Kod promocyjny Betfan

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (26.09.2021)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na Betfan:
Betfan zakłady bukmacherskie to nowy, legalny bukmacher, który zadebiutował na rynku w pierwszej połowie 2019 roku. Serwis w błyskawicznym tempie zdołał przekonać do siebie szerokie grono klientów.

Betfan to prężnie rozwijający się bukmacher, który zadebiutował na polskim rynku w 2019 roku. Aktualnie, jego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski! To właśnie bogata oferta promocyjna sprawiła, że Betfan w tak krótkim czasie zdobył zaufanie ze strony klientów.

Nowy bukmacher szybko odnalazł się na polskim rynku bukmacherskim i w kilka miesięcy wyrobił markę znaną przez tysiące graczy z naszego kraju. To zasługa przemyślanego i atrakcyjnego bonusu powitalnego, który zachęcił klientów do rejestracji konta. W naszym serwisie odnajdziesz aktualny kod promocyjny Betfan, który pomoże Ci zdobyć większą premię na start. To sprawdzony i skuteczny sposób, aby urozmaicić obstawianie zakładów sportowych. A zatem, przyjrzymy się bliżej ofercie promocyjnej oferowanej klientom przez Betfan.

Bonus powitalny w Betfan

Nowi klienci w serwisie Betfan mogą skorzystać z atrakcyjnego pakietu na start – „POLSKA GUUROM!”, polecanego przez samego Mariusza Pudzianowskiego, który jest oficjalnym ambasadorem tej marki. Pakiet powitalny składa się z dwóch elementów:

  • Freebet 5oPLN
  • 600zł cashback

W sumie, nowi klienci mogą otrzymać prezenty o wartości nawet 650 złotych. Na początek, kod promocyjny LACZYNASPASJA i wpłata minimum 50PLN sprawią, że kolejne 50PLN otrzymasz w prezencie i możesz wykorzystać je w dowolny sposób. Jeśli Twój pierwszy zakład się nie powiedzie, nie masz się czym przejmować. Pieniądze wrócą do Ciebie w formie bonusu. Nawet do 600PLN. Wymagany jest zaledwie jednokrotny obrót.

Zakład bez ryzyka w Betfan

Zacznijmy od pierwszej promocji, czyli od zakładu bez ryzyka do 600 złotych. To bardzo popularna promocja, która pozwala na start powiększyć kapitał początkowy bez narażania swoich pieniędzy. Zasady takiej promocji są bardzo proste: pierwszy zakład po zrealizowaniu wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback na konto bonusowe.

Co szczególnie istotne, wygrane zdobyte za sprawą zakładu bez ryzyka nie są objęte warunkiem obrotu. Jeśli jednak przegrasz, cashback wróci na Twoje konto bonusowe.

BONUS PUDZIANA – 100% od depozytu do 1000ZŁ

Kolejną propozycją, która może zachęcić do gry w BETFAN jest bonus od Twojego drugiego depozytu. W jaki sposób to funkcjonuje? Kiedy wpłacasz kasę po raz drugi (minimum 100PLN) na Twoje konto trafi bonus (maksimum 1000PLN). W przypadku depozytu o wartości większej niż 1000 PLN, klient otrzyma maksymalnie 1000 PLN. Należy spełnić jednak kilka drobnych warunków. Aby podjąć bonus:

  • Należy trzykrotnie nim obrócić
  • Na kuponie muszą być przynajmniej trzy zdarzenia
  • Minimalny kurs AKO – 2.50
  • Należy wykorzystać bonus w ciągu 14 dni

BET BUILDER – samo się nie zbuduje!

Bet Builder to absolutny hit na rynku bukmacherskim, którego nie zabrakło w ofercie BETFAN. O co w nim chodzi? W telegraficznym skrócie – jest to „konstruktor zakładów”. Narzędzie pozwalające na zawarcie wielu zakładów w obrębie tego samego spotkania. Jak skorzystać z Betbuildera w BETFAN?

  • Należy wejść w szczegółowy widok wybranego wydarzenia
  • Wybrać opcję „BET BUILDER” wśród zakładek w górnej części widoku
  • Po wybraniu dowolnych zakładów generuje się łączny kurs, który można dodać do kuponu

Łączenie różnych zdarzeń w obrębie meczu jest praktycznie nieograniczone. Naturalnym wyjątkiem jest sytuacja, w której wzajemnie się wykluczają, np. bezbramkowy remis i strzelec gola.

CASHOUT – wyjmujesz kasę kiedy chcesz

Świetna opcja ograniczająca ryzyko gracza. Jeśli wydaje ci się, że jakieś zdarzenie zepsuje Ci kupon, na którym wcześniej zanotowałeś kilka wygranych zakładów, w BETFAN zawsze możesz zareagować, korzystając z opcji CASHOUT. Kliknij WYPŁAĆ, ciesz się wygraną i odetchnij z ulgą, zanim ryzykowne zdarzenie spali Ci cały kupon.

Ograniczenia? W zasadzie brak. Nie ważne czy SOLO czy AKO, LIVE czy PREMATCH. Jeżeli zakład na kuponie nie jest rozliczony jako przegrany i każdy typ jest wciąż ofercie, wówczas można skorzystać z opcji CASHOUT.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem