Kod promocyjny Betfan

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (15.06.2021)
Nasze linki do Betfan chwilowo nie działają. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z oferty legalnego bukmachera LV BET
Plusy bukmachera
 • szata graficzna
 • granie bez podatku
 • dobra obsługa
Minusy bukmachera
 • brak aplikacji mobilnej
Idz do Betfan
Betfan zakłady bukmacherskie to nowy, legalny bukmacher, który zadebiutował na rynku w pierwszej połowie 2019 roku. Serwis w błyskawicznym tempie zdołał przekonać do siebie szerokie grono klientów.

Betfan to prężnie rozwijający się bukmacher, który zadebiutował na polskim rynku w 2019 roku. Aktualnie, jego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski i to właśnie on poleca nowym klientom atrakcyjny pakiet na start o wartości prawie 3,000 złotych! To właśnie bogata oferta promocyjna sprawiła, że Betfan w tak krótkim czasie zdobył zaufanie ze strony klientów.

Nowy bukmacher szybko odnalazł się na polskim rynku bukmacherskim i w kilka miesięcy wyrobił markę znaną przez tysiące graczy z naszego kraju. To zasługa przemyślanego i atrakcyjnego bonusu powitalnego, który zachęcił klientów do rejestracji konta. W naszym serwisie odnajdziesz aktualny kod promocyjny Betfan, który pomoże Ci zdobyć większą premię na start. To sprawdzony i skuteczny sposób, aby urozmaicić obstawianie zakładów sportowych. A zatem, przyjrzymy się bliżej ofercie promocyjnej oferowanej klientom przez Betfan.

 

Bonus powitalny w Betfan

Nowi klienci w serwisie Betfan mogą skorzystać z atrakcyjnego Pakietu na Start, polecanego przez samego Mariusza Pudzianowskiego, który jest oficjalnym ambasadorem tej marki. Pakiet powitalny składa się z trzech elementów:

 • Zakład bez ryzyka 600 złotych,
 • Bonus mnożnikowy 3×777 złotych,
 • 15 darmowych zakładów.

W sumie, nowi klienci mogą otrzymać prezenty o wartości blisko 3,000 złotych. Na początek, kod promocyjny Betfan oferuje popularny zakład bez ryzyka do 100 złotych, z pomocą którego, gracze mogą zagrać o wysokie nagrody, bez narażania się na straty. W sumie, czekają na nas trzy zakłady bez ryzyka przyznawane do trzech kolejnych wpłat. Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback w wysokości 600 złotych. Ponadto, trzy pierwsze wpłaty w serwisie Betfan pozwalają zdobyć dodatkowy mnożnik Pudziana. Po spełnieniu warunku obrotu, gracz otrzymuje bonus pomnożony x10. Równowartość każdej z takich promocji wynosi 777 złotych.

Atrakcyjny kod promocyjny Betfan pozwala również zdobyć nawet do 15 darmowych zakładów! Realizując warunek obrotu przy pierwszej wpłacie, otrzymasz 5 darmowych zakładów o wartości 2 PLN każdy. Kolejne 5 darmowych zakładów możesz otrzymać przy drugiej i trzeciej wpłacie. Reasumując, pakiet Pudziana gwarantuje nowym klientom premie o wartości ponad 3000 złotych.

Zakład bez ryzyka w Betfan

Zacznijmy od pierwszej promocji, czyli od zakładu bez ryzyka do 600 złotych. To bardzo popularna promocja, która pozwala na stary powiększyć kapitał początkowy bez narażania swoich pieniędzy. W sumie, promocja jest podzielona na trzy części: zakład bez ryzyka 100 złotych przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 200 złotych przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 300 złotych przy trzeciej wpłacie. Zasady takiej promocji są bardzo proste: pierwszy zakład po zrealizowaniu wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback na konto bonusowe.

Co szczególnie istotne, wygrane zdobyte za sprawą zakładu bez ryzyka nie są objęte warunkiem obrotu. Jeśli jednak przegrasz, cashback wróci na Twoje konto bonusowe. Wówczas, należy dokonać trzykrotnego obrotu po kuponach z kursem min. 2,00. Załóżmy, że przegrasz pierwszy zakład i otrzymasz zwrot 100 złotych. Aby odblokować i wypłacić te środki, musisz obstawić zakłady w sumie za 300 złotych. Zakłady bez ryzyka to coraz popularniejsza promocja bukmacherska. Nie dziwi zatem fakt, że jest to mocny atut kodu promocyjnego Betfan.

Jak działa bonus z mnożnikiem?

Przy trzech pierwszych depozytach, klienci serwisu bukmacherskiego Betfan mogą otrzymać premię do 777 złotych. Jak dokładnie działa ta promocja? To bardzo proste. Najłatwiej będzie zaprezentować działanie promocji w punktach:

 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto: minimalny depozyt wynosi 20 złotych, a maksymalny 777 złotych.
 • Dokonaj jednokrotnego obrotu depozytem, obstawiając kupony z kursem min. 2,00. Po wykonaniu tego zadania otrzymasz bonus w wysokości zrealizowanej wpłaty.
 • Czas na obrócenie kwoty bonusowej. W tym celu, otrzymaną kwotę należy obrócić 3-krotnie po kursie 2,00.
 • Po zrealizowaniu powyższego zadania, środki z konta bonusowego zostaną przeniesione na konto główne. Przy przenoszeniu, kwota zostanie pomnożona x10. Przykładowo, jeśli na koncie bonusowym znajdowało się 50 złotych, na koncie głównym pojawi się 500 złotych.

Kod promocyjny Betfan robi pozytywne wrażenie ze względu na swoją kreatywność. Bukmacher postanowił stworzyć ciekawą ofertę, która będzie odróżniać się od innych, oklepanych promocji bukmacherskich. Przypomnijmy, że wyjątkowy pakiet powitalny Betfan obejmuje również 15 darmowych zakładów. Aby je otrzymać, wartość każdej z trzech pierwszych wpłat musi wynosić min. 2o złotych.

Jak odebrać najwyższy bonus powitalny Betfan?

Kreatywny bonus powitalny w Betfan może początkowo sprawiać pewne trudności osobom, które do tej pory korzystały z klasycznych premii depozytowych. Dlatego też, postanowiliśmy stworzyć instrukcję krok po kroku, która pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał premii powitalnej:

 1. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualny kod bonusowy Betfan. Skopiuj go, a następnie przejdź do serwisu bukmacherskiego.
 2. Przejdź proces rejestracji, podając wymagane informacje. Nie zapomnij o tym, aby wkleić posiadany kod promocyjny we właściwe okienko formularza.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie (aby skorzystać z promocji, depozyt musi mieć wartość min. 20 PLN).
 4. Po zrealizowaniu pierwszej wpłaty możesz obstawić zakład bez ryzyka do 100 PLN. Otrzymasz także po 5 darmowych zakładów.
 5. Dokonaj drugiej i trzeciej wpłaty, aby otrzymać zakłady bez ryzyka o wartości 200 i 300 złotych. Otrzymasz kolejne 10 darmowych zakładów.
 6. Po zrealizowaniu każdej z wpłat, dokonaj jednorazowego obrotu wpłaconą kwotą, aby otrzymać równowartość depozytu w formie bonusu. Obróć kwotę bonusową trzykrotnie, a środki na koncie bonusowym zostaną przeniesione na konto główne, po uprzednim pomnożeniu x10.

To wszystko! Kierując się powyższą instrukcją możesz zapewnić sobie atrakcyjny pakiet powitalny o wartości ponad 3000 złotych. Niewielu legalnych bukmacherów na polskim rynku może pochwalić się tak pokaźną premią powitalną dla nowych klientów.

Czy Betfan bonus powitalny opłaca się graczom?

Nie ulega wątpliwości, że bonus powitalny Betfan to bardzo ciekawa i kreatywna promocja na start, która stoi za dużym sukcesem tego bukmachera na polskim rynku. Warto również podkreślić, że jest to jeden z najwyższych pakietów powitalnych. Oczywiście w beczce miodu znajdzie się łyżka dziegciu. Chodzi oczywiście o warunek obrotu. Nie jest on wygórowany, jednak w przypadku premii powitalnych z mnożnikiem, gracz musi zrealizować dwa odrębne warunki obrotu, aby skorzystać z promocji.

Czy w związku z powyższym, możemy stwierdzić, że Betfan kod promocyjny u Betfan jest nieopłacalny? Absolutnie nie! W gruncie rzeczy, naszym zadaniem i tak będzie obstawianie zakładów bukmacherskich. Możemy zatem zarejestrować konto i cieszyć się typowaniem wyników wybranych przez nas wydarzeń sportowych. A przy okazji, nasza aktywność może zostać nagrodzona bonusem na start o łącznej wartości 3000 złotych. Dlatego też, choć całkowity warunek obrotu jest nieco trudny, warto skusić się na premię oferowaną nam przez bukmachera Betfan.

Najważniejsze że kod promocyjny z Betfan można zdobyć na naszej stronie. Posiadamy kod promocyjny do bukmachera Betfan a także innych, takich jak Fortuna czy STS. Nasz kod promocyjny z Betfan bez wątpliwości jest najlepszy. Zarówno do bukmachera Betfan jak i do bukmachera STS i Fortuna. Dlaczego? Ponieważ tylko nasz kod promocyjny z Betfan daje tak wiele korzyści. Z nami zasilisz łatwo konto Betfan a także STS i Fortuna o dodatkowe środki. Posiadamy kod promocyjny do wszystkich legalnych bukmacherów. Kod promocyjny gwarantuje Ci dodatkowe środki na koncie. Oprócz tego kod promocyjny daje też bonusy bez ryzyka. Kod promocyjny wpisujesz tak jak na powyższym obrazku u bukmachera Betfan w formie pisemnej. Tak samo jest jeśli chodzi o Fortuna i STS. Wybierając kod promocyjny Fortuna lub STS postępuj podobnie. Graj odpowiedzialnie!

Czy muszę dokonać depozytu na STS lub Fortuna aby otrzymać kod promocyjny? Oczywiście że nie. Wszystko realizujesz podczas rejestracji. Jeśli chodzi o kod promocyjny to wystarczy go wpisać. Jeśli natomiast masz inny kod promocyjny to skonsultuj się z nami. Bywa też że kod promocyjny potrafi w danym momencie wygasnąć. Dzieje się tak ze względu na okresowe promocje. Nowy kod promocyjny pojawi się u nas najszybciej jak to będzie możliwe. Wypatruj aby Twój kod promocyjny pojawił się jak najszybciej. Następnie wpisz kod promocyjny podczas rejestracji. Tylko tak zrealizujesz kod promocyjny u tego i innych bukmacherów. Kod promocyjny podajesz podczas rejestracji.

Pamiętaj że kod Betfan dostajesz za darmo. Dzięki temu możesz wykorzystać okres promocyjny do zasilenia swojego konta. Środki które daje Ci kod wykorzystujesz na kuponie. Pamiętaj że nie musisz stosować depozytu, chyba że mówimy o STS. Również Fortuna wymaga depozytu, chyba że wybierzesz inny kod promocyjny. Wykorzystuj kod z głową ponieważ na Betfan kolejna okazja się nie przytrafi. Tylko na Betfan znajdziesz tak ciekawe opcje, jakie oferuje ich kod. Wybierając kod będziesz w pełni zadowolony.

Jak wykorzystać kod promocyjny Betfan?

Betfan bonus powitalny w serwisie bukmacherskim Betfan jest adresowany do wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się założyć konto w tym serwisie. Nowoczesny bukmacher udostępnił oczywiście opcję szybkiej rejestracji, która zajmuje kilka minut. Wystarczy podać jedynie dane konta oraz dane osobowe (w tym miejscu podajemy również posiadany przez nas kod bonusowy Betfan). To wystarczy by móc dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich. W wolnej chwili należy dokończyć rejestrację poprzez przejście procedury weryfikacyjnej. W tym celu należy przejść do ustawień konta i przesłać czytelny skan dokumentu tożsamości. Po aktywacji Twojego konta otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji proponowanych przez bukmachera Betfan.

Warto również wspomnieć, że okresowe kody promocyjne Betfan oferują dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej, niedostępnej dla wszystkich graczy. W związku z tym, zawsze warto być na bieżąco. Betfan to nowy bukmacher, który mimo krótkiego stażu, zdążył już pozytywnie zaskoczyć klientów ciekawymi rozwiązaniami oraz atrakcyjnym bonusem na start.

Aplikacja mobilna Betfan – co w niej znajdziemy?

Aplikacja mobilna Betfan powstała po to, aby ułatwić możliwość korzystania z bukmachera na urządzeniach mobilnych. Aplikacja została przygotowana na system Android i oferuje nam właściwie pełną funkcjonalność jeśli chodzi o samego bukmachera. Aplikację pobierzemy ze strony bukmachera, ponieważ nie ma jej w sklepie Play Google. Strona bukmachera jest jedynym, pewnym i bezpiecznym źródłem z którego pobierzemy aplikację. W samej aplikacji znajdziemy wszystkie niezbędne funkcje a także pełną ofertę zakładów bukmachera. Dodatkowo na aplikacji mobilnej także działa promocja na +14% dodatku do wygranej!

Bonus na start w aplikacji mobilnej jest ciekawy

Coraz większa liczba graczy korzysta z wygodnej aplikacji mobilnej, która umożliwia obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu. To duża oszczędność czasu oraz możliwość typowania wydarzeń sportowych np. w barze z kolegami lub bezpośrednio z trybun stadionu. W związku z tym, nowi gracze często zadają pytanie o to, czy kod promocyjny Betfan może być wykorzystany w aplikacji mobilnej. Jak najbardziej! Z poziomu swojego urządzenia mobilnego możesz zarejestrować konto, otrzymać atrakcyjny bonus na start i rozpocząć obstawianie wydarzeń sportowych.

Promocje w serwisie bukmacherskim Betfan

Gracze, którzy wybiorą tego bukmachera, nie muszą się obawiać, że jedynie kod promocyjny Betfan na start zaoferuje im dodatkowe pieniądze. Stali klienci również będą mieli okazję do wydatnego poprawienia stanu swojego konta. Na chwilę obecną, bukmacher proponuje tylko kilka promocji, ale pamiętajmy, że to dopiero jego początki na tynku. Pełna oferta promocyjna na pewno będzie powiększana z biegiem czasu. Sprawdźmy, co w chwili obecnej skrywa w sobie sekcja promocji w serwisie bukmacherskim Betfan.

Graj bez podatku tylko z Betfan

Na początek prawdziwa bomba, którą Betfan podbił sympatię klientów. Jak wiadomo, legalne zakłady bukmacherskie Betfan w Polsce działają na podstawie licencji Ministra Finansów i podlegają opodatkowaniu. W związku z tym, obstawiając każdy zakład tracimy 12% stawki, która idzie na poczet opłacenia podatków. To oczywiście obniża zysk z kuponu, a także utrudnia opłacalne granie graczom nastawionym na wszelkie strategie oraz valuebety. Betfan postanowił wziąć na siebie obowiązek opłacania podatków od stawki! Jak w praktyce działa ta promocja? Opisujemy ją w punktach:

 1. Do promocji zaliczają się kupony, które spełniają warunki postawione w regulaminie promocji. Do swojego kuponu musisz dodać przynajmniej trzy zdarzenia, a kurs minimalny na każdym spotkaniu powinien wynosić 1.35 lub wyższy.
 2. W tradycyjnych zakładach, współczynnik stawki jest ustawiony na poziomie 0,88. W ten sposób, bukmacher pobiera podatek od stawki. Po stworzeniu odpowiedniego kuponu w Betfan, współczynnik zmieni się na 1,00. To oznacza, że grasz za pełną stawkę i możesz liczyć na większy zysk z kuponu.
 3. Za sprawą premii kursowej, w Betfan zagrasz bez podatku i zarobisz 14% więcej. To jednak nie wszystko! U tego bukmachera możesz pójść o krok dalej. Wystarczy, że postawisz kupon AKO z przynajmniej czterema zdarzeniami oraz kursem łącznym 4,00. To dodatkowo powiększy współczynnik na kuponie i pozwoli Ci zagrać o 20% więcej! Jest to zatem ciekawa forma premii dla graczy, którzy lubią obstawiać popularne zakłady akumulowane.

Promocja okazała się strzałem w dziesiątkę. Chociaż nie obejmuje wszystkich kuponów, to jednak pozwala tworzyć atrakcyjne valuebety z wyższym współczynnikiem wygranych. Dzięki temu, Betfan może się przedstawiać jako bukmacher bez podatku. W ten sposób marka błyskawicznie zbudowała popularność i przyciągnęła do siebie nowych klientów.

Funkcja Cashout w serwisie Betfan

Nie jest to stricte promocja, ale legalni bukmacherzy umieścili ją w sekcji promocyjnej. Nowoczesny bukmacher nie może się dzisiaj obejść bez funkcji Cashout, na którą zwracają uwagę klienci. Funkcja daje Ci możliwość przedwczesnego zamknięcia kuponu, gdy zawarte w nim wydarzenia jeszcze trwają. Załóżmy, że obstawiłeś zwycięstwo drużyny A po wysokim kursie. Możesz wyciągnąć 100 złotych z tego kuponu. Twój zespół prowadzi jedną bramką, ale w ostatnich fragmentach mocno naciska drużyna B. Obawiasz się, że mecz może się zakończyć remisem. Funkcja cashout pozwoli Ci w tym momencie zamknąć zakład z mniejszą wygraną, powiedzmy, 70-80 PLN. Proponowana w opcji cashout kwota zależy w głównej mierze od tego, jak blisko jesteś trafienia swojego kuponu.

Czy mogę skorzystać z tej funkcji kiedy wpisałem kod? Oczywiście że tak. Każdy kod promocyjny wchodzi w opcję cash out i daje możliwość wypłaty jeśli tylko tego chcesz. Sprawdź swój kod i zobacz czy możesz wypłacić. Mając kod możesz to zrobić także bez depozytu i na każdym kuponie. Bukmacher Fortuna ma podobne zasady na kuponie.

Matchday Boost – stawiaj zakłady z wyższym kursem!

Bukmacher Betfan dokłada wszelkich starań, aby popularne wydarzenia sportowe mogły być obstawione z najwyższym kursem. To właśnie wysokość kursów ma decydujący wpływ na to, czy wybrany zakład jest dla nas w pełni atrakcyjny. Warto zatem pochwalić promocję Matchday Boost, w której każdego dnia znajdziemy popularne zdarzenia z podwyższonym kursem. Dzięki temu, prawdziwe hity sportowe często oferują lepsze warunki w serwisie bukmacherskim Betfan.

Simply The Best – premie dla najlepszych typerów

Najskuteczniejsi typerzy w serwisie bukmacherskim Betfan mogą liczyć na dodatkowe nagrody. Wystarczy wejść na stronę bukmachera, przejść do sekcji promocyjnej, wybrać Simply the Best i dołączyć do tego wydarzenia. Od tego momentu, wszystkie postawione przez Ciebie kupony będą generowały punkty wliczane do rankingu graczy. Liczba punktów w głównej mierze od kwoty obstawionego zakładu. W każdym tygodniu, bukmacher Betfan rozdaje nagrody o wartości 10,000 złotych 50 najaktywniejszym graczom.

Twórz własne zakłady bukmacherskie w Betfan

My Bet to jedna z tych opcji, która sprawiła, że Betfan zyskał dużą rozpoznawalność i szybko stał się marką chętnie wybieraną przez wielu polskich graczy. Dzięki tej funkcji masz możliwość stworzyć swój własny zakład bukmacherski. Jak twierdzi sam bukmacher, zakłada się on niemal o wszystko! Wystarczy wybrać zdarzenie, zasugerować przykładowy zakład i zgłosić swoją propozycję. Jeśli zostanie ona przyjęta przez bukmachera, do wydarzenia zostaną dobrane odpowiednie kursy, a sam zakład trafi do sekcji typów tworzonych przez klientów serwisu Betfan.

Bet Friends – zaproś znajomych i otrzymaj bonus

Jeśli usługi świadczone przez zakłady bukmacherskie Betfan sprostają Twoim oczekiwaniom, możesz polecić serwis swoim znajomym. Każdy z klientów posiada indywidualny kod, który może przesłać swoim kumplom. Wystarczy, że Twój znajomy zarejestruje się z pomocą Twojego kodu, a następnie wpłaci na swoje konto przynajmniej 100 złotych. Teraz wszystko zależy od warunku obrotu. Jeśli Twojemu znajomemu uda się dokonać obrotu na min. 300 złotych po kursie 1,80, obaj otrzymanie bonus o równowartości 100 złotych.

Co zyskasz wykorzystując kod promocyjny Betfan?

Bukmacher dołożył wszelkich starań, aby jego debiut na rynku wypadł jak najlepiej. Mamy duży Betfan bonus powitalny, ciekawy system promocyjny, nowoczesne funkcje, a przede wszystkim, rozbudowaną ofertę zakładów, na których będziemy mogli wykorzystać otrzymane środki. Kolejną perełką jest imponująca sekcja rozrywki, w której klienci mogą typować absolutnie wszystko: pogodę, programy TV, politykę, finanse. Betfan zakłada się o wszystko! Jeśli zastanawiasz się, czy warto już teraz wykorzystać kod promocyjny Betfan, sprawdź poniższe korzyści wynikające u tego bukmachera:

 • Betfan bonus powitalny – słynny pakiet powitalny Betfan gwarantuje zakład bez ryzyka 600 złotych, trzy premie z mnożnikiem do 777 złotych, a także do 15 darmowych zakładów. Dostępne prezenty są przyznawane przy trzech pierwszych wpłatach w serwisie.
 • Matchday Boost (wysokie kursy) – bukmacher świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że na opłacalność zakładu wpływa przede wszystkim wysokość kursów. Dlatego też, najpopularniejsze wydarzenia sportowe w Betfan obstawisz z wyższymi kursami.
 • Graj bez podatku – klienci serwisu bukmacherskiego Betfan mogą obstawiać zakłady bez 12-procentowego podatku od stawki. W tym celu wystarczy stworzyć kupon AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami z kursem min. 1,35 każde, a także zaznaczyć opcję: „Bez Podatku”. W ten sposób możesz liczyć na wygrane wyższe o 14%.
 • Cashout jak już wspomnieliśmy, Betfan to nowoczesny bukmacher, który udostępnia swoim klientom innowacyjne funkcje. Opcja Cashout pozwala zamknąć zakład przed czasem, odbierając w ten sposób gwarantowaną wygraną.
 • Simply The Best – dołącz do rankingu graczy i zbieraj punkty za obstawiane przez siebie zakłady bukmacherskie. Najaktywniejsi gracze grają o 10,000 złotych tygodniowo.
 • My Bet – z pomocą serwisu bukmacherskiego Betfan możesz stworzyć i obstawić swój własny zakład bukmacherski. To kolejna, innowacyjna funkcja na polskim rynku.
 • Bet Friends – jeśli poziom usług świadczonych przez Betfan odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz polecić serwis swojemu kumplowi. Po wykonaniu promocyjnego zadania, obaj możecie otrzymać dodatkowy bonus o wartości 100 złotych.
 • Kod bonusowy – forma jaką jest kod pozwala nam wykorzystać go podczas rejestracji. Wpisujemy kod i rejestrujemy kod. Następnie możemy przejść do dokonania depozytu. Nasz kod daje nam dodatkowe środki lub inne opcje. Wykorzystaj kod i ciesz się nim szybko. Wpisując kod mamy bonus bardzo szybko. Kod jest dostępny przez cały czas. Sprawdź czy masz aktualny kod. Kod i inne bonusy znajdziesz w naszym artykule. Skorzystaj z salda bonusowego. Do salda bonusowego trafisz z Moje Konto.

Betfan rozpoczął swoją działalność z bardzo wysokiego poziomu. Jednocześnie, coś nam mówi, że to jeszcze nie wszystko, czym zaskoczy nas bukmacher. Na chwilę obecną, pewnym brakiem jest bonus bez depozytu. Być może ta promocja zostanie już niedługo dodana. Jesteśmy zawsze na bieżąco i proponujemy Ci sprawdzone kody promocyjne do legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki temu, nie przegapisz okazji by skorzystać z najlepszych bonusów powitalnych. Kod promocyjny Betfan na ten moment prezentuje się naprawdę dobrze, a biorąc pod uwagę, jak wiele korzyści oferuje nam rejestracja w tym serwisie, warto wykorzystać kod już teraz.

Kod promocyjny Betfan – podsumowanie

Serwis Betfan wystartował w kwietniu 2019 roku. Bukmacher zanotował bardzo udany początek działalności i szybko zasłużył na zaufanie wielu tysięcy klientów, którzy zarejestrowali się w serwisie. Aktualny kod bonusowy Betfan pozwala odebrać atrakcyjny Betfan bonus powitalny aż do 3000 złotych. Jako stali klienci, o wydatne powiększenie stanu konta możemy powalczyć z promocją dnia, a także graniem bez podatku na zakładach wielokrotnych. Biorąc pod uwagę całokształt oferty promocyjnej, stworzonej przez serwis bukmacherski Betfan, nie dziwi fakt, że serwis ten cieszy się tak dużą popularnością wśród graczy.

Pamiętaj, graj odpowiedzialnie!

Betfan FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaki kod promocyjny i powitalny oferuje Betfan?

Na chwilę obecną, nowi klienci mogą liczyć na pakiet powitalny złożony z trzech promocji: zakładu bez ryzyka 600 złotych, trzech premii depozytowych z mnożnikiem do 777 złotych, a także 15 darmowych zakładów. W sumie, gracze mogą odebrać bonusy o równowartości ponad 3,000 złotych.

Czym jest bonus mnożnikowy w Betfan?

Jest to nieco zmodyfikowana premia depozytowa. Aby otrzymać bonus, gracz musi obrócić wpłaconym depozytem. Następnie, kwota bonusowa musi zostać obrócona trzykrotnie. W tym momencie, środki z konta bonusowego zostaną przeniesione na konto główne. Wcześniej zostaną pomnożone x10.

Jaki warunek obrotu obowiązuje?

Każda promocja bukmacherska posiada własny regulamin, w którym znajdziemy informacje na temat ewentualnego warunku obrotu. W przypadku zakładu bez ryzyka, warunkiem objęty jest jedynie cashback w wypadku przegranej. Obowiązuje trzykrotny warunek obrotu. Z podobnym warunkiem spotkamy się przy premiach depozytowych.

Co oferuje kod promocyjny i kod bonusowy Betfan?

Wykorzystując aktualny kod promocyjny Betfan, możesz zagwarantować sobie ekskluzywny bonus powitalny, wyższy od oferty standardowej. W związku z tym, warto skopiować kod dostępny na naszej stronie i wykorzystać go przy rejestracji.

Jak wykorzystać Betfan kod bonusowy?

Skopiuj kod bonusowy dostępny na naszej stronie, przejdź do serwisu Betfan i rozpocznij proces rejestracji. W formularzu znajdziesz okienko, w którym należy wkleić posiadany przez siebie kod.

Czy Betfan to legalny bukmacher w Polsce?

Betfan to legalny, polski bukmacher, działający na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów 28 października 2018 roku. Licencja uprawniająca do świadczenia usług bukmacherskich online ma numer: PS4.6831.3.2018.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem