna. Jeśli chcemy w systemie Fortuna zostać VIP musimy wykorzystać kod promocyjny. Dzięki niemu obrót będzie łatwiejszy do uzyskania VIP. Fortuna stosuje bardzo podobne zasady, ponieważ są one atrakcyjne dla graczy. Wybierając kod promocyjny Fortuna, mamy do wykorzystania bardzo dobre warunki gry. U bukmachera Fortuna tak samo jak forBET mamy o wiele lepsze warunki w formie VIP.

Warto zadbać o konto VIP ponieważ start który oferuje bukmacher jest lepszy. Zarówno jeśli chodzi o zakłady STS, forBET jak i Fortuna. Kod promocyjny pomoże lepiej poznać serwis i szybciej ogarnąć start.

Promocje w aplikacji mobilnej forBET

Ze strony mobilnej serwisu iForbet gracze mogą pobrać aplikację na smartfony i tablety wyposażone w system operacyjny Android lub iOS. To wygodny sposób na obstawiania wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu na całym świecie. Warto również wspomnieć o tym, że bukmacher często przygotowuje promocje dostępne wyłącznie w aplikacji mobilnej. Dzięki temu, użytkownicy forBET mobile mogą liczyć na dodatkowe okazje do zgarnięcia większej wygranej.

Promocje w punktach naziemnych bukmachera forBET

Od roku 2018, firma rozwija swoją sieć punktów naziemnych. Gracze, którzy wybiorą bardziej tradycyjny sposób obstawiania zakładów bukmacherskich mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Klienci mogą również wyrobić kartę stałego klienta, która uprawnia do brania udziału w niektórych konkursach dostępnych w serwisie. To dobry sposób, aby obstawianie w punktach forBET było dla nas jeszcze lepszą opcją obfitującą w większe wygrane.

Forbet jako bukmacher bez podatku i inne jego możliwości

W roku 2016, bukmacher forBET rozpętał na polskim rynku niemałą burzę. A wszystko za sprawą promocji, która zaskarbiła sympatię wielu tysięcy klientów w krótkim czasie. W związku z ustawą hazardową obowiązującą w Polsce, legalni bukmacherzy są zobowiązani odprowadzać 12-procentowy podatek od każdej stawki wpłaconej przez gracza. W praktyce, tracą na tym użytkownicy, którzy muszą liczyć się z tym, że ich zakład zostanie uszczuplony o należny podatek.

forBET postanowił zasłynąć jako pierwszy na rynku bukmacher bez podatku. Zdecydował się opłacać niezbędne podatki z własnej kieszeni, dzięki czemu, gracze mogli liczyć na lepsze warunki obstawiania zakładów. Promocja ta obowiązywała przez kilka miesięcy. Aktualnie, forBET od czasu do czasu proponuje specjalne promocje okresowe, w których gracz może obstawić zakład nieuszczuplony o 12% podatku od stawki. Zadbaj o swoje konto bez depozytu. Tak samo jak w STS jest to świetna opcja na start. Na start zyskujesz lepsze warunki niż w STS. Graj bez depozytu już teraz. Skorzystaj z oferty bez depozytu

Wszystkie promocje w serwisie forBET – zobacz co oferuje kod forBET

Czas na podsumowanie wszystkich promocji oferowanych nam przez aktualny kod promocyjny forBET. Trzeba przyznać, że pełna oferta prezentuje się całkiem okazale, dbając zarówno o nowych klientów, jak również stałych użytkowników serwisu internetowego oraz punktów naziemnych. Oto wszystkie promocje dostępne w ofercie bukmachera forBET:

 • Pakiet gracza – bonus powitalny forBET, za sprawą którego, nowi klienci mogą zgarnąć premię powitalną 100% do 2000 PLN, a także MaxiZysk 200 PLN przy drugiej wpłacie. Ponadto, nowi klienci przez 14 dni mogą obstawiać zakłady bez podatku (tylko kupony AKO z trzema zdarzeniami).
 • Bonus urodzinowy – klienci forBET, obchodzący urodziny, mogą otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN. Aby skorzystać z promocji, gracz musi dokonać depozytu na min. 100 PLN.
 • Promocje mobilne – wiele promocji bukmacherskich forBET jest dostępnych w aplikacji mobilnej. Znajdziemy tu specjalne oferty skierowane do graczy korzystających z tej formy obstawiania.
 • Piątek na bogato – promocja dostępna w punktach naziemnych. Nowi klienci, którzy obstawią zakłady w piątek, mogą otrzymać premię 14% do wygranych kuponów.
 • Premia na sporty wirtualne II – do promocji kwalifikują się zakłady zawierające przynajmniej trzy zdarzenia z oferty Wirtualne II. Wygrane kupony AKO otrzymają od 5 do 40% premii.
 • Cashout – innowacyjna opcja, która pozwala graczom zamknąć zakład przed czasem, odbierając tym samym gwarantowaną wygraną.
 • Strefa VIP – najbardziej aktywni gracze mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętej strefy VIP, w której dostępne są m.in. spersonalizowane promocje.
 • Promocje okresowe – w forBET znajdziemy również liczne promocje okresowe, które pozwolą na bardziej opłacalne obstawianie popularnych wydarzeń sportowych.

Biorąc pod uwagę dużą różnorodność oferty promocyjnej forBET, po codziennym zalogowaniu się na konto warto zapoznać się z dostępnymi promocjami, aby nie przegapić okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Biorąc pod uwagę całokształt oferty, wysokie miejsce serwisu forBET w rankingu bukmacherów nie może dziwić.

Czy warto zarejestrować konto w serwisie forBET?

Zakłady bukmacherskie forBET to uznana firma, która w przeciągu pięciu lat zbudowała silną pozycję. Bukmacher stale rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dostępny w naszym serwisie forBET kod promocyjny pozwala na zdobycie atrakcyjnego bonusu powitalnego: premii depozytowej 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, bonusu MaxiZysk 200 PLN przy drugiej wpłacie, a także możliwości obstawiania zakładów bez podatku od stawki przez 14 dni. Atrakcyjna oferta na start sprawia, że forBET stale przyciąga do siebie nowych klientów.

forBET FAQ – najczęściej zadawane pytania:

Jaki forBET bonus powitalny proponuje bukmacher?

Oferta powitalna Forbet2200 pozwala powiększyć kapitał początkowy na grę o 2200 PLN. Kod bonus jest przyznawany w premiach do trzech pierwszych wpłat: 100% do 1000 PLN przy pierwszej, 75% do 500 PLN przy drugiej oraz 50% do 500 PLN przy trzeciej.

Czy forBET jest legalnym bukmacherem?

Tak, forBET działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku. Od kwietnia 2018 roku bukmacher jest także legalnym bukmacherem naziemnym.

Co daje klientom kod promocyjny forBET?

Wykorzystując kod promocyjny przy rejestracji nowego konta, możesz otrzymać ekskluzywny kod bonus powitalny z dodatkowym prezentem na start.

Jak wykorzystać kod bonusowy forBET?

Kod promocyjny forBET należy zrealizować w trakcie rejestracji nowego konta, wklejając go we właściwe okienko formularza rejestracyjnego.

Jaki jest warunek obrotu?

Kod bonus powitalny Forbet2200 należy obrócić cztery razy obstawiając kupony: Single z kursem min. 2,00 lub AKO z kursem min. 2,00 (pojedyncze zdarzenie z min. kursem 1,3). Na obrócenie każdym przyznanym bonusem masz 30 dni.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem