Kod promocyjny Betters

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (28.01.2023)
Nasze linki do Betters chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
  • Duża oferta
  • Atrakcyjne kursy
Minusy bukmachera
  • Średnie promocje
Idz do Betters
Betters to kolejny letalny bukmacher na polskim rynku. Za jego działalność odpowiada firma Silesia Entertainment założona w 2020 roku w Cieszynie. Prezesem firmy jest Konrad Łabudek, który w swoim CV ma również funkcję prezesa zakładów bukmacherskich Fortuna. Mamy zatem pewność, że za nowym bukmacherem stoją doświadczone osoby, które wiedzą, jak nim właściwie pokierować. Jak na

Betters to kolejny letalny bukmacher na polskim rynku. Za jego działalność odpowiada firma Silesia Entertainment założona w 2020 roku w Cieszynie. Prezesem firmy jest Konrad Łabudek, który w swoim CV ma również funkcję prezesa zakładów bukmacherskich Fortuna. Mamy zatem pewność, że za nowym bukmacherem stoją doświadczone osoby, które wiedzą, jak nim właściwie pokierować. Jak na dzień dzisiejszy wypadają w recenzji zakłady bukmacherskie Betters?

Na pewno musimy pamiętać o tym, że wciąż jest to początkujący bukmacher, który dopiero niedawno rozpoczął swoją działalność. Ambasadorem marki został dziennikarz i komentator sportowy, Bożydar Iwanow. Dostępny kod promocyjny Betters pozwala nowym klientom obstawić zakład objęty promocją cashback. W ramach tej promocji można otrzymać zwrot od przegranego kuponu do 300 PLN. Poza tym, oferta promocyjna bukmachera na ten moment świeci pustkami. Możemy jednak zakładać, że oferta nowego bukmachera będzie systematycznie rozwijana.

Bonus powitalny Betters dla nowych klientów

W pierwszej kolejności warto oczywiście sprawdzić bonus powitalny, jaki nowy bukmacher przygotował dla swoich klientów. Duża konkurencja na rynku bukmacherskim sprawia, że ciężko na starcie zdobyć zainteresowanie klientów, aczkolwiek odpowiedni bonus jest w tej kwestii niezwykle istotny. Wykorzystując kod promocyjny Betters nowi klienci mogą zgarnąć pierwszy zakład objęty promocją cashback 300 PLN. Zasady tej promocji są bardzo proste – Twój pierwszy zakład po dokonaniu wpłaty okaże się przegrany? Nic nie szkodzi, bukmacher zwróci Ci stawkę przegranego zakładu, maksymalnie do kwoty 300 PLN.

Z kronikarsko-typerskiego obowiązku należy także wspomnieć dość niecodzienną promocją w postaci freebetu 50 PLN, który można otrzymać po zarejestrowaniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty. Problem w tym, że ten bonus otrzyma jedynie co 50-ty zarezerwowany użytkownik… Nie jest to zatem bonus, a jedynie coś w rodzaju niespodzianki dla wybranych klientów. Promocja ta jest zresztą całkiem wygodna dla bukmachera, ponieważ na każdych 100 klientów przypadają jedynie dwa freebety o łącznej wartości 100 PLN.

Jak działa Betters kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym można wykorzystać Betters kod promocyjny. Biorąc jednak pod uwagę, że wciąż jest to początkujący bukmacher, ciężko znaleźć informacje na temat kodu oraz ewentualnych profitów, jakie może on zaoferować. W przyszłości może to być wyższy cashback na start lub dodatkowa premia na udany początek w serwisie. Tak działają kody bonusowe u innych legalnych bukmacherów. Na ten moment kod bonusowy Betters jest jednak objęty pewną tajemnicą. Aby otrzymać bonus cashback 300 PLN gracze nie potrzebują kodu. Jest to standardowa promocja, z której mogą skorzystać wszyscy nowi klienci bukmachera.

Cashback 300 PLN na start

Warto nieco szerzej omówić bonus Betters powitalny w formie cashbacku 300 PLN, jako iż prezent ten jest nam przyznawany zarówno przy przegranym, jak również wygranym kuponie, aczkolwiek zasady są tutaj nieco inne. Przede wszystkim, zakład należy postawić za co najmniej 30 PLN. Jeśli zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości stawki zakładu. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas gracz może otrzymać freebet o wartości połowy stawki. Tutaj jednak pojawia się pewien warunek: musi to być zakład combi złożony z przynajmniej trzech zdarzeń i o kursie całkowitym niemniejszym niż 2,50. Freebet do wygranego kuponu nie może być większy niż 150 PLN.

Czy od otrzymanych środków obowiązuje jakiś warunek obrotu? W gruncie rzeczy nie. Wystarczy całą kwotę przeznaczyć na zakłady SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem 1,80. Dodatkowym warunkiem jest ograniczenie czasowe – freebet należy wykorzystać w przeciągu 72 godzin od momentu jego otrzymania. Betters kod promocyjny oferuje nam zatem całkiem atrakcyjny bonus Betters powitalny, z którym możemy powalczyć o wyższe wygrane na dobry początek.

Jak wykorzystać kod bonusowy Betters?

Przyjrzyjmy się procesowi rejestracji konta, w trakcie którego można wykorzystać kod bonusowy Betters. Jeśli przymierzasz się do otworzenia konta u tego bukmachera, zapewne chcesz również do maksimum wykorzystać ofertę promocyjną. Aby tak się stało, przygotowaliśmy krótki poradnik krok po kroku, który pokazuje, jak wykorzystać kod promocyjny i odebrać maksymalny Betters bonus.

1. W serwisie ŁączyNasPasja znajdziesz aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w Polsce. Wybierz kod promocyjny Betters i przejdź do serwisu bukmachera.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny podając wymagane dane osobowe i dane konta i pamiętaj o tym, aby we właściwym okienku wkleić posiadany kod promocyjny.

3. Po zarejestrowaniu konta przejdź proces weryfikacji, który polega na załączeniu skanu lub dokumentu tożsamości. W ten sposób odblokujesz wszystkie funkcje serwisu.

4. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę minimum 20 PLN. Pierwszy postawiony przez Ciebie zakład będzie zakładem objętym promocją cashback.

5. Jeśli chcesz uzyskać także freebet od wygranego kuponu, stwórz zakład COMBI z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym 2,50.

6. Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet o wartości stawki zakładu, maksymalnie do 300 PLN. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot połowy stawki, maksymalnie do 150 PLN.

7. Otrzymany freebet wykorzystaj w przeciągu trzech dni obstawiając dowolny zakład SINGIEL lub COMBI po kursie minimalnym 1,80.

Proces rejestracji i weryfikacji konta jest bardzo prosty i nie powinien sprawić Ci żadnych trudności. Jeśli jednak na którymkolwiek z etapów natrafisz na nieoczekiwany problem, w serwisie Betters możesz skorzystać z wygodnego chatu dostępnego w lewym dolnym rogu, aby skontaktować się z działem obsługi klienta i otrzymać oczekiwaną pomoc.

Jakie zakłady można obstawiać w serwisie Betters?

Czas przejrzeć dostępną ofertę, aby sprawdzić, na co dokładnie możemy przeznaczyć kod bonusowy Betters oraz promocje dla aktywnych klientów. Pełną ofertę zakładów bukmacherskich w tym miejscu możemy podzielić na cztery najważniejsze sekcje:

Zakłady sportowe – w tym miejscu możesz obstawiać zakłady przedmeczowe w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, snooker, lekkoatletyka i wiele więcej.

Live – w serwisie bukmacherskim Betters można również obstawiać zakłady na żywo. Statystyki przypisane do każdego spotkania pomogą w wytypowaniu prawidłowego wyniku.

Sporty wirtualne – gracze mogą również obstawiać Betters zakłady bukmacherskie na zmagania wirtualnych drużyn i zawodników sterowanych komputerowo.

Esport – ostatnia sekcja oddaje do dyspozycji klientów Betters zakłady bukmacherskie na esport. Znajdziemy tu takie dyscypliny, jak chociażby LoL, CS: GO czy DOTA 2.

Bukmacher Betters posiada zatem zadowalającą ofertę, w której znajdziemy najważniejsze sekcje. Na chwilę obecną pewnym brakiem są zakłady na gry karciane. Musimy jednak pamiętać, że to stosunkowo młoda opcja, która może zostać wprowadzona przez bukmachera w przyszłości. Na uwagę zasługują natomiast innowacyjne zakłady Łańcuch, o których powiemy za chwilę.

Zakłady Łańcuch i Kontroferta w Betters

Do dyspozycji klientów w większości serwisów bukmacherskich pozostają trzy rodzaje zakładów: zakłady pojedyncze (SINGLE), zakłady wielokrotne (COMBI), a także zakłady systemowe. Swoistą rewolucją w serwisie bukmacherskim Betters są natomiast zakłady Łańcuch. Początkowo mogą się one wydawać nieco skomplikowane, ale w praktyce są dość proste w swoim działaniu. Są to zakłady combi, w których jedno przegrane zdarzenie nie przekreśla szansy na zysk. Do każdej selekcji przypisana jest taka sama stawka, którą wybieramy na początku. Wygrana z każdej selekcji wędruje na konto łańcuchowe. Jeśli wygrasz pierwsze zdarzenie, ale przegrasz drugie, wówczas trzecia selekcja zostanie opłacona z wygranej osiągniętej przy pierwszym zdarzeniu. Po całkowitym rozliczeniu kuponu, wygrane zgromadzone na koncie łańcuchowym przechodzą na konto główne.

W serwisie bukmacherskim Betters mamy również zakłady zatytułowane jako Kontroferta. Tutaj sprawa jest prosta i oczywista. Otóż bukmacher pozwala klientom negocjować kursy na wybrane wydarzenie sportowe. Po prostu dodajesz je na kupon, wpisujesz swoją propozycję kursu i czekasz na odpowiedź. W ten sposób możesz zyskać lepsze warunki i zagrać o większą wygraną.

Promocje dla stałych klientów serwisu

Betters kod promocyjny jest bardzo ciekawy i korzystny dla nowych klientów, ale dotyczy praktycznie tylko dwóch zakładów: pierwszego zakładu bez ryzyka i kolejnego freebetu. Na szczęście bukmacher posiada również promocje stworzone z myślą o aktywnych klientach swojego serwisu. Dostępne są zarówno promocje stałe, z których możemy korzystać cyklicznie, jak również promocje okresowe przypisane do konkretnych wydarzeń sportowych. Na chwilę obecną, pełna oferta promocyjna być może nie prezentuje się imponująco na tle innych bukmacherów, jednak jak na początkującego w branży bukmachera jest naprawdę nieźle.

Tygodniówka w Betters freebet

W każdym tygodniu możesz zostać nagrodzony za swoją aktywność w serwisie bukmacherskim Betters. Jedyne co musisz zrobić, to obstawiać Betters zakłady bukmacherskie od poniedziałku do niedzieli. Muszą to być zakłady KOMBI z kursem min. 2,0 zawarte za przynajmniej 20 PLN. Kwota freebetu zależy od tego, przez ile dni grałeś w ciągu tygodnia. Jeśli przez 5 dni, otrzymasz 10 PLN, jeśli przez 6 dni, wówczas będzie to 20 PLN, jeśli będziesz obstawiać przez kolejne 7 dni, otrzymasz 35 PLN. Freebety są przyznawane w każdy poniedziałek do godziny 12:00. Można je wykorzystać na zakłady SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem 1,80. Darmowy zakład należy wykorzystać w przeciągu 7 dni.

Raise Bet

To klasyczna promocja stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach zakładów KOMBI. Jeśli zdarza Ci się puszczać rozbudowane taśmy, ta promocja na pewno Cię zainteresuje. Zasady są bardzo proste. Wystarczy stworzyć zakład z przynajmniej pięcioma zdarzeniami o kursie min. 1,25. Jeśli wygrasz, Twój kupon zostanie powiększony o premię 5%. Maksymalna premia jest przyznawana do kuponów zawierających przynajmniej 15 zdarzeń. Tworząc taki kupon możesz liczyć na premię 50%.

Funkcja Cashout

Klienci serwisu bukmacherskiego Betters mogą również korzystać z funkcji cashout, która pozwala przed czasem zamknąć otwarty kupon i tym samym zapewnić sobie gwarantowaną wygraną. Dotyczy to zarówno zakładów SINGLE, jak również COMBI. Zamysł jest bardzo prosty – im bliżej jest Twój kupon do pozytywnego rozliczenia, tym większą kwotę oferuje Cashout. Masz obawy, że Twój kupon przegra w ostatniej chwili? A zatem zakończ go przed czasem i odbierz gwarantowaną wygraną!

Promocje w aplikacji mobilnej Betters

O aplikacji mobilnej na chwilę obecną nic nie wiemy. Bukmacher nie posiada jeszcze takowej i jest to dość popularny „grzech” ze strony nowych bukmacherów, którzy rozpoczynają działalność od serwisu internetowego, a dopiero później dołączają do tego aplikację. W sumie to dobrze, ponieważ dzięki temu klienci otrzymują lepsza i dopracowaną aplikację pozbawioną błędów. A zatem strzelamy w ciemno, że także Betters w najbliższych miesiącach doczeka się nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Bukmacher Betters jako legalny bukmacher w Polsce

Typerzy w Polsce mogą obstawiać zakłady bukmacherskie jedynie w licencjonowanych serwisach. Jest to reguła wprowadzona przez obowiązującą ustawę hazardową. Bukmacher Betters należy do spółki Silesia Entertainment założonej w 2020 roku. W kwietniu 2021 roku firma otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.7.2020, która upoważnia do przyjmowania zakładów wzajemnych za pośrednictwem serwisu internetowego. A zatem, Betters to legalny polski bukmacher, u którego możemy bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe. Warto także nadmienić, że ambasadorem marki został popularny dziennikarz i komentator sportowy Bożydar Iwanow.

Metody płatności dostępne w serwisie

Nasza obszerna recenzja bukmachera Betters nie mogłaby się obyć bez krótkiego omówienia płatności udostępnianych przez bukmachera. Jeśli chodzi o wpłaty na konto, serwis korzysta z platformy Przelewy24, która oddaje do naszej dyspozycji następujące płatności: szybkie przelewy bankowe z ponad 20 banków, płatności mobilne BLIK, karty płatnicze VISA i Mastercard, Google Pay, Apple Pay oraz P24NOW. Depozyt w serwisie można zrealizować już od 1 złotówki. Środki natychmiast są dostępne na koncie, dzięki czemu można przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Wypłaty również są realizowane za pośrednictwem platformy Przelewy24, dzięki czemu klienci mogą niemal natychmiast cieszyć się pieniędzmi na koncie bankowym. Wyjątkiem są te banki, które nie księgują płatności przez całą dobę. Jeśli jest już po godzinach księgowania, przelew w takim banku zostanie zaksięgowany w następnym dniu. Płatności realizowane w serwisie Betters są oczywiście darmowe i wolne od jakichkolwiek prowizji.

Aktywne bonusy i promocje w Betters

Nowy bukmacher cieszy się coraz większą popularnością, choć na pewno wielu graczy nie słyszało jeszcze o tej marce. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, biorąc pod uwagę, jak dynamicznie rozwija się lista legalnych bukmacherów. Czy warto zarejestrować konto w Betters? To oczywiście zależy od tego, czy kod promocyjny Betters oraz dostępne promocje sprostają Twoim oczekiwaniom. Poniżej jeszcze raz omawiamy aktywne bonusy i promocje dostępne u tego bukmachera:

Cashback 300 PLN – Twój pierwszy zakład po zrealizowaniu wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 300 PLN. Można otrzymać także zwrot do 150 PLN od wygranego kuponu, o ile spełnia on warunki promocji.

Freebet 50 PLN – to dość niecodzienna promocja, w ramach której bukmacher proponuje freebet o wartości 50 PLN co 50-temu klientowi swojego serwisu

Tygodniówka – obstawiając zakłady przez co najmniej 5 dni w tygodniu możesz zapewnić sobie cotygodniowy Betters bonus. Wynosi on od 10 do 35 PLN.

Raise Bet – ta promocja pozwala zgarnąć premię do wygranych zakładów KOMBI z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Premia wynosi od 5 do 50% w zależności od liczby selekcji.

Zakłady Łańcuch – w ramach tej innowacyjnej funkcji gracze mogą tworzyć kupony z wieloma zdarzeniami, a jedna przegrana nie przekreśla szansy na zanotowanie zysku. Wszystko za sprawą innowacyjnej formy rozliczania tego zakładu.

Kontroferta – uważasz, że kurs na obstawiane przez Ciebie zdarzenie powinien być wyższy? W serwisie Betters możesz wynegocjować wyższy kurs.

Ponadto, Betters posiada w swojej ofercie promocje okresowe związane z popularnymi zdarzeniami sportowymi oraz szczególnymi okresami w kalendarzu. Możemy także śmiało zakładać, że Betters kod promocyjny oraz promocje dla stałych klientów będą z czasem ulepszane. Musimy bowiem pamiętać, że wciąż jest to początkujący bukmacher, który dopiero od niedawna działa na polskim rynku.

Kod promocyjny Betters – podsumowanie możliwości bukmachera

Na chwilę obecną ciężko o jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy warto zarejestrować konto w Betters. Atutem jest ciekawy Betters bonus powitalny oraz innowacyjne zakłady Łańcuch. Największym minusem jest z kolei brak aplikacji mobilnej. Legalny bukmacher Betters ciągle ulepsza swoją ofertę i stara się zbudować mocną pozycję na polskim rynku. W związku z tym, warto obserwować jego dalszy rozwój, bo być może w kolejnych latach będzie on należał do grona czołowych bukmacherów w Polsce. Jednak na dzień dzisiejszy jest to po prostu solidny średniak.

Jak widać Betters kod promocyjny sprawdza się bardzo dobrze. Marka oferuje nam także darmowe zakłady i takie ułatwienia jak aplikacja betters, która sprawdza się w praktyce. W przypadku betters darmowy zakład sprawdza się bardzo dobrze, ponieważ bukmacher ma szeroką ofertę zakładów na start betters.

Na dzień dzisiejszy oferta betters jest bardzo przystępna. Oferuje nam darmowe zakłady, a także betters kod promocyjny, który świetnie sprawdzi się dla wszystkich początkujących. Jak wykorzystać Betters kod promocyjny? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronie Betters w sekcję rejestracja betters i tam użyć kodu promocyjnego, który znajduje się na naszym serwisie. Bonus na start oczywiście będzie nam przyznany od razu. Sama betters rejestracja jest dość prosta, dzięki czemu łatwo założymy konto i wykorzystamy betters kod promocyjny który posiadają legalni bukmacherzy.

Betters FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Betters to legalny bukmacher w Polsce?

Działalnością bukmachera Betters zarządza spółka Silesia Entertainment zarejestrowana w Cieszynie. Firma otrzymała licencję Ministra Finansów w kwietniu 2021 roku. Licencja o numerze PS4.6831.7.2020 uprawnia do legalnego świadczenia usług bukmacherskich w naszym kraju.

Jaki Betters bonus powitalny dla nowych klientów proponuje Betters?

Bukmacher Betters przygotował dla nowych klientów Betters bonus cashback 300 PLN do pierwszego kuponu. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 300 PLN. Co 50-ty zarejestrowany użytkownik otrzyma również Betters freebet 50 PLN.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w serwisie Betters?

Cashback przyznany w formie freebetu nie jest objęty szczególnym warunkiem obrotu. Otrzymaną kwotę trzeba przeznaczyć na zakład SINGIEL lub KOMBI o kursie całkowitym min. 1,80. Jednocześnie, freebet należy wykorzystać w przeciągu trzech dni od momentu jego otrzymania.

Jak wykorzystać kod promocyjny Betters?

Przy rejestracji konta możesz wykorzystać kod bonusowy Betters, z pomocą którego możesz odebrać ekskluzywny Betters bonus powitalny na start. Wystarczy, że posiadany kod promocyjny wkleisz w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego.

Czy Betters posiada aplikację mobilną?

Nie, na chwilę obecną bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej. Biorąc jednak pod uwagę, jak wielu graczy wybiera obecnie taką formę obstawiania zakładów, możemy zakładać, że już niebawem brak ten zostanie uzupełniony.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem